Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No mój też wielkiej inicjatywy to raczej nie okazuje ale jak za długo nie mówię o ślubie to się dopytuje dlaczego :) No ale dla nich jest jeszcze tyleeeeeeee czasu!!!! buty-kosztowały mnie 79 zł!!! kati- ciesze sie ze wesele sie mimo wszystko udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati witaj to współczuje. no ale często tak się zdarza z zespołami. jak bylam w zeszłym roku na weselu to zespół{dupa] dosłownie. za wesele i poprawiny wzieli 3,900 cena tragicznie duża około północy nie byli w stanie grać bo % uderzyły do głowy a jak juz grali to góra 15 minut i tyle samo przerwy. masakra. potem byliśmy w październiku na weselu i było super. zespół 5 osobowy ale grali extra wszyscy sie bawili:) nie pili na weselu do jakiejś 3 może 4 bo mają zakazane przez szefa. na poprawinach popili dopiero ok.21. i będziemy mieli ich na swoim weselu...i ta sama kucharkę i kamerzystę i sale co mieli młodzi październikowi. dlatego uważam że najlepsze zespoły to takie które słyszeliśmy na własne uszy i wiemy jak potrafia bawić gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie udalo mi sie wczesniej znalezc czasu, zeby do Was zajrzec.. Na poczatek - sto lat sto lat dla Summer :) badz zdrowa, szczesliwa, kochana, zakochana, bogata, zawsze piekna i mloda :) i niech sie spelniaja wszystkie Twoje marzenia :) Iza, zazdroszcze :) ja spalam dzis 5,5h i przyznam, ze ledwo wstalam :) piekny poczatek tygodnia ;) Kwiaty ladne Iza. Ale ja chyba bede szukala czegos podluznego, delikatnego, z brazem, nie z kalii i nie z roz :) - ciekawe.. Summer, ja absolutnie nie chcialam obcasow, a buty slubne, niestety obcas maja obligatoryjnie...juz tracilam nadzieje, az do Twojego linku :) Summer - dobrze ze sie bedziesz mogla poobijac, ale absolutnie niedobrze, ze jestes chora. zdrowiej nam szybko! Kocurek, Ty tez juz mialas byc zdrowa! :) a wszystko zaczelo sie od niewinnej Gagatki... Zonqa, Ty tez masz zakaz chorowania. uspokojcie sie :) Zonqa, kazdy z nich predzej, czy pozniej sie meczy ;) nie stresuj sie, bo to niestety norma. Ja juz Wam kiedys pisalam - moj adr ma skoki nastrojow w tym temacie, albo sie w cos angazuje zajawkowo i nie daje mi spokoju, albo olewa :) ze skrajnosci w skrajnosc. ale on ma takie dzieciece sklonnosci do zajawek :) Gosiaczek - czekaj czekaj, wyjasnij mi. Jaka tam masz umowe? co w niej jest nt okresu wypowiedzenia i dlaczego od soboty ma sie liczyc? - od przyszlej soboty - tzn za 5 dni? Sen fatalny - znam ten bol...po ktoryms takim z kolei robia na mnie coraz mniejsze wrazenie - budze sie i smieje :) Summer - jeszcze apropo butow, i tak wiekszosc z nich bedzie schowana pod sukienka, wiec nikt nie zauwazy dubli :D a powiedz mi jeszcze, czy ja dobrze rozumiem, ze tam mozna sobie \'skladaki\' robic? tzn zlozyc swoje buty z kilku elementow i je robia? czy zle zrozumialam i tylko gotowce sa? A termin w kosciele - ksiadz jeszcze nie mial gdzie zapisac, wiec nie mamy zaklepanego, na razie tylko \'na gebe\' u ksiedza. Kati, to co piszesz potwierdza tylko teorie, ze muza na weselu to polowa jego sukcesu/porazki..mam nadzieje, ze kazdej z nas ten element wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek-------- dzieki za zyczonka :-) butow nie mozna sobie skladac ale nie wiem czy zwrocilas uwage na tej stronie mozna sobie rozwinac taka liste i tam jest naprawde dozu wersji koronka taka siaka biala, bez koronki ... wiec mysle ze mozna cos znalezc. dokladnie, tak samo mysle, ze butow prawie nie bedzie widac a w tych ktore znalazlam przynajmniej sie nie zabije :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie Summer priorytetem absolutnym jest to, zeby o butach po prostu zapomniec - czuc sie w nich tak, jakby ich nie bylo :) mam kilka par butow na obcasach i zasilaja one szeregi nienoszonych na polkach...kupuje, zakladam raz, mecze sie okropnie, nie zakladam wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati rzeczywiście koszmarny ten zespół:( Moja przyjaciółka miała w tym roku na weselu zespół Camel (chyba jakos tak) biorą dużo - oni płacili 3,5 tys, ale na 2008 rok jest juz pewnie drożej. Dla mnie za drogo, ale mogę ich polecić jeśli chodzi o jakość. Grają naprawdę dobrze, a co najważniejsze nie pija w ogóle!!! Mają taką zasadę, ż ew pracy nie piją:) nawet nie chcieli wziąć po weselu butelki na wynos!!! No i poza tym bardzo fajni ludzie:) Ta Gagatka to taka nie winna nie jest, wszystkie nas pozarażała:D to łobuz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
