Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ha, niespodzianka :) znowu ja :P wrocilam od fryzjera - fryzurka bajecznaa - taka jak chcialam, z welonem wpietym juz wracalam (fajne to jak wszyscy sie usmiechaja i zycza szczescia :):):)), pomaranczowa roza zywa - piknie :) no, to zdaje relacje na biezaco :) :D dziekuje dziewczynki za zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Babitku:) 🌼🌼🌼🌼 najlepsze życzonka da was ,napewno wszystko sie uda si będzie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄 buziak na szczęście;):):) ale jestem zadowolona z pazurków:):):) razem z zakładaniem i malowaniem 70 zł zapłaciam:):):):):) w łodzi za samo zakładanie zeli jest 80 a malowanie ok 30!!!!!! ja do fryzjera na 13-ale tylko jako gośc dziś:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość, obowiązek, wzniosłe ideały. Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...na całe życie włożona w kościele. Babitku kochany przeżywasz teraz piękne chwile, na które czeka sie całe życie. Pamiętam siebie jako małą dziewczynkę -patrzałam z zachwytem na ciocie, kuzynki, które znałam całe życie -tego dnia były tak piękne i szcześliwe. Ty pewnie teraz wyglądasz tak samo- w upietym welonie, uśmiechnięta odrobinę przestraszona :) Życzę Wam aby miłość, która \"nie wybiera i nie pyta nas wcale\" została z Wami na zawsze i byście szli w jej blasku jako staruszkowie, byście całe życie patrzyli na siebie z taką czułościa, z jaką robicie to w dzisiejszym dniu. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy..........parę łezek mi poleciało jak słuchałam "Wielkiej Miłości" którą wkleiła Iza.....co sie ze mną dzieje u licha.........Ja taka nie byłam!!!!!!! Na więcej pisania czasu niet :( pędzę do mojej "ukochanej pracy" (kotleciki grrrrrrrr!!!!) to będzie "najdroższa" kiecka ślubna ;) ale czego sie nie robi by w Tym Dniu pięknie wyglądać....Tylko świadomość na co zarabiam jeszcze trzyma mnie w te piątkowe i sobotnie wieczory w tym uroczym miejscu..... Pozdrawiam Was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla babitka
wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, badzcie zawsze tacy szczesliwi jak dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku :-) juz teraz pewnie jestes narawde w szale ostatnic przygotowan. super ze napisalas :-) az sie wzruszylam :-D pogode masz cudna, swojego Jedynego Wybranego Adriana przy sobie.. coz wiecej :-) badzcie szczesliwi :-) aaa no i juz bardziej przyziemnie - czekamy na relacje!!!!!!!!! :-) ruda, duzo ci jeszcze zostalo tyck koteltow do wysmazenia ?? :-) sliczne to co napisalas o tej obraczce :-) yzulka, zebys tylko nie przycmila panny mlodej :-) a jakie robilas paznokcie? zelowe czy taki \"plastiki\"?? agatka, kala i wwzystkie wczesniej nie wspomniane - 🖐️🖐️ :-P :-D iza, dobrze sie baw z goscmi :-) no tak, typowa podroz poslubna wy juz macie za soba, ale na pewno jeszcze nie raz gdzies sobie pojedziecie, w jakies super mijsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wysłałam Wam fotki :) Tym z Was, które miały adresy pod pseudonimami :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja maaaam :-) darianko, slicznie wygladaliscie, tacy szczesliwi :-) wierzyc sie nie chce ze juz prawie miesiac po slubie ... a obraczki macie chyba bardzo podobne do naszych :-) ech ja juz bym tez chciala wam wysylac moje zdjecia, zeby juz bylo po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Na początek dla Babitka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🌼 A teraz powiem wam, że od wczoraj jestem babcią :D Siedziałam w domu od dwóch dni i czekałam na poród Zuzi. Zaczął się wczoraj i o godz. 17:35 przyszedł na świat pierwszy maluch :) Ostatecznie jest 7szt :D Darek jak się dowiedział, że to już to zamknął sklep i w parę minut przebiegł 3km do domu żeby asystować przy odbieraniu porodu :) Maluszki można obejrzeć tu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16f132d38be7b9aa.html Pozdrowienia od szczęśliwej babci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Darianka dziekuje za zdjecia slicznie:)... Kati normalnie male futrzaki sa urocze daj jednego hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszki są cudne. Jednak musimy o jednego dbać szczególnie bo jest malutki. Jeden maluch zostaje z nami, a reszta będzie miała nowe domki. Kilka maluchów już jest zarezerwowana a reszta szuka domku. Pobędą jednak z nami do samego ślubu - muszą mieć min 8 tygodni by móc je oddać. Podemolują mi pokój trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) żele sobie zrobiłam;) panny młodej nie można przyćmić to jej dzień;):) a kiedyś byłam na weselu gdzie siostra