Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość smutna15
przepraszam ze sie mieszam bo ktos tu chyba prowadzi rozmowy,a denerwuje sie strasznie i chce o cos zapytac.14 czerwca biore slub i mam juz sukienke. Do wczoraj ona mi sie bardzo podobala a dzis juz nie:(( Zle sie z tym czuje:(( Myslicie,ze mam tylko taki dzien? Dzisiaj przymierzylam z welonem,to moze dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna15 witamy:) i dlatego jestes smutna? zasada jest taka - kupujemy suknie ktora nam sie podoba, i przestajemy patrzec na inne suknie, i nie daj Boze co chwile przymierzac swoja suknie i ciagle o niej rozmyslac. ja tak mam nawet z glupia bluzka, czy spodniami. im dluzej bedziesz o nie rozmyslac co w niej nie tak, to tym gorzej. ciesz sie ze juz ja masz, dobierz do niej dodatki, i na tmy koniec. przeciez jest jeszcze inna masa spraw do zalatwiania:) zycze powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna15
heh.. smutna to malo powiedziane!! Fakt faktem ze patrze na nia codziennie!! przesadzam,prawda? W ogle przezywam to cale wesele!! A sukienke mam najprostsza na swiecie i martwie sie,ze nie bedzie sie nikomu pobobala. Musze rzeczywiscie przestac o tym myslec!! Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka, tez mi sie nie chce patrzec na te, nie dosc ze obce, to w wiekszosci falszywe osoby.. jakos bede probowala z m. zalatwic. zabusia, dokladnie tak jak mowi calineczka, nie daj sie. musisz dokladnie sie dowiedziec co ci przysluguje i nie dac sie oszukac. smutna, skoro wybralas te sukienke, to znaczy ze ci sie podobala. przestan na nia codziennie patrzec, zajmij sie innymi sprawami - do 14 czerwca juz wcale nie tak duzo czasu (wiem bo sama wtedy slubuje :-)) zobaczysz jak przed slubem znow spojrzysz na swoja sukienke to sobie przypomnisz dlaczego ja kupilas. poza tym ona ma sie podobac TOBIE a guzik niech cie obchodzi czy sie podoba innym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawazniejsze zeby to tobie sie podobala i zebys czula sie w niej dobrze:) i nie patrz na nia codziennie! to juz lekka przesada:P ja ogladam codziennie ok.100 sukien, i nie robi to na mnie wrazenia:P oczywiscie jak kazda z nas przezywamy wesele. tylko ze nie mozna skupiac sie wylacznie na sukience i czy wszystkim bedzie sie podobac, to podstawowoy blad! glowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna15
dzieki dziewczyny:) slodkie jestescie:)) pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna-:) spoko ja też mam skromną sukienkę,bo taka mi się podoba i mam w nosie co inni myślą,najważniejsze by Tobie się podobała:) i zgadzam się z dziewczynami,szukaj dodatków i spoko to tylko taki dzień,im bliżej ślubu to bardziej człowiek się denerwuje a kiedy masz slub? skąd jesteś? co masz już załatwione:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ale oni mnie zwodzili zaczełam prace 11 stycznia miało być 2 tyg i potem umowa na 3 miesiące okres próbny a tu nic i do dziś dania żadnej umowy a dziś mi szefowa wręczyła umowe o dzielo za miesiąc 01.02 do 07.03.08 i tyle kase za luty ma jeszcze podliczyć kase za marzec i tyle maskara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, przefajdana sprawa.. w takim wypadku wg mnie nie mozesz niestety nic od nich chciec... swoja droga co to za niesolidna firma. no chyba zeby im zarzucic, ze cie zatrudniali bez umowy przez ten caly czas... ale to juz by ci musial ktos doradzic co sie zna.. zalezy tez chyba z jaka data byla ta umowa o dzielo... czy wsteczna czy dzisiejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, poza tym ty przeciez jestes na L4 to jak ona moze ci w trakcie L4 dawac jakiekolwiek umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo. Chyba nikt mnie juz nie pamieta. To ta z Fasolka w brzuchu. No wiec. Przelozylismy wesele na 13-14 czerwiec 2009 i powiem Wam, ze moglismy pomarzyc o terminie w kwietniu lub maju. A phi. Co to sie dzieje. Nie bede sie przenosila na inny topik. Zostane z Wami juz na zawsze jako czytelniczka, bo udzielac to na razie nie ma co. Troche chce mi sie smiac z tej calej sytuacji. Wy sukienki, a ja beciki ogladam. Wy podwiazki a ja bielizne dla ciezarnych, o seksi pizamach i bieliznie bede mogla pomarzyc. Ale wiecie co??? Ciesze sie z tego wszystkiego strasznie. I to najwazniesze. Darianka trzymam kciuki. Az strach sie bac. Bedziesz tutaj po slubie najbardziej rozchwytywana i zasypywana pytaniami. Lece nakarmic fasolke, bo sie dopomina kolacyjki. Dla wszystkich buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie.:) Jak tam dzien minal... Oj Zraczeona ja Cie pamietam chociaz i mnie