Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hehe ja robie sama wystrój tzn na klamkch bedą kokardy z ecry i bordowej organzy a z przodu na masce praywiązana do lusterek ecry organza w literkę "V" z upietymi 4 bordowymi różami a na srodku bordowa kokarda no i oczywiście tablice ślubne rejestracyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś- my mieliśmy skromnie,bo ja nie lubię balonów,laleczek i tym podobnych rzeczy mieliśmy na klamkach z tiulu kokardy i bordowe róże,jak chcesz to wieczorem prześlę Tobie zdjęcie autka naszego teraz lecę do pracy pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala oczywiscie jezeli tylko chcesz to prosze wyslij mi ....Zdjecia ...W sumie te nasze auto jest juz same Fajne :) I nie wiadomo jak go obstroic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubie laleczek i jakis dużych bukietów na masce po co tak jak zrobie myśle ze nie bedzie żle zabiore sie za to dopiero w przyszły weekend bo jak bede suknie odbierac to dostane te róze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rowniez za forum zon 2008 :-) za spotkaniem rowniez, chociaz chyba wszystkim sie nam nie uda zebrac :-) dziewczyny, powysylam jeszcze raz z domu, tym razem powpisuje wasze adresy oddzielnie... ja wlasnie rano widzialam sie chwile z tesciowa, widac ze jak kobieta byla mila 4 dni to dla niej wyczyn, 5. dnia juz nie daje rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie wczoraj dzwonił teść hmm o dziwo był miły i uprzejmy heheaż mnie zaskoczył widać ze teściowa mu nagadała i sie biedak stara jak może hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer - myślałam o aplikacji adwokackiej... Ale dokumenty trzeba złożyć do 6 sierpnia... Rybnik-Iza - trzecie propozycja ubrania najfajniejsza. My mamy czajkę. http://www.waszeudanewesele.pl/czajka/samochod-czajka-5.jpg Chcemy go ubrać tak: na przód po stronie pasażera taki średniej wielkości bukiet ze słoneczników i czerwonych róż (ja takie będę miała kwiatki w bukiecie). Jakieś drobne kokardki ecru, lub bordo na klamki i takie coś z tyłu ze słoneczników: http://wedding.w8w.pl/DEKORACJE/SAMOCHODY/slides/164a.html. Tablice mamy w zestawie, ale ja nie wiem czy nie zamówić z naszymi imionami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no nie to moja mama :) ale powiem Ci jak miałam 18 urodzinki i zaczeli sie schodzić goście i kolega który nie iwedział że niemam siostry powiedział mojej mamie cześć laska hehe a potem jak mu powiedziałam że to moja mama to był w cieżkim szoku :) A mamuska latka swoje już ma hehehe 62 rocznik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza tez najbardziej podoba mi się trzecia propozycja. My będziemy mieć max kilka wstążek- lalki, pogrzebowe bukiety i inne szkaradzieństwa odpadają. No i nie wiemy jeszcze czym pojedziemy :) marzą mi się sanie, ale to nierealne- od kościoła do sali jest dobrych kilka km, snieg może być nikły lub wcale. Miałam poprosić wujka o pożyczenie garbusa (żółty, pełen optymizm) ale się rozkraczył. Wujek nie traktuje go jako sprzet codziennego użytku, tylko jako hobby, zanim go naprawi to hoho albo i dłużej (a ostatnio sam podupada na zdrowiu). Chyba pójdę do niego pogadać, czy zna kogoś z okolic z garbusem (należy do klubu jakiegoś-tam i powinien wiedzieć) Zabusia- gdybym nie przeczytała, że chodzi o mamę, to tez bym pomyślała, że to siostra :) Za spotkaniem tez jestem- i wcale nie jest to takie nierealne- kuzynka była już na 2 zjazdach forumowiczek- mlodych matek i osób chorych na celiakię. Trzeba tylko chcieć :) Sękata- jasnę, ze możesz się dopisać, ale jak to technicznie wykonać to nie wiem. Mnie wpisywał Babitek bo mi się kalendarz nie wyświetlał kala-forum tesciowych będzie the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) nikt mi nie odpowiedział:( izuś:) pierwsza dekoracja super a szczególnie jej kolorek:) spotkanie czemu nie-dla chcącego nic trudnego ;) :) zabusia:) niezła mama:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - chodzi o dzień skupienia? Jesli dostałaś tzw. indeksy narzeczonych to tam masz do wpisania 10 spotkań na tzw. konferencjach przedmałżeńskich, 3 spotkania indywidualne w poradni, 2 spowiedzi przedślubne i właśnie dzień skupienia - jest to taka msza, odbywa się w niedziele po południu, masz tam okazję sie wyspowiadać itp. Co do detali to ja nie wiem jak to jest dokładne, bo to dopiero przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Yuzulka to chodzi o te dni skupienia ?? to takie spotkania dla nowożeńców z ksiedzem jest masz różne pogawędki, rozwiązuje sie różne problemy dyslutuje z dego co wiem trwają jeden lub dwa dni :) Dzieki w imieniu mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie musimy uczestniczyć w dniu skupienia