Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

i znowu ja :) i pieknie Kala :) ja sie uczylam nawet spawac i lutowac w szkole sredniej :D a pozniej poszlam na politologie :D ale lutowac dalej umiem :) Uwaga uwaga, wystrzelilam kotka na ponad 1400 - drugi raz juz mi sie nie udalo powtorzyc :( Jol Gosiaczku, kope lat :) a co to za sklep na przeciwko makro? - ja nie wiem, a mowisz ze tanio, wiec tlumacz prosze :) Witaj Biedronko :) niezle z tym slubem :) ciekawie :) Yza, faktycznie brzuszka prawie nie widac :) bardzo ladne zdjecie. bogate masz to cv :) ja zaczelam od sprzedawania kartek na starówce, pozniej promocje kawy w sklepach (to wszystko jeszcze w szk. sredniej), pozniej nianiowanie - swietnie zarabialam, ale juz studiowalam codziennie wieczorowo, wiec padalam na twarz i wymieklam, pozniej asystentka zarzadu (sekretarka :) ) w tskż (towarzysto spoleczno kulturalne zydow w polsce :D), no a na koniec ta firma, w kt pracuje - produkcja dla internetu. a suwaczek Ci wychodzi Kala :) a moze bym tak poszla dzis wczesniej spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee Babitku :) ja jak wczoraj poszłam spac wczesnie to dzis zaspałam, bo nie wiem dlaczego nastawiłam sobie budzik godzine pozniej!! Na szzcescie cos mnie tkneło i wstałam tylko o 45 minut zapozno (i mmiałam 35 minut do wyjscia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak powaznie to podziwiam ludzi, ktorzy spia po 6,7 albo mniej godzin!! Jak jeszzce chodziłam do pracy i wstawałam o 6 to w łózku byłam najpozniej o 22:30!! Po tej godzinie juz nie byłam do zycia i padałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc kochane !! a tak w ogole to mnie wkurza ten komp, pisze pisze a tu nagle kursor mi ucieka a ja sie produkuje a tak na prawde nic nie pisze!!! I z tlena ludzie mi pouciekali :( nie mam zadnego kontaktu :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, ja sypiam wlasnie po 5-7 godzin. ale nie pwoiem, zebym byla do zycia nastepnego dnia :D kiepsko zwykle bywa. i zawsze sobie obiecuje, ze wroce, pokrece sie i poloze spac i nigdy nic z tego nie wychodzi... jak to z tlenu ludzie Ci pouciekali? cos robilas z kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u gina oki. mały jeszcze się nie śpieszny świat i we wtorek idę już na 5 usg w mojej karierze ciężarówki trochę sie martwię bo podobno za dużo nie może ich być... gosiaczka:) co o tym myślisz?powinno się robić 3 razy usg i w nagłch przypadkach chyba,ale to nie moja wina żę lekazr to tuman-ten który mi robił usg w szpitalu kompletny osioł. i jak gin na pieczątce zobaczyła jego nazwisko to włśnie wtedy dałą mi skierowanie na jeszcze jedno. podobno ten co mnie odchudził przy usg bo wyszło mu 500g mniej niz temu co mi dwa dni wcześnij robił,to kiedyś kobiecie w 22 tyg ciąży robił usg i powiedział żę maluszek jest zdrowy a urodził się z wodogłowiem:(:(:( i sama mi gin powiedziała zę nie ufa jemu tylko temu pierwszemu co wyszło dziecko 2520g. ale namieszałam:):):):):):):):):):):):):):): ...no bo raz waży 2520g a raz 2000g i dostałam jeszcze jedno skierowanie.... powiem wam że 8 i początek 9 miesiąc to nie polecam...wychodzę z siebie i staję obok... wogule to ciąża powinna być krótszą:P:P:P:P tylko ruchów i kopniaków za nic bym nie zmieniała..a zresztą jak będziecie mamusiami to zobaczycie że tego uczucia nie można nie pokochać:):):):) a szczegulnie kopania po żebrach jak mama śpi:):):):):) no idę spać...