dawno nie bylo:) ale wybieranie becikow itp ma swoje uroki:) w koncu to malenstwo waszej milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ ale cisza :-P dzis mam rowno 3 miesiace do slubu :-) ale sie ciesze :-D :-D za chwile ide na uczelnie, zajecia do 18 a pozniej jade na zakupy :-P ciekawe jak tam nasza Darianka :-) buzka dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze cos skrobne :-) zareczona 🌻 fajnie, bedziesz miala wesele w 1. rocznice mojego :-) a tak serio to nie masz sie co przejmowac, wszystkie sprawy slubne jeszcze przed toba, a anajwazniejsze za maluszka juz niedlugo bedziesz miala przy sobie. a na kiedy masz termin? i oczywiscie zostan tutaj z nami :-) jak nam opik nie upadnie po przewaleniu sie wszystkich slubow, to my tobie bedziemy radzic slubnie, a ty nam ciazowo :-P :-D imili, halo halo :-) widze ze mamy ten sam cel "kilogramowy" a masz jaks specjalna diete czy cus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Zabusia przykro mi z powodu braku pracy :o trzymam kciuki zebys szybko znaazła nową ! A wiesz ze pracodawca ma najpozniej w dniu rozpoczecia pracy dostarczyc umowe, ale rzadko kto tego przestrzega Ja juz wpracy :) czesc summer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Ja jeszcze mam chwilke przed praca wiec postanowilam do was zajrzec. Witam nowe kolezanki. Zabusiaaa przykro mi .....z powodu pracy mam nadzieje ze znajdziesz szybko ... Zareczona i jak sie czujesz wszystko dobrze ...oczywiscie zostan z nami ...Jak sie nie myle to ktoras z nas ma chyba dzisiaj urodzinki albo jutro wiec wszystkiego naj ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) po raz drugi :) No ciekawe kto to ma dzis imieniny, na pewno Kocurek ma 24 marca :) No ale na wszeli wypadek sto lat :) A ciekawe gdzie Kocurek i Waikiki ze o innych juz nie wspomne???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis idę na próbne czesanie:) i tonowanie:) ciekawe czy będzie dobrze ostatni dzień urlopu-jutro do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś 50 dni do slubu:) kurde,niedawno było 100,ale to leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) agatka:) urodzinki,urodzinki:) zaręczona:) oj tak wyprawka to super sprawa-powiem szczerze że nawet nie zwracałam uwagi ile na to kasy poszło-za pierwszym razem wydaliśmy 3 tysiące. Zabusia:)🌼 słuchajcie dzisiaj mały tak sie na mnie patrzy oczkami ślicznie ze mam ochotę go zjeść-i leży sobie w łóżeczku z przyjacielem lwem Leonem i go ślini i tarmosi-oj jak ja kocham to moje cudo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! ja dopiero na listopad, a już przezywam kryzysiki! nerwówka. ale chyba tez dlatego ze niedługo bronie pracy mgr. chyba wolałabym wcześniej ten ślub już spokojniej by było a tak wszystko przede mną! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam summer niemam diety heh:) jem mnie i nie jem ziemniakow i chleba...zamiast chleba jem Wase...takze glodna nie chodzE:) a troche schudlam:) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla tych co maja dzisiaj lub jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baloo :) napisz nam cos wiecej o sobie :) A ja sie wlasnie dowiedzialam ze dostane bony :) a pracuje przeszło miesiac dopiero :) super wiadomosc na koniec tygodnia :) wlasbnie zakonczylam pracy tzn. zrobialm co mialam zrobic :) A teraz koncze kawke i czekam 15:30 a potem piwko i pizza :) z kolezankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Witam nową listopadową koleżankę :) Zostało 13 dni !!!! Nie mogę się doczekać, hihihihi. Byle tylko do przyszłej soboty kiedy pojedziemy do rodziców do Słupska na swięta no i zaraz potem... ślub. Taka jestem podekscytowana że hej :D:D:D:D Luknęłam sobie dziś na nasz kalendarz i doszłam do wniosku, że już bardzo dużo dziewczyn ma poniżej 100 dni i wiele tej setki dobija :) Fajnie!!!!! A ja mam dziś o 15.00 korepetycje i o 18.00 też i kurde taka jestem podekscytowana i szczęśliwa, hihihihi, że nie mogę na tych korkach usiedzieć ;) Zabusia --- >> 3maj się i główka do góry...wiosenny 🌻 dla Ciebie Yza ---->>> sama bym schrupała tego Twojego malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) witam nową pannę:) własnie wróciłąm z próbnej fryzurki,podoba mi się, i J. też a tego się bałam najbardziej,bo on lubi jak mam rozpuszczone wlosy:)Ale wszystko dobrze;D jestem lżejsza o 100 zł,ale teraz mam już spokój,potem tylko kilka dni przed ślubem tonowanie,i fryzurka w dzień ślubu.Super,cieszę się kolejna rzecz załatwiona.Niestety kosmetyczki nie znalazłam i maluję się sama:):P ale co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×