Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Fajnie kala, że jesteś zadowolona :) Ja też maluję się sama, co prawda babka, która będzie mi robiła pazurki jest również wizażystką (czy jak to się tam zwie) i namawiała mnie, że zrobi mi makijaż ślubny, ale ja nie chcę. Maluję się sama od wielu lat i mam w tym wystarczającą wprawę. Za kasę, którą bym wydała na makijaż to kupię sobie jakiś fajny puder, podkład i inne pierdołki, a może jeszcze zostanie kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) wrocilam z zajec, nawet bylo fajnie :-) wreszcie jakies ciekawe zajecia nam dali - rychlo wczas, ostatnim semestrze 😡 na zakupach nie bylam. jutro jedziemy z Mama :-) yzulka 🌻 czy ja rozumiem dobrze, ze ty masz dzisiaj urodzinki??? :-) :-) imili 🌻 no to trzymam kciuki :-) moooocnooo trzymam :-D agatka 🌻 ty to masz szczescie, jeszcze sie nie zdazylas zmeczyc praca a juz bony :-) piwko, pizza .... no no :-D to pewnie juz do nas dzisiaj nie zawitasz :-P :-P kala 🌻 fajnie, zescie sa zadowoleni z fryzjerki :-) przynajmniej masz probna z glowy.. fajnie, ja nadal nie wiem co sobie zrobic na glowie, zmieniaj mi sie koncepcje. darianka 🌻 🌻 (drugi kwiatek masz na odwage :-P)) teraz to juz chyba zlecie szybciutko. macie juz wszystko dopiete?? ja niestety nie moge sie sama malowac :-( na codzien sie prawie nie maluje.. sluchajcie, czy ktoras z was robi tez po slubie taki wystawniejszy obiad zamiast wesela? chcialam sie poradzic, bo mialam pocztakowo taki pomysl, zeby byla to impreza siedzaco-taneczna, tzn muzyka z plyt i jakies tam male tance... ale teraz sobie tak mysle, czy nie byloby w lepszym stylu jednak zostac przy tym obiedzie, bez tancow, tak posiedziec pogadac... nie wiem... cholera chcialabym sobie troche potanczyc, tym bardziej ze nie wiem czy akurat siedzac pare godzin przy stole z rodzina M. bede sie czula dobrze. z drugiej strony nie chce, zeby te tance jakos wiesniacko wyszly... prosze was poradzcie cos dziecwyny :-) oczywiscie te co robia normalne wesela tez zachecam do wypowiredzi :-) bede wdzieczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) ni nie) ja jeszcze troszkę-ale kocurek ma niedługo 42 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... kocurek :-) ale kocurka cos ostatnio u nas niet... szkoda. i wszystkich innych nieobecnych tez szkoda ze nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka:0 nio u Ciebie to tylko frrrrru i już wesele i ślub i oj ale się będzie działo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mi tak jak summer zostały równo 3 miesiące. Na fryzurę próbną jestem umówiona w dniu ślubu Darianki :P i też do końca nie wiem co mi babka zaproponuje wiem tylko że ma być to delikatny kok. A w tak poza tym to szykowanie gniazdka. Czasu mało a dużo rzeczy do załatwienia Całuje Was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja sie szykuje do obrony pracy mgr na poniedziałek i sie muszę uczyć. ale wkoło coś innego mi świta ze muszę zrobić. i tak właśnie nie mogę sie zabrać. wolałabym przeglądać sukienki ślubne. ojoj jak ja niektórym zazdroszczę ze już macie tak niedaleko. ja pewnie będę jedna z ostatnich. już chciałabym więcej coś szykować, ale jeszcze czas mam. moj P mowi ze wogule mamy czas, ze i tak suzo od razu zalatwilam. na razie mamy sale, fotograf, zespol i nauki ufff, a tez kwiaciarke co udekoruje samochod kosciol sale i bukiet zrobi. milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko wszystkiego najlepszego z okazji urodzinke :) duzo zdrówka, szczescia udanego wesela :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 sto lat 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 ja juz na nogach niestety do szkoly dzis :o i jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczki urodzinki ? to sto lat sto lat stooooooooo laaaaaaaat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 niech sie spelnia wszystkie twoje marzenia i niech ten najwspanialszy dzien waszego slubu bedzie poczatkie pieknej, nowej drogi :-) :-) ja zaraz wybywam do sklepow.. agatka, ucz sie pilnie :-) milej soboty dla reszty dziewczyn :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zonqa :-) czyli mamy wspolne odliczanie :-) baloo, ty do listopada to masz jeszcze duzo czasu na przygotowania :-) nie martw sie zdazysz ze wszystkim :-) wlasnie napisz nam cos wiecej o sobie :-) no i zostan z nami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wam wszystkim. ja zawsze tak długo