Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

My 3 i kilka miechów. Wczoraj mielismy dzień na wspominanie- wiele się przez ten czas zmieniło....Wieczorem zakupiliśmy sobie wielkie lody algidy (takie opakowanie rodzinne ) i wszamaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Malutka :) Nie rozpamietuj kochana, przyjdzie czas i na Ciebie :) Gagatku, wyslane :) Calineczko, dziekuje bardzo :) to dopiero pierwsza czesc pleneru, bylismy na cytadeli (staaaaaaaara jednostka - zabytek juz), to te stare mury, na moscie kolejowym - to te z zielonym metalem w kolo :) i na dachu biblioteki uniwersyteckiej - ogrody. teraz pojedziemy jeszcze (jak wyzdrowieje) na jakas laczke, do lasu czy cos - w miejsca, gdzie juz sie moge brudzic swobodnie :) no i zdjecia beda w luzniejszym klimacie, luzny bukiet slonecznikow, wlosy - wiecej rozpuszczonych, makijaz delikatniejszy :) taki to plan. wysle Ci jeszcze raz ostatnich 9 sztuk :) Cafko, dziekuje i Tobie :) wlosy - kolor zmienil sie drastycznie ;) (w miedzyczasie trenowalam jasniejsze odcienei brazu, ale apetyt rosl w miare jedzenia az doszlam do takich :) ) Ruda, jak nie dojda to wysle jeszcze raz - tylko daj znac :) Cafko, z tipsami to prawda - sa osoby w ogole uczulone na zel i akryl, wiec na pewno warto sprobowac wczesniej. i te slubne warto z 2 dni wczesniej, zeby zaczerwienienie na skorkach zeszlo do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku kilka razy już się logowałam i nie ma nowych wiadomości....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - tak :) cale zycie sie kisze w warszawce :) Ruda, wysylam jeszcze raz :) Gagatku, dojdzie, do Ciebie wyslalam pozniej niz do Rudej :) (a jak nie dojdzie tez wysle jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam mam :D:P dziekowac :) sliczne z Was małżeństwo :) hehhe ładnie Wam z oczu patrzy :D hehe fajowy plener :D mi sie marzy tez cos starego jakas fabryka :P stacja kolejowa takei tam :) Agatka zaraz biegnie do fryzjera, zcinam włosy o jakies 8 cm (o ile Pani fryzjerka mi pozwoli tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekowac Gagatku :) Malutka, ja 28 lat tu siedze i pewnie jeszcze posiedze :) moze kiedys nas stad wywieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiphiphura mam babitkowe zdjęcia:D Pięknie wyglądaliście- uśmiech od ucha do ucha i świetna kreacja! Najbardziej podobają mi się zdjęcia na moście- jak Szanowny Pan Mąż skacze w górę . Dużo szczęścia dla Was 🌼 p.s możesz zdradzić "konstrukcję" swojej sukni? bo wygląda jakby nie była na tym nieśmiertelnym kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdansk bardzo lubie Malutka. kojarzyl mi sie zawsze z weekendowymi wycieczkami z tata :) Ruda, dziekuje :) w czasie sesji maz zostal nazwany moja prywatna malpka :P (a skakal oczywiscie ze szczescia nad posiadana samica :P ) oczywiscie, ze moge :) zgadza sie - nie jest na kole. jej kolejne warstwy to: 1) podszewka, w dol ktorej jest wszyta fiszbina - odbijajaca suknie od nog, ale jednoczesnie gietka - bez efektu kola :) 2) na podszewce wszyty tiul - sztywny bardzo, rowniez odbijajacy od nog - zaczynal sie mniej wiecej na wysokosci ud. 3) kolejna warstwa podszewki - wygladzajaca zagniecenia powstale w wyniku sztywnosci tiulu :D 4) z tym wszystkim zszyty gorset - bardzo sztywny, usztywniany fiszbinami co kawalek 5) wartswa wierzchnia - satyna 6) wierzchnia warstwa warstwy wierzchniej :D - szyfon x 2 :) - zszyty z satyna krotko mowiac - 6 warstw :) (zapewniam, ze daleko temu do wygody :) ), do zakladania 2 etapowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny o widze ze babitek zdkecia rozsyla jesli mozna do mnie tez poprosze kasiunia_uk@o2.pl babitku a tak przy okazji wyzdrowialas juz jak sie czujesz? wpadlam tylko na chwile bo na 18 do poradni jedziemy na kurs wejde na kafeterie wieczorkiem pa pa z gory dziekuje za foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizas sporo tego..... ale pewnie będę mieć podobnie (koło w moim przypadku jest niewskazane- nie przy tym wzroście...) Czy efekt był bardziej "zwiewny" czy bardziej "trzyma się wszystko" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek - wyslalam :) Ruda, efekt byl raczej zwiewny, ale nie do konca, bo jednak tyle tego wszystkiego powodowalo, ze nie czulam sie jak w mgielce ;) ale na pewno nie byla to zwalista ciezka suknia (tzn ciezka byla w wadze :) ale nie w odbiorze) - chcialam taka raczej delikatniejsza.. tyle ze niestety jej wyglad nie odzwierciedla urokow jej dzwigania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też zależy na takiej delikatniejszej-cóż, trzeba będzie się przemęczyć- w koncu to jeden dzień i nie komfort