Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

zaczne od tego ze byśmy dzis mieli wypadek-sąsiednim pasem przed nami jechało 5 moze 6 aut a na końcu jaka popierdolona baba i to z dzieckiem my jestesmy jeden samochod przed nia a ona chce wyprzedzać i jakos tak ze uderzyła w auto przed soba!! nio poprostu słów brak!!! wyprzedzać na 6 stego???????????/ suknia wybrana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) przymiarka 10 sierpnia dopiero... obrączki za 280 zł:):):) grubość 7 mm jak znajde to wam pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia jest:):):):):):):):):) obrączki za 280 zł 7 mm-jak znajdę fotke to pokaze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia jest:):):):):):):):):) obrączki za 280 zł 7 mm-jak znajdę fotke to pokaze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a suknia jaka:D tez chetnie zobaczymy zdjecie,,, Kati tak to jest znieczulica u ludzi totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam zdjęć :):):):) z czystego samolubstwa-nie chce zęby mnie ktokolwiek widział przed subem ;p:P:P:p to żadna frajda pokazywać suknie-doszłam do tego wniosku-wszyscy zobaczą a w dzień ślubu to już nie będzie to samo:):):) wiem ze wy to co innego ale cóż-cierpliwości:):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty skubancu :P ja Ci pokaze:P hehe nie ladnie dla nas nawet:P ..w ogole Yzula to tak dlugo se czeka na przymiarke hehe az sie przerazilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kami🌼:) właśnie wróciłam z zakupów (soki,H2O,oraz lista pani co robi ciasta)udało się kupić prawie wszystko:) została wódka i szampan,ale to innego dnia,bo krzyż mnie boli samochód się nam rozwalił(do mechanika):(-kolejny wydatek przed slubem jutroprzymiarka w całości-chyba ostatnia:)-chcę wziąć mamę ona jeszcze sukienki nie widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje posłusznie, że obrączki zamówione :D :D :D Takie jak planowaliśmy, ostatecznie nie zdecydowałam się na brylancik (był gratis) będą miały grawer z cytatem św Pawła. Na mojej: \"Gdyby nie miłość..... Na M. .....życie byłoby łódką niewartą wodowania\" Wyszliśmy z sklepu z bananami na gębach :D Witaj kami :) nasz wątek się rozrasta- i dobrze. Napisz coś o sobie:) kala321 myslę, że forma \"współpracowników\" jest ok YZULKA - społeczność forumowa domaga się zdjęć sukienki :P kati-kati znieczulica ludzka nie ma granic.....a na tego niosącego pomoc ludzie zazwyczaj patrzą się z ciekawością jak na aktora w teatrze......przykre, ale prawdziwe Babitek również czekam na relacje o wybielaczu- też muszę sobie coś takiego fundnąć, \"Gumę w japie\" :) zdierżę.........Poza tym, peeling codziennie to nie jest za często? co do amorów o nieodpowiedniej porze- ja jestem hmmm \"bardziej aktywna w tych sprawach\" wieczorem, a mój- rano. Jeśli nie mamy czasu po południu (wiadomo, że to niezbyt często) to zawsze któreś jest nieco zaspane. Ale tylko chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze czegoś zapomnę ...... Babitku, czy do takiego kroju pasuja założyć na łepetynę ten nieszczęsny kapelusz? Czy tylko jakis prosty (!!!) kok i kwiaty? Welon odpada w przedbiegach. Wkleję linkaido zdjęc 2 dziewczyn z innego forum- mam nadzieję, że nie będzie zadymy, mam stresa, czy powinnam to robić- pięknie wyglądają i mimo usilnych starań nigdzie nie umiem znależć nic podobnego. A więc cicho-sza Wy nic nie wiecie jakby co picasaweb.google.com/InkaiMazaQ/NaszeWesele?authkey=L2caNWpsfAQ To właśnie ten kapelusz mnie zauroczyl...... img233.imageshack.us/img233/2230/dsc0015wl2.jpg img232.imageshack.us/img232/6629/dsc0085ms9.jpg img48.imageshack.us/img48/8930/dsc0146zk0.jpg img130.imageshack.us/img130/696/dsc0257qa8.jpg ....ale z taka sukienką.