Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

kala:) -jest moja :):):):)nie gagatki....ale sprzedałam jej prawa autorskie do połowy :P::P a tak poważnie-moja sis 5 lat temu miała ślub 3 maja i umawiała się z fryzjerka i bez problemu-nie możesz sie umówić?przecież dla niej to czysty pieniądz za godzinę pracy-nie jest to święto kościelne tylko państwowe .mam kumpelkę która jest fryzjerka i wydaje mi sie że wybierając ten zawód trzeba sie liczyć że przede wszystkim w dni wolne od pracy...jest praca... napewnoo kogoś znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka dzieki za po jestem Ci bardzo wdzieczna hehe chociaz tak do konca nie wiem czy ja jest ta moja czy Twoja, ale moze byc nasza :D:P:classic_cool: Kala a sasiednie miasto jakies?? Moze tam ktos seie znajdzie?? Aneczka zaproszenie poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie:) nie wiem czyja to\"dupa\",ale mi pomogło czekam do jutra na odpowiedź tamtej fryzjerki wymaluję się sama a J. powiedział,że i tak mnie kocha i po co się martwię powiedziałam mu,że jestem zołza,a on,że nie a nawet jeśli tak myślę to i tak mnie kocha ale on kochany:) mam już wszystko w nosie ale czekam co powie tamta fryzjerka (spełnia się mój sen-co nie mogłam znaleźć nikogo do czesania i co malowałam się sama) jestem prorok mniejszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A babitku baleyage robilamc zy jak to sie tam piszE:) :) co do fryzjera to wspolczuje ja mam problem z fryzjeram na 3 maja ale ide jako gosc i nie wiem gdzie sie uczesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczornie witam kolezanki te jeszcze nie spiace :-) imili, zadowolona z fryzurki nowej ? ja ide do fryzjera w srode na kolor i obciecie. kala, kurcze to kiepsko z tymi fryzjerkami... ale moze cos jeszcze znajdziesz... a nie masz jakies blizszej lub dalszej znajomej, zeby do ciebie przyjechala do domu?? ja sie przed chwila poklocilam z m. cholera nawet na odleglosc mu odbija.. dzwonilam do niego bo akurat wypisywalam koperty z zaproszeniami, cos chcialam zapytac a on na mnie wskoczyl ze \"to chyba juz za pozno, i ze on chory, nie moze sie denerwowac\" ... i powiem wam, ze jakos mi sie kompletnie odechcialo tego wszystkiego, tych przygotowan i calego slubu. nie wiem czemu ale ostatnio ciagle od niego slysze ze to go stresuje, tamto denerwuje bla bla bla i chyba dzis sie moja miarka przebrala. nie wiem czy to stres slubny ale czasem mi sie wydaje, ze zupelnie nie wiem, dlaczego za niego wychodze. przynudzam wiem.. ale jakos tam chcialam sie \"wypisac\" milego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.flashflavor.com/2007/05/ slub jak na hawajach..mmmmm..... :D ja rozjasnialam wloski w grudniu, i nie wiem czy znow troszke rozjasni w kwietniu a potem przed slubem w sieprniu,czy poczekac do sierpnia? ale nie chcelazic tyle miesiecy z odrostami:/ czy tak mozna?co 4 miesiace rozjasniac?? summer. znam ten bol.czasem mi sie odechciewa. Tz w ogole sie nie interesuje slubem, wiec ja orgaznizuje 99%. A jak mowie to daj kase na to.. i na to.. (bo za darmo na slub nic nie dostaniesz:/) to on pyta \'\'a po co to...??chyba niekonieczne jest??\'\' wtedy krew mnie zalewa!!:/ sorki,musialam sie wygadac..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka, super te fotki! szczegolnie mi sie podoba pierwsza podpisana La cour chyba to jest jakis cypel... super :-) wiesz, ja postanowilam ze juz nie bede zaczynac zadnych tematow slubnych. niech m. sam wpadnie ktoregos dnia na pomysl, ze cos trzeba zalatwic.. on kase daje nawet bez problemu. gorzej, ze o niczym nie moge z nim porozmawiac bo zawsze sie zaslania innymi sprawami. takze ja od dzisiaj wzrucam na luz i czekam na ruch m. co do farbowania... jak ja rozjasnialam to srednio 2-3 razy w roku... moze rob sobie teraz odrost a przed slubem calosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer. - wiem, zajebisty klimat, krajobraz no i foty:D ja bym nie mogla wrzucic sobie na luz:/ bo obudzilabym sie z reka w nocniku:/ on jest brytyjczykiem,ma lajtowe podejcie do wszystkiego, ale ten lajt mnie czasem wkurza, i tez czasem sie zastanawiam po co za niego wychodze :/ nie wiem czy to przez ten stres,czy co:/ najlepiej by bylo, gdyby dawal kase bez gadania ''na co?'' (kase i konta mamy wspolne,aczkolwiek on wszystko kontroluje na necie). co do wlosow, nie moge tak chodzic z odrostami, wkurzaja mnie!