Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No to zo z tym baławanem ?? Idziemy ?? :P Ja gotowa jestem :) Utknełam na 7 stronie :o, ale wiecej niz 12 nie planuje pisac wiec juz połowe mam :) Mi sie najbardziej podobalo jak ksiadz zapyatł sie \"I co Piotrze jesteś szcześliwy\" (choc mozliwe ze powinno być zadwoolony, ale glowy nie dam), a potem sam od siebie dodajac \"No teraz to nie masz wyjscia, musisz byc \" Wyłam ze śmeichu :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati24 🌻 no ja też się do końca w temacie nie łapie, dlatego tak mi cięzko się za to zabrać :-) i mam wrażenie, ze to co napisze to i tak się doktorkowi nie spodoba :-( mnie sie marzy jakaś super wycieczka, do maroka, na kube, albo na jakies piękne wyspy, a nawet taka do idii albo cos w tym stylu, ale to fuuullll kasy kosztuje i na pewno się na taką nie wybierzemy :-( a moja kumpela się wybiera ze swoim po slubie na hawaje :-o zatkało mnie jak mi to powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki wazne ze bedziecie razem, juz po slubie :) miejsce jest wazne, ale nie az tak bardzo!! Wazne zebyscie byli Wy szzcesliwi :0 i basta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka wzielam sie za czytanie :) no rozne rzeczy sie moga przytrafic w tym dniu az starch ;) Waikiki nie martw sie, mi tez sie marzą wysypy, ale tak najbardziej marze o Dominikanie :) ale ona jest nie tak realna, jak chorwacja, tunezja, egipt, grecja, hiszpania i inne miejsca w europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wycieczka to będzie pierwsza w życiu jakakolwiek wycieczka zagraniczna dla nas więc chcemy nie tylko leżeć pod palmami, ale również coś zwiedzić. Dlatego nie marzą mi się hawaje itp tylko chcemy odwiedzić np Grecję czy Egipt. Wycieczka 2 tygodnie, jeden tydzień zwiedzania, drugi leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati 24 prawidłowo rozumujesz :-) a ja się nie przejmuje tylko tak sobie pomarzyłam ;-) gagatka - tak jest kierowniczko! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kati, no to upomnij sie za tydzien - bede trzymala :) no ja jestem w sumie pewna, ze wodki starczy, pewnie sporo zostanie, ale wole tak, niz w druga strone.. daj znac, na jaka wycieczke sie zdecydowaliscie :) ja tez nie wiem, czy pojde na te targi..zobacze jeszcze Gagatka, zawijam sie z pracy i lece z Toba na balwana, tylko gdzie sie umowimy? :D Waikiki, masz na pewno materialy z definicjami, poprzerabiaj je na \'swoje\', w sensie swoimi slowami opisz a wnioski Ci sie same nasuna - tzn roznice same wyjda. I ja uwazam, ze najwazniejsze, zeby bylo fajnie razem, a gdzie - to drugorzedna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej przepraszam ze nie wkleilam jeszcze zaproszen ale moj Łuki mial w sobote urodzinki i od czwartku siedziałam w garach i pichciłam my liczymy 0.5 na osobe dorosła +butelka dla obslugi czyli kelnerow zespol foto kamerzysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie Kati przypomnij o kciukach :) Babitku a gdzie chcesz na tego bałwana iść??? Ze mna jak z dzieckiem, z arączke i idziemy :D Zrobiłam przerwe sobie teraz czas na pisanie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam te historyjki :) w niektore sie wczułam hehe i tak sobie wyobrazilam Nasz slub jej a tu jeszcze pół roku... Kati podobnie jak Wy my nigdzie Razem zagranica nie bylismy i chcemy Razem sie soba nacieszyc i odpoczac :) dziewczyny a powiedzcie mi moze to smiesznie zabrzmi, ale pierwsze sie umawia z fryzjerka? pozniej kosmetyczka? czy na odwrot? wiem glupie pytanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, mi to wsio ryba gdzie :) byleby byl balwan :) Cafko, najpierw fryzjer, pozniej makijaz - przy myciu, czesaniu etc makijaz moglby splynac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Babitku :) tez tak myslalam, ale wole sie dopytac hihi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki-my prawdopodobnie grecja,oboje jesteśmy za i nawet oglądaliśmy katalogi:) byliśmy u Jubilera-i wybraliśmy już obrączki,teraz tylko konkretnie podejść,pomyśleć co wygrawerować,wpłata 300 zł i 2 tyg czekania i odbiór po dopłacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa -życzania dla Twojego na urodzinki:)🌼 kati -przypomnij z kciukami:) gagatko-ale Ty dużo sprzątasz:);) ja też chcę bałwana,ale u nas śnieg pada i topnieje,do tego silny wiatr,więc się ratuję ciepłą herbatą,bo zaraz na próbę muszę lecieć co robicie-na andrzejki? powodzenia - w pisaniu waszych prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kala :) a dziewczyny powiedzcie mi czy u was jest cos takiego jak \"wykupiny\" panny młodej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spłyszałam o wykupinach u nas,a na czym polegają? biegnę robić krokiety dla J. i lecę na próbę.Czy któraś ma ochotę na krokieta?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pytam z ciekaowci bo jstesmy rozsypane po calej Polsce dlatego pytam :) u mnie jest ale ja tego nie bede miała, przyjezdza pan młody i wykupuje panne młoda, moga to byc pieniadze, bizuteria no i swiadkowa mowi ze malo malo i pozniej panna młoda decyduje czy pana młodego wpuscic, czaami to jest smieszne ale musi to byc fajnie zrobione:) ja jednak reygnuje z tej slaskiej \"tradycji\" :) juz i tak bedziemy dosc stresu to jeszcze mi na glowie jakies wykupiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne:Dtylko rzeczywiście musi być zorganizowane i świadkowa z \"jajem\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie Kala, swiadkowa musi miec \"jaja\" :D bo to ma byc wesole i smieszne:) a widzialam juz rozne wersje i nie zawsze jest fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) mam na razie 9 stron, jak an dzis to nawet nawet :) Słuchajcie jestem gotowa na bałwana :P:classic_cool: to co ekipa gotowa?? Cafka u mnie nie ma takeigo zwyczaju!! Kala odgapiłas ode mnie te krokiety (telepatycznie) Miłej próby :) Ide po herbatke i strzele sobie partyjke na kurniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie urzekły te zaproszenia wiec w niedługim czasie mamy zamiar je zamowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak ze samo zaproszenie kosztuje 3,4 a nadruk kosztuje 80 zl niezaleznie od ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonqa pustki pustki... a ja rozmawialam z moja przyszła swiadkową :) umowilam sie z nia na piatek na kawe ona nie wie nawet sie nie domysla ze chce ja prosić na swiadka :D oj bedzie zaskoczona :) mam nadzieje ze nie odmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×