z kościłem to radziłabym się pośpieszyć - szybko "uciekają" późniejsze godziny. I tak samo jest z zespołami - co lepszy to krucho u nich z terminami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toc wlasnie mowie Kocurku ze winna zarzucanych czynow! :) Ja z polecenia zespolu nie skorzystam, my juz wplacilismy zaliczke, ale zapowiada sie fajnie - mam nadzieje ze tak bedzie wlasnie :) wg mnie nie biora malo (2700, plus normalna stawka za jedzenie - 4x160) i mam nadzieje ze jakos bedzie przynajmniej taka jak cena ;) obaczym Anniiaa - ja nie mam mozliwosci, zeby sie pospieszyc, ksiadz nie zapisuje bo nie ma gdzie i w czym na razie..druga sprawa - na kwiecien na szczescie jest stosunkowo malo chetnych :) a trzecia, jesli nie ten kosciol, to inny, do wyboru do koloru ;) wiec sie tym nie stresuje na razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku no mam umowę o pracę z 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia no i podobno wypowiedzenie liczy się zawsze od soboty, a skoro ja złożyłam w poniedziałek to moje wypowiedzenie zacznie się liczyć od soboty ;( ale w sumie to oni na tym straca bo nie wiedzą że ja idę na chorobowe a wtedy będą musieli mi o tydzień dłużej płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te butki są super tylko ja przed zakupem muszę przymierzyć. Nie mogę kupić przez internet, bo przeważnie są na mnie za szerokie:( Pewnie Babitku jak masz już zespół to nie warto zmieniac, poza tym ten jest strasznie drogi. Co do twojego to będę trzymać kciuki żeby okazał się warty ceny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze on nic nie zalatwial ja szukalam dzwonilam umawialam jedzilam on jedynie jezdzil po salach i do ksiedza razem poszlismy i raz byl u fotografa i to wsio i on jest bardzo zmeczony przygotowania moje to wybranie kiecki i fryzjerki i to wszystko teraz on sie bedzie glowil jak kiedy i co zalatwiac by niczym nie zapomiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech teraz on sie meczy:P ciekawa jestem jak on pogodzi prace remont pomoc swoim rodzicom i zalatwianie tego wszystkiego a ja bede lezec pi... do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Na wstępie - summer dla Ciebie http://www.wrzuta.pl/obraz/9Vj5n1ZKbg/dla_summer Przeczytałam wszystko co napisałyście i żałuję, że mnie nie było żeby pogadać razem z Wami, ale nawet komputera nie włączałam :-) Wczoraj spędziliśmy fajny jesienny dzien :-) byliśmy w lesie na spacerze, który przerodził się w grzybobranie. Zebraliśmy dość sporo grzybków, które urozmaiciły nam kolację :-D A wieczorem wybraliśmy się do znajomych. Natomiast w sobotę spędziłam przedpołudnie u dentysty, buuuuu :-( A wieczorkiem poszliśmy do kina na Katyń. Tak więc rzeczywiście miałam dość miły weekend bezkomputerowy :-D Ale obiecuję poprawę i aktywniejszy udział w rozmowach, które są nieocenione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, chwilowo skupie sie na Gosiaczku, bo cos mi tu smierdzi. Gosia, napisz mi prosze, co w umowie masz napisane nt jej rozwiazania - wprawdzie warunki wypowiedzenia reguluje glownie to, co w konkretnej umowie jest napisane, ja jednak pierwsze slysze, zeby wypowiedzenie liczylo sie od pierwszej kolejnej soboty - smierdzi mi naciaganiem Cie. jesli mozesz, napisz prosze wiecej o umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo - Gosiaczku, nie wiem, czy to wiesz, ale za zwolnienie nie placi