Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagtka doobraaaaaaaaaaaaaa ja mogę sie zamienic ;-) nawet sie ostatnio zastanawiałam, czy urlopu nie wziąć... ale chyba do końca roku będą jeszcze lepsze okazje... więc się na razie wstrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jestem sekretarką w pewnej sympatycznej firmie :-) mam dwóch szefów; jeden fajny, drugi mniej... ale też ujdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! pól godziny temu dotarłam do pracy i jeszcze nie mogę się ogarnąć:( do tego szykuje się pracowity dzień. Gagatka a może chciałabyś popracować za mnie:D branża reklamowa ci odpowiada? Babitek napisałam ci wczoraj dane jak będziesz miała chwilkę to mnie dopisz. Wiesz co 26 kwietnia to akurat urodziny mojej mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś idę oglądać z moim M te obrączki co wyszukałam wczoraj w necie :) trzymajcie kciuki żeby się M spodobały :) ale się cieszę :) gagtka - owocnych poszukiwań pracy - trzymam kciuki :) iza do nas dziś już nie zajrzy ale kawę się Izuś poczęstowałam :) była pyszna!! babitku - no myślałam, że coś drinkniecie :) waikiki - mnie też maży się urlop - choc kikudniowy ;( imili - jak wrócisz od rodziców to szybko do nas wpadaj na ploty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek - narazie jedziemy obejrzeć :) ale jak się nam spodobają to być może dziś je zamówimy ;) a gdzie to napiszę wieczorkiem bo obawiam się, że to będzie niewypał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noto powodzenia. My będziemy mieli obrączki robione na zamówienie przez znajomego jubilera, takie jakie sobie wymyślimy:) i wyniesie nas to taniej niż w sklepie - ok 500-600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy się z tym jubilerem niedługo spotkać to będę znała szczegóły. W sklepie raczej będzie drożej, ale dają nieraz rabaty. Moja przyjaciółka kupowała w Red Rubinie w Galerii Mokotów, jej mąż akurat w Galerii pracował i z tego powodu dostali dość duży rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie :) Waikiki, paczkow nie ma :) wieczorem cwiczylam, wiec nawet o nich nie myslalam :P Gagatka, nie choruj nam! Prostujesz wlosy na mokro? Ja musze czekac az mi wyschna, a pozniej prostowac - cala zabawa ok 5h :D Slyszalam Gagatko, ze masz ochote popracowac - zapraszam do siebie :) przyjemna praca przy kompie :) Nawet Ci pensje oddam ;) Powodzenia w dzisiejszych poszukiwaniach 🌼 Kocurek - napisz jeszcze raz dane do kalendarza, pogubilam sie. Zaraz zaczne pisac do Ciebie dlugi elaborat o naszej sali :) Gosiaczek, ale fajnie :) napisz koniecznie czy juz je macie :) i zdjecia pokaz :) A czemu obawiasz sie, ze to bedzie niewypal? My obraczki albo kupimy, albo zrobi nam znajomy zlotnik, ale nie jestem pewna, czy to bedzie az taka roznica w cenei - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już skrobię: - nasza data 08.08.2008 - Aneta 24 i Michał 29 - Warszawa A co do obrączek to taka różnica w cenie bo znajomy nie weźmie od nas za ich zrobienie, ale ostateczną cenę będę znała za jakiś czas. No właśnie Gosiaczku dlaczego niewypał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisana :) pisze maila do Ciebie Kocurku Moze masz jakies konkretne pytania do sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mi jakie wrażenia miały osoby które tam robiły wesele, czy dobre jedzonko, jakieś wpadki i co ci przyjdzie do głowy. Poza tym ile płacisz i co masz w cenie . Jak mi się nasuną jakieś pytanka to odpisze ci na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie wypał - ponieważ modeli obrączek jest mnustwo i to są chyba najciekawsze jakie widziałam, a przeglądam obrączki już kikla miesięcy, a ceny podane na stronie są strasznie niskie :) i obawiam się,źe jak pojedziemy do salonu to okaże się, że te ceny to są duuuuuuuużo większe :) bo w te podane na stronie www poprostu niewierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek cena wyrobów jubilerskich jest też bardzo uzależniona od próby złota, bo inedtyczny pierścionek, czy obrączka może być np. z 200zł droższa, gdy ma inną- lepsza próbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ja sie jakos nie moge zebrać... właśnie zjadłam wafelka grześka :-o ale może od dziś zaczne znowy kręcić hula hopem na brzuszku :-D bo z ponad miesiąc temu przerwałam moje zawzięte kręcenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Widzę, że dziś temat obrączkowy :-) No my kupujemy obrączki w grudniu. Znajomy załatwił nam kupno obrączek u swojego kolegi jubilera i dzięki temu będziemy mieli taniej 30% Bardzo , bardzo się z tego cieszymy :-) Zawsze to jakiś grosz do kieszeni. Będzie na prezenty podchoinkowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek - masz dluuugiego maila :) Waikiki, ja zjadlam dzis knopersa :D ale nic to nic, po pracy znowu wpadne w wir cwiczen :) (mam nadzieje) A powiedz Waikiki - zawziete krecenie hula hopem daje duze efekty? Ja na brzuch zaczelam 6 weidera, ale nie wiem jeszcze ile daje :) - za krotko na razie - trzeba to robic przynajmniej 2 tygodnie. Helou Darianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Babitku za mailika, zaraz przeczytam. Tak mówicie o ćwiczeniach że aż sie zastanawiam czy nie powinnam też zacząć - troszkę brzuszka by się przydało zrzucić... Tylko z motywacją kruch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczyłam 6weidera ale jakoś po 1,5tyg skończył mi się zapał ale myślę żeby to powturzyć w najbliższym czasie bo brzuch to właśnie to miejsce którego nie lubię w moim ciele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku kochany wyszło tego prawie trzy strony:D Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję. Ja już też tam raz byłam,ale nie mogłam znaleźć żadnych dodatkowych informacji. Odpiszę ci dzisiaj jak tylko znajdę chwilkę, na razie nie mam żadnych pytań:D;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ważne by hula hop było cięzkie... ja mam takie stare, więc jest w miare ciężkie i jest duże - im większa jego srednica tym lepiej, bo lepiej sie kreci. Efekty są ale nie jakieś zastarszające. Na pewno skóra jest bardziej napięta i sam brzuch robi sie taki twrdszy, to nawet zauważył mój narzeczony jak kręciłam, tak mniej wiecej po tygodniu... Za krótko kręciłam, zeby stwierdzić czy obwód pasa się zmniejsza, ale podobno tak. Może u mnie tez był wtedy mniejszy, ale nie mierzyłam - mój błąd! ja kręciłam codziennie po 30minut, ale są dziewczyny bardziej zawzięte (czytałam na forum o hula hop) , które kręcą po godzinie, albo nawet po 2. ja na to nie miałam czasy, poza tym pół godziny już mi wystarczało, żeby sie troche zmeczyć... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jakie to są te ćwiczenia, o których mówicie - 6waidera??? bo sie kurde nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie umiem kręcić hula hop ;( a czuję że takie spalanie tłuszczyky z brzucha byloby super :) może się nauczę - próbowałam kiedyś ale ciągle mi spadał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×