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spijcie dobrze - Gagatku, Yza, Wojtus :) dobranoc wszystkim dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Zareczona ---My na temat wodki jeszcze nie myslimy pojedziemy tydzien przed weselem do Hurtowni i kupimy.I jednak nie bedziemy ciociami ...ale my jestesmy zmienne niby chcemy ale jak by bylo to by wszystko pomieszalo. I jak pierwszy dzien w pracy podobalo sie ? Aneczka ...POszukaj jeszcze w internecie lub napisz na forum osobny temat ze poszukujesz i napewno ktos ci pomoze 3mam kciuki. My rowniez na zaden kurs Tanca sie nie wybieramy. Darianka ....Duzo zdrowka dla Ciebie.Jeszcze nie dlugo i bedziesz juz Zona .... Yza a ty jak sie czujesz wszystko dobrze ...Z Toba i Wojtusiem? Nam wlascicielka sali powiedziala ze ile osob tyle wodki i napewno starczy czyli jak by nam wyszlo wszystkich osob 120 (lacznie z dziecmi)to mamy tyle wodki kupic. Waiki ...no ja naszczescie nie mam takich objawow i nie mialam nawet przed cywilnym...choc teraz jak mieszkamy razem i czasami nie mam checi sie ladnie ubrac czy pomalowac i chodze w dresie po domu bo tak mi wygodnie ...ZASTANAWIAM sie tak sie podobam mojemu mezowi ....ale coz Dom to wygoda. Gagatka co do zdjec to nie wiem ile nam da tego Fotograf ...My mamy zamowiony taki komplet i tam wszystko pisalo ale ja juz nie pamietam . Zazdroszcze wam tego sniegu ....tez bym chciala juz miec troszeczke sniegu albo zeby popadal troche z nieba. My teraz sie tez zastanawialismy zeby urzadzic troszke kameralne wesele ale niestety sie nie da zawsze wychodzi nam tyle osob . Gosiaczek ..I jak ci na tych praktykach idzie ,napewno ciezko co? Biedroneczka fajnie ze weekend sie udal. Ok dziewczynki uciekamsie ubierac MILUTKIEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza 23-fajne ,bogate cv:) gagatka-tele 2? :) babitek- ja w szkole gotowałam,praktyki w gastronomii,potem opieka starszymi,chorymi,następnie szycie i haftowanie komży i alb do I Komunii i obrusy,potem przedszkole-pomoc wychowawcy(fajne są dzieciaki),potem chorowałam-kurowałam się,uczyłam na nowo chodzić,a potem gastronomia( za długo,:)),sklep mięsny,znów gastronomia, niańka,i obecny sklep metalowy:) to na tyle a pytanko do wszystkich,a teraz jesteście zadowolone w 100% ze swojej pracy? yza 23-moja sis nie robiła usg,bo nie było takiej potrzeby,wszystko przebiegało ok... a potem niespodzianka...bliźnięta:) miały równe tętna i się nakładały więc słychać było jedno;) ale fajnie gdy w czasie porodu usłyszała \"pani poczeka idzie drugie...;)\" to już lepiej chyba te usg,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) własnie mi inny pan odpisał fotograf i oto co napisał: witam, ten termin mam narazie wolny moja oferta wyglada tak: do wyboru 3 pakiety: 1) plyta dvd z okolo 400-700 zdjeciami + 100-120 zdjec na tej plycie bedzie przygotowanych pod wywołanie (obróbka, retusz, czesc zamieniona na czarno-biale). Czyli muszą Panstwo sami we wlasnym zakresie isc z tą płytą do zakładu fotograficznego i wywołać sobie odbitki. koszt 650zl 2) j.w. + 100-120 odbitek 13x18cm, bez albumu - 850zł 3) j.w. + album - 1000 zł plener jest mozliwy w inny dzien, jestem od momentu przygotowań panny mlodej (jesli oczywiscie Panstwo sobie tego życzą) do ok. 1.00-2.00 w nocy. I podoba mi sie opcja 3 :) lub 2 :P sie zobaczy :) Ja włąśnie tez wcinam sniadanko!! No wlasnie Gosiaczku jak