jest tu najważniejszy (pomijam fakt, że trzeba się w sukni dobrze czuć) Całe szczęście, że mineły te czasy, kiedy takie kiece nosiło się codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ja tez chce zdjecia :D /// kurde net mi siadl i nie moglam wczesniej wejsc zaraz poczytam co naskrobalyscie zauwazylam tylko ze Babitek kochany zdjecia wysyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec czekam zapomnialam meila podac :D zakochana-czarownica@tlen.pl ja sie nie moge doczekac juz 22 maja bo jade znowu na moja kochana wies na Boże Ciało a potem zostaje i wyruszam tam wlasnie na poszukiwania sukni slubnej:D a raczej peirwsze co to przymierzenie tych upatrzonych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku - prześliczna suknia, wygląda jak mgiełka... Śliczne zdjęcia, bardzo ładnie wyglądałaś - no i przystojna z was para :D. Ja idę na naukę - trzecia (nie z kolei, tylko w ogóle, bo my sobie tak "random" chodzimy)- ale to nudneeeeeee. Pozdrawiam:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, juz wysylam :) Malutka - oj chyba tak :) albo ladnie, albo wygodnie ;) przyjdzie dzien, ze nie bedzie Ci juz zal Malutka :) Ruda, no mus to mus :) ojjjj tak, jakbym w takiej sukni miala chodzic codziennie, pewnie spaliliby mnie na stosie, bo chodzilabym nago :D Belleteyn, dziekuje bardzo :) "random chodzimy" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrocilam z pracy :) Babitku ja tez chce kochana twoje zdjecie moj emeil to izabela37@wp.pl z gory dziekuje uciekam obiadek robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze nauki były b. fajne (poza tym NPR...) i byliśmy na wszystkich oprócz jednej - wtedy przypadała nasza 3 rocznica pierwszego spotkania- planowalismy kolację w domciu, a jak sie póżniej okazało był to również dzień zaręczyn :) Zaczęliśmy na nie chodzić dlatego, że miały b. dobra opinię wśród znajomych (ksiądz jest naprawdę do rzeczy, a jesli ktoś ma watpilowości, czy to "TA" osoba to po naukach uzyskuje pewnosć lub...para się rozstaje) a mój M chyba chciał się "przymierzyć " do tematu- nie dziwię mu się- z tego co wyczytałam przez te parę miesięcy bycia na forum jest on najmłodszym narzeczonym :) i znów jestesmy niestandardowi...:D Babitek- jeansy rulez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, grunt zebys byla szczesliwa :) Iza, wyslalam :) Ruda, my tez bylismy zadowoleni z nauk, bylismy na jednodniowych i caly ich urok wbrew pozorom nie polegal tylko na szybkim tempie ;) byly po prostu ciekawe, fajny ksiadz i fajna babeczka z poradni. Najmlodszym? czyli, ze ile wiosen? :) Ruda - dzinsy i wszelkie bojowkopodobne rulez :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik '87 a ja '85 :) Kiedy powiedział swojej rodzinie, że się zaręczylismy to pierwsza ich myśl- jestem w ciąży........i ciężki szok, kiedy mówił, że nie. Mieszkamy razem od pażdziernika, on sam się utrzymuje- nikogo się nie musi pytać o zgode- pogadali i przestali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeee Babitek zdjecia przepiekne...suknia cudo:D naprawde lekko wyglada :) .. pieknie jeszcze raz gratuluje szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co hehe chyba sie spiewac zaczne uczyc:D bo na weselu dostalam komplement od zespolu ze mam ladny glos razem z dziewczyna od kuzyna Karola:D tylko nie mamy wycwiczonych zeby przekrzyczec muzyke :D .. hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - no nie powinno.. Ruda, :) i pieknie :) moj to '79 - jego rodzice sie ucieszyli, ze 'w koncu' :D, no a ja '80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka- co się stało, że zerwaliście????????? Serce jest głupie- tak jak kot chodzi swoimi drogami i nijak z nim nie można wdawać się w dyskusję....Moja kuzynka tez przeżywa gehennę......eh dużo by pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, dziekuje bardzo :) lekko wygladajace 6 warstw koszmaru sukienkowego :D ale grunt ze tylko ja to czulam ;) nie bylo widac. no to wio kochana, na lekcje spiewu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - i jak tu odpowiedzieć na pytanie "Kiedy jest odpowiedni wiek na małżeństwo?" To tak indywidualna sprawa a ludzie to by chcieli sztywny przedział od...do..... (a pózniej to chyba na odstrzał :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka....skoro uciekł to chyba naprawdę nie był gotowy...i nie warto rozpamiętywać- lepiej, że stało się to przed ślubem niż po- życzę Ci kochana, byś zobaczyła znów życie w radosnych barwach i wierzę, że na każdego czeka ta jedyna osoba- jedni odnajdują ją szybciej, inni póżniej- ale bez wątpienia istnieje i warto czekać na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×