Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej lasencje :-D Wpadłam tylko na moment żeby się przywitać, bo zaraz lecę do miasta, a później do lekarza, a później z Tomciem na jego przygotowanie do bierzmowania co by mu smutno nie było samemu, aczkolwiek 3/4 kościola to mlode lalunie :-P hihihihii. Ponadto rozmawiałam dziś przez tel z tatą i dowiedzialam się, że nasza restauracja ślubna :-) zostala zaklepana i 29 marca będzie okupowana przez nas :-D Cena za osobę to w zależności od ilości dań itp. ale to co by nas interesowało to wersja weselna w sklad której wchodzi : obiad, 7 przystawek i 5 dań ciepłych. Aaaaaaaaaaaa no i koszt na jedną osobę takiego zestawu to 80 złotych. Zdaje się nie jest drogo, ale wiem że smacznie bo wyprawiałam tam 18tkę :-) Dobra kochane, buziaczki dla Was :-* i do zaklikania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja też chcę :D nawet nie mam czasu z wami posiedzieć bo tyle dziś roboty:( Ale na wiśnióweczkę to chętnie przerwę sobie zrobię:P Waikiki to może wpadniesz do nas z ta wiśniówką razem z Gagatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek gdybym tylko troche bliżej miała ;-) ale ekspresem posyłam Ci kieliszek z wiśniówą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - lej lej :D Do sliwowicy mam pewne urazy :) dostalam kiedys od górali, nie pamietam dokladnie, ale miala z 70% - oczywiscie zostala wypita, choc zupelnie nie nadawala sie do picia :) a co gorsze - lezala w lodowce i nikt jej nie chcial, ale na kilku imprezkach skonczyla sie wodka nad ranem, a pic jeszcze niektorzy chcieli, nikomu sie nie chcialo isc do sklepu, wiec pilismy ta sliwowice - az mnie trzesie na samo wspomnienie :P Darianka - bardzo precyzyjne plany na caly dzien :) Ja sie dzis wlasnie dodzwonilam do ksiedza, w tym tygodniu jedzie po moje papiery do kurii biskupiej i ustalamy termin sakramentow :) (wszystkich na raz) Cena za sale - bardzo niedrogo. A jak z napojami i ciastami? My placimy 160 (5 cieplych, 12 przystawek, ciasta, owoce, napoje i stol wiejski). Pieknie Kocurek pieknie, strach sie bac na mysl o tym, jak Ty te kompy bedziesz skladala po wisniowce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki waikiki:D mniam... Jeszcze proszę (ciekawe czy dotrzymam do wyjścia z pracy) Darianka 80zl? - z taką ceną to się nawet nie spotkałam! Bierz i nie puszczaj:D Babitku to nie ja od komputerów:D ja po pijaku będę z reklamodawcami gadać. Może lepsze efekty będą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniówka dla wszystkich! lejcie ile tylko dusza zapragnie ;-) a teraz mi doradźcie... w sobote idziemy z moim trolem na urodziny jego siostrzeńca. Co kupić na prezent gówniarzowi w wieku 15 lat??????????????????????? mam z tym giga problem, bo on sprawia wrażneie, jakby wszystko miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupilam dla brata srebrny lancuzek, nie jakis tam cienki i wogole tylko tzw. dla facetow bardzo ladny splot mialm, nie wiem czy teraz sie ucieszyl, ale jak dorosnie to napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole - to wina wisniowki :D przepraszam :))))))))))))) przeciez dopiero co pisalas co robisz - mam pomrocznosc jasna :D Waikiki - nie mam pojecia, moze jakas zabawke - co jest modne dla 15to latkow teraz? gre jakas? cholera wie :) to Ci pomoglam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek jest godzina 13.00 a Ty już taka zakręcona?? :D Dziewczyny przystopujcie bo do wieczora to my padniemy z tego przepicia :) Babitek - stawiam kawę na otrzeźwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo dobra Kati :D wprawdzie z wisniowka przyjemniej, niz z kawa :D no ale trudno nie przyznac Ci racji :) skorzystam z kawy dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a może kupie mu cos pod USB co się podłacza, bo on taki lubiący przy komputerze spędzać czas (jak wszystkie dzieci ostatnio) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniówka + kawa= wyyysokie ciśnienie więc ja dziękuje, ale kawy juz nie chcę ;-) za to głodnaaaaa jestem okropnie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki takie coś to pendrive :) Myslę że to dobry pomysł. Nawet jak ma to następny się przyda. Nie wiem ile chcesz kasy wydac na prezent, ale patrz na pendrive 2GB lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pendraiva albo cos z takich pierdółek, np. jakąs lampke pod usb, albo podgrzewacz do kubka, albo inne gówno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi Babitku:D Ja już przez tą wiśniówkę nie widzę monitora:) a może nie chcę widzieć...? wolę nie wiedzieć:D Dajcie mu kasę niech sobie sam coś kupi:D Można tez zapytać jego matki, może ma jakieś pomysły? Może chciałby jakąś grę a nie może sobie sam kupić? Albo talon na zakupy np do Adidasa - jeśli lubi sportowe ciuchy. Ogólnie dzieciaki w tym wieku nie różnią się już tak bardzo od naszych facetów (w jakim by nie byli wieku) :) więc zapytaj swojego N. co by chciał dostac i problem rozwiązany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Babitek kanapke chce, albo cokolwiek, te czekoladki tez mogę pochłonąć ;-) :-P no juz patrzałam w internecie, ale z takiej sprzedaży wolę zrezygnować, bo jeszcze mi do soboty nie dośla i dopiero by było :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, do soboty - no to na pewno nie toys4boys - zamawialam juz kilka razy tam i troszke to trwalo.. Kocurek - hmmm, powiedzmy - michalki, bajeczne z mieszanki wedlowskiej, jakis marcepan w czekoladzie i troche roznych fajnych mlecznych :) i co? zjadlabys mi, prawda? :P Waikiki - kanapka for ju! jedz na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mogą nie dosłać! Ja zamawiałam w sierpniu dla przyjaciółki na panieński parę śmiesznych rzeczy, nie dowieźli na sobotę - wina leżała po stronie kuriera UPS. Zadzwonili do mnie w poniedziałek pytając czy w godz popołudniowych ktoś będzie pod wskazanym adresem i z wielką radością oznajmili że znaleźli moją paczkę!!! można się domyślić co odpowiedziałam(nie będę cytować) - ale cała kasa byla z powrotem na moim koncie następnego dnia:D:P Babitek te Bajeczne to by się jednak nie uchowały:P Kopsnij jedną kanapeczke chociaż jak się cukierkami nie czcesz podzielić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×