Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej:) kala:) najlepiej to strzelcie sobie bobaska miesiąc przed ślubem:):):):):):):) @ nie będzie... a powiem szczerze że można bez żyć i już sie boję tego że przez prawie 4 tygodnie non stop będę miała janne :) witaj i opowiadaj jak przygotowania u Ciebie,ja tez na sierpień-30....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Janne-napisz coś o sobie yza 23-śmieszne;)ale miesiąc przed to był nic jeść nie mogła i wc przenośne do dolegliwości żołądkowych.jak już to terz dzidzię;) tylko do tego trzeba dwojga:P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po kolacji do was zajrze o ile bedziecie ;) witam nowa dzieczyne 🖐️ :) to moze bezpieczniej bedzie 2 miesiace przed slubem dzidzie zrobic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy dowciapne:P trzy miesiące można żyg.zyg. więc dzięki w tej ważnej chwili zamiast \"tak\"-\"sorry muszę do łazienki\".Skrócona wersja\"bleee...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) ja niedawno wrocilam od Rodzicow. w temacie okresu na slub to ja tez czekam na jakies rewelecyjne pomysly, gdyby sie okazalo ze bede miala dostac.. jak przesunac bez tabletek... mam dwie opcje: 1.jesli sobie wylicze wczesniej ze wypadnie mi @ na slub to dwa cykle bede barc tabletki (chociaz wolalabym nie) 2.liczyc ze gin cos innego poleci :-) witam nowa kolezanke :-) w sprawie okresu u mnie nadal cisza :-D cafka- 2 miesiace przed slubem dzidzia to troche ryzyko, pozniej na weselu stres, a to moze dzidzi zaszkodzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Dziewczyny podsunelyscie mi swietny pomysl, bo rzeczywiscie 2 miesiace przed slubem zrobienie dzidziunia to dobra idea, nic nie bedzie jeszcze widac :D musze zaraz powiedziec o tym mojemu menowi :) Yza pieknie wygladasz \"w\" tym brzuszku :). Ja sierpien-2. Co do przygotowan to nie mam wiele do zrobienia,to tylko slub cywilny, restauracja na przyjecie juz zamowiona. A teraz czekam na mamcie do grudnia jak przyjedzie zza granicy i kupimy jakas cudna (juz wypatrzna) sukieneczke. Gosci wielu nie bedzie -17 osob, bo to male przyjecie. Przyszli tesciowie troche niezadowoleni z tytulu slubu TYLKO cywilnego, ale coz, to nasza decyzja i my chcemy byc szczesliwi w ten dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakby była dzidzia to też fajnie:) co ma być to będzie,niebo znajdę wszędzie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka wlasnie dorwalam posta w ktorym piszesz ze jestes ze ślaska, a dokladnie skad? bo tez zamieszkuje silesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
hej dziewczyny! widze ze temat kreci sie wokol dzieci...ale z was beda dobre mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Witam Janne :D:D:D Jam chora :( Tomek mnie zmusił do leżenia w wyrku, nawiasem mówiąc powtórzył to, co pani doktor. No więc leżę, ale że poszedł teraz zrobić kolację to uciekłam z łóżka i skrobię do Was w pośpiechu ;) Jak już w końcu wydobrzeję, to nie położę się w pościele przez tydzień :) Będzie bojkot, a co???? :D:D:D:D:D:D:D Do ślubu 138 dni :D lub jak kto woli 4 miesiące 18 dni :D Aż się sama zdziwiłam, że tak mało. bo niedawno było 7 miesięcy. Całuję Was wszystkie i ślę 🌻 od Darianki-Hrabianki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Darianko :) Czarnaa99 - pewnie że beda z nas super mamunie :) Cafka - uu to niedaleko, ja Siemianowice Śl. :) a w Katowicach to codziennie w pracy jestem a w weekendy w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Darianka hej Czarna :) Janne to rzeczywiscie niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe moj R. wlasnie orzekl ze co do zrobienia bobaska przed slubem to sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janne moj madry jest w slowach bo w czynach jesli chodzi to kiepskko mu idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka te planujecie? tzn Ty planujesz? Ja to chcialabym juz, no ale coz...teraz juz bym sie do slubu nie wyrobila heh. Tylko u mnie jest jeszcze problem R. ktory konczy magisterke dziennie, wiec pracy nie ma. Najwczesniej moze ja podjac w czerwcu po obronie :] Na szczescie dzieki tesciom mozemy razem mieszkac :) bo to oni poki co nam zapewniaja sielankowy byt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciała a co ;) ale jednak nie chce isc z brzuszkiem do slubu, duzo czynnikow na to wplywa ze musimy dzidzie odlozyc do przyszlego roku, ale po slubie moze w podrozy poslubnej cos nabroimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik mi cafe szwankuje:( wygasa mi stronka:( nie mogę odpisywać:(itp chyba koniec na dziś🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez cos szwankuje... Jaka fryzurke sobie strzelicie do swojej kreacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ladniutka :) Ja kombinuje jak dodac moja kreacje i fryzure ale cos mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne otwarlo Ci sie?? bo mi nie i wkleilam to tyle razy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaannnniiiiaaa
hej dziewczynki :) cafka fryzurka bardzo ładna, mi się podoba coś takiego http://www.fryzury.brat.pl/fryzury_slubne/index.php?plik=fryzury_slubne054&nrZdjecia=103 i mam nadzieję, że fryzjer podoła ;) a z tej stronki http://fryzura.blox.pl/2007/07/Slubne-Long-Romantic.html podoba mi się ta fryzurka, którą ma dziewczyna w białej bluzce z kołnierzykiem - mam nadzieję, że będziecie wiedziały, która ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×