Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Wlasnie otworzylam oczka i chcialam sie z wami przywitac :D Kala ...to dobrze ze bylas w tej restauracji a co do Twojego pytania :to mam buty zakupione,Bielizne pod sukienke rowniez bo musialam ja miec do przymierzenia.A bizuteri jeszcze nie mam ,bo nie moge sie zdecydowac. yza ...czekamy na fotke. Czarna no to kilka slow o mnie.Mam na imie Iza obecnie mam 25 lat od 3lat mezatka (slub cywilny).Mieszkamy w Niemczech a koscielny w Polsce .Pochodzimy z okolic Rybnika woj.slaskie.Z moim mezem jestesmy od 28.11.1998 .Nasz slub koscielny 19.lipiec.2008 Babitek ...milego odpoczynku i podrozy. Calineczka ...co do Twojego pytanie to wydaje mi sie ze dziecko powinno byc na slubie swoich rodzicow a wiadomo pozniej po zdjeciach ....Bo napewno tezz bedzie umieszczone ...Mozna go komus podrzucic bo wiadomo ze lepiej mu bedzie w ciszy, Darianka ...napewno sliczny ten zegarek ja w sumie tez bym chciala ale nie umiem sie zdecydiwac na jaki- Kala stronki na obrazki do forum http://forum.o2.pl/emotikony.php Milutkiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
hej dziewczyny! jak tam u was pogoda? u mnie narazie niezbyt ciekawa ale przynajmniej nie pada. Babitek, prawo jazdy mowisz...to skad jestes ze az iu nas zdawalas? teraz co drugi samochod w oce to nauka jazdy. Yza 23 jak dzis samopoczucie? Rybnik-iza milo mi cie poznac:) ok kobietki ja tu tylko na chwileczke jestem teraz. ide dzis w dalszym ciaglu ogladac kiecki i pewnie wroce jak zawsze w niezadobrym humorze. sluchajcie jak macie wzory wsoich kiecek na necie, czy moglybyscie linki podeslac?tak bym chciala zobaczyc kto co preferuje. http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=malvasia&nr=1 http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=marina ja mysle o czyms takim. jedna z nich mierzylam...cudowna. to do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec moja sukienke mozna zobaczyc :Trzeba wejsc na stronke http://www.karina.net.pl/ :) Pozniej na KOLEKCJE pozniej na samym dole nacisnac EXCLUSIVE i na takicj malych lisciach po lewej stronie znalezsc sukienke DALAJLA (jest ona na samym dole)i TAKI mam dol a gore musimy wejsc znow na ROMATIC i znow na lisciach poszukac GINA i to jest cala moja sukienka.Ja ide na 11 do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) zaspałam,jak ja nie lubię sama spać darinko-fajny prezent,cieszę się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze ze tylko mi wczoraj nie chciała sie kafe włączyc!! Ani tlen nie chodził, ani kafe, ani poczta, a ni kurnik!! I sie nudziłam :) Dzis dzielnie nastawiłam sobie budzik na 7:30 i co?? Wyłaczyłam go za drugim razem i poszłam spac!! Właściwie to stwierdziłam ze nie musze wstawac :) Wczoraj tylko chwile byłam na swietlicy, jakos tak samej nie jest fajnie tam siedziec!! Potem na szczescie odwiózł mnie do domy moj były!! Bo bym zamarzła!! Juz sei pogubiłam co ktora pytała wiec tak w skrocie i mozliwe ze kogos omine. Babitku udanej wyprawy!! :) Darianka gratuluje prezentu :) Yza trzymaj sie :) zapomniałas jeszzce o jednej naszej mince tykllko ze nie wychodzi, ale jest w uzyciu :) czaranaa ja mam juz sukienke, buty, welon (ale nie wiem czy nie kupie sobie swojego), ozdoby na szyje i włosy i to wszystko za 600 zł :) Jak juz kupie mojemu michałowi na swieta akumulatorek to zrobie wam zdiecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala świadkowa rodzi przed slubem i nie wiem czy będzie w stanie świadkować. Zależy kiedy urodzi - jak na początku lipca to ok, ale jak pod koniec to już będzie problem:( Ja się chyba do tego odchudzania nie nadaję:( straszny łasuch jestem:P i do tego leń... Iza dziękuję za wierszyki:) Kala ja na razie nie mam prawie nic, ani butów ani bielizny ani sukienki:) Babitku miłego wypoczynku:) Darianka no co ty nie choruj, nie wolno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po 2 sniadaniach :) zaraz ide pod prysznic, posptzram (ogarne znów pokoj, bo po wczorajszym sprzatniu juz nie wiele widac). No a potem wychodze, w deszcz, wiatr buu :( czemu juz nie jest wiosna ?? Marzec by mi wystarczył w zupełnosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
Rybnij-Iza obejrzalam i twoja i jednak zupelnie cos innego chcemy.ja wole cos prostrzego i wiecej koronek ewentualnie a ty jestes szalona i masz pofalowany dol. nie powiem ze mi sie nie podoba bardzo ladna, tylko niewiem jak ja bym sie w takiej widziala:) kazdy ma inne wyobrazenia o sukni:) gusta i gusciki tak jak napisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra luty :P moje urodziny i przed urodzinami Kocurka :P a i babitek sie załapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaa :) a jka by wszyscy ludzie mieli takie same gusta to swiat byłby monotomny i nudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
