Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Buuuuu... dziewczynki przygarnijcie mnie... nie chce sama bez kobiecego wsparcia przez przygotowania przechodzić. a u Was tyle stron do przeczytania. :) Ja mam date 29.03.2008 potem obiad weselny na około 45 i póki co mam zaklepany kościół, restaurację i pierwsze podejście do sukni, tzn zamówiona koronka, materiał i pierwsza wizyta u krawcowej a poza tym co najważniejsze narzeczony prosto z bajki :) przygarniecie? bo stres mnie ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer chyba trzeba włączyć swój wrodzony egoizm:D Paloma Negra pewnie ze cię przygarniemy - napisz coś więcej o sobie:) Tylko uważaj bo u nas panuje epidemia - chorujemy wszystkie po kolei:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek cichooooooooo ja nie choruje jeszcze i może sie jakoś utrzymam w zdrowiu ;-) Paloma co Ty sie stesujesz!!!! wyluzuj ;-) no i napisz o sobie cos wiecej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek-------- dokladnie tak! wlaczyc egoizm :-) paloma------- stresowac to sie bedziemy przed slubem a teraz to luzik :classic_cool: wlasnie, napisz cos o sobie. no i witaj u nas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) od razu lepiej... stresuje się, bo ja w ogóle sie stresuje a co dopiero ślubem :) choruje teraz też więc epidemie mam zaliczoną awansem :) Lat mam 24, narzeczony również. Zaczynam od października nowe studia Kulturoznawstwo na UG, jestem po wielkiej rewolucji życiowej pt zmiana studiów, wcześniej studiowałam Slawistykę, więc dodatkowo stres związany z nowymi studiami :P Do niedawna pracowałam w Empiku w Gdańsku (tu mieszkam również) Poza tym z narzeczonym jesteśmy razem 8 miesięcy, znamy się osiem lat, wcześniej sie przyjaźniliśmy aż do momentu, kiedy okazało się że od kilku lat podkochujemy sie w sobie. Długa historia :) A mogę poprosić o jakiś generalny kurs przygotowawczy na Wasz temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paloma-------- to ja cos o sobie. mam 25 lat, marcin 27. mieszkamy w katowicach. jestesmy razem od praiwe roku (rok bedzie 14.10 :-)) wiec niby krotko ale w zasadzie od razu wiedzielismy oboje ze to jest to no i tak zostalo :-P slub mamy 4.10.08, mamy juz sale, foto, zespol a w piatek ide zalatwiac ksiedza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paloma... ja spadam na razik bo mnie zaraz jasna cholera strzeli... przez ta durną pogode to prędkosc mojego netu wynosi jakieś 000000000000000000000000000000.9 mb na sekunde może potem sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer - razem razniej :) dwa zdechlaki domowniki ;) Gagatka juz zdrowieje - mam nadzieje, a Kocurek - mam nadzieje, ucieknie niebawem na zwolnienie! :) Kocurku, po poskarze na Ciebie kamermanowi, albo Tatianie :D a oni maja moc... Witaj Paloma, nie stresuj sie :) mysle ze ze slubem, jak z obrona, przezylam dwie - mgr i lic. i stresowalam sie obydwoma, wiedzac ze i tak bedzie dobrze - tak samo chyba ze slubem, wszystkie sie stresujemy, a i tak bedzie dobrze :) Ja mieszkam w wawie z ukochanym - adrianem (ktory mnie wczoraj doprowadzil do kurwicy pospolitej ;) ), mam 27 lat, On 28, razem jestesmy 5 lat, slub w kwietniu, mieszkamy razem. oboje juz po studiach (ja politolog, on informatyk), pracujemy oboje robiac strony www :) Paloma - wpisalam Cie do naszego kalendarza www.kalendarz.ilf.pl - brakuje tylko jakiegos opisu tekstowego, wiec napisz, co bys tam chciala.. musialam troche popracowac, teraz chyba wracam do wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :-) Witam nową Pannę Młodą :-) Hej Paloma 🌻 Ja mam na imię Daria, mój Połówek - Tomek . Mamy odpowiednio po 23 i 28 lat :-) Ślub bierzemy 29 marca :-) Jesteśmy razem prawie 4 lata , mieszkamy