Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja juz jestem Waikiki :) nie turbuj sie :P kochana, ja usuwalam osemke, ale u zwyklego dentysty - prywatnie i placilam ok 130pln ze znieczuleniem - dokladnie nie pamietam. nie lam sie, mi tez sie nie chce nic :) ale mysle sobie, ze juz 15, juz niedlugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej waikiki , ja też juz jestem :D:D:D a wiecie, że Yza dziś wychodzi z Wojtusiem do domku???????? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, tego nie widzialam :) slodki :) jest tam tez zdjecie Wojtusia z Mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego tez jeszzce nie widziałam :) Słodziutki Wojtus :) I mi dzis dziecko pokazało środkowego palac (bo kazałam mu siadac na dupie, tzn powiedziałam siadaj, ale ze to patologia, wiec ono odpowiedziało mi w swoim jezyku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z \"rana\" :D Nie no żartuję, siedzę w pracy od 11, ale dopiero teraz mam trochę wolnego. W naszej klasie nie ma nikogo z mojej klasy z podstawówki, a na szukanie kogoś z liceum nie starcza mi sił. Te daty, specjalizacje itd. No i to działanie serwisu. Tragedia. Za to zalogowałam się niedawno na www.goldenline.pl To taki portal nastawiony bardziej na życie zawodowe. W swoim profilu należy wpisać doświadczenie zawodowe, ukończone szkoły itd. Takie CV. Można znaleźć pracę, pogadać z ludźmi z branży itd. Bardzo fajny portal. Taki poważniejszy się wydaje :) Ehh dziś będę sama do domku wracać na piechotkę :( Zimno jak cholera, ciemno, a ja będę dreptać 3km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,ja już w domku.J. po mnie przyjechał do pracy i byliśmy na zakupach bo jutro andrzejki i jakieś ciasto,sałatka i ... Babitku,Darianko-dentysta nie bolał,bo wypadł mi troche flek i miałam tylko dopełniane.Moja dentystka była zajęta i robił mi młody,przystojny dentysta;):P waikiki-jak główka,jeszcze boli? powodzenia u dentysty! aco \"za mundra jesyeś,że kazali ci ten ząbek usunąć:P;) dziś mam wieczór filmowy z kumpelką.A jutro praca,próba i imprezka.Najgorsze,że rano w sobotę do pracy na 8 h:( ale co tam:) a co do odmłdzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mimo,że mam 29 lat to uczeń w pracy dał mi 18, góra 19.A jak organizowałam ur. i szliśmy później na imprezkę, to wszyscy weszli,a ja musiałam pokazać dowód:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) w końcu mam syna:):):):):) już wróciłam,szczuplejsza i bez brzuszka:):):) jestem super szczęśliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza GRATULAAAAAAAAAAAAAAACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ to dla Ciebie i dla Wojtusia oraz dla dumnego męża i tatusia :-) Yzulek cieszę się, ze juz po wszystkim i jestescie nareszcie szczęśliwą trójeczką!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :-) no własnie chyba od tego zęba nie zmądrzeałam ani troche, ale francol krzywo troszke rośnie oraz nie ma wystarczająco miejsca, zeby cały wyszedł -może mi poprzekrzywiać inne zęby i trzeba wyrwać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za pozdrowienia,ciepłe słowa i za to że myślałyście o nas:):):) w końcu mam Skarbka w domu.... teraz to czas do ślubu zleci szybciutko........od dziś tylko 9 miesięcy:):) co do porodu-WARTO SIę PRZEMCZYć... fakt 5,5 godziny-ale Sławcio był ze mną i miałam super panią doktor i położną też... bolało jak cholera-musiało...miałam momenty straszne-chciałam zrezygnować,chciałam cc,chciałam znieczulenie---ale babeczki które się mną opiekowały robiły wszystko żeby tylko naturalnie urodzić... najgorsze są skurcze-a ja dlatego 5,5 godziny bo szyjka sie nie chciała skracać....przez to zę robiłam szpagat...zaszły zmiany w organizmie.... w końcu jednak na fotel parę minut przed północą i się zaczęło...ale nie chciał wyjść---kleszcze szły w ruch ale jak o tym usłyszałam to się tak zaparłam żę urodziłam:):):):) cudowne uczucie cudowne.... widzieć takie małe dzieciątko... no i ból sie nie liczył,fakt bolało jak mnie szyli ale miałam to w dupie....mam syna... a potem żółtaczka i to silna,4 dni w inkubatorze,ale to jak go tam wkładałam i wyjmowałam,karmiłam i przewijałam 24 na dobę... i juz jest dobrze... dziewczyny nie bójcie się rodzić...WARTO CO DO MOJEJ FIGURY TO SZOK!!!! niektóre babeczki wyglądały po porodzie jak w 7-8 miesiącu a ja brzuszka brak... potem wam pokaże jak wyglądam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czesc kobitku i Wojtusiu :) co tam?? ja właśnie sie ukpałam :) za godzinke ide do pracy :) nic mi sie nie chce, mam nadzieje ze szybko minie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Yza - Witam Ciebie i Wojtusia :D:D:D GRATULUJE raz jeszcze :) 🌼 Bardzo Wam sie Synek udal, sliczny :) Grzeczny? Jak Ty sie teraz czujesz? Myslalysmy o Was caly czas :) Strasznie milo czytac to, co piszesz. Nie wyobrazam sobie, jakie to piekne :) jaka musisz byc teraz szczesliwa :) z calego serca Was sciskam! :) pogratuluj tez Slawkowi :) noooo, a figury pogratulowac kochana :) czekam na zdjecia! :) Twoje i Wojtusia. Kati, ja wlasnie tydzien temu dostalam dzieki goldenline propozycje pracy :) bardzo wielu head hunterow i doradcow personalnych poszukuje tam zasobow ludzkich do pracy :) wiec warto sie tam opisac. Kala, dobrze, ze zębolog nie bolal :) prosze nie podrywac dentystow! :) Czesc Gagatku :) mi sie strasznie nie chcialo wstac, ale zyje mysla ze juz piatek :) kilka h i wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz myslałam ze nikt nie pisze !! A tu prosze Babitek :) Mam snieg (sypie właśnie) to kiedy umawiamy sie na Bałwana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku a ja mam odwrotnie :P dla mnie tydzien zaczyna sie w srode bo ide do pracy, akonczy w niedziele wieczorem po szkole, poniedzalek i wtorek to dla mnie weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×