Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no to akurat sie sprawdza, a i jak kupa mi sie sni to moge grac w totka bo to na szczescie :) i jak zabijam pająki to tez mam na szczescie :) mam kilka takich snow... no i zeby jak mi sie jeszcze snia to na smutek. to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem jak sie śni jakaś osoba, której dawno nie widziałam, to wiem że w ciągu paru dni ją spotkam i zawsze sie to sprawdza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam cos takiego ze jesli mi sie cos sni, to pozniej po calym dniu sobie analizuje co mnie spotkało i na co ewentualnie był ten sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, przykro mi :( Cafka, z moimi znami jest bardzo roznie, czasem snia mi sie totalne glupoty - nie wiadomo skad i po co, czasem sni mi sie cos, co sie sprawdza, czasem sie sni i nic sie nie dzieje. Miewam ze to przeczucia - np poznajac kogos mimo, ze ktos jest bardzo mily i serdeczny, jakos nie moge sie przekonac do czlowieka i wydaje mi sie zly, po jakims czasie sie okazuje, ze jest wredny, zlosliwy itp itd. czasem mam np takie cos, ze czuje, ze nie chce jechac jakims mostem samochodem - droga, ktora normalnie jezdze, nie przyznaje sie nigdy adrianowi, tylko mu mowie - jedziemy tedy, bo tam na pewno korek - zdarzalo sie, ze byl na \'niechcianym\' moscie wypadek, cholera wie, co byloby z nami. czasem bez przyczyny nie chce gdzies isc, mam jakis taki dziwny wewnetrzny opor i tego typu. I nie wiem, na ile to sa moje paranoje, na ile instynkt samozachowawczy, a na ile podpowiedzi podswiadomosci - i nigdy sie pewnie nie dowiem :) ale mam do takich kwestii ogromny respekt i raczej slucham swoich lękow :) - wole dmuchac na zimne, niz pozniej pluc sobie w brode :) Cafka masz fajnie, jasne symbole, ktore zawsze oznaczaja to samo - bardzo fajnie :) dogadujesz sie ze swoja podswiadomoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i fajnie ale czasami sie boje tych symboli, jak mam jakies nieznane :P Ty tez masz fajowo z tym instykntem :) kurcze moze zlozymy do kupy wszystko i napiszemy jakis poradnik :D robie spageti ktos sie pisze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz sie Cafko, bo nie do konca wiesz o co kaman :) wszyscy boimy sie tego, czego do konca nie znamy. Tak, jak moj instynkt - czasem czuje sie jak wariatka, objezdzajac warszawe dookola, tylko dlatego, ze mam schize ze dzis na jakims moscie nie powinno mnie byc :) a wez jeszcze wytlumacz to adrianowi tak, zeby nie mowic Mu o co Ci chodzi :D Mozemy pisac poradnik! :) spoko. ja tam moge pisac wszystko :D na spaghetti sie pisze, ale za jakis czas - akurat skonczysz robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to prawda ja czasami jestem taki bojaczek :P no i jak to wytłumaczyc mezczyznie hihi :D tez sie czasem z tym borykam ;) a zapraszam zapraszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce makaronuuuu z sosem i mięchem ;-) ale jestem dziś obrzartuch :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo spageti sosem miesem i serem raz dla Waikiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-)))) Bardzo dziękuję wszystkim za wszystko, co otrzymałam na maila :-) Babitku pamiętnik super super super :-) Waikiki nasmialiśmy się z Tomkiem, jak mu kazałam mnie namierzyć :-) Dziękuję również za fotki kolejnych Panien Młodych :-) Tomcio już zdrowieje, hura !!!!! :-D Ja mam dzisiaj korepetycje z nowym korkiem ;-) Pogoda śliczna, więc wszystko na plus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie ze mozesz! :P ja sie nie umiem bekania nauczyc, nie wiem czemu ale nie wychodzi mi to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka nasz topic jest o wszystkim i o niczym :D no ale jakby nie patrzec to głownie topic slubny to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiii bo jak przyjdzie Babitek to do wieczora bedziemy pisac o jedzonku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie najbardziej mi się w pierwszej chwili podobał ten 3 ale teraz jestem ogłupiona i nie wiem sama... bo kurde dostalismy egipską figurke od mojego narzeczonego mamy jak wróciła z wakacji... całkiem niedawno mojego mena siostra tez sobie zafundowała taką wyprawe i tez nam figurke przywiozła :-O a teraz dostałam od szefa podobnego papirusa... i tak kombinuje, że może sobie zrobić po egipsku jakis kąt w domu ;-) ale nie wiem czy mi to już jutro nie minie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybieram sposrod tych 4 : numer 3 i ten ostatni bez numeru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego spaghettimaniaczkom :P Wiecie co, zmienilam zdanie. Nie pojedziemy na Bahli. Ladniej jest na Bora Bora! http://www.kalendarz.ilf.pl/zdj/4bora.jpg http://www.kalendarz.ilf.pl/zdj/5bora.jpg Ale ze co? Ze to niby ja jestem powodem rozmow o zarciu? :) Oponuje! To nieprawda! :) Jak pytalyscie o przepisy to odpowiadalam, a teraz zwalacie na mnie! :) Waikiki - mi sie ten podoba najbardziej chyba http://www.allegro.pl/item242895756_egipt_dlugi_papirus_93x32cm_bogowie_egipscy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bora tez moze byc! az taka wybredna nie jestem :P a moze za jednym razem oblecimy tu i tam a co! :P Babitek ja nie zwalam na Ciebie :P wydaje Ci sie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka, Ty prowokatorko :P co zlego to nie ja! Ja grzecznie wsuwam zupke chinska (za ostra :( ) i siedze cicho! :) Cafka, oczywista - mozemy tu i tu, ja jednak dluzej zabawilabym na bora jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to smacznego ;) a czy juz wiadomo jak długi ma byc ten pobyt? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×