Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ale Czubki :) Wszystkie walniete - rowno :D:D:D sami swoi znaczy :D:D:D :P:P:P obejrzalam sobie wladce pierdzieni i przyszlam zajrzec, o czym dyskusja, a tu prosze bardzo - glupawka jak sie patrzy :) No dobrze, to ide teraz na przyladek strachu -obsmialam sie, czytajac Wasze posty Wariatki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloł laseczki :-) ja juz od 7 na nogach bo panowie przyszli nam wiercic suszarke na balkonie. o 7 rano w sobote!! a wczoraj wrocilam dosc pozno z babskiego wieczoru wiec mi bylo ciezko wstawac :-P yza :-) ogladalam sukienke twoja, bardzo ladna, czesciowo w moim guscie ale dol jak na mnie teoche za duzy, chyba bym sie utopila :-P ale ogolnie super :-) co do tego co mowia ludzie nie sluchaj absolutnia a tym bardziej sie nie przejmuj. ludzie sa wredni i to wiadomo od zawsze a ty masz byc wspaniala uspmiechnieta Mama a ludzie niech cie ugryza w d*** :-P dzis po poludniu idziemy na zakupy, marcin sobie wymyslil ze mi cos kupi na urodziny :-) heheh po najmniejszej linii oporu zebym sobie sama wybrala :-) ale z drugiej strony fajnie bo tez chcialam sobie cos kupic a jakos nie mialam okazji sie wybrac. a w poniedzialek (urodzinki) ma mi jeszcze zrobic jakas surprise :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ------------------ zdjeci suuper :-) brzuszek tez i w ogole wygladasz niezwykle cudownie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer nie przejmuj sie u mnie od 7 sa po domu wycieczki ludu!!! I w ogole sie tak dra!!! Tylko wstac pozabijac wszystkich!!! No teraz to sie wszyscy uciszyli, jak mnie juz obudzili Iza ja dalej mam na fotosiku konserwacje systemu 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie sobotnio i słonecznie:) dzięx suumer ... rozpłynę się niedługo:) tak sie od kilku dni zastanawiam nad autem do ślubu.... ogólnie to marzy mi sie karoca..ach...och...ech...:):) ale po pierwsze to chyba bardzo droga zabawa,no a poza tym to niewiadomo jaka będzie pogoda w dzień mojego ślubu. a jakie wy wybieracie samochody? i ile przed ślubem załatwiacie? no ja to wogule mam do kościoła 5 minut drogi i mama stwierdziła żebym poszła na pieszo.... moja sąsiadka szła. ale mi to jakos by głupio było.Nie wiem czemu,ale jakoś tak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie przeczytam co tam napłodziłyście bo nie mam czasu. Chcę tylko napisać że wczoraj zdjęłam opatrunek (z wielkim bólem bo gazik się przyczepił) i okazało się że mam cały siny palec i opuchnięty mocno. Pojechałam na ostry dyżur. Mam teraz dwa piękne szwy :) Poprosiłam o kokardkę bo na wesele idę to mi pozwolili (jeśli nie będzie krwawiło) założyć sobie kolorowy plasterek :D Bolało, ale przynajmniej mam wyczyszczoną tą ranę i teraz się już dobrze zrośnie. Właśnie wbiegłam do sklepu bo od rana klienci dzwonią że się serwer zawisił i musiałam zrestartować. ZAWSZE dzieje się tak gdy mam dzień wolny lub gdy wyjdę 15 min wcześniej. Kara jakaś czy co? Zmykam do domku sprzątać i szykować się na weselicho. Koło 15 trzeba wyjechać. Buźka, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza-------- ja mam do kosciola tez 5 minut piechota ale podjede samochodem, nie podobaja mi sie takie wedrowki. czasem to widze, jak mlodzi maszeruja z kosciola do lokalu oddalonego tez 5 minut i troche to tandetne jak dla mnie ... my bedziemy miec auto znajomego albo znajomej, mamy dwie opcje, sami zdecydujemy co wolimy ale to na 2-3 tyg przed slubem. spokojnie. nie zalezy nam na "weselnej" limuzynie, najwazniejsze ze ma byc wygodne i z klima, wiec bedzie albo volkswagen (chyba tak sie pisze :-)) albo nowy model renault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tandetnie to wygląda...tego słowa mi brakowało. my co do samochodu,to jak narazie znajomy ma audi a6 ale sprzedaje i chyba kupuje audi a8. ogólnie to chodzi mi o duży samochód bo chce żeby świadkowie z nami jechali,a bynajmniej świadek. mnie też limuzyny sie nie podobają, a co do tej karocy to tez troche na pokaz ale to wyjątkowy dzień i można sobie pozwolić....oczywiście jak się ma pieniądze tzn.na auto tez ale wiadomo że jak od znajomego to inna cena niz z ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza no :):):):) Kati udanej zabawy :) tez bym sobie gdzies poszla na weselicho!!! Zabierz mnie do torebki, plis, plis, plis :):) My raczej bedziemy jechac autem sasiadów!! Moja prawie nowa corolle :D szkoda, ze nie avensis no lae do naszego slubu sobie raczej nie kupia :) Dziewczynki kto zamawia kawke bo ide robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka----------- dla mnie kawka bo zaraz siadam do roboty a z czterema chlopami wiercacymi za sciana ciezko sie skupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia dawno poszła :) a ja zabieram sie do sprztania ==========>> znowu :o:o:o:o:o 😭 😭 😭 papapa a Babitek pewnie jeszzce chrapie :) szczesciara nie ma w domu latajacej i dracej sie rodzinki, no i i 4 chłopow za sciana!!! Az 4 chłopów do jednej suszarki?? A gdzie sie nasza Cafka podziwa?? Czyzby w nia cos pierdykneło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem i po co mi to było? no po co? Głupia ja :) juz wyjasniam... właśnie przeglądałam strony sukien ślubnych i znalazłam inne suknie...tez cudowne. mama powiedziała że do sierpnia to jeszcze mi sie jakies 1500 100 900 razy zmieni suknia.... ale jedno sie nie zmienia, chce suknie na dole duuuża ale bez przesady a na górze delikatny gorset na ramiączka. też sie wam pomyały zmieniały co minute?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka----------- 4 chlopow bo: dwoch przyjechalo robic, trzeci marcin i moj tata fanatyk majsterkowania :-) ale juz zrobione, posprzatalam i jest good :-D niedlugo jedziemy na obiad do moich rodzicow a pozniej te obiecane zakupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza--------------------- mnie sie zmienia co minute, jak narazie tylko w glowie, bo jeszcze nie bylam ogladac. a kiedy ty masz slub?? pewnie pisalas juz ale czy ty juz kupilas te sukienke ktora nam pokazywalas?? jesli nie to nie ma sprawy, mozesz przebierac do woli :-) ja na pewno wiem ze nie moze miec gorsetu tylko ma byc "jednoczesciowa", z ramiaczkami w jakiejs formie i na dole nie taka szeroka. i zadnych koronek. zobaczymy czy taka w ogole istnieje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ale piekan pogoda my u tesciów na wsi jesteśmy.....:) Obowiązkowo spacerek pobidni bedzie trzeba korzystac z pogody póki jest :) Musze sie pochwalić kupiłam wczoraj 10 zaproszeń na allegro nie mogłam się oprzeć już chce jakieś mieć w domku :) Reszte czyli ok 25 zakupie już chyba w sklepie chyba ze coiś jeszcze wpadnie mi w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer istnieje taka suknia :) ja będe mieć właśnie taką tylko zamiast cienkich ramiączk bedzie wycinana koronka :)jak bede mieć zdjęcie robione aparatem to zaraz ci wyslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suumer :):) nie kupiłam jeszcze. ślub mam 30 sierpnia............to jeczsze dłuuuuuuuuuuuugo.. i pewnie kilak innych znajde ale wszystkie w jednym fasonie. a znając życie to na ślubie całkiem inną będe miała..