Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Yzulka ciebie tez zaprosilam ale nie wiem czy dostalas:P .. eh ja tu powracam i znikam na forum i potm nikt nie pamieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia :-) wyslalam Ci zaproszenie na NK iza, tobie tez wyslalam (mam nadzieje ze to ty :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w słoneczną niedzielę:) Żabusia-wysłałam Ci zaproszenie na naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, zabusia juz was mam na nk :-) kala, odpisalam na maila :-) dziewczyny, wlasnie zarezerwowalismy pierwsza czesc nasej podrozy poslubnej, tydzien w pradze, wyjazd tydzien po slubie :-) reszte podrozy jeszcze opracowujemy, zobaczymy tez jak bedzie z czasem. ale sie ciesze ze w koncu mamy cos konkretnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, nie wiem czemu nic nie masz... ja mam ciebie w zaproszeniach wyslanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) byliśmy wczoraj na 30-stce mojej bratowej:) S lekko buty gryzł:P:P imili:)dostałam,dostałam:):)zaproszenie:) summer:)zaproszenia ładne-zastanawiam się nad podobnymi ale mnie to sie milion podoba i trudny wybór:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kala :-) ja tez juz cie mam u siebie :-) i widze kolejna sliczna zonke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka, a twoj S. ma mial juz slubne buty? co do zaproszen to tez sie nie moglam zdecydowac ale teraz mi sie wydaje ze wybralam dobrze, bo juz mi sie inne nie podobaja tylko moje :-P zazdroszcze wam kobitki, ciagle kazda gdzie imprezuja a ja jeszcze jestem malo towarzyska po chorobie.. no i odliczam juz do konca antybiotykow zeby sie napic jakiegos piwka ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, tobie tez wyslalam zaproszenie na nk :-) kurcze ale sie dzis uaktywnilysmy "naszo-klasowo" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki summer,:) ja też siedzę w domku ,niestety sama(J. na szkoleniu wraca późnym wieczorem)objadam się -frytki ,lody w końcu jeszcze 2,5 kg,a zostało niewiele czasu bym przybrała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, ja to bym chciala przynajmniej 2.5 kg. tyle ze w druga strone :-( ale poki co jakos mi nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) buty ślubne??? nie nie:):)jeszcze nie ma..teraz za garniturem się rozglądamy i jeden nam w oko wpadł-900zł-angielski krawat,dwa guziki,cappuccino,taki dłuższy:) jak wy na poprawiny ubieracie swoich juz mężów:):):):):):):):):):):):):):):):):):)?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka, tak mi sie skojarzylo, jak napisalas ze S. obtarlu buty pomyslalam ze zaczyna rozchodzic slubne :-) moj MĄŻ :-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-) bedzie na poprawinach zapewne w dzinsach, ewentualnie sztruksach i moze bardziej strojnym t-shircie ... bo robimy \"poprawiny\" na ogrodku, przy piwku i grillu i bardziej dla znajomych, ktorych nie zapraszamy na weselny obiad. a Wy gdzie i jak wszystkie planujecie poprawiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie :) to teraz za kare bedziecie mialy moj elaborat w odpowiedzi :P Witaj Aisha :) Gagatku - slusznie, nie kolekcjonuj :P Nam zespol odpisal na maila - \"najblizej oryginalu zabrzmi oryginal ;)\" - soł u nas tez bedzie z cd :) Kati, dobrze, ze to falszywy alarm byl - nie mila by to byla niespodzianka..grunt ze jest dobrze - nawet lepiej, niz myslalas :) Znalazlyscie fretke? :( Summer, mi sie wydawalo ze nietrudno do momentu pierwszych krokow :D deptanie po nogach ;) ale da sie nauczyc - cwiczymy sobie w domu i juz jest lepiej, niz bylo na lekcji :) nastepna lekcja w piatek. I jak Twoje zdrowko? Calineczko, Ty z tym tancem to wyczynowiec jestes :) Tak tak, chodzi o oczarowanie wodeckiego na pierwszy taniec, no i oczywiscie walc angielski :) za zyczenia nie dziekuje, zeby nie zapeszyc ;) z plyta wlasnie to samo zespol powiedzial - racje masz w pelni :) nastroszony welon jest jedynym faktycznie, kt pasuje do tej sukni wg mnie - zwyczajnie, dobrze skrojony i ulozony kawalek tiulu - bez zdobien itp bajerow- jak na moj gust - ja bym zrezygnowala nawet z tych zdobien kt sa na zdjeciach welonu Twojego. Opcja z kwiatem i strojna fryzura moglaby tez byc b. fajna wtedy na pewno nie kolidowalo by ze zdobieniem wokol szyi - jak pisala Summer. Sukienka jest sliczna - ale juz o tym pisalam wiele razy wczesniej :) Kati, czyli jutro pierwszy roboczy dzien urlopu :) zazdroszcze...ja wezme urlop tydzien przed slubem :) Yzulka, ja w tym samym czasie łoiłam wodke ;) niestety nie przez gg - czego skutki odczulam w sobote :P Kala, Ty friku! :) kto wstaje w sobote, i to na urlopie przed 6?!?! :P Ja za makijaz place chyba 120 - z tego co pamietam - z proba. za fryzjera nie wiem jeszcz e- nie zaklepalam. mialam nie isc na probny makijaz, ale stwierdzilam ze kosztuje to niewiele wiecej a wiele daje :) Dziekuje za wszystkie kobitkowe kwiatki :) Spoznione 8mo marcowe :) 🌻 dla wszystkich Gagatku, nie patrz w takim razie na konto i sie nie boj :P Kati - sliczne