Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

waikiki ano mogli :( okazuje sie ze do michala musze miec anielska cierpliwosc!! Jak on mnie wkurza przed tym slubem, jaego nic nie obchodzi, na wszystko ma czas, ze wszystkim zdazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani :) Babitku cieszę się, że wszysko udało się a nerwowym uśmiechem się nie przejmuj- to przecież normalne :) kiedyś byłam na ślubie PM weszli do kościoła z grobowymi minami- to dopiero zrobiło wrażenie....wyglądali jakby ich ktoś do tego zmusił :( A na zdjęcia czekamy z niecierpliwością :) Mi mój N. "narzeczonuje" od czasu do czasu tzn. wtedy kiedy chce się przylizać. Przykleja się szepcze "Moja Ty narzeczona" mi serducho mięknie :) wtedy można prosić o pozmywanie, zrobienie herbaty, kanapek.....a ja się na pewno zgodzę ;) agatka_wariatka olej koperty- kup inne w pasującym kolorze- nikt nie będzie się porównywał! W razie czego te z inną można zawieżć do jakiejś grupy gości- znajomych, rodziny z dalekiego kawałka Polski i będzie git. kala321 Ty to masz nerwy....:) Powodzenia w przygotowaniach (ostatnich.....:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale wczoraj zawrzał przez ta głupią uaaaaaaa jakaś dziwna dziewuch hehe Co do pamiętnika to akurat czytają o czym świadczy ilość punktów A ja sie nie przejmuje bo wiem że bede dobrze wyglądać a jak komuś żal du....e ściska to jego problem pamiętnik to żecz na całe życie która mi zostanie po przygotowaniach a jak komuś to przeszkadza nich wogóle nie wchodzi Miłego dnia dziewczyny ja jutro jade do teściów wiec może sie cześciej bede odzywac w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku jeszcze raz gratulacje ciesze sie jak reszta dziewczyn ze wszystko sie udalo i pogode miales super. czekamy na fotki babitku mam prosbe czy mozesz zmenic date mojego slubu na 20 czerwca na naszej magicznej kartce slubow bo wychodzi na to ze ja jako jedyna slubuje w piatek w nasza rocznice 7 lat razem :) z gory dziekuje ja niedawno wstalam tzreba sie przygotowac do pracy i zjesc sniadanko. milego dnia dzieczyny buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz jedziemy do spowiedzi potem ja do świadkowo-krawcowej ostatnia przymiarka a J. do siebie i do fryzjera zastanawiamy się czy dać zawiadomienie sąsiadkom,które mieszkają z nami na jednym korytarzyku,na początku mysleliśmy tak,potem nie,a teraz tak myslimy,że głupio będzie jak wyjdziemy z domu ubrani J. w garnitur a ja w sukni i wejdziemy na nich.W sumie mówimy sobie tylko dzień dobry i ,że ładna pogoda.Co myślicie-mam wypisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne przeciez to tylko na ślub wiec czemu nie :) ja też swoim daje kto bedzie chciał przyjdzie a kto nie to nie a zwsze to dobre wrażenie zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - to jest jedyna woalka jaką znalazłam, jesli masz namiary na cos innego podaj mi proszę, z mila checia skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam i to, myślałam bardziej o ofertach stron internetowych - ale mimo to dziękuję. Jednak bardziej podoba mi się taka asymetryczna, wpinana z jednej strony. Myślicie, że będzie to grało z żywym kwiatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko ale zescie napisaly :-) babitku :-) fajnie ci ze juz po wszystkim ;-) ale troche moze i zal, ze to tak szybko mija..? masz racje, chyba najwiekszy stres jest przed wejsciem do kosciola. ja sie chyba bede wtedy najbardziej strosowac i przy skladaniu przysiegi.. czasem sobie 'cwiczymy' z m. w domu, jeszcze sie nam nie udalo dopowiedziec do konca bez smiechow :-P co do kasy rzucane .. nasza swiadkowa rozda kilku osobom ryz i moze platki, tym beda rzucac, mam nadzieje ze zrozumieja ze nie chcemy zeby rzucali pieniadze. nie podoba mi sie ten zwyczaj.. dziolszki bylam wczoraj na przymiarce :-P :-D piekna moja sukienka, cala, teraz tylko zwezanie ciut ciut bo schudlam :-) i doszywanie srebrnych elementow, 20 maja zatwierdzenie odbioru ale zostawiam ja w salonie do tydzien przed slubem. ale wiecie, co babaka w tym salonie jedna tak niemila ze szok! ubiera mnie w ta sukienke, gora jeszcze na szpilkach wiec mi sie obsuwa to sobie trzymam rekoma od gory a ona na mnie z morda "no ale gdzie pani tymi rekami trzyma, nize" no to ja nizej a ona znowu "na pas..nie tu..tam...jak sie pani bedzie ubierac w domu, przeciez to trzeba wszystko dokladni"... normalnie szok. mnie chyba zatkalo bo sie nic nie odezwalam.. na szczescie pozniej przyszla druga babka, dobralysmy bializne, sliczny wisiorek pod szyje. takie kamyczki ale bardzo delikatne :-) kala, u was juz ostatni zakret :-) super :-) belleteyn, mnie sie ta ozdoba baardzo podoba :-) mysle ze z bordo