Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

agatka, no i jak?? mozna juz puscic te kciuki?? :-P imili, czyli u was na odwrot niz u nas, my przyspieszylismy wy opozniliscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no summer niestety opoznilismy...eh..ale trudno ... Agatka wlasnie daj znac jak Ci poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Gagatka i ja trzymałam kciuki:):) my wczoraj byliśmy na małej imprezce%%% zaproszenia już w większości wypisane mamy -teraz siedze sobie u moich rodziców z małym0mały na stole i pyskuje już:):):) S odsypia ;) pokłóciłam się z teściową:):) chciała znowu gotować zupę mojemu dziecku!!! tak tak chce dobrze ale jak sie 10 razy mówi że SAMA ugotuje to nawet osioł by zrozumiał ale teściowa nie!!!!! do tego ...brat S znowu ma jakieś ALE! stwierdził ze jego córki S na zdjęciach nie poznają nawet,ze S ma oddac pieniądze które ona0durny brat-pożyczył od siostry -bo był wtedy na utrzymaniu rodziców i to własnie rodzice razem z moim S maja oddac te pieniądze----- jasne ja pozycze od mojego brata 10 tys i powiem ze rodzice mają je oddac!!!! gdzie tu logika?????????????????????????? TęPY BARAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I JAK TAKIEGO WAłA NA WESELE ZAPROSIC?/////////////// siostra cioteczna zaprosiła go na wesele w kościele na chrzcie naszego Wojtka więc jak my zaprosimy go na weselu to chyba nic złego??? zważywszy ze nie jesteśmy mile widziani w ich domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka, no widzisz, wyadanego bedziesz miala synka, to dobrze :-D co do tesciowej, to ja mam niestety tez takie doswiadczenia ze osiol zrozumie ale tesciowa juz niekoniecznie :-D chociaz staram sie byc bardziej tolerancyjna.. co do brata S.... logiki nie ma. masz jedyne wyjscie olac to i sie tym nie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no eh te tesciowe..szkoda slow moja sie uparla ze chce zaprosic rodzicow od zony brata karola ..nic ze ich praktycznie nie zna widziala ich 2 razy w zyciu na oczy ale ona twierdzi ze tak wypada i tak sie robi..hehe ja jakos nie widzialam zwyczaju ze na wesele syna zaprasza sie rodzicow od innej synowej ale ok ... mam nadzieje ze uda sie wybic jej to z glowy no bez przesady ja ludzi nie znam a i tak 160 osob bedzie wiec sorki....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:) dobrze zrozumiałam drugich teściów? bo jeśli tak to u nas na weselu będą ,ale moi rodzice i oni znają se od 9 lat,maja dwoje wspólnych wnuków:):) i ze tak powiem często sie odwiedzają jak to rodzina-dodam ze rodzice maja z nimi lepszy kontakt niż z kimś z prawdziwej rodziny,,,nio ale jesli kogoś na oczy sie widziało dwa razy to nawet nad zaproszeniem nad ślub bym sie zastanowiła. zastanawiam sie nad winietkami na stół0w sobote idziemy na wesele i zobaczę czy są,potem 24 maja u siostry ciotecznej będą winietki i zobaczę jak to wyjdzie z gośćmi... wczoraj oglądaliśmy płytę z wesela kuzyna-super wstawki i na początku filmik jak sobie chodzą po mieście=po Piotrkowskiej w łodzi,nio super tak inaczej to było-i chyba zadzwonimy do kamerzysty i dowiemy się od kiedy jest na naszej łasce i nie łasce;):):) dziewczyny nie wiem czy to taka zasada ale...................po obejrzeniu wczorajszej płyty ze ślubu spojrzałam na >>pana młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowało sie....?????????? obejrzeniu wczorajszej płyty ze ślubu spojrzałam na >>pana młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przytyło