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana :) dzis na szczescie mamy wtorek :) i juz prawie 8!! Ale mnie dzis moje wlosy wkurzyly, nic nie potrafi mnie wybic z rownowagi tak jak moje wlosy!! No ale do czwartku!! Oj chyba kazda tak denerwuje narzyczony, mnie o m. conajmniej raz dziennie!! Co do slubu to anwet nie!! Jest bardzo chetny i tworczy w tym temacie :) Zabieram sie za papierzyska papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jak dobrze ze dzisiaj juz wtorek... Nie odzywalam sie bo nas nie bylo a wczoraj wrocilismy po poludniu . Ale niestety nie zalatwilismy my tego co chielismy bo ta osoba co miala nam przyciemniac szyby w samochodzie niestety przyniosla Chorobowe i znow chyba na weekend bedziemy musieli jechac. U nas po za tym wszystko ok.Pozdrawiam uciekam sobie kawe zrobic.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na nogach,piorę firany i biorę się za okna,bo za 1,5 g będzie słońce świecić prosto do mieszkania:) czekam z niecierpliwością na ten tel. a co do stresów ,zgrzytów,u nas też tak jest.Latam i załatwiam ,prosząc J. prawie o wszystko,a teraz on się denerwuje,a co ja mam powiedzieć jak mam świadomośćco jeszcze nie zrobione.Ale też najlepiej,abym na ten temat milczała.tylko ja nie umię tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala myślę że zgrzyty to normalna sprawa w związku ktoś mądry kiedys powiedział że w związku należy umieć sie godzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam pogoda piekana a ja w domku musze siedziec przez ta chorobę i do tego taka słaba jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia sie nie matrw :) powrortu do zdrówka zycze :) A ja musze siedziec w pracy, a za oknem wiosna ( i huk straszny) wlasnie siedze i pije kawke :) milego dnia :) A co to nie ma jeszzce poematów Babitka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Gagatko, wzywalas moj poemat elaborat? oto on :D Summer, zdjecia nadal nie doszly :( proooosze jeszcze raz - moze do 3 razy sztuka bata.b@wp.pl Nam zostaly 3 zaproszenia, z jednym jedziemy dzis, moze z drugim tez sie uda - oby, a trzecie adrianiasty ma wreczyc sam :) Summer, pod chmurka byloby ciezko z poprawinami :) mieszkam na 10 pietrze w bloku :D chyba, ze np na plac zabaw pod blokiem? :D No wlasnie tez uznalismy, ze 60pln to za duzo, zwlaszcza, ze trzeba dokladnie okreslic ilosc osob - a nie wiemy, ile osob zostanie i sie zjawi, a wydac kolejnych kilka tys bez celu to bez sensu :) Yzulka, zdziwilabym sie bardzo, gdybys planowala powiedziec, ze zalujesz :) to w koncu Twoj skarb :):):) swoja droga - aleee czas leci, 4 miesiace...a tu ciocie pamietaja Wojtusia kopiacego mame w brzuch :) baaardzo fajnie, ze masz takie grzeczne dzieci :):) Kati, przykro mi z powodu fretki :( pozostaje miec nadzieje, ze sobie dala rade sama.. Kala, proroku mniejszy, bardzo mi przykro, ze masz z tym tyle klopotow (z fryzjerem i wizazystka) :( A moze faktycznie gdzies z sasiedniego miasta ktos by przyjechal? Sprobuj poszukac moze na forum www.wizaz.pl ? Calineczko, dziekuje za zyczenia :) ja w pracy tez nie lubie monotonii :) ale robiac to co robie, tak naprawde z kazdym klientem robie cos zupelnie innego i inaczej, wiec sie nie nudze :) ostatnio z reszta wcale w pracy nie jest rozowo, ale nie bede sie zalic - mam nadzieje, ze to chwilowe. Wg mnie Calineczko bedziesz wygladala swietnie :) Ja sie wczoraj zapisalam do fryzjera na slubną 26 kwietnia i na probną 3 kwietnia. boli mnie koszt - 120-250pln za fryzure (w zaleznosci od tego, co wymysle)...no i czekam na potwierdzenie od wizazystki. Calineczka, linki z youtube :D jeszcze troche pocwicza i beda tanczyc tak pieknie jak ja z adr :P ;) (tak serio - uwielbiam patrzec, jak ktos tak tanczy...) Imili - i jak, zadowolona z fryzurki? Summer, nie przynudzasz 🌻 A to do nas wszystkich :) - Tak bywa czasem. wszyscy sie klocimy - z roznych powodow. slub stety/niestety jest powodem stresu - wszystkich, a jak sytuacja jest napieta, to i o sprzeczki latwiej. wszystko minie :) faceci zupelnie inaczej wszystko widza, ich swiat funkcjonuje na innych zasadach - stad tak czesto roznice w zdaniach i priorytetach.. Calineczka - piekne zdjecia :) moj kolejny slub bedzie w takiej oprawie :D:D:P Mi sie wydaje, ze mozna co 4 mies - mozesz tez je mocniej odzywic - jakimis dobrymi maseczkami, jedwabiem itd. powinno byc ok. A u Was jest jeszcze trudniej przez roznice kulturowe. ale wychodzisz za Niego, bo Go kochasz Calineczko :) Zobaczycie, jak stresy mina, wszystko bedzie w porzadku :) U nas jest chwilowy spokoj - adrian sie angazuje (pewnie zdal sobie sprawe ze zostalo poltora mies) jakos sie oboje uspokoilismy, ale pewnie niebawem znajdzie sie powod do klotni :) Witaj Iza :) Kala, znowu jak mroweczka od rana :) za telefon trzymam kciuki! :) Zabusia - Ty szybko zdrowiej! 