Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej kochane, ale natrzaskalyscie :) Gagatka, pamietaj - to Twoje zycie i nikt (Zwlaszcza obcy) nie bedzie Ci mowil, jak masz zyc, kiedy jestes dojrzala do slubu itp itd. jesli Ty czujesz sie dobrze z podjetymi decyzjami, oznacza to, ze jest dobrze! I nie daj sie wyprowadzac z rownowagi glupimi komentarzami. skonczylam :) no! Witaj Ulka :) o rybkach - ja osobiscie srednio lubie - wole takie hmmm, zwiewniejsze, no i na pewno trzeba miec perfekcyjna figurke. welon - wolna wola :) Zasadniczo, zadna z nas nie powinna isc do slubu w welonie i bialej sukni :D ale to sie stalo juz raczej tradycja, niz znakiem \'stanu\' panny :D Kwiaty - roze podobno nie sa zbyt trwale - ja sie nad tym jeszcze nie zastanawialam. Summer 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 znalazlas \'moje\' buty. zajeeeeeeeeeeeeebiscie :D:D:D dziekuje :) Gagatka, bardzo ladny bukiecik, ale ja chyba wymysle sobie jakis dluzszy - mam 159cm, musze sie jakos optycznie wydluzyc :D Witaj Michalinka :) Yza, apropo przesadow, na weselu przyjaciolki w zeszlym roku tez adr zlapal muche, a welon trzymalam juz w lapce - tez wcale sie do niego specjalnie nie spieszac, ale zostal mi brutalnie wyrwany - i oddalam bez walki :) jednak oliwa sprawiedliwa...tamta jeszcze panna pozostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobryyyyyyy wszystkim :) ja juz kawe koncze!! Zaraz jade do krakowa!! po 8 mam pociag!! Mam nadzieje ze w sklepach nie bedzie nic na przecenie i nic sobie nie kupie!! Miłego dzionka życze papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) Wczoraj nie mialam kiedy zajrzec ,ale dzien minal bardzo fajnie. Dzis wyspalam sie chyba za wszystkie czasy ...wczoraj juz poszlismy spac o 21 a przed chwilka wstalam , Dzis do pracy nie co pozniej,wiec sobie jeszcze leze w lozku. Milego poniedzialku wam zycze . Od soboty szukalam wszedzie kutki ale nigddzie nic nie bylo i w koncu zakupilam posciel na zime :) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam porannie z kubkiem kawki w reku :-) Babitek :-) ciesze sie ze ci nieswiadomie pomoglam w sprawie butow :-) dla mnie teraz to juz reszta bedzie z gorki bo buty mnie najbardziej stresowaly. co do bukietu to ja sie zastanawiam nad kaliami, zupelnie proste tylko przewiazane biala wstazka. wiem ze coraz popularniejsze ale mnie sie bardzo podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik------------- ja jade na rano do lekarza bo po prostu umieram :-( bukiet ladny, ale mnie sie podoba cos bardziej prostego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik----------- kurcze jakas grypa czy wirus sama nie wiem. gardlo mam okropne, z nosa mi sie leje i goraczka. dziekuje za zyczenia ❤️ dobra strona ze troche odpoczne w domu ale nienawidze byc chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a poza tym posiedze sobie z wami troche na kafe bo jak pracuje to nigdy nie mam czasu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer no to szybko biegnij do lekarza niech ci cos przepisze zebys szybko wyzrowiala...bukiecik fajny ale tak jak napisalam ja nie chce miec w bukiecie Kalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Pozdrawiam wszystkie nowe forumki:) Widzisz Summer mówiłam że ktoś wirusy roznosi po forum, ja jeszcze zdycham:( Gagatka nie przejmuj się takimi bzdurami, które ktoś wygaduje i gadaj lepiej z nami, my takie nie jesteśmy:D Rybki - to też nie dla mnie, ale niektore dziewczyny dobrze wyglądają. Ulka