Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

babitku ta randka to tak w cudzysłowiu niestety...randka w poszukiwaniu kurtki dla mnie no ale może potem faktycznie jakas kolacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło mamo :) najlepsze sa lodowe sorbety, kwasne jakies :) mmm cos trudno pozbyc sie tematu, ale ciiiiii :D 450pln, niezle. golebiowskiego w wisle widzialam z zewnatrz, bylam w wisle wieeele razy - niedaleko mieszka moja rodzina, a brat mamy w wisle ma zaklad optyczny. wierze, ze w srodku bajka..ale na czyja kieszen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - czegoz wiecej chciec? spotkanie z ukochanym, spacer i zakupy w jednym? spelnienie marzen wiekszosci kobiet! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec własnie Babitku, ja wole zapłacic 25 zł za dobe a Gołębiowskiego podziwiac z daleka :) ale moja kumpela była w aquaparku i sobie chwalila, tyko ze ona jechala z cala rodzina mama tata mąż brat bratowa to kasy zostawili, ale my w 2 to o duzo dzuo mniej zostawimy ;) na obiad pojdziemy na pizze zeby taniej było, ehh jak ja lubie kalkulowac taniej mniej, to sobie odpuscic szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez raczej nie cieszylabym sie spokojnie luksusem, za ktory sama zaplacilabym 450pln :D Najdrozszy hotel, w jakim, mieszkalam byl w turcji, w zeszlym roku na wakacjach - 4 **** Tam nie bolalo :) Ale to dlatego, ze placi sie za ogol wakacji i w nic sie nie wnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze mowa o Gołebiewskim...aqua park super jest :) za dwie godziny za dwie osoby wyszlo nas jakies ok 60 czy 70 zl juz nie pamietam dobrze:) bo bylam w lipcu heh w sumie nie dawno ale ne pamietam...no na nocleg bym sie tam nie zdecydowala heh nie dla mnie te ceny :) na sylwestra bylam tez tzn pojechalismy pare dni przed ale noclego mielismy w brennej bo juz miejsc nie bylo w wisle nigdzie ale autko bylo to raz dwa i w wisle :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - nie bylam w srodku, nie mam zdania - ale domysly pobudzaja wyobraznie ;) ale bywam czasem w tamtych okolicach - odwiedziny u rodziny :) Gagatka, dziekuje za mordke :) doszla. sporo zmian, ale takze proobowalam uruchomic wyobraznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka dziekuje za zdjecie wlasnie wysylam Ci moje zdjecie :) tylko sie nie przestrasZ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh powiem ci ze jakos dziwnie sie czulam jak szlam przez hotel do basenu heh ja w adidasach na sportowo a tam ludzie normalnie tak dziwnie sie troszke patrzyli no ale coz :P .. ale pozytywne wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny odpisałam na te maile co dostałam - tzn z fotkami :-D ...a Wy ciągle o jedzeniu :-) jak nie zupki to lody...! hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz w domu :) Imili, trzeba bylo na golasa! :) wtedy by sie dopiero dziwnie patrzyli ;) Waikiki - dostalam, dziekuje :) troche mala jestes ;) tzn nie mozna zobaczyc Twego oblicza z bliska, ale zakladam, ze wyobraznia (znowu dzis) dziala poprawnie i jest ladnie :) Ja o jedzeniu teraz jak najbardziej - wlasnie dogotowuje sie makaron do spagetti - w koncu! Dozylam, jednak da sie o kefirze i kawie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek wysle Ci cos bliżej, tylko mam głupią mine ;-) takiego dzioba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku smacznego. Waikiki sprawdz meila :) Lece na dworek z pieskiem eh ale nie chce mi sie i jej pewnie tez nie bedzie sie chcialo bo zimno i pada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek smaczengo :D Ja tez dziekuje za zdiecia, waikiki tez Ci wysłałam z moim :P a co :D Ja w sumie juz dzis nie bede jadła. no chyba ze zaczniecie o jedzeniu gadac ale poki co mam ciepla herabtke :) i musi mi wystarczyc. jeszcze tydzien i znowu bede bezrobotna :o no ale pozytywne myślenie to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - dziekuje za \'dzioba\' :) wyobraznia dzialala prawidlowo :) ps. prawdziwe :) Imili, Gagatka - dziekuje za smacznego :) bylo baaardzo smaczne, teraz chetnie poszlabym spac :D Imili - mojemu psu obojetne, jaka pogoda, tak kocha spacery, ze deszcz mu nie straszny - w przeciwienstwie do mnie ;) natalaniaore - spadaj z tymi linkami, co za duzo to niezdrowo, jak juz musisz to sie przynajmniej nie kitraj za skracaczami. Gagatka - smacznej herbaty :) ja juz o jedzeniu nic nie mowie, nie burczy mi w brzuchu, wiec juz nie mam nic do powiedzenia :) Nie martw sie praca kochana, znajdziesz cos, zobaczysz, z calego serca Ci zycze, zeby to bylo cos lepszego! A ja, moje drogie, zajme sie teraz przyswajaniem pisma swietego - idac za ciosem - w tym tygodniu znowu wybieram sie do ksiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety moja suczka nie lubi deszcze ciezko ja z klatki schodowej wyciagnac i od razu ucieka do domku heh :) chyba ma to po mnie bo nie lubie deszczu wole snieg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imil to nasze psy sa takie same :) ja mieszkam co prawda w domu