Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Rybnik-Iza Wszystkiego najlepsiejszego dla Was 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 My jedziemy do Pragi lub gdzieś w świat na tydzień (niedługo zaczniemy przeglądac oferty biur podróży na zimę, ponoć już są) - dlatego właśnie wybraliśmy grudzień- możemy bez zawalania studiów wyjechać sobie gdzieś. Mieszkamy razem i bardzo nam zależało na tym, żeby ten czas "poślubny" różnił się od tego, co jest teraz . Dlatego też wesele jest skromniejsze, żeby starczyło na podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem wysłało się 2 razy?????????????????? glupi ten net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że ok miesiąca- ale to wtedy, gdy lista jest już całkowicie zamknięta. Jesli nie jesteś pewna, czy się np 20% nie wykruszy i na ich miejsce chciałabyś zaprosić np dalszą rodzinę, znajomych to wcześniej, bo poczują się urażeni jak dostaną zaproszenie na 2 tyg przed ślubem (a wiadomo, że takie potwierdzanie trochę zajmie- ten zapomni, ten wyjedzie, jeszcze inny czeka na decyzje szefa o urlopie....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wszystkiego najlepszego z okazji 4 rocznicy :D..:)..jak ten czas leci szybko:)... Agatko no widzisz uswiadomilam CI ze juz chwilka tylko dzieli Cie od tego cudownego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izo i Tomku-wiele radości i miłości i kolejnych rocznic:) ja też poproszę o zdjęcia:) kala321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ja juz po pracy ,Dziekujemy wszystkim za zyczenia ...Macie racje czas leci jak oszalaly jeszcze miesiac i 2 dni i nasz slub koscielny. Pozdrowienia. Uciekam ....Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Summer jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Opis dnia ślubu naprawdę ujmujący. Mam nadzieję, że każdej z nas wyjdzie ten dzień tak jak sobie wymarzyła. Ja równiez poproszę o zdjęcia: niezapominajka0609@onet.pl Dziewczyny co się robi na dniu skupienia dla narzeczonych. Jest msza czy jakieś spotkani? Czy może jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sie z Wami pozegac tzn pozegnac w sensie tym ze nie bede juz caly dzien miala dostep do internetu :( zostałm przenuiesiona do innego wydziału, tzn, wydzial ten sam tylko tylko inne podwydział :o z sekretariu komunikacji przeniesli mnie na rejestracje pojazdów :( bede sobie teraz siedziala w archiwum i bede sie uczyła chyba rejestrowac, nie wiem czy mam plakac czy sie smiac... czas poakze. No :) Dzis byłam na solarium i przypieklam sobie tyłek takze jest super, kupilam tez ponczochy i juz wstepnie mysle nad bielizna :) Moj Michał ma wazny jutro dzien -- obrone!! Takze od 10 trzymajcie za niego kciuki :) Dzien skupienia wyglada tak: najpierw jest spotkanie z ksiedzem cos ta gada, [potem masza a potem znow wracasz na na dalsze spotkanie i wtedy podpsuja kartki :) tak prztynajmniej wyglada to u mopjej kolezanki, bo ja jeszcze nie byłam (przeciez moj M. ma czas :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, rejestrowanie moze i tez bedzie ciekawe ... zobaczysz sama, trzymam kciuki :-) i za michala rowniez, na pewno bedzie do przodu :-) niezapominajka, u nas bylo krotkie spotkanie z ksiedzem w salce, pozniej msza, pozniej jeszcze z ksiedzem 15 minut, sprawy organizacyjne i odbior karteczek :-) da sie przezyc :-P a w sobote ide na slub do corki znajomego taty :-) ale tylko do kosciola. ale itak fajnie, bo soie na swiezo zobacze i moze cos porownam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was do slubu zostaly 3 dni ale jakos jeszcze sie nie denerwuje. izunia wszystkiego najlepszego w dniu waszej rocznicy ja pamietam bez niczego ten dzien poniewaz moj s ma dzis urodziny :) zycze wam spelnienia marzen wszystkiego naj naj i aby ten dzien na ktory tak czekacie i odliczacie byl niezapomniany jak ten z przed kilku lat buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer prosze tez o zdjecie pod koniec roku wysle kazdej z was albumik z naszych slubow :) poczekamy za reszta dziewczyn pozbieramy zdjecia i fajny pokaz moze wyjsc z naszym udzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek to wszystkiego naj dla Twojego przyszlego mezA:) i fajnie ze nie czujesz stresu:).. W ogole to super pomysl z tym albumikiem z naszymi zdjeciami:) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, glupolku, jasne wysle zdjecia w ciagu dnia :-) podpisuje sie pod pomyslem albumiku wspolnego, mysle ze super :-) troche ci zazdroszcze ze ty jeszcze przed, chetnie bym to wszystko jeszcze raz przezyla :-) te same emocje ... ech super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, zauwazylam teraz :-P ze napisalas ze