może przymierz jakąś, zrób zdjęcie i nam pokaż to doradzimy:) A nad bukiecikiem to jeszcze się wogole nie zastanawialam. Summer te buty są super! Takie właśnie chcę:D:D A jeszcze było o łapaniu welonu HIHI W tym roku na weselu przyjaciółki (byłam świadkową) też złapałam:D i to zupełnie przypadkiem - sam wpadł mi w ręce. Na dodatek mój Michał złapał potem krawatkę:D:D:D:D:D:D nigdy nie wierzyłam w przesądy, ale ze wszystkich par będących na weselu my planujemy ślub najwcześniej:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Witam wszystkie nowe panny młode :) summer - wszystkiego najlepszego bo jeśli dobrze pamiętem to dziś są Twoje urodzinki :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I POWROTU DO ZDROWIA!! yza-suknia Twoja jest śliczna i absolutnie w moim guście :) Annia - przejdz się do Aren jubiler - my znaleźliśmy tam obrączki z naszych marzeń :) Ja dzis ostatni dzien w pracy i tak strasznie sie z tego powodu ciesze, ze ojej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ nie mogę otworzyć żadnej stronki z bukietami:( spróbuje później. SUMMER 🌼 wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:):) gosiaczek dziękuje bardzo:) tylko już mam dwie inne na oku,ale dalej ta wiedzie prym:) myśłe żę dokładnie to sie okreśłe około czerwca i wtedy zobaczycie jaką wybiore....poprostu jest tych sukien za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja tez z katarem a na dodatek wczoraj sie poklocilamz moim i nie zgadniecie o co??!! o przygotowania do slubu rece mi opadly bo poki co to ja wszystko zalatwiam on sie zmeczyl ale coz to moj Łuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba za szybko sie cieszylam z tego ostatniego dnia pracy bo okazuje sie ze bede musiala przyjsc jeszcze jutro!!!!poniewaz glupia wyslalam dzis wymowienie i one do mnie ze w takim razie to sie liczy od soboty i ze to wymowienie jest wazne od 29 wrzesnia!!!A ja od piatku ide na chorobowe i mam ich zasady gdzies!! Tak sie zalilam ostatnio ze slub mi sie nie sni to sie przysnil i byl okropny!!!nie uczesana nie umalowania i to godzine przed slubem i w jeansach!!MASAKRA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, strasznie Wam dziekuje za pamiec i za zyczenia ❤️❤️ ja juz po lekarzu, kazala mi posiedziec w domu takze bede sie teraz obijac :-) kocurek----- walsnie ktos tutaj rozsial jakies zarazki a my biedne sie meczymy. przyznawac sie zaraz ktora to :-D :-P widze ze "moje" buty robie furore :-D dobrze ze nie idziemy do slubu w tych samych kosciolach :-) i w tych samych butach :-D ja wczoraj gadalam z Mama o naszym menu no i postanowilysmy sie wybrac do naszej restauracji na obiad i sprobowac tego co ma byc na stole wiejskim. chodzi Jej glownie o wedliny i takie tam, bo zurek i bigos juz wiem ze sa dobre. poza tym zobaczy sale na zywo. Tate tez wezmiemy a co tam :-) niech sie zaangazuje :-) chociaz on taki przejety chodzi tym slubem jakby to mialo byc za tydzien :-P :-D no i jeszcze co do menu to po rozmwoei z nia ustalilysmy zeby wziac to drozsze menu ale juz z alkoholem. Mama pytala czy juz mamy umyslnego, ktory bedzie wynosil co nieco i ze mu nie zazdrosci przelewac do tych butelek po pijaku :-D chcemy troche wyniesZ zeby miec na poweselne imprezy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek----------- sen okropny :-P chcociaz mnie sie tez tak wydaje, ze cos nawali i koniec, po balu. ale trzeba byc dobrej mysli i juz :-) dzis mialam w planach isc doksiedza rezerwowac termin ale ze