gagatka 85 przeciez o tym mowie! ja wychodze z zalozenia ze nie ma czegos brzydkiego tylko nie w moim stylu i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dory Wieczor :) Widze ze dzisiaj proznowaliscie bo malo napisalyscie.Zareczona sukienka sliczna .My zjedlismy obiadek ahaaaaaaa dziewczyny chcialam sie z Wami podzielic Radosna Nowina JEDZIEMY DO POLSKI W GRUDNIU .......jak sie ciesze ....podjelismy ta decyzje od paru dni ...bo wiadomo ze na przyszly rok juz na swieta nie pojedziemy bo jak dobrze wszystko pojdzie ....w przyszlym roku moze bedziemy Rodzicami bo zaraz po slubie chcemy sie starac o dzidziusia. A co u was dziewczyny ?A tak przy okazji Swiat co kupujecie swoim polowka ....ja nie mam zielonego pojecia ....musze sie zastanowic. Milego wieczoru nie zanudzam was moimi slowami,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne sukienki,ale ja wolę bez gorsetu i proste.Zobaczycie jak uszyjemy.:) dzięki za minki:)🌼 już wróciłam z pracy,ciężki dzień,ale przeżyłam:) jutro już piątek:)hurrra! teraz szybki obiadek?albo nie leniwy obiadek;) czyli zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
ehhh kala ty tu o obiadkach a mi przez te zimne wieczory juz na biodra "cos" wchodzi. ja ja niecierpie tych zimowo-jesiennych wieczorow:( zareczona- sukienka bardzo fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gagatka:) jak ja mogłam zapomnieć :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P dzisiaj kiepski dzionek mam,pewnie juz niedługo będe mama :classic_cool: Izuś:) to musisz się bardzo cieszyć z przyjazdu do polski... no a co do koloru na ścianie..........to wyszedł nie zarznięty łosoś:):):):):) tylko blady...ale jeszcze jeden pigment dokupiliśmy i jestem dobrej myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza 23-tylko uważaj aby teraz nie wyszedł zerznięty łosoś:):P:D obiadek dobry, a będę robić blok,która chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię zimowe wieczory,no wiecie ciepło,koc,szybko ciemno...;) wiecie co mam na myśli...:D;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wrociłam do domku, miałam dzis ciezko dzien na swietlicach, na dwóch była kontrol!! Na jednej nie było w ogoel dzieci bo sobie poszły wczesniej do domu!! No i nam sie dostało!! No ale nie bede sie juz nad tym rozwodzic!! Potem pojechalismy do znajomych, jutro idziemy do nich na impreze :) bedzie picie, ale u mnie nie duze bo do szkoły na drugi dzien ide :o Zareczona ładna sukienka :) Miłejgo wieczorku kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala:) zerżnięty:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P no będzie jak przetestujemy pokoik:):):):):):):):) łóżeczko znaczy się.... ale mnie ostatnio na amorki wzięło...baba w ciąży..9 miesiąc od jutra a mi sie bzykanka chce.... no ale jak urodzę to troszkę abstynencji będzie.... Sławcio ogląda Xmena i chyba sie do niego przyłącze bo za długo siedzieć nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzykanie?;) czyli sidzicie naprzeciwko siebie,patrzycie sobie w oczy i mówicie\"bzyyyyy,bzzzzzzzzzzy,bzyyy\";P rozumiem my też bzykamy:D;D a co do przygotowań do ślubu,to dzisiaj byłam podpisać umowę w restauracji i wpłacić zaliczkę:) ja materiał na sukienkę ,welon itd mam,buty ,biżuterię i staniczek też(bo potrzebny do przymiarek.Natomiast resztę bielizny sobie jeszcze kupię,bo uwielbiam piękną bieliznę i do ślubu kupię sobie jeszcze niejedną :) natomiast J. ma buty,bieliznę,koszulę,pasek.Natomiast brak garnituru:(choć już przymierzał i mamy coś na oku,choć możliwe,że też będzie miał szyty u swojego krawca.A tak wogóle to chciałabym aby miał dwa.Jeszcze tylko jedną koszulę wrazie czego chcę kupić,aby się nie stresować,jakby sobie czymś oblał,czy coś... chyba już muszę usiąść do tych zaproszeń i zaczą robić,choć ostatnio nic mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać,coś ostatnio tu cicho:( jutro Idę J. już leży i czeka;)miłych snówmuszę rano wstać,mam nadzieję,że nie zaśpię.[czesc}😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Od niepamietnych czasow ...musialam wstac tak szybko bo musze isc wczesniej do pracy.Wczoraj w pracy mielismy urodzinki i szef nawet pozwoli nam napic sie szampana a potem kazda z nas byla oslabiona hehe.Za oknem brzydka pogoda ...pada deszcz. Tak przyjazdu do Polski ciesze sie bardzo i odliczam juz dni.Ale narazie nikt nie wie oprocz was ...ma byc to Swiateczna Niespodzianka. Dzisiaj jak wroce z pracy bedziemy malowac kuchnie ...na Zielonkawy kolor...niestety maz mial miec wolne ...ale musi isc do pracy . Milutkiego dnia ja juz zmykam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Kala....Cicho? Nie no wsam raz. Ekipa bezrobotnych znalazla prace to nie ma teraz kto tyle klikac. Hehe Babitek juz chyba po niemieckiej stronie wypoczywa. Udanego weekendu. Lece do pracki.Zycze Wam milego dzionka i dla tych co sie nie pojawia. Udanego weekendu. Dla calej reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza na zielony powiadasz? Moja kuchnia jest tez zielona, ale dosc ciemna zielen, a dodatki sa z jasnej zieleni. Super to wyglada. Mysmy kupili farby w mieszalni farb, takie dosc intensywne kolory. Z barwnika takich sie nie otrzyma. A Ty na jaka zielen malujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się chce spać:(😴 ale dobrze,że już piątek:) jutro się wyśpię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×