cioteczna młodej założyła suknie nie dość że białą to jeszcze ala ślubną młoda podobno na to nie zwróciła uwagi ale nie wiem do końca jak to było! Darianka:) to mój YZASOBIERAJSKA@interia.pl kati:) babciu gratulacje:):) to teraz pępkowe:):):) jakie kruszynki:)kiedy dostana sierść? ja już po fryzjerze tylko mi prostowała włosy,za miesiąc też do niej idę i potem na swój-powiedziała że jak mam laptopa to mogę pościągać fryzury na komputer i jej pokazać to coś się dobierze. poza tym jak jechaliśmy do fryzjera to był wypadek-jakaś kobieta na rowerze wpadła pod tira-podobno tragicznie to wyglądało. a tir tylko z parkingu wyjeżdżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję Babciu:) od J. też:) niestety nie otwiera mi się zdjęcie Darianka -dziekuję za zdjęcia:) ślicznie wygladacie ja uciekam ,będę jutro,bo dziś wybywam z domu-J. ma kawalerski;);P jutro wracam,aby pomóc mu leczyć kaca niestety jeszcze w przyszłym tyg idę do pracy:( natomiast wycieczkę zarezerwowaliśmy i teraz czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz Babitek chyba wlasnie w kosciele :-) chyba miala o 17 jesli dobrze pamietam... ja tez chce sobie zrobic zelowe paznokcie. nigdy nie mialam i nie wiem ile z tym wytrzymam. czy to mzna pozniej jakos \"zdjac\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was forumowiczki :) Ja mam ślub 6 września 2008. Od dłuższego czasu Was podczytuje i dziś postanowiłam się odezwać. Bardzo tu u Was fanie na tym topiku :). Mam nadzieje, że będzie trwał jak najdłużej a kolejne Panny młode już jako mężatki nie pouciekają na inne topiki. Wydaje mi się, że tak dużo czasu jeszcze do mojego ślubu, szczególnie patrząc na suwaczki dziewczyn, które już niebawem będą miały swój wymarzony dzień :) Babitkowi życzę dużo szczęścia i miłości i oby każdy dzień był taki piękny jak ten dziesiejszy 🌻 🌻 Darianko dla Ciebie również najserdeczniejsze życzenia, bądźcie zawsze tacy szczęśliwi, jak w dniu ślubu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezpominajka :-) fajnie ze sie dolaczylas, zostan z nami :-) wrzesien nby sie wydaje daleko ale zobaczysz jak zleci :-) nam sie tez wszystkim wydawalo ze do naszych slubow daleko ale odkad darianka \'zaczela\' to sie posypalo i juz w zasadzie odliczamy od jednego do drugiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Summer za słowa otuchy. Mam nadzieję, że szybko zleci. A na razie trzeba się cieszyć przygotowaniami :) Jak myślicie dziewczyny czy w maju już mogę zacząć wysyłać zaproszenia czy to za wcześnie 4 miesiące przed? My zaproszeń raczej nie będziemy rozwozić sami z uwagi na rodzinę rozsianą po całym kraju. Choć z tego co czytałam to wiele z Was ma już porozdawane zaproszenia. Tylko też większość ma dużo wcześniej ślub niż my. Też planuje sobie zrobić żelowe paznokcie. Ale też nigdy nie robiłam i mam nadzieje, że można je w miarę szybko i bezboleśnie :) zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszytskie te stare i nowo przybyle dziewczyny. babitku kochany jestes jedna z dziewczyn ktora jest od samego poczatku tego forum napisalysmy wszytskie wspolne juz ponad 500 stron i wlasnie dzis nadszedl ten dzien. zycze tobie i twojemu mezowi wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia splenienia marzen duzo usmiechu na twarzy, ciepla jakim dzis cie slonko obdarzylo no i potomstwa. jeszcze raz wszystkiego naj naj i czekamy na ciebie tu i na relacje od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie z rana :) wczoraj dalam czadu i dzis jestem ledwo zywa :) chodzi o robote oczywiscie :) harowałam jak wół :) A wieczorem zrobilsimy sobie grilla :) sezon u mnie został rozpoczety :) Babitek pewnie juz odpoczywa :) tzn pewnie śpi :) c zesc niezpominajka :) oj zleci zleci :) Darianko dziekowac za fotki super wygladałas :) tylko czemu na jednym zdieciu masz taka smutna minke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie melduje :-) :-) agatka, czym sie tak narobilas wczoraj?? chyba nie tym grillowaniem :-) :-) no, nasz babitek pewnie po upojnej nocy odsypia :-) ja to pewnie wstane normalnie bo mysle ze emocje jeszcze dalej beda ... poza tym, nawet jak nie spie cala noc to poziej nie umiem tak dlugo rano spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wpadłam tylko na chwilę, żeby się przywitać, bo zaraz do kościoła zmykam. Ale ładną pogodę miała wczoraj Babitek :) a dzisiaj równie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie:) Babitek cczekamy na wiesci..:) Ja wlasnie wrocilam z gieldy z gliwic:D zakupy udane biedna mamus wydala na mnie pieniazkow hehe a chciala sobie cos kupic :P ,,ale humor od razu lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×