Ci idzie na praktykach?? :) heheh Pani poczeka idzie drugie!! :):):):):) dobre?? I jak rodzoina była w szoku jak młofda mama zamiast z dzieciatkiem wrociła z bliżniakami?? No kala tele2 moze by i moja przygoda trwała dłuzej ale wybrałam sobie rejon mojego michała i zakupiła mi tylko jego mama!! Strzeliłam ta robote w cholere ( a jaka wolna sie wtedy poczułam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę do pracy:(byle do piątku:) dziś nie ma Jarka,wróci jutro więc będę mogła dłużej wieczorem posiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Pierwszy dzien pracy za mna. Bylo ok.Wielki stres, bo wszystko nowe no i kasa do tego, ktorej wczesniej nie robilam. Ludzie najwiecej kombinuja. A to to, a moze nie a moze sobie wymienie, prosze poczekac itd. Dzisiaj drugi dzien. Wczoraj bylam 9h na kasie. Na koniec myslalam, ze dostane oczoplasu. Popracajac do tematu alkoholu to jestesmy milo zdziwieni, bo liczylismy okolo 22 zl za pol litra, a tu sie oakzuje, ze za 18 zl tez mozna super wodke kupic. Zreszta na 150 butelkach to mozna zaoszczedzic.Prawda? A moj fotograf....kurcze nawet dobrze nie pamietam co tam mam zamowione. Wiem, ze bedzie u mnie w domu, u meza na przygotowaniach, kosciol, plener, sala.Nie pamietam ile fotek mamy w cenie, ale wiem, ze wszystie mamy nagrane na plyte. (Obrobke zrobie sama, bo robilam to przez rok w zakladzie fotograficznym), album tez jest w cenie, wielkie zdjecie na plotnie 60x80 czy jakos tak tez jest w cenie. Aha cena 1800 zl. I jest do pierwszego tanca.Wiecej nie chcielismy. Ide dalej ogarniac mieszkanie, bo na 12-sta do pracy.Musze o 11-wyjechac. Milego dnia Ps.Nie rzucajcie tak mocno tymi kotami. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
hej! ja tez jestem na 2008 rok! dokladnie 14 czerwca. tylko mam taki problem. hmm zamiast kwiatkow chcialibysmy dostac kupony totolotka jednak niebardzo wiem jak to napisac- ładnie ując zeby nikt zle tego nie odebral. czy któraś z was moze mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak czarna!!! Iza-Rybnik na pewno Ci jakies wierszyki podsunie. Ona to tam sie juz zna. Nasza doradczyni. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarna :) ja mam pare takich wierszyków :) Po co nam róże? Lilia? Stokrotka? Wolimy kupon Dużego LOtka. W liczbach szczęścia spróbować chcemy, dlatego z kwiatów rezygnujemy. Więc Miły Gościu - zamień te lilie, róże, stokrotki na trafne kupony - Duże Lotki. Fortuna kołem sie toczy, a dzień ten ma byc uroczy. Dlatego prosimy Was nasi Mili byście kupony lotto kupili. I wypełnione zamiast kwiatów przeynieśli, a moze tegodnia nam sie poszczęści. Goście Drodzy, Goście Mili. Radość byście nam sprawili W szczeście nasze inwestując Kupon lotka nam darując Oszczędzając kwiatków moc, co by zwiędły w jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) nos mam zapchany,gardło mnie boli.....wogule do dupy... ale na obiad jest zupa pomidorowa i to poprawia mi nastrój:P:P boli-piecze mnie strasznie pod lewa piersią...już kiedyś tak miałam ale przeszło no i znowu wróciło..... robie spadówkę bo sie ukłuć muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Iza :) z tym pindzeniem sie w domu to juz tak jest. wiadomo, jak sie mieszka ze soba to sie widuje w roznych sytuacjach i uniknac sie tego nie da :) mnie to akurat nie martwi zupelnie :) Kala :) jak napisze smacznego, to juz nie ma do czego ;) a Twoje pytanie o prace. ja