Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dzieki Yza:) Mam nadzieję że uda mi się to trochę przerobić tak żeby pasowało do reszty zaproszenia:D ale zarys juz mam - jeszcze raz dziękuję 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - nie myslalam nad kwiatami, ale nie kalie - mi sie zle kojarza.. Gagatku, ba! przyznaje sie - wiem, ze mam fajnie :P Z wierszykiem nie pomoge Kocurku - nie znaju takiego na maila odpisalam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z zaskoczenia.....tez! :D i tez zaraz wychodze z pracy - tradycyjnie czekam na adriana tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane. ja jestem na uropie odpoczywam. pogoda taka sobie jak na ta pore. zwiedzilam kilka miast w tym drugie co do wielkosci na slowacji.wczoraj bylam w tatrach smiegu po kolana jutro wybieramy sie do jaskni a w paitek chcemy jechac do Wegier na jakies drobne zakupy. tak jak obiecywalam zdjecia wam przysle jak wroce.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, witaj Glupolku :) a gdzie dokladnie jestes? my bylismy w zeszlym roku i tez zahaczylismy o wegry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy w Tatranskiej Strbie (o ile sie nie myle :) ), niedaleko Popradu :) i sniegu tez nam nie zabraklo..fajnie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale Ci fajnie :) a jak sie nazywa to miasto z klatka dla nierządnic? Lewocza? Tam tez bylam :) ale klatka byla zamknieta na klodke..cholera! ;) ale w Koszycach chyba mnie nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idziemy do jaskini i zobaczymy gdzie jeszcze.ten czas tak szybko plynie az sie nie chce wracac ale na razie o tym nie mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i buziaki dla was napisze z Polski jak wroce. a wracam w niedziele pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baw sie dobrze Glupolku i odpoczywaj :) niech Ci milo i wolno czas minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:) gagatka 85-byliśmy w szoku z bliźniętami,trzeba było dokupić łóżeczko, a najtrudniej było wymienić wózek:) dzień minął bardzo szybko i mile,dzięki yza 23-zdrowieji nie rozkładaj się nam:) Babitek-fajnie,że jesteś zadowolona z pracy.U mnie w pracy atmosfera popsuła się od pół roku.A pensja też nie najlepsza,jak u prywaciaża:( witaj czarna 99.Ja będę miała konwalię lub eustemę kocurek-świadkowa rodzi po ślubie to powinno się udać:) chyba,że się przedłuży i urodzi się na ślubie.W razie czego poszukaj:) kocurek zaraz ci coś ułoże z wierszyków,poczekaj tylko ogarnę się trochę po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolku-miłego odpoczynku.Odpoczywaj też za nas:) marzy mi się Praga i Wegry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie zmykam do wypożyczalni oddać film, i do świadkowej zanieść jej sok z czarnej pożeczki, bo coś się chorutka zrobiła, a w ciąży żadnych leków nie weźmie:) na razie,jeszcze do Was wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki . Ja nie co wczesniej wyszlam z pracy bo o 16 poszlam na solarium ,zjedlismy obiadek i zaczelam robic golabki na jutro .... Za oknem zimno i nie przyjemnie. Zareczona Fajnie ze wpracy ok ...wiem przez co przeechodzisz tez jestem na kasie ....Powodzenia. Nie mam zbytnio czasu ....zeby was poczytac ....bo jestem juz troszeczke zmeczona ale oto kilka wierszy moze komus sie przyda: Goście Drodzy, Goście Mili. Radość byście Nam sprawili w szczęście nasze inwestując kupon totka nam darując, oszczędzacie kwiatów moc, co by zwiędły w jedną noc. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas kuponem lotto bądź książką. Szanowny Gościu. Zamiast na kwiaty wydawać pieniążki, przynieś prosimy, drobne pamiątki lub książki. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zamiast kwiatów podarujecie nam Państwo książkę Zamiast kwiatów prosimy Gości o książki, które umilą nam wieczory z herbatką. Zamiast kwiatów do wazonów, które uschną w naszym domu, propozycje mamy taką: byście serca uchylili, konwenanse odrzucili, dali spokój z kwieciem w dłoni i przynieśli: misie, pieski, koraliki, malowanki, kredki, farby, może wielbłąd być dwugarbny, nakręcany samolocik albo cały stos łakoci. Może słodkich krówek worek, może mały być traktorek. Cukiereczki, czekoladki dla dzieciaczków z Dziecka Chatki. Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym, były uśmiechnięte czyjeś małe oczy. A więc zamiast kwiatów do życzeń w Kościele, dołączcie artykuły szkolne, bądź książki nasi przyjaciele. My do domu dziecka z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu dzieciom przekażemy Nasi Kochani Goście, kwiatków nam nie przynoście. Wolimy dostać pluszaki, będą się cieszyć małe dzieciaki. Miło nam będzie zamiast kwiatów przyjąć od Państwa zabawki, które zostaną przekazane dzieciom z Domu Dziecka. Kochani Goście! Tych, którzy planują obdarować nas kwiatami, prosimy w zamian o przybory szkolne, które przekażemy najbiedniejszym dzieciom w Parafii Równie mocno jak kwiaty, ucieszą nas pluszowe maskotki Zamiast nietrwałych ciętych kwiatów prosimy was drodzy Goście o obdarowanie nas kwiatami doniczkowymi które dłużej ucieszą nasze oczy. Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym, były uśmiechnięte jakieś małe oczy. A więc zamiast kwiatów, do życzeń w kościele, dołączcie \"jedzonko\" nasi przyjaciele. My do piesków z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu schronisku przekażemy. Gości, którzy planują obdarować nas kwiatami prosimy w zamian o wsparcie datkami wolontariuszy, którzy kwestować będą po mszy św. Milego wieczoru i kolorwych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurku to już nie piszę wierszyków,masz z czego teraz wybrać by ,pozmieniać jek zrzucanie 1 kilograma w tym m-cu? ja dbam bytr przybyło ,właśnie robię sobie obiadek:fryteczki z kurczaczkiem, a na deser herbatka wiśniowo-banaowa i rurki,ale kokosowe z masą migdałową.Pycha,która chce;)? jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś w restauracji,którą mamy zamówioną.I dobrze,że poszłam,bo okazało się,że szef wziął moje dane,ale nie wpisał do zaszytu,do której wpisują dane osób i rezerwacje. jutro idę podpisać umowę i wpłacić zaliczkę 500 zł,aby już nic się nie wydarzyło. macie już buty,biżuterię,bieliznę na slub i noc poślubną?wczoraj weszłam na tą stronkę gdzie jest terminarz co gdzie i kiedy i zobaczyłam,że jestem daleko w tyle:(już mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
kurcze Kala321 ale ochote na jedzonko robisz! same pyszności! a niektorym przydalo by sie odstawic te slodkosci ... wlasciwiem mam chyba z tym jakis problem hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
kala 321 a kiedy masz swoj slub? bo ja tu jestem "zielona" i narazie nic o nikim jeszcze niewiem, ja mam w czerwcu i w sumie niewiem co mam zalatwiac jeszcze a czego narazie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w końcu ktoś się odezwał:)mam ślub 3.05. zawsze możesz wejść na zakładki na dole-suwaczki i masz kiedy kto? za ile dni.wejść też możesz na stronę: http://www.kalendarz.ilf.pl/ itam są wszystkie nasze daty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×