jestem chora to zostaje piatek. mam nadzieje ze bedzie termin... a wy juz macie rezewacje w kosciele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa---------- u nas tez ostatnio o to byly ciagle klotnie. tzn marcin zalatwil fotografa, zespol i byl ze mna na sali i tyle dla niego. a mi nawet jest przykro ze on sie nie interesuje juz niczym innym. on mi tlumaczy ze dla niego szczegoly nie sa wazne i chce tylko zebym byla jego zona.... ale od jakiegos czasu przyjelam inna taktyke, tzn faktycznie z nim o niczym nie gadam, zalatwiam sama i zobaczymy kiedy sie obudzi zeb sobie chociaz ciuchy kupic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer ja też bym chciała się poobijać a tu trzeba w pracy siedzieć:( buuu... A te buty to takie przechodnie:D:D:D My jeszcze nie byliśmy w kościele, bo dopiero w piątek zarezerwowaliśmy salę, ale może uda się jakoś w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim te mam problem:( powiedziałam że juz mu ani razu nie przypomnę o zrobieniu biezmowania, najwyżej obudzi się w ostatniej chwili. Poza tym to co dla mnie jest ważne to dla niego niewarty uwagi szczegół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suumer- my już Kościół mamy zarezerwowany od chyba kwietnia lub maja :) ale wiem, że w niektórych parafiach to zapisują dopiero jak się pojawi kalendarz na nowy rok :) buciki bardzo ładne ;) ja naszczęście też już kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja mówię Sławkowi cokolwiek o ślubie to mówi: Dobrze:) i to wszystko: tacy juz sa panowie. ale kamerzyste,sale i zespól to wszystko razem załatwialiśmy. powiem nawet że chyba było w tym więcej jego inicjatywy czasem niz mojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile za buty tak mniej więcej płaciłyście? i ja niewiem czy juz kupić żęby sie przyzwyczajać czy jeszcze nie bo nie wiem jaką jeszcze suknie będe miała ale buty muszę być zaokrąglone bo mam dużą stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Wróciłam :) Jeszcze nie odespałam tych godzin na weselu, bo ciocia poprosiła żebym pomogła rozwozić gości i posprzątać na stołach. A że Darek pił to ja musiałam krążyć. Poszliśmy spać po 8 rano. Wczoraj wieczorem musiałam odwieźć teścia do domu a potem wróciliśmy do nas. Jechałam kolejne 5 godzin. Ledwo na oczy patrzyłam. Mówię wam, masakra jechać zmęczonym i po ciemku. No ale jestem cała i zdrowa. Wesele było fajne, ale tylko ze względu na ludzi jacy tam byli. Zespół był do kitu. Normalnie wszyscy goście tak mówili. Słuchajcie nie było ANI JEDNEGO nowego hitu. Wszystkie piosenki sprzed 10 lat. Był Biały miś, O maryjanno, Ktoś mnie pokochał (piosenka od zespołu dla Pana kamerzysty). Gościu z zespołu nie potrafił powiedzieć logicznie ani jednego zdania, jego żarty przyprawiały ludzi o mdłości. Mówił teksty w stylu \"a teraz 3 godziny przerwy\", albo \"widzę że wszystkie panie nie chcą tańczyć z panem młodym\". Nie umiał zdań składać nawet. Napili się już lekko po północy. Głosy im wysiadły bo obok sprzętu grającego stało cały czas zimne piwko. Było ich trzech. Wszystkie melodie puszczane były z dyskietek. Nie zagrali sami ani jednego dźwięku. Rzucali się na piosenki w których głos im nie wyrabiał. Byli tragiczni. Działają w woj. podlaskim. Nazywają się Black Boys. Kolejną wpadką było to że był ustrojony taki ołtarzyk - dwa serca, balony itd, a pod tym sercem były krzesła dla świadków. Młodzi siedzieli obok na tle białej ściany. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×