Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czesc Babitek :) ja mam juz kawkę :D no na razie to sie nie dołuje, tylko troche smutno mi :( ale kiedys musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz z kawa na miejscu Gagatka :) (czesc :) ) nie kiedys bedzie dobrze, tylko juz niebawem, zobaczysz. Nie smuc sie, korzystaj na razie z wolnego czasu kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :-) Ale Was zaniedbałam :-) Ale już nadrobiłam to co napisałyście, bo nie było tego aż tak wiele. W niedzielę byli u nas znajomi, małżenstwo, którzy mieli nam świadkować. I okazało się, że świadkowa ma termin porodu na 13 marca :-D Bardzo fajnie, ale.... został nam tylko świadek, więc musialam kombinować świadkową :-D I poprosiłam moją bliską koleżankę z ogólniaka. Zgodziła się oczywiście i jest diabelnie podekscytowana :-D No więc znów mamy komplet świadków :-) Poza tym dostałam dziś info od mojej ślubnej krawcowej, ile potrzeba materialu i wszystkich tych dodatków no i ile będzie kosztowało uszycie. Oczywiście zdecydowałam, ze szyję :-) No więc chyba muszę się wybrać na dniach do sklepu i poszukać sobie tę moją taftę błękitną :-) No i buty kupić. Dobra, to na tyle by było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Darianka :) Ja intensywnie szukam pracy :) zadzwoniłam juz w 2 miejsca :) w sumie w 3, ale w jednym nikt nie podnosił telefonu. Na jedna rozmowe umówiłam sie na jutro (to chyba biuro turystyczne), w drugiej pani sama do mnie zadzwoni bo ogłoszenie bedzie ukazywac sie jeszcze przez tydzien, wiec na razie nic z tego. A do tzreciego wysłalam maila. No ciekawa jestem :P Dzis ide zaniesc swoj dyplom do tej całej świetlicy :) Kurcze juz mam dosc siedzenia w domu, posprzatałam, zrobiłam przelewy (pieniązki papa :o ) zaraz ide do wanny bo tzreba sie bedzie zbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu ja :) Darianka, a krawcowa sprawdzona jakos? czy ogloszenie? ja powoli staram sie okreslic jakos ksztalt mojej sukienki bo takze niebawem mam sie do krawcowej zglosic.. A buty bede kupowac dopiero jak juz sukienka bedzie sie szyla, zebym byla pewna materialu - koloru i struktury :) Gagatka, ja trzymam kciuki :) a jakiej pracy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz, w czym problem Zareczona, ja na corelu nie pracuje, ale znam grafikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze przygotowania do slubu stanely. Nie rusza sie nic i troche mnie to martwi. Pieniadze przeznaczone na wesele pochlonelo nowe mieszkanko....:-) i znowu od nowa oszczedzanie. Nastepne w styczniu beda zaproszenia i nauki przedmalzenskie. Do stycznia chyba nic sie nie bedzie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku krawcowa z polecenia. Już tłumaczę. Jest to kuzynka mamy chłopca, któremu udzielam korepetycji :-) Babka ta szyje głównie wzorcowe sukienki ślubne i wieczorowe, a mi po znajomości ;-) uszyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja wlasnie robie obiadek heh no i znowu mi sie smak zorbil na spagetti :P ... no ale to tak mam przed ciezkimi dniami...Darianka no to super ze juz Ci sie bedzie suknia szyla :) Gagatka bedzie dobrze szybciej niz myslisz :) Powodzenia w szukaniu pracy życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka - rozumiem wszystko :) a z ciekawosci - ile placisz za uszycie? Imili - cicho sza! Ludzie tu w pracy siedza i jesc co nie maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacę za uszycie 200 zł :-) Ale do tego dochodzi materiał i muszę kupić 8 metrów tafty na spódnicę, prawie 2 metry na gorset, do tego podszewki i tasiemkę ozdobną do gorsetu, więc wyjdzie mi za całość około 600 -700 zł. Fiszbiny są już wliczone w cenę :-) i obszycie dziurek na gorsecie, do tasiemki też :-) Więc jestem zadowolona, że znalazłam niedrogo. Sukienki ta babka szyje rzeczywiście fajne z tego co widziałam na fotkach, które mi przyniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja juz w domku, zaraz robie cos do jedzenia a na wieczor mam niestety kupe roboty z papierami .... gagatka-------------------- glowa do gory, praca na pewno sie znajdzie tylko musisz sie troche uzbroic w cierpliwosc. a poki masz wolny czas to zrob to wszystko na co nie mialas czasu (i nie bedziesz miala :-)) pracujac. na pewno masz jakies zalegle ksiazki, porzadki glegoko w szafach...w kazdym razie trzymam kciuki zebys jak najszybciej znow chodzila do pracy :-) w sprawach slubu w tym tygodniu idziemy do ksiedza dowiedziec sie kiedy mozemy zaklepac termin i o nauki, bo chcemy zrobic w zimie. chwilowo uciekam go gotowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer nauk nie da się wcześniej zaklepać gdyż dokumenty są ważne tylko 3 miesiące i ten czas to najbliższy jaki można wybrać na nauki. :) Ja już odpoczełam po pracy kawka wypita no i lepiej się już czuje jeszcze dziś wezme aspirynke ale myślę że bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam po 17 z pracy zjedlismy obiad pozniej wzielam sie za prosowanie ateraz odpoczywam . Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABUSIA-------------- jestes pewna ze to chodzi o nauki?? ja to slyszalam o papierach urzedowych, ale nigdy o naukach.... no jakby tak bylo to kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka, bardzo niedrogo, fajnie :) Moja krawcowa jest drozsza. sukienki mojej krawcowej widzialam na wlasne oczy, w jednej nawet chodizlam :) - wieczorowej :) jak swoja szylam to widzialam kilka slubnych szytych no i slubna przyjaciolki, wszystkie byly rewelacyjne. Z tego, co mi wiadomo - 3 miesiace wazne sa dokumenty z urzedu stanu cywilnego (cos tam na slub konkordatowy) i 3 miesiace wazne sa dokumenty z kosciola - ze swojej parafii - metryka chrztu - nauki waznosci nie traca - ja tez juz o to tu pytalam :) a pozniej upewnilam sie u ksiedza. Summer, na wszelki wypadek sie jeszcze upewnij w swojej parafii, zeby nie bylo kichy, ale wg mnie nauki mozna robic kiedy sie chce. podobnie chyba z poradnia rodzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek----------- wslanie tez mi sie tak wydaje jak piszesz. upewnie sie oczywiscie :-) ale stresa zaczynamy lapac przed ta "wizyta" w kosciele. marcin jest w ogole bardzo anty-ksiezowski wiec bedzie smiesznie :-) straszy mnie ze na naukach w poradni bedzie tej pani zadawal krepujace pytania :-P szczerze to nawet bym sie nie zdziwila jakby to zrobil, bo juz sobie wyobrazam jego mine jak jakas dewotka bedzie mu opowiadac o wygladzie sluzu itd :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ja wlasnie wrocilam z kina oczywiscie tradycyjnie z bratem bylam heh :) chcialam wczesniej wejsc do was ale cos net mi nawalal i sie meczylam :) a teraz spadam z pieskiem na dworku za nie dlugo wpadne jeszcze do was o ile ktos bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D jutro na rozmowe nie ide bo dowiedziałam sie ze to akwizycja :o wiec odpada!! Podjełam decyzje odchudzam sie !!!!! Grubasek sie ze mnie zrobił, czas to zmienic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nauk to jestem pewna ze sa bezterminowe, bo gdyby tak nie było to po coby w szkole robili kursy (ja w IV kla liceum byłam tylko na 3 lekcjach religii, raz usiedziałam na jednej i ksiadz nawet tez usiedział, [potem przyszłam za jakis czas na nastepna nie było ksiedza, czekalismy na niego przyszedł posiedział 10 minut i poszedł, ja tez poszłam ---->> moze ktoś wierzyc lub nie religii w IV kl nie miałam w ogole, moze dlatego ksiadz dła nam wszystkim świadectwa katechizacji zeby nam to wyngrodzic--a na ksiezy w liceum nie mogłam narzekac, byli naprawde super) no to zrobiłam mała dygresje hehe A zdaje mi sie ze poradnia jest wazna 3 miesiace tak mi sie obiło o uszy. No i na pewno dokumenty z USC jezeli jest to ślub konkordatowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Wydaje mi sie ze nauki nie traca waznosci ,warto rozniez pamietac ze PROTOKOL PRZEDSLUBNY jest wazny 3 miesiace (bo wiem ze ktos tu kiedys pisal ze jest wazny 6 miesiecy a potem sie okazalo ze ja mialam racje ) Jezeli nie jestesmy czegos pewni warto zapytac sie ksiedza ...bo wiadomo co kraj to obyczaj . Ja sie wyspalam wczoraj juz zaslam o 21 ale mialam ciezki dzien , musze zadzwonic do szefa na ktora mam przyjsc,choc przydal by mi sie 1 dzien wolnego . Zycze wam milego dnia i pozdrawiam cieplo:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki Iza, z protokolem tak jest, jak mowisz - 3 mies. co do nauk - Gagatka podala kluczowy argument :) no nie robiliby nauk w szkole, gdyby mialy tracic waznosc. z poradnia - cholera wie :) ja sie nie upieram, bo tego pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze byc moze :) jak mowilam - nie spieram sie :) upieram sie tylko przy naukach :) a teraz babitek gna na spotkanie i wroci do Was pewnie za godzinke z hakiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie spieram bo sama nie wiem ...bo nie interesuje sie tym ..my bedziemy mieli inaczej spisany protokol i inne rzeczy do slubu.Ja wlasnie czekam na meza az wroci z pracy ,pozniej zjemy sniadanie i ja uciekam do pracy.Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×