pod jednym dachem od 2 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wads kochane ja zaraz zmykam na solarium :) Paloma witaj hmm co moge o mnie powiedziec jestem Emilia nie lubie tego imienia heh :) ja i moj Karol mamy po 21 lat znamy sie od 7 lAT ale od roku i 4 miesiecy jestesmy razem chociaz juz kiedys 5 lat temu bylismy przez rok razem ale to jako dzieci :)..Ja jestem z Zabrza a on z okolic Radomia i tam bedzie nasz slub i wesele 4.10 2008 :) mamy sale zespoli kucharki i to narazie wszystko eh :/ no to lece potem wpadne kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... chwila przerwy. Jestem tak zaganiana, że jak wracam do domu to marzę tylko o pójściu do łóżka. W pracy mam tyle roboty że hoho, ale to dobrze bo to własna firma :) Inaczej się pracuje dla siebie a inaczej dla kogoś. Nie jestem w stanie nadrobić tylu stron niestety. Widzę nową pannę młodą - Paloma witaj :) Coś o nas? Ja mam 25 lat (60 km od Warszawy mieszkam), Darek ma 29 (Warszawa). Jesteśmy razem ponad 4 lata. Ślub 21 czerwca 2008 r. :) Ja tam się wcale nie stresuję. Dla mnie to już i w tą sobotę może się to wszystko odbyć :) Chcę by było jak najpiękniej, ale nie przywiązuję jakiejś wielkiej wagi do szczegółów. Zaproszenia robię sama. Muszę mieć gotową część na koniec tego roku bo muszę wysłać do Stanów. Zmykam na kawkę :) Dziś bez Darka :( Palec nadal boli przy nacisku. W poniedziałek zdjęcie szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co mnie dziwi.. porównując nasze suwaki :) ja biorę ślub za 6 mscy i 5 dni a ty za 6 mscy i 3 dni... hmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo za 6 miesięcy i 3 dni, skoro dziś jest 26, to do 29 zostaje 3 dni, więc wychodzi 6 mscy i 3 dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakiś sklepany suwak :O Darianka skąd jesteś? Czemu taka data? My chcieliśmy w styczniu, tak jak dziadkowie Bartka (mojej połówki) ale nie mogliśmy ze względu na poród w rodzinie :) no wybraliśmy najszybciej jak się da w okolicach Wielkanocy. No i co już masz pozałatwiane? Póki co, się zaczynam orientować, sześc dziewczyn zidentyfikowanych plus dwie niezupełnie i czekam co będzie dalej. No i powiedziałam Bartkowi, że \"zapisałam\" się na forum i która z Was powie mi o co chodzi z tym, że powiedział \"ale mnie też informuj o przygotowaniach\" :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwilke, bo za 20 minut znowu musze isc na swietlice! ( a swoja droga jakie wredne babska pracuja w szkołach, same musimy wszystko robic i do wszystkiego dochodzic bo one nam nie pomoga) Hej Paloma :0 witaj wsród wariatek heheh Ja mam 22 lata, mój Michał 23!! Jestemy z Tarnowa (ja prawie mieszkam w tak zwanej sypialni Tarnowa). W tym roku obroniłam licencajat politologii, a 7 pazdiernika chyba rozpoczynam mgr!! Mój M. studiuje dziennie inżynierie materiałową. Jestesmy ze soba przeszło 4 lata, slub 2 sierpnia 2008!! A pozatym to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paloma chyba Twoja połówka nie chce zostac w tyle a byc na bierząco z Tym co będziesz załatwiać i planowac ;-) Ja mam 24 lata , mój narzeczony 27. Mieszkamy w wilekopolsce, slub planowany na 23.08., znamy się 3 lata, od 2 lat mieszkamy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja tez sie ciesze że Cie czytam:):):):) ja mam na imie Iza mieszkam k.Lodzi mam 23 lata Sławek ma 24 lata. ślub jest 30.08.2008. skończyłam szkołe dla prac.ochrony. obecnie nie pracuje. Za dwa miesiące spodziewamy sie dzidziusia. zdziwiona że ślub po urodzeniu dziecka,a nie jak w większości 3 mc-y przed? no to powiem że data była zaplanowana przed poczęciem Wojtusia... i własnie poparzyłam sobie język zupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paloma , a czemu taka data??? Hmmmm, ;-) tak