bedzie tez ladnie :-) ogolnie mnie sie podobaja bardzo zywe kwiaty i sama tez bede miec :-) babitku, wlasnie zapamietalam, chyba dobrze (?) ze ty tez mialas zywa roze we wlosach?? jak ci sie to spisal?? nie oklapla ci w czasie impezy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, mozwe glupie :-) co do platkow kwiatow. tak sie zastanawiam, czy jak ludzie beda rzucac to jest mozliwe ze jakos tak beda te platki leciec ze moga mi uplamic sukienke...?? z gory prosze o niesmanie sie z tego pytania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer - myślę, że gdybyś leżała na tym płatkach mógłby być kłopot. Jeśli bardzo się obawiasz np. na Allegro można kupić sztuczne płatki róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer Eeeee jakby rzucali kiszona kapusta to może by ubrudzili, ale tak to nie... Mnie sie ten z wyczaj z kasą też nie podoba, ksiadz na spotkaniu rodziców narzeczonych (tak, tak dobrze czytacie -bylo i takie i co więcej mnóstwo ludzi przyszło) śmiał się troche z tych zwyczajów i moi przyznali mu rację i mnie chyba nie uraczą takimi cudami. Babki w sklepach generalnie nie należą do najmilszych -ył nawet topik o nieprzyjemnych sytuacjach w salonach ślubnych. Moja kuzynka, tego samego wzrostu co ja (czyli mizernego) była na sobotnich szybkich zakupach, w dresie. Wpadł jej w oko salon z sukniami i weszła tak na szybkiego zobaczyć co mają, żeby wiedzieć, czy warto tu wrócić. Sprzedawczyni wychiliła się zaspana zza kotary, rzuciła na nią okiem i powiedziała \"Komunijne to po prawej\". Kuzynka zmyła się w szybkim tempie :) Belleteyn_ mnie się wydaje, że do woalki to raczej stroik z sztucznych, ale nie widziałam nigdy i moge sięmylić. Jeśli koniecznie z żywym to nie w odcieniach bieli, ale właśnie bordo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam do takiej pani, u której zamawiałam kwiatek ozdobny dla swojej mamuśki - zobaczymy co odpisze. Ja w ogole chciałabym, aby ta woalka była w kolorze ecru, miała jakies dorbne piórka, koraliki czy listeczki i miejsce na wpięcie bordowej róży - tak se wymyśliłam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn_ to jest strona z woalkami http://www.birdcageveils.com/ ja sie zakochalam w woalkach i mam mnostwo zdjec ze slubnymi woalkami, i w 80% woalki sa laczone z zywymi kwiatami:) jesli chcesz, to przesle ci wieczorem zdjecia. ja tez chce miec z zywym kwiatem, storczykiem badz orchidea, w kolorze malinowym. Babitku - gratulacje mloda zonko!:D tez czekam na zdjatka!:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po spowiedzi,teraz każdy eci w swoją stronę,a po południu znów razem się spotkamy:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, boska ta stronka :D. Zastanawiam się tylko gdzie je kupić, może spróbować w pracowni, w której robią kapelusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ - mozesz zapytac w salonie gdzie ci szyja suknie, czy zrobia ci cos takiego, ale jak ja zapytalam to babka mi zaspiewala, czy za welon czy za woalke - 160zl. ! tylko ze oni maja z toczkiem. a ty pewnie chcesz sama woalke, wiec za skrawek materialu, mnie powinno wyjsc. ja robie sama:D bardzo proste w wykonaniu:D robie dziewczynom na zamowienie, i mnie to max 15 zl juz z kwiatem kosztuje:D ps. welony tez sama robie:D w mojej pracowni sie nauczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calineczka ja mam pytanie a taki welon do pasa z drugą krótszą warstwą i z lamówką biały z grzebieniem lub czymś do wpięcia ile by kosztował jak bym u Ciebie zamówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie masz. Jestem pewna, że w salonie zaśpiewałyby mi ze 100-200 zł, za bolerko płacę 400 zł (:-/). Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywam:) tzn piorę J. koszule na ślub -otem czeka mnie prasowanie,ale ogólnie stresa jeszcze nie czuję:) najbardziej boję się momentu przed przysięgą-tam pewnie będzie stres:):P a ogólnie jest ok,J. u swojej mamy, a ja zjem obiadek i poleniuchuję,może posprzątam trochę:) ale muszę uważać na paznokcie,abynie połamać,bo będę miała swoje tyko wymalowane zawsze chodzę w krótkich,a teraz mi dziwnie w długich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kala;) Tobie zostały 4 dni a mi 4 miesiące;):):):):):):) mam nadzieje ze i Tobie piękna pogoda dopisze tak jak Babitkowi i Dariance-żonkom;):) z tych które piszą to potem w kolejce summer i zonqa-14 czerwca kati 21 czerwca zabusia 19 lipca gagatka 2 sierpnia Belleteyn i Calineczka 16 sierpnia waikiki 23 sierpnia ja 30 ruda 27 grudnia... jest jeszcze baloo i dubduss ale nie wiem kiedy one ślubują... tylko 13 ślubów do końca roku??????????????????????? cos mi mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×