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocne helou :) Kala, ja uwazam, ze wspolpracownicy - tak jak pisalam rano - zapraszasz ludzi zpracy - niezaleznie od stanowisk, wiec nie ma wg mnie obowiazku wymieniania, kto szefuje, kto pracuje :) Kati, przykre :( mam nadzieje, ze chlopak wyjdzie z tego caly..oby. typowe zachowanie tlumu - kazdemu sie wydaje, ze to ten inny wykona ruch za niego, w efekcie nikt poza Toba nie kiwna palcem :(. ze mna w autobusie szarpal sie gnoj o torebke - chcial z nia wyskoczyc z autobusu, a ja kurczowo trzymalam ja na kolanach z calej sily (ulamek sekundy wczesniej zerwal mi lancuszek) - w autobusie masa ludzi - nikt nic nie zrobil - koles uciekl spokojnie - na szczescie bez torebki. a ludzie siedzieli i sie gapili. dobrze, ze Ty masz glowe na karku Kati, szczescie chlopaka.. Yzulka - gratulacje sukcesow na polu slubnym :) Yzulka chce powalic wszystkich w dniu slubu :) jest w tym jakas metoda :):) - ja tam rozumiem :) Witaj Kami :) Kala, moja mama widziala tylko zdjecia fragmentow malych sukienki :) ale pewnie zobaczy dopiero w dniu slubu :) z zaskoczenia ;) Jol Ruda :) ladny cytat :) wiecie co adrian chcial wygrawerowac? :):):) \"hop siup, zmiana dup\" :D relacje z wybielania zdam :) mysle ze sens jest sie wypowiedziec po ok. tygodniu - nie wczesniej. (troche za pozno sie za to zabralam - bardzo w moim stylu :D ) peeling - codziennie - oczywiscie ze za czesto :) dwa razy rzadziej powinien byc robiony (maks 3razy w tyg), ale do slubu (a zostalo mi 10 dni) chce zrobic dawke uderzeniowa, zeby efekt byl maksymalny :D (oczywiscie jak zauwaze ze cos zlego sie dzieje, to zaprzestane szatanskich praktyk :D) wizazystka na probnym makijazu poradzila mi tez - uwaga :) - cenna rada ;) - zeby przez ok tydzien (przynajmniej z tym zdarzylam na czas ;) ) smarowac na noc twarz kremem nawilzajacym - gruba warstwą (na dobrze nawilzonej skorze duzo lepiej trzyma sie makijaz i twarz wyglada duzo 'jasniej i promienniej') i stosowac krem przecizmarszczkowy pod oczy (tu mnie dobila - myslalam ze tylko ja widze moje zmarszczki, cienie pod oczami i sine wory ;) no ale coz - trza sie pogodzic, ze lat nie ubywa :D ), mam tez platki kolagenowe ktore sie wklada do lodowki, i pozniej przykleja pod oczy na 30 min - kupilam sobie 4 pary, na 4 razy :) (jak wrocilam ze sklepu kosmetycznego - adrian sie zalamal i powiedzial, ze mialam isc tylko do dentysty - a wrocilam z 2 torbami kosmetykow - i naprawionym ostatnim do naprawienia zebem :D) a teraz Twoj kapelusz kochana :) kapelusz dodaje cala mase szyku, klasy i elegancji, sam w sobie jest bardzo duzym dodatkiem - dlatego nie pasuje do strojnych sukni. ale Ty akurat gustujesz w elegancko skromnych sukniach - wiec jak ulał :) no i nie pasuje do strojnych fryzur - nie wiem, jakie masz owlosienie glowowe? :) nie wiem, czy sukienke bedziesz szyc - czy kupowac, ale jesli bys szukala - wg mnie ten kroj ze zdjec na imageshacku pasuje do kapelusza spokojnie - suknia jest prosta, niezdobiona, bez falban, itp itd. ma fajnie skrojony dekold - inaczej - oryginalnie - ciekawa jestem bardzo, jak ma cięte plecy :) ramiaczka ma tez ciekawe - tez inne..wg mnie pasuje jak najbardziej :) ale oczywiscie najlepiej bedzie, jak przymierzysz jedno z drugim - wtedy bedziesz miala pewnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! ale Wam napisalam :P słowotok jakiś :) (tak sie konczy, jak mnie u Was dlugo nie ma - i pozniej sie za duzo zbiera :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moje dziewczynki :) Sporo czasu mnie nie było... małżeństwem się zachłysnęłam :P a tak poważnie to poczytuję Was w wolnej chwili, ale na napisanie to już czasu brak :( Zdjęcia będę miała w poniedziałek :) więc jeżeli jeszcze chcecie to powysyłam :) Jestem zalatana jak dziki zając :D Uczelnia, korepetycje (testy mają już moi gimnazjaliści w przyszłym tygodniu, strach ich obleciał :) ) dom no i MĄŻ :D:D:D:D:D:D Przepraszam, że nie