Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

mój narzeczony sie uparł na podróż poślubną do egiptu albo do turcji grrrrrrrrrrrrrrrrrr a ja chciałam cos bardziej oryginalnego Tylko, ze on sie tak uparł, bo dolar nisko stoi i mówi, ze w egipcie będzie złoto tanie, a w Turcji skóry i żebysmy jechali, to sobie pokupujemy... grrrrrrrrrrrrrrr a ja chce wypoczywac, wygrzewać się, leniuchowac i sie miziac ;-) a nie zakupy latać i robić! hiehie a to mój profil na NK jak ktos chce http://nasza-klasa.pl/profile/133207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godznke temu zrobiłam dwa projekty własne zawiadomień - zaproszen na samą uroczystość koscielną :-D jestem z siebie dumna!!!!!!!!!!!!! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol jol :) Gagatku, czytam czytam :) ale czasu na pisanie brak.. ostatnie dopinanie na ostatnie guziki :) dzis bylam zrobic pazury :) bardzo mi sie podobaja.. tylko ostatnio nosilam krotkie i mi w tych niewygodnie, ale jakos sie przyzwyczaje.. dzis zawozimy wodke na sale, juz ostatnie duperelki zostaly i od soboty inne nazwisko ;) ostatnich kilka dni chodzilam jak bomba z samozaplonem, teraz juz puszcza :) co bedzie to bedzie :) ale snow slubnych brak :) odezwe sie jeszcze przed sobota :) trzymta sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 imili86 juz się nie wygłupiaj, że mnie tak daawno nie było ;-) co jakis czas sie pojawiam ale tyko na chwilke... niestety brak czasu :-( w pracy zapierdziel a w domu tez jest co robic, tymbardziej, ze ledwo odetchnęłam po jednej sesji w szkole a już nastepna mnie dogania 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Babitek kochana witaj!!!!!!!!!!!!!!! no to niech Ci sie wszystko gładnko układa i załatwia!!! oczywiście po impreze pokazesz nam fotki :-) nieeeeee????????/ ;-) Buziolki dla Ciebie! Trzymaj się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki :) witaj kochana :):) oczywiscie ze pokaze :) no juz chyba teraz gladko pojdzie - plan zadaniowy jest ulozony godzina po godzinie :) tylko co z pogoda? dzis jest pieknie ale wg niektorych serwisow ma byc w sb mokro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello Babitku :*:* no to super ze paznokcie sie podobaja... nie martw sie dla was nawet jakby deszcz padal bedzie pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziouchy, te które wrzuciły link do profilu - dostałyście zaproszenie:). Baitku - kciukami, co by było the best :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku trzymaj sie dzielnie i niech Cię steresy przedślubne szerokim łukiem omijają :) (a zdjecia pstrykaj ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek nawet jak będzie padać ( a nie bedzie!!!!) to słyszałam, ze jak bada deszcz to bardzo dobra wróżba jest, to wróży szczęście i dobrobyt!!!!!!!!! nie jest dobrze jak pioruny strzelają lub chociażby grzmi tak tak tak tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to ja jestem dinozaur bo profilu na nk nie mam :) Kiedyś sobie zrobię......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie dowiedzialam...hehe i tak sie glowilam kto to jest jak mi zonqa wyslala :) bo Belletyn zdjecie kiedys widzialam hehe..ale zonqa to normalnie nastepna piekna kobita z reszta jak wszystkie z naszego tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki :) z powodu deszczu plakac nie bede :) ale wolalabym suchosc ;) tak czy siak - na to wplywu nie mam wiec sie po prostu dostosuje :) jeszcze sie do Was na pewno odezwe przed godzina zero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili86 łobuzie jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) zaakceptowana hi hi a która z was to dziewczyna o inicjałach A.N. (nie hce zdradzać danych osobowych jakby co)??? kurde, bo zaakceptowałam, ale nie wiem czy dobrze sie domyslam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze babitek wpadla i od razu jakie poruszenie na topicu :-D :-P babitku, slonce nasze :-) pogoda bedzie ladna na pewno :-) a nawet gdyby nie to deszcz jest na szczescie :-) dobrze ze stres przechodzi ... chociaz moja znajoma, czlowiek aniol, w dzien slubu swojego takie miala nerwy, ze mezowi przyszlemu zrobila awanture o wszystko :-) nam sie z marcinem tez dostalo :-) slub byl dalej, wiec trzeba bylo dojechac, zadzwonilismy do niej cos sie spytac a ona nam ze ma teraz inne rzezcy w glowie a nie takie duperele jak droga i ze moglismy zadzwonic kiedy indziej :-P :-D heheh niby kiedy :-P :-D a ja nie mam zonqi na nk !!! prosze o namiary :-) babitku, baw sie kochana, szalej wzruszaj... ale pamietaj o nas i posylaj zdjecia juz PO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten stres slubny kazdego mzoe dopasc moją mamę na slubie mojej siostry tak nerwy nosiły ze szok!! Tzn w domu mojemu M. tez sie dostało :) ze jeszzce nie ubrany w garnitur (Slub o 16 było przed 15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×