jedziecie do pragi... a dokladniej macie juz cos zaplaowane? sami organizujecie? ciekawie sie bo my jedziemy za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ja juz na nogach pije poranna kawe ,pozniej musze isc do sklepu kupic cos na obiad i do pracy :( Niezapominajka ...Ja ci nie odpowiem na to pytanie ...Bo na takim czyms nie bylam ,ale inne dziewczyne widze ze juz odpisaly :) Gagatka ...No to zycze Tobie aby nowa praca byla lepsza od poprzedniej a moze w krotkim czasie ...Daja ci komp i bedziesz nadal z nami na biezaco 3maj sie.3mam kciuki za TWOJEGO MICHALA :) Glupolek ale fajnie jeszcze tylko 3 dni i kolejna Mloda Para za soba ..Spoznione ale szczere zyczenia dla TWOJEGO PRZYSZLEGO MEZA :) I dziekuje za tak wspaniale zyczenia . Zycze wszystkim Milutkiego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja pradziwa żonka U Nas pogoda była wymażona wwszystko udało się super goście dopsali Mój jak zwykle musiał się spóźnić i błogosławieństwo było raz dwa rodzice oczywiście płakali później szybciutko do kościoła my razem szliśmy do ołtarza, kościół był pięknie udekorowany msza odbyła się szybciutko przynajmniej nam się tak wydaje A sama przysięga trochę śmiechu bo i Łukasz i ja się pomyliliśmy się podobno pożniej życzenia i podobnie jak u sammer pewnie z godzinę Przywitanie na sali też bardzo miłe bo moi bracia cioteczni i znajomi zrobili nam szpaler pod którym musilieliśmy przejść chleb i sól i bardzo udana zabawa do białego rana pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonqa witaj :) Swiezo upieczono zonko ...Ciesze sie razem z Toba ze wasze wesele sie udalo.Pozdrowienia Czekamy na zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonqa wszystkiego najlepszego dla Was!!! Cieszę się, że wszystko się udało (podczas przysięgi sporo osób sie myli :) ot, stres) I czekamy na zjdęcia :) summer- w planach jest Praga tzn poszłam się wywiedziec jakie środki lokomocji mogłyby nas tam zawieżć (nie chcemy prowadzić auta bo z nas początkujący kierowcy, a na kacu, po weselichu, stresach to wiadomo...) i PKP zmienia tuż przed świętami rozkład -czyli nie mogli mi powiedzieć czy 28 lub 29 grudnia coś w ogóle pojedzie i kiedy, linie międzynarodowe PKS też zmieniają, ale na szczęście w okolicach sierpnia- września i będziemy szybciej wiedzieć. Hotel znależlismy na necie, będziemy dzwonić jak znajdziemy dojazd. Ceny mniej wiecej znam, ale mogą się zmienic. Jesli plan się nie uda lub znajdziemy jakąś oferte na sylwka w biurze podróży (kiedys kuzynka jechała do Chorwacji) to się może szarpniemy... Jest jeszcze 3 wariant- góry nasze polskie :) Tylko że wtedy podróż poślubna byłaby pod hasłem \"uczymy się jeżdzić na nartach\"- uwielbiam chodzić po górach, ale to jest co innego i mam wizję, że w pierwszym dniu naszej podróży wywalam się i łamię rękę.... Tak więc decyzja jeszcze nie podjęta :) gagatku- molestuj szefa o przyniesienie komputera do pokoju :) tak nie może być ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już pije kawke w pracy :) Głupolek z tym albumem super pomysł Gagatka trzymam kciuki za Michała Summer czekam na fotki :) Ja dziś ide na przymiarke sukni mojej mamy :) Iza jak tam mąż pamiętał o rocznicy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer :) zdjęcia są prześliczne po prostu wyglądałaś cudnie :))) cudnie cudnie :) Superancka sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer ja tez chcem zdjecia czekam i czekam hehe Wiecie co już nie moge się doczekac tego dnia :0 potem pewnie bede mówić szkoda ze to tak szybko minęło hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) zonqa:) kolejna szczęśliwa mężatka:) aneczka:) kuzynce mojego S nie stawiło się na wesele ponad 60 osób-łaskawie poinformowały o tym 3 dni przed weselem!!!!!!!!!!!!!!!!!! summer:) YZASOBIERAJSKA@interia.pl piszecie że godzinę życzenia sie składały!! u mnie planowo ma być 120 osób(a po nas kolejny ślub parking pod kościołem mały-dwa samochody się nie zmieszczą(tym bardziej że na obuch ślubach ma być razem ok 300 osób) i goście tez swoimi autami będą!!! więc nie da rady zęby nasz wyjechał,tamtych drugich podjechał,potem nasz ich odjechał i nasz podjechał-ale jak nie chcą ubierać kościoła razem t ja tez nie pójdę im na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jest slub za slubem ale ja załatwiłam ze nasz kierowca wjedzie na plac koscielny z drugiej strony :) hihih i nie beda nam przeszkadzały auta stojące na parkingu z przodu kościoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho gdzie sie podziałyscie :) Jeszcze niespełna 2h i do domku tzn do miasta hehe musze kupić kwiatki, tasiemke i naszywke dla rafała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×