zwracam się do każdej z Was kolejno :( ale mam zbyt duże zaległosci. Jednak cieszę się, że Wasze przygotowania pędzą do przodu, że przełamujecie złą passę (bo taka się niestety u każdej z nas pojawia) no i że jak tu wlezę czasem to zastaję nowe posty :) Babitku, Kala - Wy już za moment, hihihihihi :) Czas leci, pędzi, zapierdziela :D Niesamowite :) Obiecuję, że się poprawię i będę wpadała jak kiedyś :) Całuję Was w mordeczki :P i ślę wiosenne uściski :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej darianko-żono :-) fajnie ze do nas jeszcze zagladasz :-) prosimy o wiecej i wiecej :-) ja oczywiscie prosze o fotki na maila jak juz bedziesz miala!! u mnie tez ostatnio albo brak czasu albo zmeczenie, dlatego nie pisze za duzo. ale czytam mniej wicej na biezaco. w sumie to ostatnio nawet sporo zalatwilismy.. jak na nas :-) cos wam postaram sie napiac pozniej. babitku :-) u ciebie chwila zero coraz blizej :-P :-D pozniej kala ... :-P :-D pozdrowki dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko-jak dasz radę to odpowiedz mi na wcześniejsze pyt.,a jaknie to chociaż:jak i kiedy przebiegało błogosławieństwo rodziców-teściów i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę do pracy,a potem do biura zapłacić i zanieść resztę doumentów,potem szybki obiad i przymiarka:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy na chwile spuścic Was z oczu i prosze takei poematy :P Imilii Twoja dupcia ocalała, a ja mówie wszystkim w pracy,z e jak im zimno to spokojnie moga sie do mnie przytulac ale stanac obok cieplo na pewno bedzie emanowac :) wczoraj poszlam na solarium i nawet troche zmarzłam na poczatku i myslalam ze na marne to wyszło a tu prosze dzis rano goeacao mi i twarz mi grzeje jak fiks :) Babitku chyba leczyc :) bo mi michal mowi ze ja juz szaleje ( mam sny o slubie i weselu co najmniej 3 razy w tygodniu i juz was nawet nie zmeczam nimi)!! Ale widze ze inwestycje porobilas kosmetyczne :) huhu :) tez musze o jakiejs pascie pomyslec :) dubduss kati dzielna z Ciebie dziewczynka :) ładnie sie zachowałas :) z dtrugiej strony nie kazdy sie umie zachowac w takies sytułacji wypadku, no ale teksty o tym ze szkoda nabijac sobie rachunki to juz lekka przesada!! Imilii a jakie Ty diety stosujesz?? Pochwal sie?? Bo ja tez chce :) Yzulka jak to Nam nie pkazesz sukni????!!!! No wiesz 😤 kami2 witaj wsrod Nas :) darianko jołjoł :D:) widze ze zycie małzenskie Ci sie podoba to dobrze :) hehe fotki oczywiscie poprosze :) kala milego dnia :) summer witaj :) a my wczoraj poszlismy po obraczki :( niestety nie zadowalaja mnie w 100% w(ykonywane byly recznie wiec nie sa takei piekne) ehhhh ale jzu za pozno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was...Agatko kochana wysle Ci pozniej na meila ta diete oki?? bo 14 dni po kolei wypsywac to masakra jest gehehe :) takze po poludniu ci wysle... No to widze kochana ze nie tyko ja sie spieklam na solarium :D nie boj zaby i Twoja buzka ocaleje :D .. ja ide dzisiaj znowu ale tym raze nie pojde na 15 minut ...chyba hehe :P . Darianka no wreszcie sie pojawilas:D .. kochana zdjecia jasne jak bedziesz miala wysylaj ja sie zglaszam:P meila chyba mojego masz:D .. No Tobie to dobrze...mąż i te sprawy:D ;. Dobra spadam teraz..pozdrawiam milego dnia życze... wpadne pozniej :) ..Papapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pamietacie mnie jeszcze? Ja was czytalam ale nie mialam czasu wam odpisac. Tak ogolnie to was wszystkich pozdrawiam. Darianka oczywiscie jezeli bedziesz miala zdjecia pewnie ze chce emeil jest w moim nicku.