Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a ja mam pytanie z innej beczki. chodzi o stroj dla pana mlodego. czy to sie kupuje normalny garnitur czy sa tez kolekcje slubne? nie wiem ale na roznych zdjciach mi sie wydawalo ze te slubne sa troche inne... wybaczcie, moze glupie pytanie ale na serio nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak: szłam w zeszłym roku na wesele ze Sławkiem i bylismy kupić garniak zwyczajny jak dla gościa. no i pytamy sie o cenę a pani mówi że jak na ślub to ok.600 zł a jak taki zwykły dla gościa to ok.250... dobre nie,a wspmne jeszcze że ten na ślub i ten dla gosci to TEN SAM GARNITUR. tylko rola nieco inna:) miesiąc temu jak byłam świadkiem na ślubie to młody miał czarny garniak i tylko bordowa koszule i muszniki dokupiony do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemysł ślubny :-D Jak gdziekolwiek się powie, że cokolwiek ma być ślubne, to zaraz cena siuuuup w górę. Chore to jakieś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak jest... zapomniałam napisać o surdutach i frakach bo takowe można także ustroić przyszłego szanownego małżonka:):): ale co do ceny to nie mam pojęcia... na stronkach z sukniami ślubnymi jest tez konfekcja męska wie c ceny będą podane:) a my osobiscie to kupujemy garnitur bo ptem sie przyda jak na wesele jakies bedziemy szli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak bardzo modne sa surduty i fraki dla panów młodych, ale ceny - kosmos!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja jak zwykle zapracowana a Wy napłodziłyście tyle stron. Do parafii nie mogę się dodzwonić więc chyba będę zmuszona się tam przejechać. Sukienkę też chcę jednoczęściową i koniecznie na ramiączkach :) Bukiet jakiś z kolorem różowym. Co do garnituru dla Pana młodego to ja bym chciała żeby Darek wystapił w jakimś jasnym gajerze (on się też lepiej czuje w jasnych). A że będzie czerwiec to nic nie stoi na przeszkodzie. Garnitur jakiś w takim stylu (ale to jeszcze nie to, co bym chciała): http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=208&cmd=show_col Do tego inny kolor kamizelki niż cały garnitur i musznik jakiś fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Paluchu :) mi tez sie bardzo podoba :) WItaj Darianka :) nie napisal, bo go nie zmeczylam :) Darianka, ja tez nie nosze malego rozmiaru :) ale w jednoczesciowej sukience tez mozna spokojnie brzuch splaszczyc :) Witaj Waikiki :) tez mi sie pierwsze stroczyki podobaja najbardziej. Witaj Ania :) ja nie wiem, czy mi sie 100 razy pozmienia, bo za poltorej miesiaca zaczne juz kupowac material i szyc :) ja sie musze wyrobic na kwiecein :) Yza - tak tak, ta sama :) Witaj Summer, Ty masz nabierac sil do zdrowienia a nie zbierac kurze Łobuzie! Summer, pewnie taki okres akurat, minie i nie bedziecie sie tyle klocic, my tez miewamy takie okresy w zyciu, ze klocimy sie doslownie codziennie.. Waikiki - tak jest, gadalysmy :) to wciaz te same sukienki :D Meskie ubrania na slub moga byc zwyklymi garniakami, dodatki moze nieco inne - typu wlasnie musznik. moze to byc tez frak, surdut itp - wolna wola :) Adrian chce garnitur. Torty :) w pracy mam zapisanych kilka zdjec, najbardziej mi sie podobaja gladkie torty, ale tez sie w sumie jeszcze nie zastanawialam.. Witaj Kati :) ja za postami tez nie nadazam :D a garnitur zostawiam adrianowi, niech sobie sam wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati:) bardzo elegancki:) jasne tez mnie sie podobaja a nie oklepane czarne...ale nie mówie że czarne brzydkie... jak Sławek będzie chciał czarny to będzie czarny a jak różowy to będzie róż.....oj co ja plote nigdy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślała któras o bitwie na jedzenie na weselu:):):):):):):):):::) to by było dopiero coś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA ja też nie będę twardo obstawać przy jasnym jeśli Darkowi spodoba się ciemny. Wiem jednak, że on sam w jasnym czuje się lepiej i na 99% taki wybierze. Garnitur to jednak jego wybór, a że on powołuje się na mnie to już inna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati ale mysle że ładniej bys w suknie wyglądała a nie w garniaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że wiemy:) a swoja droga dziewczyna w garniturze eleganckim na śłubie własnym... ja to może i bym sie odważyła ale jestem za suknią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie zagrywki!!!!!!!!!!! mafijne :) oki....poddaję się.....zrobię porządek na poczatek idę po stokrotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się....ile osób w to gra ale dziękuje bardzo.... trochę przygługa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna gra :) na mnie trzeba sposobem.....jeden człowiek nabruzdził, a tyle osób musi sprzatac.....dzięki wielkie....mam wędke....rybe musze złowić sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek-------- musialam ten kurz zetrzec bo nie dawal mi spokojnie lezec i na siebie patrzec :-P i drugi wyczyn dzisiaj-zrobilam zupe :-D niestety inaczej bym umarla z glodu :-D marcin chce miec ciemniejszy garnitu, na pewno nie caly czarny, moze jakies delikatne prazki... zobaczymy. mnie sie fraki baardzo podobaja ale w sumie szkoda zeby on wywalal kase ne cos czego nie wlozy juz nigdy skoro moze miec normalny garnitur... yza--------- szalnoe pomysly to ty masz :-D bitwa na jedzenie :classic_cool: no no, niesamowita jestes :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo, kope lat Spa_cja :) Gdzie bylas, jak Cie nie bylo? czy ja rozumiem? oczywiscie, ze nie rozumiem :) i przeciez taki Spacji zamysl ;) Summer, niegrzecznie chorujesz, powinnas lezec i pachniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, Spacja tu sobie siedziala, duzo wczesniej, niz ja sie pojawilam nawet i nagle zniknela :) pojawiajac sie wlasnie teraz w enigmatycznych okolicznosciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×