cwiatki :) Ja swieto lubie, bo to przy okazji moje imieniny :P jak to ja mam w zwyczaju - kombosowo ;) ale od adrianka dostalam oddzielnie kwiatki, oddzielnie prezent imieninowy (2 gry dla maniaczki growej :D) Summer - oczywiscie ja tez chce fotke :) bata.b@wp.pl Zaproszenia bardzo ladne :) Summer- ja w piatek zauwazylam ze mi tez sie dzinsy przetarly :D Imili - ja pamietam :):):) Summer - super z podroza :) my jeszcze nic w tym temacie.. Ja kochana apropo imprezowania, imprezuje regularnie i regularnie to musze odchorowywac :P sa plusy i minusy ;) Yzulka - my sie nie ubieramy na poprawiny - nie budiet :) ufff :) odpisalam - mam nadzieje, ze na wszystko? podpisalismy w pt protokol :) w piatek sie bawilismy, w sobote umieralismy, dzis robilismy zakupy :) i tyle z newsow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - dzieki!:D dzis mialam jechac z Tz do centrum na Oxford Street, kupic mu garnitur, jakies ciuszki dla mnie i bielizne (jako prezent urodzinowy:P) ale kurka komunikacja u nas padla, i polaczen metra do centrum nie mielismy - zla!:/ ale pojedziemy za tydzien w niedziele (po sobotniej imrezce urodzinowej) skacowani, czarno to widzimy:D ciagle zastanawiam sie nad welonem ,ale ostatnio zakochalam sie w \'\'cage veils\'\' - www.birdcageveils.com zawsze ostatecznie mozna polaczyc woalke z \'\'niby\'\' welonem:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2614e451819d7a62.html poza tym - praca,praca i jeszcze raz prca, w szewc (czyli ja) bez butow chodzi...heh czekam do kwietnia, by pojechac i pozalatwiac reszte spraw slubnych. pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko:)wnioskuje że będziesz miała albo masz urodzinki:):):)🌼 co do nakrycia głowy ładne ale nie w moim typie. Poprawiny robimy z tego względu że wolimy jedzenia nie wyrzucać-wiadomo że zostanie-a poza tym moje wesele jest na wsi-i jak na wiochę przystało :P:P:P zrobimy poprawiny i sie ośmieszymy-a co!!!:P:P:P:P:P:P:P a tak poważnie mam tradycyjna rodzinę i od zawsze na jakim weselu bym nie była czy to w mieście czy na wsi poprawiny były...a jeśli sie komuś nie podoba to mnie to wali i tyle :):):)może nie przychodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZULKA - bede miec :P staram sie byc niekonwencjonalna, a poza tym zeby te wszystkie dodatki pasowalaby do mojej sukni. w sumie, o tyle mam trudniej, ale rodzina i moi znajomi, widza mnie ubrana ekstrawagancko:P poza tym na tanczac mam stroje \'\'w sumie nieskromne\'\' ale bogate:P wiec raczej skromne stroje i dodatki sa nie dla mnie:P to tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki :-D elo Babitku :-) alez ja lubie te twoje elaboraty :-) pisz wiecej i wiecej :-) :-) ze zdrowkiem juz coraz lepiej, dziekuje :-) z naszej podrozy jestem naprawde szczesliwa, tym bardziej ze juz byl taki moment, ze byly o to same spiecia i myslalam ze juz sie nigdzie nie uda. a swoja droga, to znalezlismy to na bardzo fajnej stronie, na ktorej mozna sobie zarezerwowac sam hotel w wiekszosci miast. wiec mozna sobie urzadzic rowniez fajna objazdowke np. po miastach europy.. strona polecona przez znajomego z branzy turystycznej wiec pewna :-) wszystkiego najlepszego na spoznione imieninki 🌻🌻 :-) babitke, sprawdz maila :-):-) calineczka, sliczne te narycia :-)gdybym nie miala strojnej sukienki samej w sobie moze bym sie i nawet zastanawiala :-) ja bede miala we wlosach kwiat(y) (??) ale tak sobie pomyslalam, ze do sukienki chyba bardziej pasuje jakas odwazna fryzura, nie proste rozpuszczone wlosy?? ktore widzialy sukienke prosze o opinie w tej kwestii :-) yza, bardzo mi sie podoba twoje podejscie :-) ogolnie chyba przy organizacji wesel trzeba wrzucic na maksymalny luz, bo zawszebeda tacy, ktorym sie nie bedzie podobac :-) a u nas zmiana w sprawach zdrowotnych, tzn marcin chory ... ja niestety nie moge sie nim zajac, mam niewskazane po tym zabiegu przebywanie z chorymi wiec wysylam go do matki :-) a niech sie jedza z nim meczy :-D (nie moglam sobie odmowic tej odrobiny zlosliwosi :-P) a gdzie nasza agatka, zawsze tu jest rano pierwsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alescie miały płodna niedziele i noc :) Wysłałam zaproszenie Zabusi :) na nk :) a ja wczoraj po jakze ciekawym i lekko przydlugowym wykladzie (ale skonczonym nawet o przyzwoitek porze) poszlam na obiadek a potem bylismy na spacerku :) a potem pojechalismy do mnie :) było miło :) Czyzby babitek miał imieninki??? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dla Babitka z okazji imieninek, spoznione ale jakze szczere :D I chciałąm sie pochwalic ze dostalam malskiego kwiatuszka jakies 6 cmod Piotrusia (ma 10 miesiecy) :) Dzis poniedzialek to słowo powinno wyraz wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, ja tam jeszcze w tym tygodniu lubie poniedzialek bo jeszcze siedze w domu :-) gorzej bedziem za tydzien :-D garden party to raczej zabrzmialo wielkomiejsko bogaczowo niz wiejsko gagatku :-) podnosisz nam tutaj poprzeczke na poprawiny kochana :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×