🌻 Ja dzis w domu - ide do dentysty na 14, czy 14.30 - nie cierpie dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dziś zajdę do jednej z fryzjerek u nas w mieście i się podpytam co i jak wygląda. Ogólnie to chciałam iśc do innego fryzjera ale on jest troche nie odpowiedzialny i trochę sie boję. A nie odpowiedzialny bo np. sie spóźnia albo bierze sobie kogoś jeszcze przed mimo że nie zdąży. I idę do takiej dziewcznyny ktora właśnie jest frycką :) i może będzie git :) aczkolwiek ciężko mi zaufać komuśu kogo nigdy wcześniej nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. U nas ostatnio kłótni nie ma, a wręcz przeciwnie. Jest suuuper. A to między innymi za sprawą wyprowadzającego się w końcu brata z rodzinką :) Nie żebym jakoś chciała się ich pozbyć, ale to była tylko kwestia czasu, a że trafiło im się mieszkanko to się wynoszą. Dziś już pozawozili sporo rzeczy. Do świąt ma ich nie być. A my z D chodzimy i planujemy rozbudowę łazienki, urządzenie salonu itd :) Jak dobrze pójdzie to jeszcze przed weselem powiększymy łazienkę, zerwiemy podłogę w salonie i ułożymy panele :) Oj jak się cieszę :) A właśnie - czy któraś z Was mogłaby mi polecić fajną pralkę ładowaną od góry? Koniecznie taka bo będzie mało miejsca w tej łazience (na poddaszu sobie odbiję :P ). Niektórzy polecają mi whirlpool 6 zmysł, ale to koszt ponad 2 tys zł. :( Zmykam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, uwazam ze lepiej isc do kogos nowego, kto Cie nie wystawi, niz do sprawdzonego, ktory sie spozni :) a na probna fryzure nie idziesz? moze wtedy bys sie do nowej dziewczyny przekonala? Hej Kati :) milo slyszec ze wszystko dobrze :) fajnie, ze Wam sie gniazdko 'rozrasta' :):) Z pralka nie pomoge - nie rozgladalam sie ostatnio, bo nasza jeszcze sobie niezle radzi, wiec jestem nie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.. wlansie myje okna...eh swiateczne porzadki juz zaczelam:/ no z fryzuki zadowolona jak najbardziej:) przyciemnilam troszke..bo za jasne mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja oddałam głos :) Własnie bede robić niespodzianke dla skrbuńka galaretka z owocami i bitą śmietanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - ja nie mysle jeszcze o swiatecznych porzadkach - najchetniej na swieta ucieklabym gdzies na kilka dni sama z adr - ale nie ma czasu :( Yzulka - moj glos tez juz oddany :) naprawde slodkie zdjecie :) a okna - ja jednak jeszcze swoje zostawie :D wialoby mi tu strasznie na 10 pietrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Babitku ja musialam umyc... co do wyjazdu ja wyjezdzam ale na wies...z moim Karolem...bo trzeba go zawiesc bo wyjezdza mi do Norwegii znowu po swietach na szczescie w tym roku aby do lipca ...bo wiadomo trzeba zapraszac i reszte pozalatwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) ja juz dzisiaj w troche lepszym humorze. zabusia, zdrowiej szybciutko kochana 🌻 dla ciebie. tylko sie wylecz do konca bo teraz sa takie jakies wredne wirusy ze nie ma co ryzykowac. moja znajoma, wczoraj sie dowiedzialam, lezala chora 5 tygodni.... babitku, zdjecia zaaz wysle jeszcze raz tym razem z innego adresu. plac zabaw hmm mozesz zawsze zrobic kinderbal :-D :-P kala, trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie z fryzjerem, daj znac jak juz sie cos wyjasni :-) babitek, \"kolejny slub\" :-) :-P dobre :-D :-D aneczka, tez mi sie wydaje ze lepiej isc do kogos nowego niz do kogos kto jest z zalozenia nieodpowiedzialny.. kati, super, gratuluje , mozna powiedziec, nowego mieszkanka :-) co do prali od gory ladowanej zniestety nie wiem ale niestety z tego co widzialam ich koszt jest generalnie wyzszy niz tych ladowanych od przodu. yza, glos oddany :-) wojtus CUDNY jest na tym zdjeciu (zreszta nie tylko na tym :-)) no i wiadomo, ze nie ma co nawet myslec, zebys zalowala. takiego aniolka to tylko schrupac a nie zalowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×