i z psem na spacer nie musze wychodzic, ale jaka pada deszcz to mój pies \"wstaje\" ze swoejgo wyrka o 10 i dopiero łaskawie wychodzi na pole, a zcasami to bardzo ciezko jest go wygonic :) poza tym uwielbia spac pod kaloryferem :) ttaki piecuch (jak jego pani) A pani jego (czyli ja) stwierdzila ze juz sie nie moze doczekac jak bedzie za rok mogla przytulic sie do swego meza, bo maz na pewno w takie zimne wieczory bedzie musial ja rozgrzewac. Zarty zartami ale ja na prawde juz mazrzne, mam 2 swetry na sobie, rece lodowate, stopy tez. A termoforem mój ukochany tej wiosny zakonczył żywot :o musze zakupic nowy!! Nie lubie jesieni, tego chłodu, deszczu, bleeee :o:( az mi sie jeszcze bardziej zimno zrobiło!! No ale koniec przynudzania, trzeba isc do wanny. A potem spac :) Bo jutro pobudka o 6. Dobranoc kochane 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!!! dzięki za zdjęcia :-D jak tam humorki od rana?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Stęskniłam się już za Wami, mimo ze tak niedawno wstąpiłam w Wasze kafeteryjne szeregi :-) Wczoraj nie mogłam sie odezwać bo wracaliśmy od moich rodziców z weekendowego wypadu. Wczoraj również miałam pierwsze spotkanie z moją ślubną krawcową :-) Póki co jestem zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka a kiedy Ty slub będziesz miała?? bo mi wyleciało z pamięci??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie dziewczynki Waikiki, humorek bajeczny, tylko tyłek skostniały z zimna ;) co to w ogole jest? zima juz? Darianka w marcu slubuje, tak? Czy ktoras z Was widziala gdzies po drodze liste? z terminami naszych slubow, szukajcie i dopisujcie sie :) A jak Wy sie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 no własnie ktoś juz spominał o tej liscie, ale jakos jej znaleźć nie moge 😠 tak, a z tym zimnem to ktos tam do góry przesadził!!!! jeszcze lato sie nie skończyło a tu juz zima :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😭 cos mi sie dzisiaj chrzanią literki i inne znaki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcei :) ja wlasnie zrobiłam sobie przerwę i jem sniadanko drugie ;D a tak poza tym to zimno straszne jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam :) NASZE ŚLUBY 2008 kasiatko1983-11-14 ..................13.10.2007 leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! Anahita...................................02.02.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 myaa987.................................19.04.2008 Myszoreq.................................26.04.2008 Babitek....................................26.04.2008 Sabine..................................kwiecień 2008 Take1911.................................10.05.2008 to ja chyba też.........................10.05.2008 Agaelb774................................24.05.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 cafka.......................................7.06.2008 Magdziapek ..............................7.06.2008 Lavera.....................................7.06.2008 bzyku26...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 kati24.....................................21.06.2008 Głupolek...................................21.06.2008 czipsik.....................................21.06.2008 Nektarynka87...........................28.06.2008 Ola26..................................czerwiec 2008 Gosiaczek 86.............................5.07.2008 night elf...................................5.07.2008 Wredne to jakieś.......................12.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982-rybnik.....................19.07.2008 Sylka 82..................................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 Neeeaaa23...............................26.07.2008 Sweetness................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 ania_868..................................9.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 M-I-S-I-A...................................9.08.2008 hejkakohejka............................14.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Asiap65...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 *madi_________________________23.08.2008 Zabka82................................sierpień 2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Inka_19...................................23.09.2008 haboka....................................27.09.2008 Nelaaa.....................................wrzesień 2008 Wiki25....................................04.10.2008 summer....................................04.10.2008 Doriks....................................18.10.2008 Oleczkaaa...............................18.10.2008 aniap_p...................................18.10.2008 Imili86.................................... 4.10 2008 Nie jestem pewna, czy jest najswiezsza, wiec jesli ktoras z Was znalazla nowsza - podmiencie :) Wpisujcie sie kochane. Te, piekna suknia - spadowa. Waikiki - nie becz :) we wrzesniu jeszcze ma byc ponad 25 stopni :) Gagatka - smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×