Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam:) ja również się cieszę,że jest piątek,bo od jutra idę prawdopodobnie na urlop(tzn.wyrzucają mnie na niego-zeszłoroczny).Przez tydzień będę się byczyć-i możliwe,że pojadę nad samo morze:) niestety bez J.,bo on pracuje,ale do mojej ulubionej cioci:) miłego dnia,aby szybko zleciał;D;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kurczę Babitek śliczna piosenka :) Cieszę się bardzo że dziś piątek aczkolwiek mam troche pracki w pracy :( pozdrawiam was goraco dziewczynki :) buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol :) Zabusia, nie choruj! :) Gagatku, mnie dzis wpienia reklama samsunga, nie nawidze pop\'upow wrrr a jak Ci moja droga odbija, to co robisz? :D gratuluje kolejnego swiadectwa katechizacji - myslalas o tym, zeby zaczac je kolekcjonowac moze? :P:P:P Gagatku, a dzien kobiet nie jest przypadkiem jutro? :) (to pytanie podchwytliwe :P jestem pewna ze jutro, bo mam imieniny :P) Kala, zazdroszcze..ja mam duuuzo zaleglego urlopu ale jest tyle pracy, ze zawsze pod gorke..milego dnia i Tobie :) Aneczka, dziekuje bardzo :) teraz sie glowie - czy pierwsza piosenka na pierwszy taniec powinna byc z plyty, czy powinien zaspiewac ja zespol? zespol moze zkrzaczyc nie? (w sensie przeinaczyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha2103
U mnie będzie się działo... 31.05.2008r. o 15.00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku absolutnie nie zamierzam ich kolekcjonowaxc :) zwlaszcza ze kosztuja troche czasu i co łaska :P Ja wlasciwie dzis nie mam roboty, ledwo 2 pisamo do zarejestrowania ale co to dla mnie, raz ciach i po sprawie :) Ja raczej bede stawiac na puszczanie z płyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj z lekka się wkurzyłam. Przyszła do mojego sklepu siostra i powiedziała, że z dwóch źródeł słyszała, że właściciel mojej sali weselnej zamknął interes i wyjechał sobie do Irlandii. Nie robi już wesel, zamyka wszystko bo się nie opłaca itd. Ręce, uszy i cycki mi opadły, ale postanowiłam działać :) Jako że Kala szukała swego czasu cukierni która jej upiecze ciasta, spojrzałam na naszą umowę z lokalem i okazało się, że mamy wyszczególnione wszystko oprócz alkoholu i ciast właście. Zadzwoniłam więc z pretekstem wypytania o ciasta. Dowiedziałam się że ciasta są cenie, że jest powiększona sala do tańca, zrobiony remont łazienek, zmieniona scena (remont obiecali jak podpisywaliśmy umowę), i że... planują jeszcze zrobić remont na sali z jedzeniem i właśnie w tym celu Pan Kazimierz wyjechał do Irlandii. Po prostu zabrakło mu kasy na to. Ufff... Odetchnęłam z ulgą. A już chciałam robić wesele u wujka na wsi na łące :D No to wracam do picia kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo akurat jak coś piszę to przy kawce. Jak piję kawkę to nie pracuję :P Zawsze kawka to czytanie forum i innych takich :) A piję 2 dziennie :P Koleżanki fretka uciekła niechcący z domu :( Jutro jadę jej pomóc szukać. Gdybym ja straciła któreś z moich pupili to... ehh nawet nie chcę o tym myśleć. 3majcie kciuki. Co prawda uciekła we wtorek ale fretka to drapieżnik i jest szansa, że poradzi sobie na wolności. Tylko gdzie jest? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :-) yza, slicznie wygladasz w sukience :-) bardzo ci pasuje :-) babitku, fajna piosenka do tanczenia :-) wydaje sie ze nie jest trudno. co do kursu to ja bym chciala isc na jakis intensywny przyspieszony, chociaz kilka lekcji ale marcin cos jeszcze jest nieprzekonany :-P darianka, trzy tygodnie :-) wow ! a czy po dariance przypadkiem nie jest nastepny babitek? :-P strzelam w ciemno bo gdzie mi sie zapodzial w glowie link do babitkowego kalendarza... kati, dobrze ze sie wyjasnilo bo inaczej mialabys 'troche' stresu :-D gagatka, zbierz sie w sobie, jeszcze tylko troche i ŁIKEND!!!!!! i nasz dzien kobiet :-) ja jeszcze niestety wiekszosc czasu w domu dlatego nasze sprawy slubne stoja w miejscu. chociaz nie... marcin wydrukowal zawiadomienia :-) wkleilabym wam fotke ale nie bardzo wiem jak to zrobic, chyba tylko z fotosika...?a na nim sie nie znam :-( ide dzis do lekarza i sie dowiem ile jeszcze w domu, poki co jestem drugi tydzien na zwolnieniu... wiec kandyduje do tytulu pracownika roku :-P albo raczej anty-pracownika :-P ale rozmawialam z moja pania dyrektor i generalnie mam sie leczyc i nie martwic bo jakos sobie radza.. a myslalam ze jestem niezastapiona :-D co do wczesniejszego tematu dnia tesciowej. nie znalam ale nawet jak juz sie dowiedzialam ze jest obchodzic z pewnoscia nie bede... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer wejdź na www.fotosik.pl klikasz przeglądaj, wybierasz fotkę w swoim kompie i klikasz DODAJ (na zielonym polu). Potem naciśnij \"kontynuuj mimo wszystko\" i fotka się dodaje :) Potem kliknij w swoją fotkę to się pojawi większa i wstaw na forum link co masz u góry w przeglądarce :) Po linku na forum zawsze daj enter lub spację (wtedy link będzie aktywny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati, dzieki za lopatologiczne wyjasnienie :-D sprobuje wieczorem cos wrzucic. aaaa zapomnialam wam napisac :-) wczoraj bylam na pierwszej przymiarce wyglkadalo to tak ze z sukienki byla tylko forma gory :-P ale co tam. no i jeszcze wybralam koronke i dowiedzialam sie ze jest mozliwosc w ostatnim nawet dniu wypozyczyc bolerko. nastepna przymiarka za miesiac :-) bo poki co ne mam jeszcze butow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, wczoraj nie mialam netu, poza tym mialam wczoraj mialam 11 godzin tanca, wiec i tak bym nie wpadla, poza tym nogi w dupe mi wchodza, a dzis powtorka z rozwywki :/ kati24 - znam ten bol, tez sie dowiedzialam od osob trzecich, ze moja wynajeta sala zostala zamknieta i otworzona gdzie indziej. ale na szczescie, drugi wlasciciel ja przejal i otworzyl na nowo. Babitek - o co kaman?:D jesli \'\'Oczarowanie\'\' Wodeckiego to walc angielski:) zycze wam powodzenia!:) naprawde warto!:) taka rada - jesli bedziecie mieli pelna choreografie (wraz z wejsciem i zejsciem), to radze puscic z plyty. Poniewaz jesli bedzie to pelna choregorafia to nauczycie sie co do ostatniej sekundy utworu, nie polecam liczyc na zespol, na ten Pierwszy Taniec. pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chaos w moim poscie :D ale mam nadzieje ze zrozumiecie sens mojej wypowiedzi :D ps. welon za bardzo mi nie pasuje, chyba ze taki nastroszony, poniewaz jestem drobna i niska. to co innego na glowe?? poza tym mam suknie strojna i myslalam o pieknej fryzurze, ale kurka tutaj raczej pasowalby skromny kok:/ dupa, i jeszcze raz dupa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczko-ja też jestem niska i będę miała kok,a welon krótki do pasa,delikatny podpiety pod kokiem-ładnie to wygląda.Może spróbujesz?a może diadem?,albo kwiat?kumpela miała wianek slicznie wyglądała:) co do dnia teściowej nie obchodzę i nie będę obchodzić-moja teściowa na czymś takim się nie zna.(starsza osoba) byłam dziś na przymiarce gorsetu.We wtorek mierzę całośc już w butach,ale ta moja krawcowa się uwija:D kati-od dziś od teraz mam już urlop do przyszłej niedzieli włącznie także zapraszam:) a nad morze pojedziemy napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie pije z moja siostrą przez gg piwko:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, dzieki za link do listy :-) zostalo mi 98 dni :-) :-) :-) calineczko, mnie osobiscie bardzo sie podobaja takie \"nastroszone\" welony na drobnych i niskich dziewczynach. nie wiem jaka masz suknie ale przeciez welon moze byc z jak najprostszej tkaniny, bez koronek, jedynie nastroszony.. albo moze cos z kwiatem? jakis mniej strojny kok i do tego jeden albo kilka kwiatow? yzula, wirtualne piwko o tyle lepsze ze kaca nie ma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczko, znalazlam kiedys takie zdjecia (mam nadzieje ze wlascicielka sie nie pogniewa, bo byly dostepna na forum...) tam jest bardzo fajny welon, sukienka tez nie jest za prosta a calosc moim zdaniem rewelacyjna. zobacz, moze sie tobie nasunie jakis nowy pomysl :-) http://www.galerie.magiafotografii.pl/milena-cezary-plener/ http://www.galerie.magiafotografii.pl/milena-cezary/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie 175 :( tak dużo:( Summer:) ale fajne zdjęcia mieli-takie nietypowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 - niestety, mi nie pasuje pod kokiem, bo zakrywa ladny tyl sukienki. poza tym, jestem obiektywna, w stosunku do siiebie i moich klientek, wiec jak cos mi , czym klientkom nie pasuje, mowie o tym wprost:) latwiej jest mi u kosgos jak widze dobrze doradzic, ale sobiie - jestem pelna krytycyzmu :D summer. - dziekuje za linki. wlasnie o cos podobnego mi chodzi. a mianowicie, suknia strojna, wiec fryzura i dodatki i bukiet ma byc skromny:/ co mi sie w ogole nie widzi:/ wg jakichs kanonow mody:/ to jest moja suknia, widziana z roznych stron: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c648c1fd1e77cbd4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c335c9209c0fc203.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f18a0365eddc3387.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b34421f87681398f.html o to welon, ktory mi pasuje: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0af8c741316f491.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/391ef4523e511661.html o to opcja, ktora mnie satysfakcjonuje, tylko ze wchodzi w gre skromny koczek:/, i brak welonu (o co rodzina jest zla:/) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6427deae87649df5.html dzieki za zainteresowanie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza, 🌻 zdjecia robil moj fotograf wiec fajnie ze ci sie podobaja :-) mam nadzieje ze nasze tez beda udane ... my go mamy tylko na plener. calineczka, 🌻 mozna jeszcze pytac gdzie sie konczy skronosc a zaczynaprzepych? mozna wszystkofajnie polaczyc. skromnie to nie znaczy chyba uwiesic sobie na glowie kawalek szmaty :-P cuuudna suknia...odwazna, piekna same echy i achy :-D hm, welon rowniez super, tylko jak juz widze sukienke to sie zastanawiam, czy jakikolwiek welon nie bedzie sie gryzl z ta koronka wokol szyi...? bardzo fajnie na zdjeciach wyglada fryzura z kwiatem i -jka dla mnie- wlosy bardziej rozpuszczone. ale to ostatni to tylko moje zdanie. natomiast nie wiem czy welon troch nie ujmuje sukni uroku.. nie wiem, moze inne dziewczyny sie tez wypowiedza? natomiast ten ostatni link mi sie nie otwiera nie wiem co tam jest... ja ide dzis kupowac buty :-) :-) a poza tym witam wszystkie sobotnio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-pierwszy dzień urlopu,a ja przed 6 wstałam,a teraz już sprzątam-wariatka ze mnie:P ale od poniedziałku odpoczynek na całego,nomożetrochę sprzątań świątecznych;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też ostatni link się nie otwiera:( a sukienka bardzo odważna i ładna,musisz mieć super nogi;P;) a może po slubach mając wszystkie zdjęcia,zrobimy składankę,tzn jedno wspólne z różnych i zamieścimy na forum,co wy na to? tak mi teraz przyszło do głowy dziś idę załatwiać kosmetyczkę i fryzjera-trzymajcie kciuki by się udało. Amam pyt ilemniej więcej płacicieza fryzjera,za kosmetyczkę,razem z próbną czy osobno?czy idziecie na próbny makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, fajny pomysl z tym zdjeciem, ja jestem za :-) ja jeszcze nie wiem ile place, probny makijaz na pewno tak, bo na codzien raczej sie nie maluje wiec trzeba bedzie cos dobrac, probna fryzure to bede miala robiona przy okazji normalnych wizyt u fryzjerki. mamy juz wstepnie wymyslona fryzure, zreszta dlugosc moich wlosow na wiele nie pozwala :-P kala, do odpoczywania!!!! juz!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wszystko ladnie ale dlaczego system mnie przerobil na KACPRA :-D :-P dziewczynki, roze wyslalam ja SUMMER :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra Summer tzn Kacper :) dzieki za roze :) Calineczka ładna i odwazna suknia :) ta opcja mi sie podoba ale jak twierdzi Summer vel Kacepr moze ujac Twoja suknie :) Ja jzu wstalam pocwiczylam 40 minur\\t i wyraznie zauwazylam spadem cm na brzuchu (zobaczymy wieczorem) Jak sie wczoraj wypuscilam na zakupy to wydalam cala 13stke i teraz az strach mi patzrec na moje konto :o Milegop dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×