Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No, my oboje z T. moglibyśmy schuść. Mamy chodzić na siłownię nawet :D. Co do świadka - sugerowałam mu zmianę, ale on powiedział, że to jego świadek, poza tym nawet nie musiał go prosić, bo J. jakoś tak \"odgornie\" uznal, ze nim będzie. I mówi mi np. że weźmie striptizerke na wieczór kawalerski :(.Chociaż mówiłam mu, że nie lubie takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nerwus i jak bym coś takiego usłyszała a na 100% by nie były to żarty to .....niestety byłam na jednym kawalerskim w restauracji gdzie pracowałam i nigdy nie zgodzę sie na coś takiego! dla mnie striptizerka czy striptizer to coś obleśnego! ale jeśli masz zaufanie do swojego faceta to nie ma się czym martwić:) chociaż wiem ze nie miło Ci będzie jak się dowiesz ze oglądał jakąś inną gołą kobietę;( bynajmniej ja bym była wściekła - a to tylko świadczy o świadku ze jest tępy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuu na to już co innego- to nie tylko niechęć, ale........ cóż może być różnie (w końcu na kawalerskim trzeżwi nie będą) Jeśli mówi serio- to trzeba działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn, ja bym jednak nalegala delikatnie na zmiane swiadka. tak jak dziewczyny pisaly, bedzie tez z toba caly dzien/noc. swiadek jest twojego meza ale przeciez bedzie tez przy tobie. ja bym nie chciala zeby to byl ktos kogo nie lubie... co do striptizerki... nie zeby cie martwic, ale mysle, ze powinnas z t. pogadac i mu powiedziec, ze ci sie to nie podoba. nie wiem jakie wy (wszystkie :-)) macie zdanie ale ja bylam raz na imprezie, na ktorej do pana mlodegozaproszono striptizerke i mimo ze go znalam, byl to zupelnie spokojny facet, to jednak wtedy po %%%%%%, po namowach kolegow no i, co nie bez znaczenia, takze tej \"pani\", nie zachowywal sie super... oczywiscie zaden hardcore le ja bym tam nie chciala zeby moj m. tak sie zachowywal. uff ale sie rozpisalam do ciebie :-) zabusia, bielsko i skoczow i ogolnie tamte tereny .... bardzo sentymentalnie wspominam :-) kilka fajnych latek tam spedzilam :-) i do dzis spedzam, tyle ze juz w innym (wiadomym :-)) skladzie i bardziej \"grzecznie\". ogolnie bielsko super miasto i uwielbiam do dzis sie tam powloczyc, bardziej nawet iz po moich rodzinnych katowicach :-) co do tycia, to moj m. raczej powininen troche zrzucic, wiec nie daj boze jakby jeszcze przytyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha a ja dziś pierwsza śpiochy :) Tak zgadzam sie Bilsko super miasto :) Ruda22 też jesteś mgr inz inżynierii ochrny srodowiska :) ? Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie .... życze miłego dnia... eh u nas leje jak nie wiem :( a wczoraj bylo juz tak ladnie eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) i ja mówię dzień dobry:):) przy tym śliczna pogoda sie zapowiada-u Babitka przygotowania pewnie pełną parą idą:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ponuro szaro i leje :( Ale dziś kończe o 16 wiec jakos tak jestem ok nastawiona no i mój Skarbek po mnie przyjdzie pojedziemy razem do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez witam :-) yzulka, sliczne miejsce :-) u mnie tez pogoda do .. mam nadzieje ze u babitka sie zapowiada lepiej. ja niestety leze w domu chora wiec przygotowania nam stanely na tydzien :-( co do pleneru, moj m. sie na razie upiera na to co w linku: http://www.um.bedzin.pl/default.aspx?docId=10948 nawet fajny kompleks palacowo-parkowy (park fajniejszy od przodu palacu). marcin chce zdjecia na zewnatrz i czesc w srodku a druga czesc zdjec tam, gdzies na zamku.. http://www.zamkipolskie.com/bedzin/bedzin.html nie jestem do konca przekonana, ale moze jak wymyslimy jakas sensowna koncepcje bedzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedę mgr inż. budownictwa- teraz dopiero doczytałam, że Ty bud. komunalne, ale mój przyszły bedzie od środowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzin i zamek super miejsce na zdjęcia :) oto strona mojego fotografa :) www.fotowojcik.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał mi właśnie potwierdził w 100% że od maja zaczynam w biurze hehe teraz czeka mnie pobieranie rewki a ja mdleje i na samą myśl mi słabo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, dzieki za opinie :-) no widzisz, jakarobisz kariere w zawrornym tempie :-) ja niestety krew pobieram regularnie co pol roku wiec to dla mnie prawie codziennosc :-D zdjecia ladne, proste a z klimatem. no i w pszczynie mysle ze tez fajne wam wyjda zdjecia. ja sie zaczyman bac, ze nie zdazymi ze wszystkim. powiedzcie mi, czy jest jakis ostateczny termin, kiedy trzeba spisac protokol? mnie wychodzi z obliczen ze jak dobrze pojdzie spiszemy miesiac przed slubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie ma terminu konkretnego choc my z Rafałem mamy już spisany :) Jak dobrze pójdzie to w pszyszłym tygodniu spiszemy dokumenty w USC i przyjme nazisko mojego Skarbeńka :) Summer co do tej kariery to mam nadzieje że to juz bedzie to co chce robić i już bedziemy mogli układac sobie dalej życie kupic mieszkanko i wogóle :) a wiesz ze 10 dni po twoim slubie bede świętować 25 urodzinki :) (24.06.1983 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, jak ty bedziesz swietowac urodzinki to ja ze swoim mezem :-) :-P bede swietowac w pradze :-) wiec fajnie, ze obie bedziemy cos wietowac :-) :-) nota bene ja tez mam urodziny 24. tyle ze wrzesnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Rafał mi właśnie potwierdził w 100% że od maja zaczynam w biurze hehe teraz czeka mnie pobieranie rewki a ja mdleje i na samą myśl mi słabo :/ ZABUSIA25 trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mnie sie dobrze kojarzy ze jakos w tym tygodniu darianka miala nam przeslac zdjecia ze swoejego slubu?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer a macie coś zarezerwowane ja też myśle o Pradze i nie wiem gdzie i za ile daj jakieś namiary albo naisz gdzie wy sie wybiracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczyny za rady. Widzę, że Tomek świadka nie zmieni - obiecał mi tylko, że porozmawia z J. żeby nie było striptizerki. Nie napawa mnie to szczególną radością :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, my znalezlismy przez www.turez.pl polecam ten serwis. a nasz hotel to: http://www.turez.pl/details.php?checkin=2008-4-25&checkout=2008-4-30&rooms=1&adults=1&children=0&city=Praga&hid=212008&hkey=038A2B062043048526 myslelismy dlugo ale w koncu wybralismy dalej od centrum, bo za centrum ceny rooosa a i tak pewnie nie bedziemy po pradze sie poruszac autem tylko metrem, bo jednak trzeba bedzie praskich trunkow poprobowac :-) :-P belleteyn, no to fajnie zescie sie jako-tako dogadali :-) sztuka kompromisow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do urodzin to poki co widze ze jestem wsrod was staaaraa :-D je bede miala w dniu slubu 26 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny hotelik poszukam cos tam rozejrze sie i zobaczymy :) Ja już chce do domku a tu musze jeszcze do 16 w pracy siedziec :/ buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ja tez chce do domku :) buuuu summer wcale nei jestes stara :) no co Ty :) fajny hotel :) a mozesz mi pwoeidziec na ile jedziecie do tej Pragi i ajkei sa tam ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×