mu sie po ślubie,zaczęliśmy o tym rozmawiać i faktycznie cos w tym jest mój brat jest 10 lat po ślubie a przytył...duuużo;):):) Sławkowi by się przydało troszkę mięśni nabrac:):P:P:P:):):):P:P:):):):):P:P:):):):P:P:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka hehe moj to dopiero chudzinka ale to prawda chyba ze po slubie facet tyje jak patrze na mojego tate na zdjecia jaka chudzina byla po slubie a teraz hehe łooo matko grubasek niezly heh taki misio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka no tak tesciow od barata Karola chca zaprosic wiesz u Ciebie inna sytuacja bo znaja sie od 9 lat a oni sie widzieli 2 razy w zyciu...wiec wiesz...eh ja tych ludzi nie znam Karol tez ich nie zna eh...a ze duze wesele to chcemy uniknac ludzi ktorych nie znamy eh... Co do kamerzysty ..nasz bedzie krecil nasz plener bo tak wybralismy ale proponowal nam cos takiego ze wiesz kreci jak niby sie na randce spotykamy z Karolem pare dni przed slubem...:) ale ze bedziemy pewnie zaganiani to wybralismy plener :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była fotografka u nas i oglądaliśmy plener-propozycje miejsc,które chcieliśmy:) określiliśmy cenę 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dzieki za trzymanie kciuków :) zdałam :) (ale jak stasznie musialam szybko sciagac bo mialam malo czasu) głowa mnie boli, nie c zuje sie dobrze :( chciałabym do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedzialkowo :-) ja juz na nogach, zajadam sie tortem urodzinowym kuzynki.. niestety na przyjeciu nie bylam ale tort mi dostarczono :-P pyyycha :-D my mamy plener za 500 zl, kamery nie mamy w ogole. widzialam taki film, wlasnie na poczatku byla taka \"randka\" narzeczonych...jakos mi sie to nie podobalo. agatka, daj znac jak wczoraj ci poszlo?? milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie Summer:) obawialismy sie jak to moze wyjsc do tego doszedl brak czasu i zdecydowalismy sie na sprawdzone ze kameruje nasz plener. Agatka no to gratuluje zdania egzaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej od 5 maja zaczynam prace w Biurze projektów budownictwa komunalnego hurra wreszcie w zawodzie i bede robić uprawnienia inżynierskie ;) My mamy fotografa cały dziń wesela aż do pierwszej w nocy i plener w pszczynie koszt 1400zł :) z dojazdem z bielska :) bo stamtąd pochodzi nasz fotograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej my wczoraj ustaliliśmy dekoracje kościoła dobrze, że zrzucają się na nią 4 pary i bedzie wyglądać miej wiecej tak: http://www.kwiatydoslubu.pl/zoom.php?symbol=k9_b http://www.kwiatydoslubu.pl/zoom.php?symbol=k1a rozdajemy ostatnie zaproszenia i bierzemy się za ustalenie szczegołów wesela jakie zabawy itp i trzeba się udać na zakupy po bieliznę, buty welon i ozdoby do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam odcięta od internetu bo moje gryzonie zeżarły kabelek. Agatka - gratuluje zdania egzaminu! Zonqa - śliczna dekoracja. U nas sprawa dekoracji się sypie, bo nie chce jej jedna para - i to ta, która ma pierwsza ślub. :-/ Stwierdziłam, że przed długim weekendem muszę zamówić suknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam, czy mi przejdzie bo jestem u mamy w pracy :-) zonqa, sliczna dekoracja :-) u nas ksiadz pozwala dekorowac tylko samemu, nie wpuszcza zadnych firm dekorujacych... szkoda troche.. a po prawdzie to nie wiem czy bedziemy miec dekoracje, bo nie umiemy sie dogadac z parami ktore