tak, czy w 100%? - nie - ale to tylko dlatego, ze nieregularnie mi placa. jesli chodzi o warunki w pracy, towarzystwo, luz, atmosfere no i przede wszystkim o sama prace - co robie, jak robie, stanowisko, itp itd - 100% zadowolenia :) dlatego tyle lat juz tu siedze.. \'pani poczeka, idzie drugie\' - wymieklam :D Gagatku :) Milych porzadkow :) Zareczona :) no na 150 flaszkach taka roznica w cenie to 6 stowek - wiec nie malo. kotek da se rade :D Witaj Czarna :) Yza :) Bidulko 🌼 trala lala, a ja jutro wyjezdzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
dziekuje wszytskim! jestem pierwszy raz na jakimkolwiek forum ale widze ze jest tu pelno milych ludzi...bede was odwiedzala czesciej, napewno, tym bardziej ze w tym samym roku wszytskie planujemy wesela i moze dowiem sie od was jakis nowych rzeczy w tym temacie. a tak apropo jakie kwiaty planujecie miec?ja myśle nad herbacianymi kaliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Babitku fajnie masz!! Ja jutro tez wyjezdzam, ale do pracy :) Tearz wybieram sie do wanny :) potem bede jadła obiadek :) Yza mi by poprawiła humor tylko zupa ogórkowa :) lub strobonow :) mniam mniam mniam :D:D czarnaa zapraszamy zapraszamy (forum fajne bo my takie fajne :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala my też sami wszystko finansujemy:) Niestety u nas rodzice rodzeństwo świadkowie itp ze strony mojego M. to już jest ponad 40 osób!!! koszmar, ale on ma 7 rodzeństwa i jest najmlodszy. Wszyscy mają już rodziny. Moja świadkowa tez jest w ciąży:) urodzi w lipcu a mój ślub w sierpniu. Trochę się boję jak to będzie, czy da radę itd:( Chyba tez muszę mieć awaryjną świadkową... Gagatka ja też mam fotografa znajomego tak jak Babitek, więc ci nie pomogę:( Yza super wyglądałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pracę ot ze mną było tak: pod koniec liceum i w trakcie studium - rozkładanie towarów w marketach, promocje (duuużo promocji:) ); później Albert - na początku na kasie (więc rozumiem cię Zareczona;) ), później na szczęście przenioslam się do biura i prowadzilam je na kilku sklepach, od spraw personalnych przez całą dokumentację po kontakty z dostawcami itp. Wreszcie mialam dosyć:P I od maja pracuję w wydawnictwie, w dziale reklamy i mam nadzieję do końca roku to zmienić. Nie jest źle ale muszę znaleźć lepiej platną pracę:) Wbrew pozorom nie w każdej firmie w reklamie dobrze się zarabia;) Biedna Yzunia:) trzymaj się, do łóżka marsz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja potrzebuję pomocy:) w zaproszeniach chcę wpisać prośbę o różne rzeczy dla Domu Samotnej Matki za miast kwiatkow (pieluszki, kaszki, deserki, ubranka, kosmetyki dla dzieci). Wszystkie wierszyki, które mam są o zabawkach i słodyczach i nie za bardzo pasują żeby coś tam wstawić:( Moze któraś z was coś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurku:) za przybycie na ślub i weselę dziękujemy, ale bez kwiatów sie obejdziemy... drodzy goście,serdeczni przyjaciele potrzebujemy od was tak niewiele:) kilka prezentów dla samotnych matek... pieluszki,ubranka czy kaszki.to tak niewiele a sprawicie radość po mszy w kościele.... pozmieniaj jak coś bo chyba nie bardzo niektóre słowa pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Yza:) Trochę najwyżej pozmieniam żeby pasowało do całości zaproszenia, mam nadzieję że dobrze to wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×