jakoś samo wyszło. Mamy zaklepaną datę w kościele, jesteśmy umówieni na spisywanie protokołu na 23 grudnia :-) bo ślub odbywa się w mojej parafii w Słupsku i w związku z tym, że jedziemy na swięta do moich rodziców to przy okazji to załatwimy. Ponadto mam już wybrany fason sukni, jestem wymierzona przez krawcową i idę w przyszlym tygodniu na podbój sklepów z materialami :-) Mamy rownież zaklepaną restaurację, robimy przyjęcie dla 30 osób a nie wesele. Mamy też fotografa zamówionego który również zajmuje się filmowaniem. Co jeszcze??? Znaleźliśmy jubilera, u którego zamówimy obrączki, troszkę taniej, bo po znajomości bez naliczania marży. No to chyba na tyle :-) A co Wy macie załatwione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, uwazaj na palucha, niech sie goi :) Gagatku, nie bij dzieci, pamietaj! ale mozesz bic durne baby ze szkoly! ;) ja juz sie Paloma opowiedzialam :) probuje sie wlasnie zapisac do lekarza, bo trace glos - cos mi sie wydaje ze to znowu krtan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka, jestes ze słupska! Ja z Gdańska to rzut beretem. Spędzaliśmy te wakacje w Smołdzinie ;) My mamy kościół na 14:00 :) Obiad (bo tez nie robimy wesela) w restauracji w trakcie załatwiania ale data juz zaklepana no i początki sukni :) to wsio poza tym spisuje sobie was na kartce i jeszcze trochę a się połapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ze Słupska :-) Do Smołdzina to myśmy z Tomkiem rowerkami poginali jak byliśmy u moich rodziców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrocilam z solarium :) ja juz tam cosik o sobie powiedzialam...Gagatka lej te wredne babska :) ile wlezie:) hehe a co do slubu w kosciele jeszcze nie mamy zalatwionego ale chcemy na 17 lub 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ksiezulka idziemy kolo 10 pazdziernika bo 6 idziemy na wesele a po weselu jedziemy na wioske do mojego i pojdziemy do ksiedz:A) ale namotalam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie kiedy powinno się iść do księdza ustalić godzinę ślubu? Myślałam żeby zaklepać godzinę normalnie 3 mies przed ślubem jak będziemy spisywać protokół, ewentualnie zapytać księdza jak będzie chodził po kolędzie. Widzę jednak, że sporo osób ma już zarezerwowaną godzinę. Mieszkam w 40 tys mieście. Kościołów jest 3. Nie wiem czy się nie wygłupię dzwoniąc już teraz 8 mies przed ślubem. Z drugiej jednak strony nie chcę ślubu o godz 15 np. tylko 17 albo 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati mysmy datę ustalili z księdzem w ostatnim tygodniu sierpnia, czyli praktycznie 7 miechów przed slubem. Fakt, nie wpisal nas w księgę slubów, bo takowej jeszcze nie ma, ale w jakimś tam zeszycie. Były już pary pozapisywane na przyszły rok, nie byliśmy pierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to może zadzwonię chociaż na plebanię i zapytam kiedy powinnam przyjść. Chcemy koniecznie godz. 17 albo 18 więc chyba najwyższy czas się zgłosić do księdza. Napiszcie mi jeszcze proszę czy można sobie wybrać księdza który będzie udzialał ślubu? U mnie w parafii jest chyba 5 księży, a ja chciałabym księdza Marka. Mogę sobie wybrać? Czy może decyduje o tym jakiś grafik czy co? I jeszcze jedno - protokół spisuje się z proboszczem czy każdy ksiądz może to zrobić? A może z którym spiszę protokół to ten będzie ślubu udzielał? Sama już nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My od razu poprosiliśmy proboszcza żeby nam udzielił ślubu. W parafii jest proboszcz i wikary, wikarego nie znam, bo przyszedł on kiedy ja już wyemigrowalam na studia, a proboszcza znam od lat. :-) Zgodził się bez żadnego \"ale\" i z nim umówiliśmy się na spisywanie protokołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×