śpię w weekend ale teraz nie mogę bo już za dwa dni obrona i mam stresa. mamcia wkoło gada ucz sie a ja nie mogę sie skupić :( a Calineczko wszystkiego najlepszego!!! no tak my do listopada jeszcze dużo czasu ale ja jestem taka ze lubie wszystko za w czasu mieć przygotowane. mój P sie śmiał bo nawet już byłam u księdza i zamówiłam nasza godzinę. będzie o 15 bo szybko sie robi ciemno. śmiał sie ze rok wcześniej zamawiam. a jak byliśmy na naukach to ksiądz powiedział żeby wcześniej już nawet rok zamawiać datę i godzinę by potem nie było problemu :) wiec znów na moje wyszło hi hi. nie mieszkam w dużej miejscowości, ale w naszym lokalu co robimy już caly listopad tez jest zajęty. bo to fajny i tani lokal! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jesteśmy u teściów nic im nie mówimy ze nie mam pracy bo by sie czepiali a ja mam dołek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domku :-) kupilam dzinsy - huraaaa :-P i jeszcze bardzo ladny plaszczyk wiosenny... wydalam mnostwo pieniedzy ale zlitowal sie nade mna moj przyszly maz :-P i zaplacil za spodnie :-D aleon kochany :-P :-D no dobra byl czas na wydawanie a teraz czas troche popracowac :-( zabieram sie za tlumaczenie. a jak tam u was sobota dziewczynki?? 🌻 wiosenny dla wszystkich!! zabusia, najwazniejsze zebys sie nie dolowala dodatkowo... mam nadzieje, ze uda ci sie znalezc jakas praca, chocby tymczasowo tzw "byle jaka"... trzymaj sie cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zla jestem na michała!! Najpierw kazal mi kupic kompa (ktorego juz za niedlugo bedziemy spalac razem) a teraz jest wielce zemczony i nie przyjechal (choc mowil ze przyjedzie) zostalam bez stacji dyskietek (a jutro mam oddac prace) bez DVD (a mama fajne cwiczenia) bez drukarki!! Swinia jedna, zla jestem i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam i ja dołączam się do życzeń szczęścia i miłości:)🌼 dziś praca po tyg.urlopu od rana 8-do 16-pełno klientów potem bieg na pociąg i próba generalna,(właśnie z niej wróciłam)jutro koncert.Ale już późno i tak jechałam pospiechem,aby być szybciej w domu,niektórzy będą za godzinkę dopiero. Najgorzej było z dźwiękowcami,ustawianie mikrofonów,odsłuchów od perkusji i innych instrumentów, i potem od nas,zmęczona już jestem a najgorsze było,że tam tak zimno.Zaraz idę do łózka.Myć i spać.Jutro ciężki dzień i koncert:) Ale mój J. kochany posprzątał łazienkę na błysk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Dziekuje bardzo za zyczenia i za pamiec!:)kochaniutkie jestescie:) pozdrawiam:D ale mi szumi........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz na naogach :) Yza zaglosowałam juz dzis :) Kala powodzenia na koncercie :) Ja zmykam na sniadanko :) papap p.s michalowi wybaczylam bo przeslala mi program do dvd i pocwiczyklam wczoraj :) i dzis nawet moge chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki gagatko,ale nie pojechałam źle się czuję,nic się nie stanie,trudno:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie witam :-) agatka, ale ty nerwowa ostatnio jestes:-) najpierw mama, pozniej michal lepiej ci schodzic z drogi :-P :-D kala, w takim razie zdrowka :-) ja tez ide na sniadanko, pozniej z palma do kosciolka a pozniej sie zobaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mam dylemat jaka piosenke wybrac na pierwszy taniec, nie bralismy pod uwage tego ze zapiszemy sie tance i ze bedzie to walc, wiem ze tu kilka dziewczyn tez sie uczy tanczyc ;) wiec moze cos poradzicie, bo ja nie mam zielonego pojecia co wybrac, mam kilka piosenek ale one sa za dlugie trwaja ok. 5-6 minut a chcialabym ok 3 minut, nie wiem i w ogole to teraz ten pierwszy taniec poleci pewnie z płyty bo jak sie nauczymy tanczyc co do sekundy to pozniej inaczej wyjdzie jak zespol zagra i moze juz nie byc takiego fajnego efektu... mam nadzieje ze podsuniecie cos fajnego :) spoznione zyczonka dla Ciebie Calineczko🌻 jak mija wam niedziela? ja sie ciesze ze za tydzien swieta bo wiecej wolnego :) Summer kochany ten Twoj przyszly mąż :) ja tez nie mam co narzekac bo rozpieszcza mnie :) Agatka fajnie ze juz sie pogodzilicie nie ma co sie zloscic faceci czasem tak maja, a za nimi sie nie nadazy :) Yzulka ja tez oddaje głosik jak tylko jestem na forum super foteczka Wojtusia :D i dzisiaj juz oddałam głos ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie. Spoznione zyczonka dla Calineczki. Przede wszystkim zdrowka, reszta sama sie jakos