Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No tak jest wlasnie z rzeczami zamawianymi w necie - czesto nie na czas... No widzisz Kocurek - wiem, co mowie :) Alez podzielilabym sie z Wami cukierkami - tylko, ze nie mam :) Zakup sejfu mial byc na przyszlosc :) Kanapki dla wszystkich! :) Jedzta ile chceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam dam rąbać Babitka! :) Niegrzeczne kobiety! Uwazajcie, bo dostaniecie nagany! :) a poza tym, kto Wam bedzie kalendarz uaktualnial jak mnie zarąbiecie? :P Gagatka - ja dziekuje, dopijam 2 i chyba styka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoohooo to my mamy dzienniczki???? i dostajemy nagany??????? no pieknie!! :) prawie jakw szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, tylko ja nie mam dzienniczka, bo jestem niczym Giertych - sama te dzienniczki wymyslilam, wiec ja nie musze :P Oto najnowszy projekt reformy kafeteryjnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATA__ZE WSI__BEATA
wszystkiego naj naj przyszłym i nie doszłym panną młodym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomiwnnam byc dzis zwolniona z nagann!! Jestem chora :( z nosa mi sie leje całyyy czas!!! A dszóstki tez sa?? i jakies nagrody?? chce nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj dziewczyny pozadnie sie rozbrykałyscie nawet podrzeganie do katrupienia babaitka ladnie ladnie ja siedze na tym moim durnym stazu i pochlaniam ksiazki z nudow trzeba sie koniecznie rozejrzec za praca bo dlugo tak nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Babitkowi krzywdy nie zrobi nie nie nie :-) babitek dobry, Babitek daje jeść :-D ...a jakby co, to zreanimujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko - bedziesz dostawala w takim razie dzis polowki nagan :) na pocieszenie. Nagrody - podstawowa nagroda jest brak kary :) jak bedziecie niegrzeczne bede wpisywala gwiazdki w opis w kalendarzu :D za 5 gwiazdek bedzie jakies ciezkie, trudne, nieprzyjemne zadanie do wykonania :P jestem samozwańczym kierownikiem wszystkich kierownikow :P:P:P Zonqa, no cale szczescie, ze jestes - bedziesz swiadkiem planu eksterminacji Babitka! :D Siedz z nami jak sie nudzisz :) ja znosze ogromne trudy, zeby godzic prace z Wami, ale jakos daje rade :) Waikiki - tak tak, teraz sie wypierasz, a przed chwila jeszcze namawialas Gagatke zeby mnie rąbała :P Babitek fajny, ba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczesto nie moge bo mam oko szefa ale co jakis czas zagladam babitek trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, Kocurek agitował rąbanie babitka :) To wszystko przez to, ze poczulam sie zaszczuta :P i mi sie miesza - kto gryzie, kto atakuje, kto podżega (podrzega?) :D ha, dobre kanapki, bo babitek dobry kucharz jest :), cukierkow nie ma - ale jak bedzie trzeba to sie znajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka idzie gotowac obiad :) bede tu co chwilke zagladac!! Babitek chyba sie nie obraził na gagatka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu, Zonqa wydłubała oko szefowi! :) Masz jeszcze jakies organy szefa Zonqo? :D Bede sie kochana trzymala, nie tak latwo mnie zlamac...pierwsze lepsze rąbanie mnie nie zniecheci do walki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ja Cie zaraz dopiero rąbne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nikogo nie namawiałam do takich czynów!!! chcesz, żebym sie kanapką udławiła??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku Gagatku, babitek sie nigdy nie obraza :) najwyzej strzela fochy - a jak strzela fochy to wszyscy widza :D nie umkneloby Ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie chodziło o rąbanie Babitka tylko tych cukierkow:D no i stało się narobiłam sobie takiego smaka że musze lecieć do sklepu po te cukierki:) Wezmę też dla was, kto chce, jakieś konkretne zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja o ja :D smieje sie na glos - i to w oczach kolegow ma wygladac na skupienie na pracy? :D Waikiki, zwracam honor :) nie podzegalas do rabania (juz wiem - podżeganie - google podpowiedzialo). Nie dlawimy sie kanapkami - wolno i starannie gryziemy i spokojnie lykamy. raaaaz, dwwaaaaa, raaaaz, dwaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - co gotujesz na obiad? zrobisz wiecej - dla nas? :) Kocurek - ha :) ja nie ide po cukierki - twarda bede! Ale troche bajecznych mozesz mi kupic :D Waikiki - nie placzemy, nie placzemy - makijaz sie rozmaze i kto to bedzie poprawial? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nasza kafeteria :) to najlepszy sposón na chandre :) i uśmiac sie mozna do łez!!! A swoja droga wszystkie jestesmy zdrowo rąbniete :) i to w pozytywnym słowa tego znaczniu!! Nie napisze która najbardziej, bo bym pół naganny dostała :P a juz dostałam dzis jedna :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też się śmieję na głos:D patrzą na mnie jak na idiotkę:D dobrze że szefowej nie ma:) Masz bajeczne twardy Babitku:D właśnie takie kupiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbuuuuu bo mnie wyzwałas :-( no dobra, to ja chce ze sklepuuuuuuuuu cos czekoladowego :-D na poprawe nastroju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka gotuje a razcej duzi jakies miso (chyba z kury), młoda kapustke taka z pietruszka (gotowana kapustka), zimniaczki, zupke ogórkowa!! Wolicie z ryzem czy z makaronem ?? :) zupka cholernie kwasna, ale ja takei lubie :) a i kąpacik jest (ale to zrobił tatus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×