maja po nas :-( agatka, lebek do gory :-) 4 dobra ocena ;-) ja mialam isc na przymiarke 24 kwietnia. niestety musze przelozyc bo jestem chora... zabusia, super z praca ;-) czyli widzisz jednak tamta praca nie byla dla ciebie i dobrze ze juz tam nie pracujesz :-) a gdzie robicie plener w pszczynie? bo ty chyba jestes z bielska... a slub w sosnowcu - to czemu akurat plener w pszczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ sUMMER JA MIESZKAłAM PRZEZ 5 LAT W BIELSKU STUDIA HEHEH MóJ SKARBEK JEST SPOD SOKOCZOWA :) ALE MOJE RODZINNE STRONY TO SOSNOWIEC , CO DO PLENERU TO TAK MAMY GO W PSZCZYNIE NASTęPNEGO DNIA CZYLI W NIEDZIELE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLENER TAM MAMY BO NASZ FOTOGRAF PRZYJEDZIE DO NAS Z BIELSKA :) A ON ZREGUłY TAM ROBI PLENERY WIEC DLATEGO PSZCZYNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo na kafeterii.obecnie jestem na urlopie w anglii choc urlopdobiega juz konca bo jutro wracamy juz do polski.do mojego slubu zostaly juz tylko dwa miesiace. w czwartek ide na przymiarke sukni buty do suknienki tez juz kupilam wiec z tym mam juz spokoj.jak wroce z anglii wyruszam w droge z zaproszeniami ;) w sobote wybieram sie na oczyszczanie twarzy a na poczatku maja ja fryzure probna musze narobic zaleglosci na kafeterii bo troche je mam ;( pozdrawiam was wszystkie. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was My za fotografa placimy 1200 zl z fotograf z Radomia i tez mamy plener fotoreportaz z wesela przygotowan i mszy:) tez jakos do 1-2 w nocy bedzie.... Za link dziekuje do sukienki widzialam juz:) ale to jeden z moich typow heh :) sa trzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem ze świadkiem - doradźcie mi plis. Ja na świadkową wybrałam swoją kumpelę, którą Tomek zna i lubi. Znam prawie wszystkich jego kolegów, i tych, których znam to bardzo lubię. Jest taki jeden (który notabene jest w Anglii na stałe), którego nie cierpię - uważam go za bubka. Nie znamy się dobrze - spotkaliśmy się z 5 razy w życiu. I to własnie jego Tomek wybrał na świadka :-/. Nie chcę wpływać na jego decyzje - ale to, że za mną przy ołtarzu stoi facet, którego nie lubię na pewno mi nie pomoże. Co robić dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) my sobie zis zrobilismy wycieczkę do Warszawy-do Janek:):) co do kamerzysty to dzwoniliśmy i bez problemu pojedzie z nami w plener-w cenie która jest ustalona 1100 zł:) co do świadka moim zdaniem w dzień ślubu nie powinno być miedzy wami żadnych nieporozumień ,zarówno Ty jak i T powinniście być szczęśliwi i jeśli świadek nie przypadł Ci do gustu to nie pozwól żeby ten dzień był popsuty. Tzn. żebyś sie nie dąsała przez cała imprezę albo robiła sztuczne usmiechy a gotowała się,,,,jak dla mnie świadkowie będą z wami przez cały dzień i powinny byc to osoby które lubicie i chcecie przebywać w ich towarzystwie. Ja bym przedstawiła swój punkt widzeia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Odnośnie świadka- to zasugerowałabym innego, ale bez wciskania na siłe- w końcu to jego świadek i ma wolną wolę wybrac kogo chce. ZABUSIA25 chyba jestesmy kumpelami po fachu :) ale mi do robienia uprawnień jeszcze trochę brakuje. Gratuluję i wsio dobrego :) Ja to bym chiała, żeby ten mój utył....:( skora i kości, ale powodzenie to ma, cholercia, jedna laska nie dalej jak wczoraj chciała od niego numer telefonu....zagryzłabym ją jakbym zobaczyła jakie ma plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×