sie pelnej stawki, tylko 80% wynagrodzenia - chyba, ze umowa stanowi inaczej - w co watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane Summer wszystkiego najlepszego zdrowka szczescia i spelnienia marzen 🌼 ❤️ Babitku i Gosiaczku co do umowy hmmm tez tak mialam tyle ze od piatku mi sie liczylo wypowiedzenie ze jak zozylam we wtorek to dopiero w piatek sie liczylo czas 2 tygodnie :/ kurcze napisalyscie tyle ze juz nie pamietam co i jak hehe Kati no wspolczuje tez bylam na takiem weselu ze zespol nie umial zagrac za stolami sto lat czy gorzka wodka mysmy musieli sami eh zespol byl z Chorzowa chyba o ile dobrze pamietam ale nazwy nie wiem bylo to az 6 lat temu takze hehe dawno ..bo od tamtej pory zaden kijowy zespol sie juz nie trafil:) Zmykam na solarium odezwe sie pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to na umowie poza okresem wypowiedzenia nie ma nic ciekawego - wiem, że mnie po złości tak naciągają ale nie martwie się bo tak naprawdę to oni na tym stracą :) Wiem, że 80%wynagrodzenia dostanę ale to jest 2 tygodnie siedzenia w domku, a potem muszą mi jeszcze 6dni urlopowych zapłacić, a chcieli żebym je na okresie wypowiedzenia wykorzystała, a że nie wykorzystam to będą musieli zapłacić i tak sami pod sobą dołek wykopali :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh summer tez kiedys bylam na tej stronce i bylam w szoku ze takie ceny bukietow nie wiem skad oni je wzieli..bo z tego co wiem moi znajomi czy rodzina mniej dawala ze bukiety slubne no bez przesady ale 300 zl za bukiet slubny to jest cholernie duzo az za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze wypowiedzenie moze sie liczyc od ostatniego dnia miesiaca, opcjonalnie od 1 dnia nastepnego miesiaca, ale ta sobota to ani to ani to, dlatego nie kumam :) ale skoro Ty jestes spokojna to ok, nie bede siala zametu :D Summer, to zalezy od miasta, kwiaciarni. powiem Wam, ze w Wawie takie ceny sa bardzo czeste, widzialam wyzsze. Slyszalam juz wyceny za: bukiet mlodej, bukiet swiadkowej, kwiatek butonierka mlody, kwiatek butonierka swiadek, kwiaty na samochod - ok 800-1000pln...mrozace krew w zylach :) mnie zabawa - wszystko wyzej wymienione plus jakis kwiatek do wlosow w takim specjalnym montowaniu bedzie kosztowalo ok 400pln lacznie, ale to tylko dlatego, ze mama kolezanki jest florystka i zrobi to wszystko po kosztach kwiatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny z kosmosu w łodzi naprawde śliczne wiązanki można z a200 dostać łącznie z kwiatem dla młodego i świadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zarazilyscie mnie :( potwornie mi zimno, boli mnie glowa i strasznie zaczelam kaslac...i co teraz bedzie? :( jade do domu spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wrocilam juz z pracy U nas pada deszcz ,w koncu znalazlam polska fryzjerke wmoich okolicach . Za moje buty dalam 250 zl ale zakupilam je w salonie :) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace przed slubem idzie sie podpisac protokuł i te sprawy a godzine juz teraz mozesz ustalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) wystarczy was na dzien zostawic, a juz piszecie po 3 strony!!! nunu SUMMER STO LAT STO LAT ]🌼 🌼 🌼 🌼 ja jestem padnieta po szkole!! Blee chodzenie po sklepach jest takie meczace!!! I widze ze zostałam tu posadzona o rozniesienie choróbska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ja tez katar mam i kaszel to juz wiem od kogo sie to wzielo oj nie ladnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to nie wiem kto mnie zaraził,ale jak większość tak mówi to ja za większością jestem... żartuje gagatka:) jak wam wogule dzisiejszy dzień minoł? bo mniw to juz w domu strzela ku...ca:):) od tego nic nierobienia:) tzn,dzisiaj obrałam z mamą 5 kg maślaków :)ale nie o to mi chodzi...poszłabym chętnie do pracy,z koleżankami sie nie spotykam,nie maja czasu,a tak to kontakt ze światem mam tylko przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×