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Darianko szczęśliwa żono hehhe :) Witam Kami :) I całą reszte :) Ja juz w pracy ale zmykam o 14 rozwiesić ulotki :) W sprawach ślubnych zamówiłam wczoraj na allegro podziękowania dla rodziców :) No i czekam na dokumenty Rafała :) Jak pojedziemy na długi weekend do Chybia to idziemy dać na zapowiedzi :) Już za 28 dni przymiarka sukni :) A jutro rozmowa o prace w firmie Rafała tzn tej w której on pracuje hihihi Buziaki miłeo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki :D. Darianko - ależ ci zazdroszczę tego \"żonowania\". Na zdjęcia jak najbardziej się piszę. Ze spraw ślubnych czekam na zamówioną paczkę, w niej mają być elementy do dekorowania sali - rozety, balony i girlandy. Poszaleliśmy trochę i zamówiliśmy także ubranka na wódkę (pan i pani młoda - są słodkie), fontanny tortowe, no i podziękowania dla rodziców - takie karty z ładnym tekstem. Do tego chcemy jeszcze rodzicom dać po jakiejś akwarelce - na Allegro można naprawdę fajne rzeczy kupić. Dostałam również na meila do zatwierdzenia wygląd naszego zaproszenia - rozczuliłam się, jakaś sentymentalna się robię :D. Chcę skończyć pracę mgr i oddać w ten wtorek - nie wiem czy mi się uda:-/. Dlatego odkładam zamówienie sukienki. Pozdrawiam wszystkie dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku moje owłosienie głowowe to rude loki do ramion. W zasadzie same w sobie są w miarę ładne, ale że chodzę tak na codzień (nigdy nie wiem czy się pisze razem czy osobno) to będe mieć śpięte jakoś tam. Tył sukienki: img212.imageshack.us/img212/9008/dsc0669ig9.jpg Darianko -już żono (to brzmi dumnie ;) )- niech Ci życie małżeńskie służy :* Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) jestem na etapie koszmarów ślubnych.... ale to było takie realne ze MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!! byliśmy na sali,nie zatańczylismy pierwszego tańca,jakaś dziewczyna się na mnie mściła i mi ukradła gorset od spódnicy- sukna była w muszli klozetowej,wszyscy goście ładnie ubrani a ja w dżinsach:P:P:p potem szukałam Sławka bo był pijany,gdzies po torach kolejowych z moja fryzjerka chodziłam i w końcu były poprawiny i przyszedł inny zespół bo teściowa ich przysłała a ja ich wyzuciem,,,,i znalazł się Sławek na koniec siedział na mega wielkim podeście i grał na gitarze!!!!!! jeszcze 4 mcy- a ja juz schizuje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja znów sama. D pojechał dokończyć robotę. Yzulka - nikomu nic nie mówisz o sukni to będzie niezły szok dla wszystkich jak Cię zobaczą :) Osiągniesz zamierzony efekt :) kami2 witaj. Napisz nam coś o sobie :) Kala kup od razu dla nas alkohol i szampana :P Dobrze Ci idą te zakupy. I weź proszę aparat na przymiarkę. Proszę proszę proszę :) Co do zaproszenia to \"współpracowników\" brzmi chyba najlepiej ze wszystkich innych propozycji. ruda22 super, że macie już obrączki. Kolejny krok na przód :) Cytat śliczny. Co do amorów wieczorem nic nie mam, ale byłam wykończona pomaganiem mu przy układaniu podłogi a poza tym to była 2 w nocy :) Suknia którą pokazałaś jest delikatna, ale taka dostojna :) Uważam że kapelusz do niej pasuje jak najbardziej. A jeszcze jak się dobrze czujesz w takich nakryciach głowy to super :) Darianka korzystaj z życia małżeńskiego, ale zaglądaj do nas częściej :) Wszystkie jesteśmy zapracowane niestety. Na fotki oczywiście czekamy z niecierpliwością. Imili też się wczoraj spaliłam na solarium. Byłam na jakimś nowym i niby moc miało jak poprzednie, ale przypiekło nieźle. Dziś już lepiej, ale nie jest fajnie jak piecze całe ciało. agatka_wariatka też dziś miałam sny o weselu. Niestety jakieś takie nieciekawe. Nagle wszyscy zaczęli wychodzić całym tłumem jak z kina jakiegoś. A ja płakałam że nawet nikt się z nami nie pożegnał, nie złożył życzeń itd. To chyba przez to, że byłam wczoraj u księdza i niedawno w USC :) ZABUDIA25 przygotwania pełną parą :) Powodzenia na rozmowie :) Belleteyn_ szalejesz z zakupami :) A jakie zaproszenia macie w końcu? Może pokażesz? No to zmykam na kawkę i śniadanko. 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×