Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitku kawka dla ciebie juz czeka.... I 3mam kciuki zeby szybko stronka powstala ... No i czekam na paczki hehe. Dzis na 12 dopiero ide do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! 🌻 🌻 🌻 Cafka - ja też poprosze o fotke :-D bo nie mam jeszcze :-( też Ci wysle, też też :-D a co do snów, to mnie sie dzisiaj śniło, że leciałm w kosmos na wycieczke - a dokładnie na Saturna :-D ale jaja! i to niby była taka zwyczajna wycieczka, tak jakbym od niechcenia poszła na dworzec i wsiadła w pociąg np. do Wrocławia sie przejechać ;-) tyle, że na tym saturnie to się mialm znaleźć w ciągu mniej więcej godziny! Jaka jazda...!!!!! tylko juz tam nie doleciałam, bo mi się sen urwał :-o ale najzabawniejsze że leciałam z psem he he he, miałam taki specjalny kombinezon granatowy z żółtymi wstawkami i siadałam na takim specjalnym fotelu z pasami w kształcie X jak w rajdowym samochodzie ;-) bajera! :-) szkoda, że nie zdązyłam tam dolecieć :-( Babitek, no to dobrze chyba, że Cie tak motywujemy... jak sie rozhuśtasz to zrobisz tą stronke i wszystko inne co masz w planach :-D i zabierzesz nas na wycieczke hi hi ha! a narazie przynoś pączki to Ci pyyyszną kawke szybko zrobie :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pomyliłam mojego starego nika :-( o ja matoł!!!!!!!!!!! eeeeeeeeeeeeee, Babitek, to ja Ci nie robie tej kawy, bo juz czeka na Ciebie jedna, a ile mozna! jeszcze by Ci ciśnienie strzeliło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a wysyłałam Wam maila ze sprzętem GPS???????????????????? Babitek to pewnie zna, skoro tak w internecie cały czas siedzi, ale może nieeee....;-) uwaga wysyłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaka85
Ja juz wstałam i właśnie jem sniadanko (pyszną jejcznice ze wszystim). Babitek nie ma sprawy, jako politolozki rozkrecimy ta afere razem :) a co :D Nic mi sie nie chce,a tu mama w domu i juz mi tysiac rzeczy wynalazła do roboty, a to idz na działke przynies pietruszke i pokrój na zime, a to pokrój cos tam jeszcze. Uwielbiam to :o Dziewczyny sny macie odlotowe, w dokładnym znaczeniu tego słowa!!! :D:D:D A ta sukienka to mi sie az tak strasznie nie podoba, ja bym jej ucieła te ramiaczka!! I w ogole zdiecia nie wyraźne, myslalam ze jak przysle na maila to bedzie cos lepiej widac, ale dupa, tak samo widac. Zaraz ide na kawke, a czy ja tez moge pączka prosic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik :-D a co do snów, to ja mam takie raz na 4-5 miesięcy - te takie realistyczne, co jak się budzisz, to nie wiesz czy to prawda czy nie ;-) najlepsze było jak mi sie kiedys sniło, że latam - suuuuuper sprawa :-) po przebudzeniu chcesz sie wzbić w powietrze i nie mozesz :-o na pewno kilka z was miało taki sen :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja wychodzę za mąż 26 lipca lub 6 września 2008 ale która data to będę wiedziała pod koniec września:-) Mam 24 lata, mój facet 25, razem od 4 lat:-) Pozdrawiam i mam skromną nadzieję, że przyjmiecie mnie do topicu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka ja bym wybrała 6 wrzesnia :-D ale to pewnie zalezy od czegos tam... ;-) mysle, że dziewczyny na pewno chetnie Cię przyjmą, ja tez, ale wiesz ja nie mam tu duzo do gadania, bo tez jestem jedna z tych nowszych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helollllll :P ja pije kawe, ktoś jeszcze? ;) sen tez mialam odjechany zapaliłam patyk, bo nie mialam fajki!! ( a nie pale !!!) byla impreza jakas i moj stwierdza (tez nie pali) po pół minucie ze \"chce inna\" \"teraz do niego doszlo ze jak zapalilam to on ze mna nie chce byc\" i zaczal uciekac po windach ja za nim i mnie winda przytrzasła :D hehe :P czekam na te paczki, kawa jeszcze jest wiec jak ktos ma ochote to prosze bardzo :P mam linka z gps\'em fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja mogłabym tez prosic o zdjecie butków ślubnych? ;) bodajze Summer wysylala tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D ja zaraz zabieram sie do pracy, Landrynka ja bym wzieła lipiec, dzien dłuzszy pogoda pewniejsza. Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka :-D sprawdziałam i opisałam :-D strrrasznie mi się podoba Twoja fryzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol jol :) wrocilam do Was, z pączkami dla wszystkich (z konfiturą) :) smacznego! :) Dawac mi tu szybko kawe z mlekiem bez cukru :P Nie-dziekuje za kciuki - co by nie zapeszyc Iza :) Waikiki, pokrecona dziewczyno :) Wiecie, jak to jest ze snami....albo sa projekcja tego, co sie dzieje w zyciu/dzialo (lot w kosmos chyba nie jest z tej kategorii :D ), albo projekcja marzen. Nasza podswiadomosc leczy w ten sposob nasze tesknoty :) dajac nam namiastke marzen we snie. pieknie, pieknie Waikiki :) marza sie podroze kosmiczne - czym ze jest w swietle tego moje bali :D A z nickiem - no coz kochana, i tak juz nie jestes anonimowa :D wsypalas sie juz dawno temu, wiec sie nie łam ;) :P Waikiki, a sny o lataniu sa domena dzieci - jesli masz takie czasem, znaczy to, ze nie stracilas dzieciecej wyobrazni - super :) WItaj truskawkowa landrynko :) oczywiscie, ze przyjmiemy :) Waikiki - masz tyle samo do gadania, co my wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, Waikiki - dziekuje za maila :D to łach niemyty! dostanie dzis w dupsko! :D Landrynka, ja slubuje tez bez \'r\' - w kwietniu i brak r zupelnie mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączki pączki :D kawa prosze dla Babitka!!! :P Waikiki mail!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pisze ostatni post przed praca ...za chwilke uciekam ...u nas nawet sloneczko swieci :) Wlasnie przed chwilka dowiedzialam sie ze TESCIOWA cos mi poslala ciekawe co to bedzie dowiem sie jak przyjdzie szwagierka ....ALE NIESPODZIANKA. Landrynka ..witaj posrod nas .Skad dokladnie jestes?Ja rowniez mam w lipcu koscielny dokladnie 19. Babitku ..masz racje nie dziekuj tylko zabieraj sie za prace hehe Ja zmykam juz do pracki milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka, dobry paczek? :) Iza - milej pracy. aj, ja lubie niespodzianki :) Za prace sie zabieram, umowilam sie juz na piatek, ktory, jak wiecie - jest juz jutro :) Paczek na droge dla Izy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek no wsypałam się :-D ale przeciez z miejsca się przyznałam i was jeszcze zaprosiłam do Hogatowa :-D tam walczymy z facetowskimi durnymi zachowaniami i ich humorami takimi np jak Ty w pamietniku opisywałaś... bo niestety jest jeszcze duuuuużo zabyt miłych dziewczyn, które zostaja z czasem przez facetów \"zaprzęgnięte do orania\" ;-) kobieta musi znać swoją wartość ;-) bla bla bla ja tez chce pączka :-D są jeszcze!????? Babitek ooo, to o tych snach nie wiedziałam, że to tak jest a powiedz mi, mojej znajomej sniło sie, że byłam na własnym pogrzebie jako duch i po ceremoni była w domu z bliskimi jako ten duch i oni mogli ją słyszać ale i tak byli smutni i siedziała obok swojego załamanego chłopaka... co taki sen mógł znaczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Babitek, to z tymi zbyt miłymi babami to nie była żana \"żaluzja\" do tego twojego opiekowania się trolem ;-) chodziło mi o taie co tak latają nad facetami na co dzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×