ulozy. YZA glosik tez oddalam na Wojtusia. Ale on cudny. Babitku trzeba mnie wykasowac z listy slubnej to znaczy z naszego kalendarza. Kilka dni temu zmienilismy data na 13-14 czerwiec i sie okazalo, ze ta data to nikomu nie pasuje, bo beda az trzy wesela w rodzinie (najblizszej) i 1 komunia. Nie chcielismy nikomu sie wtrybiac miesiac przed wesele, ale innych terminow nie bylo. Po dwudniowym namysle odmowilismy calkowicie ten czerwiec i stwierdzilismy, ze na sile nie bedziemy niczego robic, tym bardziej, ze sprawilibysmy przykrosc dwom szwagierkom.Date przesunelismy sobie na czerwiec 5-6 w 2010 roku i nasz syn czy corka przyniesie nam obraczki do oltarza. Nam sie nigdzie nie spieszy,wiec roznicy to nie zrobi. Poza tym finansowo tez bedzie lzej dla nas. Wiec to na tyle. Mam wesele za dwa lata.Hehe a nie za 152 dni jak widnieje w moim suwaczku. Ale wiecie co? Jakos mi lzej. Zaczal mi sie dzisiaj czwarty miesiac, a moj maz po kosciele chwalil sie znajomym , ze jestem w ciazy w drugim miesiacu. Myslalam, ze padne. Skorygowalam go lekko na czwarty miesiac po czym (jak odeszlismy) wybuchnal smiechem i mowi do mnie: Oooo to teraz bedziesz wielka....Milego mam meza co? Hehe.Zartownis. Mykam robic kluseczki, bo maz juz zrobil rolady. Ale mi glod doskwiera. Oczywiscie po sniadaniu jestem i po jednym bananie, ale co to dla fasolki. Juz w kosciele zaczelo mi burczec w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona,ale chyba zostaniesz z nami?prawda? mimo,że to 2010,jej ale to się odległe wydaje:) fajnie:) mam nadzieję,że czujesz się dobrze i ,że poza apetytem innych \"dolegliwości\";P;D nie ma jak pięknie wyglądają kobiety w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala jasne, ze zostane. Jak juz nie bede mogla pracowac to bede Was tu atakowala calymi dniami na kafe. Hehe A data? Hm poprzednio tez planowalismy slub 2 lata wczesniej i zlecialo jak z bicza strzelil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, a no kochany kochany (czaem :-P:-P) co do tanca to ja nie podpowiem, bo my nie mamy jako tako pierwszego tanca... jak walc to fajny jest walc z nocy i dni ale chyba wlasnie ok 4 minut... mysle ze najszybciej cos ci calineczka podpowie w tym temacie :-) zareczona, 2010... super brzmi :-) nam wydaje sie odlegle, ale w waszym zyciu tyle sie teraz dzieje i bedzie dzialo cora wiecej jak sie dziecko pojawi ze te 2 lata wam zleca jeszcze szybciej niz tym razem :-) zostan zostan i pisz jak najwiecej (nawet jak jeszcze pracujesz :-D a do kiedy planujesz pracowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwowan jestem ostanio to fakt :) ale mam to po mamie ona tez nerwowa!! Zreszta osatnio chodzie poddenerwowana bo pani krzywo uszyla jej zaslony i firanki i przez caly piatek i sobote u mnie w domu nie bylo nic wazne tylko zaslony i firanki!!! Dobrze ze choca obiad byl :) no ale juz prawie dobrze!! Dzis w szkole bylo starsznie nudno :) ale dalam rade :) Zaraz bede sobie cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna15
kala321,dzieki za dodanie otuchy:) Mi nawet nie chodzi tyle o sukienke co o welon.Wydaje mi sie ze nie pauje do sukienki,choc wszyscy twierdza ze pasuje!! wolalabym isc bez welonu,ale mama sie uparla ze prawdziwa panna mloda powinna miec welon!! moze i ma racje,tylko ja juz nie mam sie czego czepiac,wiec wymyslam!! koszmar jak ja sie stresuje!ciagle mysle o tym weselu i o tym jak bede wygladac!!czy tylko ja tak mam czy Wy dziewczyny tez?? a slub biore 14 czerwca tego roku.pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna proponuje troszku przestac o tym myslec i zajac sie czyms innym :) mam wrazenie ze Twoj slub stal sie Twoim koszmarem a nie chwila na ktora czekasz z utesknieniem, wmawiasz sobie ze welon nie pasuje do sukni, spokojnie pewnie Ci sie tak tylko wydaje, bo przeciez mama Cie nie oklamuje!! Chce dla Ciebie dobrze co nie? Proponuje troszku wyluzowac a na odstresowanie polecam jogel pilates :) Moze troszku najechalam na Ciebie ale sorry mam wrazenie ze robisz problemy z niczego, jezeli Cie urazilam to przepraszam, ale nie taki mialam zamiar :) A ja radosna jak swinka w blocie bo wlasnie cwiczylam :) obawiam sie tylko ze jutro bede mniej radosna jak nie bede mogla chodzic po schodach, no ale na pierwsze pietro chyba sie wyturlam :) Jak Wam mija niedziela a raczej juz wieczór?? Bo mi atywnie do tej pory, teraz bedzie juz tylko leniwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×