Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej dziewczynki :) udało mi się dziś usiąść i nabazgrać parę słów do Was :) Widziałam, że rozmawiałyscie o garniturach. Myśmy kupili za 550 , koszulę za 140, spinki do koszuli 40, krawat angielski 90, buty 220, bieliznę :P 40 Yza - nie umieraj :D:D:D:D:D:D Dzisiaj gadałam z moja koleżanką - świadkową :) która ostatnimi czasy miewa z nerwów slubne koszmary :D Dojrzałam, że na stronce z kalendarzem się zrobiłam wytłuszczonym drukiem, jeeeeeeeeeeny :) 25 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku-śniło mi się,że jestem godzinę przed ślubem i nie mam kosmetyczki,więc sama się wymalowałam,a najgorsze było to,że moja świadkowa gdzieś poszła,a ja nie uczesana.:(chcę mieć dobieranego koka więc trudno samej:( więc poszłam do jednego fryzjera,a ona,że jutro mogę przyjść na czesanie, poszłam do innego i mówię,że czy uczesze mnie pani w koka zwykłego koka,a ona,że tak ale o 15 mam przyjść.Na co ja ,że o 15 nie mogę,bo o 15 ślub...Obudziłam się... Ale myślę,że ten sen bardziej z tego ,że się przejęłam i ostatnio rozmawiałam o kosmetyczce i fryzjerce. Bo u nas jak fryzjerka pracuje,to kosmetyczka ma wolne,a ja chciałabym w jednym zakładzie,aby nie jeździć w dniu ślubu:(uniknąć bieganiny. Aneczka-spoko,niedługo urlop to poszukam i mam nadzieję,że znajdę.Bo też nie chcę z przypadku tylko sprawdzoną,poleconą. Rybnik Iza- mój J. ma w obu koszulach długi rękaw.Kupiliśmy dwie gdyby coś się stało,wylało itp. Nie chcę się martwić w dniu slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Darianka:) nio 25 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja to bym chyba już poduszkę zjadła ze stresu:P:P dzisiaj rozmawialiśmy ze Sławciem o weselu i ślubie i przygotowaniach-my mamy jeszcze pół roku więc troszkę czasu jest:) ale w środę idę szukać sukni więc pierwszy krok już wykonany będzie:) kala:) oj co za sen:)ale pewnie dlatego ze tyle myślisz o czymś i w świadomości sie utrwala i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszy kszy :) jezu 25 dniii!! Mnie 5 miesiecy przeraza (ale tylko dlatego ze jestem gruba i nie umiem tanczyc) nie wiem czy dozyje do tych 25 dni!!!!!!! ło matko!! Darianka 🌼 Ide plum plum a potem spac, choc szzcerze pwoeidziawszy nie chce mi sie jeszcze spac (o dziwo) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jako pierwsza :) Dzis obudzil mnie sasiad bo zaczal odsniezac !!!!!MAMY SNIEG ZA OKNEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Agatka tez sie zdziwilam ladnie wygladaja drzewa ale ciekawe na jak dlugo bedzie ten snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to skąd Ty jesteś :) bo ja też mam śnieg :) no wsumie pada śnieg :) ale na bierząco się rozpuszcza. Agatka ja też już w pracy :) miłej Ci jej zyczę :) ja dziś się na chwilę zwolnię i skoczę do kościoła po te zaświadczenia z chrztu i bierzmowania :) Ja po sukienkę wybieram sie dopiero po świętach. Mam nadzieję że nie będzeie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie też w miarę ładnie,ale u J.(jechał do rodziców)zima w pełni.Musi odśnieżać:) Też tak myslę,że sen spowodowany zmartwieniem.Innych snów o ślubie nie miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, ciekawe na jak dlugo ten wstret do %% :P Darianko, prawie żono :D juz dokladnie nie pamietam, ale chyba robilam ten kalendarz tak, zeby od 30 dni się boldowało :) ooo, Kala, to ja podobne miewalam sny - brakowalo mi kilka razy wizazystki i fryzjerki... Iza, ja mam za oknem tylko wiart i chmury, wiec zazdroszcze :) Wszystkiego najlepszego dla Tomka, zeby byl dobrym mezem ;) 100 lat 100 lat Nam zostaly 53 dni. Wczoraj sie pochwalilam Wam, ze nie miewam slubnych koszmarow? No to juz miewam... Snilo mi sie dzis, ze ogrom ludzi, ktorzy potwierdzili ze beda nie przyjechali, kelnerzy zbierali nakrycia ze stolu a ja plakalam :) i jeszcze mi sie snilo, ze stalam z adrianem pod kosciolem - slub na 17.00 i ksiadz nas zaprosil do kosciola - kazal podejsc i udzielil slubu - a my tak przejeci, ze sie nie zorientowalismy, ze nikogo - ani jednej osoby nie ma, jak sie odwrocilismy to sie zorientowalismy, adrian spojrzal na zegarek i okazalo sie, ze jeszcze nie ma 17.00, a my juz po slubie - bez rodziny, przyjaciol, swiadkow, zdjec i wszystkiego :) strasznie sie wkurzylam na tego ksiedza - chcial odbebnic i miec nas z glowy :) jak takie obrazy sie tworza w glowie? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku dziekuje w imieniu Tomka :) :) :) Mam nadzieje ze zadne z naszych \"koszmarnych snow\"sie nie spelnia :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek -i jak się skończyło masz fryzjera i wizażystkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku bo te sny dzialaj na ansza podswiadomosc, ja kiedys przeczytałam o Twoich koszmarach a na druga nioc mialam swoje wlasne :) Wiec tylko czekac jak mi sie cos zacznie snic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówka,i dużo miłości i radości,by był superanckim mężem dla Ciebie i by byliście szczęśliwi,🌼-dla Tomka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok lecę do pracy:( miłego dnia:)samych miłych snów,zero koszmarów:) (to tak gdyby ktoś się zdrzemnął) pa do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, daj Tomkowi od nas urodzinowego buziaka :) (ja tez mam nadzieje, ze te sny snami jedynie pozostana :) ) Kala, kazdy sen sie konczyl niewiadomą - sprawy sie nie rozwiazywaly, ale w rzeczywistosci wizazystke mam, a fryzjera przyznaje ze nie szukalam - musze sie tym zajac - ale jestem pewna, ze znajde. nie lam sie i absolutnie nie traktuj tych snow proroczo kochana :) Adrian sie smial ze mnie zawsze, ze jestem zapatrzona w siebie, bo nie sni mi sie nic innego jak tylko errory z moim wygladem (fryzura, makijaz, nie takie buty, za krotka sukienka :) ) - no to dzis zadałam temu kłam! :) dzis nie bylo nic z moim wygladem :) Gagatku, pewnie masz racje, poczytalam wczoraj o snach Kali i dzis - zeby nie zazdroscic :D - mialam juz wlasne...czyli, ze co? jutro np Ty bedziesz miala po moich opowiesciach? :D :D:D:D:D:D:D:D podoba mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, milej pracy :) Gagatka :P:P:P (przypomnialo mi sie - pracuje w firmie, w ktorej jednym z członow nazwy jest slowo starla - nie masz pojecia, jak czesto podpisywalam sie, czy pisalam gdzies stara) :D ale i tak bardziej mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×