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia---------- a szyjesz czy kupujesz? na zdjecia oczywiscie czekam, moze mnie cos tez bardzij natchnie :-P ja na razie przegladam zaproszenia w necie i zastanawiam sie czy zamawiac czy robic samemu. marcin to zostawil na mojej glowie... robienie w sumie fajna zabawa ale czy ja bede miala czas sie w tym babrac?? chyba jednak kupie :-P lenistwo gora :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam zrobić sama miałam nawet kilka projektów,dop.oki w kompie nie padł system i nie wykasowało sie pół, teraz mi się odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy mojej czestotliwosci pisania to chyba o mnie zapomnicie co? Ja mam male urwanie glowy i w glowie tysiac pomyslow na zycie. Ale z wszystkim trzeba czekac i czekac. A cierpliwosc to moja slaba strona. Nie bede Wam tu marudzic, bo humorki macie rewelka. Mykam robic obiadek i sprzatac lazienke. Sprawy wykonczeniowe dobiegaja konca.Uff.Na cale szczescie maz ma urlop i ma czas to robic. Milego weekendu!!! U nas lato w pelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochnae ja wrocilam wlasnie z mama z targu..mamy spokoj tata z bratem pojechal na noc na ryby eh normalnie raj :D ...a my sprzatamy i zmykamy gdzies na obiadek zaraz:D i w ogole to znowu wydalam troche pienedzy 3 bluzki i spodnie kupilam ehe u znajomego bo fajne przywiozl:) no i jeszcze mi tylko 300 zl z wyplaty zostalo heh.. Co do autka to nas chyba bedzie wiozla siostra narzeczonego a raczej jej chlopak bo kupii sobie Opla Vectre z 2005 roku lub 06 nie wiem no a jak nie dadza rady z angli przyjechac autem to kuzynka moja moze bo ma Skode Octavie :)_ wiec sie zastanawiamy nad tymi dwoma hehe chyba ze rozwala autka do slubu naszego to bedzie klopot eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Babeczki ja oczywiscie spalam dluuuuuuugo :D a jak wstalam, zjadlam sniadanie i zabralam sie za sprzatanie. taaak, prawda jest ze nie budzi mnie prawie nic :) tzn czasem pies szczeka jak opetany i dzis np adrian wstal na grzyby (maniak) i mnie obudzil, ale szybko zasnelam spowrotem :) samochod - my mamy przyjaciol - jest super, i nie musimy placic :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63154135e29a7ba9.html pozniej do Was dziewczynki zajrze jeszcze, teraz wracam do sprzatania a pozniej na jakies zakupy na caly tydzien musimy pojechac, jak Łach wroci z lasu :D do milego 🌼 [ dupa ][ dupa ][ dupa ] ??? :) Wariatki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas na twarzy
przyłączę się do was, jeżeli pozwolicie :) Data ślubu planowana jest na 24.05.2007r godzina 17. sala, orkiestra, fotograf i kamerzysta zamówieni, zaliczki wpłacone, więc mamy z głowy. nad samochodem jeszcze się zastanawiamy :) obrączki już praktycznie mamy upatrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grymas na twarzy! Witaj!!! Chyba macie slub w 2008 roku??? Babitku!!! Jak tam poczynania z kkkik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a pamietacie nasza Leoonie? Mialam miec najpierw slub w 2008 roczku, ale potem sie zdecydowali na koniec 2007. I nasza leoonia bedzie mama. Od dawna do nas nie zagladala. Tak sie zastanawiam czy maila do niej nie skrobnac.J ak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
Zgłasza się kolejna sierpniowa panna młoda :) przygotowania w toku... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×