mamy tylko nauki które trwały 3 dni dwa spotkania w poradni jedno pół godziny drugie 15min, spowiedz 2 razy i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie Arab na wielbłądzie już trzeci dzień, obok niego ledwo biegnie żona, widać ze już nie daje rady. W pewnym momencie Arab zatrzymuje się i mówi do żony: - Wracaj do domu i przynieś flamaster Żona patrzy na niego zdumiona, no, ale przecież nie zaprotestuje... Minęło 6 dni żona, ledwo rusza nogami, skrajnie wycieńczona wraca z flamastrem. Podaje go mężowi, na co on: -Namaluj mi na plecach szachownice! Żona patrzy na niego jak na wariata, ale bez szemrania wykonała polecenie. Gdy już skończyła mąż do niej: - A teraz podrap mnie w C4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) dawno mnie tu nie było, bo zalatana jestem... w pracy masa roboty, a po pracy nauka - bo sesja i rozwozimy zaproszenia ;-) kurde byłam na slubie kumpeli w ostatnią sobotę, z resztą niektóre z Was widziały fokę... DZIĘKI ZA MIŁE KOMENTARZE!!!! KOCHANE JESTEŚCIE!!!! Kumpeli ślub i wesele wyszły ślicznie! Zazdroszcze jej takiej pięknej imprezki i zastanawiam sie jak u mnie będzie. Wiecie co mój men wymyślił???? Że pojedziemy do ślubu takim 3-kołowym motorem... w sumie to spoko, fajny, oryginalny pomysł, ale się o sukienkę martwię, więc musi ten motor przejść mega kontrolę z mojej strony! Kurcze Wy też już jesteście co niektóre po... Dobrze, ze Was mamy, to nam pomożecie jakby co, albo podpowiecie! Ja mam stresa coraz większego :-( musze iść do kościoła pozałatwiać papierkowe sprawy. Przypomnijcie mi prosze Was co ja tam musze załatwić ze swojej parafii, bo slub mam w innej. To pozwolenie, dokument odnośnie chrztu i bierzmowania tak?? jak to sie dokładnie nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma takiego dnia skupienia ;-) zabusia ale Ci się humorek trzyma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hek fajnie że do nas wpadłaś :) Co do paierków kościelnych to musisz załatwić zapowiedzi jeszcze i karteczki do spowiedzi, donieść nazwiska i nr pesel świadkówwraz z ich miejscem zamieszkania @W swojej parafii tylko załatwiasz pozwolenie na slub gdzie indziej, metryke chrztu wraz z zaświdczeniem o bierzmowaniu i zapowiedzi to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia dzięki za instrukcje!!!!!!!!!!!!! bo się kurde głubie zawsze w takich papierkowych sprawach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a w USC to co tam trzeba miec za dokumenty żeby załatwić wszystko?? ***************ta biurokracja jest najgorsza!*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny niedawno bylam na sali zawiesc owoce napoje i alkohol. troche zabiegana dzis jestem.napisze wiecej wieczorkiem. kala 321 jeste z wojewodztwa kujawsko pomorskiego mieszkam 40 km od bydgoszcz ;) do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane widze rozgadane na calego:) ja to mam zawsze szczescie :)...hehe zawsze rozgadane jak mnie niema:)...no i waikiki zajrzala w koncu:)... co do dekoracji auta my chcemy cos takiego http://allegro.pl/item380956403__dekoracja_samochodu_nowa_ekstrawagancja_3.html tylko bez tego bukietu na srodku sam tiul i tyle:)...nie chcemy przesadzic bo samochod jes nowy i duzo mu nie trzeba,...plus na klamki tez z tiulu wiadomo:).... tablice rejestracyjne zostana bez zmian:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bez tych balonow tam z tylu hehe:)..laleczek slonikow i tych innych tez nie lubie ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer ja też nie dostałam zdjęć :( Ja byłam dziś nareszcie w USC wyciągnąć odpis aktu urodzenia. W sobotę idziemy na dzień skupienia, a w przyszłym tygodniu mam nadzieję uda nam się załatwić wszystkie papierki w USC. Nasze autko do ślubu to ROVER 75.Wybrałam już strojenie. Będą to dwa serduszka z kwiatów, takich jak w moim bukiecie ślubnym, czyli róż, tylko jeszcze nie zdecydowałam ostatecznie jaki to ma być kolor. Jeśli będzie ciepło to będą to sztuczne kwiaty na pół z żywymi, żeby tak szybko nie zwiędły. Oprócz tego przy klamkach jakieś kokardki z tiulu z wpiętą jedną różyczką. Tablice mamy już w cenie wynajmu autka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i kuję ale znalazłam czas by pokłócić się z tym moim przyszłym :O szyba nam w drzwiach się rozleciała i mimo klejenia na różne sposoby górna część odpadła. Przecież ja jako baba nie będę sie takimi rzeczami zajmować, a zaczęło mnie to wkurzac po tygodniu "okienka" na nasz pokój :O Aktualnie M siedzi w OBI i kupuje jakąś pancerną dyktę/pilśniówkę Tyle na dziś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka - nie wiem jak u was, ale u mnie na to zaświadczenie o braku przeszkód trzeba czekać tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×