Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czuje naplywajaca motywacje...rosnie, rosnie...do piatku dojde do apogeum, w piatek wszystko poskladam, moze w sobote puszcze materialy do grafika i zacznie cos rysowac :) sooł, kiedy? niebawem! tak! :) wstyd, wiecie ile ta domena tam wisi? drugi rok........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a pozniej Babitek bedzie milionerka i zapomni o Nas, o skromnych dziewczynach z forum :D taki mały zart :P tak co Nas bedziesz pozdrawiac w tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakze! bede milionerka! i zorganizuje dla nas wycieczke na bahli!(na swoj koszt oczywiscie :) ) o taaaaką http://www.indovillas.com/bali-villas/bali-becik/images/villa-bali-becik-main.jpg i pozdrawiac w tv Was tez bede! a co! (tyle, ze wstydze sie kamer i momentalnie robie sie czerwona jak burak :D ) - ale co tam, jak bede miec miliony to zaplace i zrobia tak, ze nie bede czerwona :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Babitku marzenia sie spelniaja :P tylko zeby Ci te miliony do głowy nie uderzyły :P ale ja wiem ze jestes rozsadna dziewczyna mocno chodzaca po ziemi :D a zartowac sobie przeciez mozemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam :) i jak by sie ktos uparł to moze jestesmy do siebie podobne, ale to z czasów keidy byłam chudsza o 5 kg (czyli 2 lata temu). Ale juz za 5 miesiecy bede chudsza o te 5 kg o ktore teraz jestem grubsza :classic_cool: Troche to trwało ale to wina mojej zapieprzajacej poczty i suuuper szybkiego neta (droga radiowa) nie mój narzeczony nie jest obcokrajowcem (tzn Włochem) choc jak sie poznalismy wciskał mi kit ze jest Kambodżaninem, cfaniak myslał ze uwierze!! Choc na poczatku w mojej rodzinie był uznawany za obcokrajowca!! Kiedys jak poszlimsy do sklepu (u tarnowie u nas) z moim aparatem bio sie zepsuł i tłumacze gosciowi o co chodzi ( a michał nawet słowa nie powiedział typu dzien dobry albo cóś), gosciu mnie słucha i patrzy sie na nas w koncu nie wytrzymuje i u mówi: a co koelga nie tutejszy (ze niby nie zna jezyka) i sie pania wymiguje. Oboje parskelismy smiechem i wtedy michl mowi ze aparat nie jego to co sie bedzie wtrącał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to: 3.jpg - to z naszego prywatnego samolotu, ktorym tam dolecimy - tuz przed ladowaniem na miejscu :D (pamietam pamietam - to Cafka robila to zdjecie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra masz mnie! chce sie z Toba zakolegowac i zebys mnie wziela na ta wyspe :P zarty zartami, ale kartke moglabys mi wysłac :D to w zupelnosci styknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ja? hmm chyba po jakims drineczku byłam bo nie bardzo pamietam :D a moze to Gagatka bo o aparacie napisala :P ehh fajnie tak z wami popisac glupotki :P a wiecie co ogladalam ostatnio z moim mezczyzna Spidermana 3 fajny film, ale w nocy mialam super sny ze ja bylam spidermanka :D i ze nad lozkiem mialam takiego wielkiegoooo czerwonego pajaka on byl przyklejony do sciany hehe :P gagatka ja tam nie widze podobizny :P znaczy nie pisze tego zlosliwie poprstu jakos nie zauwazam tego :P no i jeszcze do Babitka to kiedy zbieramy ekipe i lecimy? tak co dziewczyny se wolne wezma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ja sie dostosuje :) duuzo wolego czasu mam :D ktos sie pytał o film :) nie weim jaki tytuł, cos z córka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no suknia ładna ale ja bym gore troszke zmieniła ;) no to musze powiedziec ze Twoj mezczyzna ma nie typowa jak na nasze polskie wizerunki polek i polakow urode :P wiec od razu pomyslalam włoch bo moja kuzynka ma meza wlocha i sa podobni hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kuzynka tez ma meza włocha i wyobraz sobie ze jest blondynem :D:D:D tak na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na samolocie bedzie widnieć napis \"ekipa Babitka\" albo \"ludzie Babitka\" :D tak co wszyscy beda widziec kto leci, jakie wazne osobistości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby Babitek rozmyslala nad ta propozycja? :D ja mam glupawke Gagatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobranoc :P czekam jeszcze az Babitek mi powie dobranoc i ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, sukienka chyba ladna - niewyraznie jak dla mnie widoczna na zdjeciach, ale wydaje sie ladna :) Pani z afery politycznej - to zrobimy tak, jak ja juz bede miala te swoje miliony, to wroce do zawodu z wyksztalcenia i dolacze do Twojej afery - zrobimy wspolna :D no faktycznie - pamietam jak popijalas w samolocie Cafka :) Faktycznie, to tak bylo - Gagatka mowila o tym nowo naprawionym aparacie, ze to z niego takie ladne zdjecia beda :D nie ogladalam spidermana :) ale sny masz odjechane :):):) Kochana, kiedy? no wiec, jak mowilam - najpierw spotkanie w piatek, musze wszystko pchnac, zbuduje serwis, nazbieram ten maly milion uzytkownikow - pomozecie :D i sprzedam - nastepnego dnia mozemy sie pakowac :D Gagatka - to ja pytalam o film :) samolot - jestem za! :) babitkowy team :D albo kafe team :D spijcie dobrze aferzystki i inne spidermanki :D (spiderwomanki :P ) bedizemy lezaly, opalaly sie i swietowaly, ciagle bedziemy swietowaly, pod palmami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja uciekam, mialam isc spac o 21.30 a ide teraz :) wpadne rano na kawe :P dobrej nocy dziewczyny! a jeszcze jedno haslo mi wpadło \"ziomki Babitka\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Babitku tak co przed 2008 rokiem tam pojedziemy bo wiesz opalenizna na ślub, co tam solarka! bedzie sloneczko :P ale ja juz majacze :) no sen mialam super jak sobie przypomne to przed oczami mam tego spidera :D dobranoc przynies jakies rogaliki na sniadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy Cafka :) Dobrej nocy ziomki :D:D:D ja takze stawie sie rano na kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, to poprzeczka czasowa stoi wysoko :) no ale co zrobic - postaram sie :) uwazaj na siebie w nocy, coby nie byla pora na batmana czy innego terminatora :P okej - ja przyjde z rogalikami, a Ty stawiasz latte :) do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Summmer ...witaj ja rowniez kawowo. Babitku ---Jestes po prostu rewelacyjna ----i czekamy z niecierpliwoscia na otwarcie tego linku . Gagatka ---sukienka ladna ...:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) poprosze kawe - ale jeszcz enie tereraz, ja podrzuce pączki :) Iza, wiesz, na codzien robie wszystkim strony internetowe, mam narzedzia, mozliwosci, grafika, programistow - wszystko, co trzeba, wiec juz dawno ten serwis powinien stac w necie..tak naprawde, wstyd, ze drugi rok place za domene i jedyne, co na niej wisi, to komentarz kolegi - ktory tez uwaza, ze to wstyd, ze tak dlugo! :) ale dzieki Wam wczoraj znowu temat wrocil i obiecalam sobie, ze sie od razu za to wezme :D teraz musze na chwil kilka wyjsc, a pozniej wracam do Was z paczkami dla Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×