Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Cześć :) Belleteyn, u nas pewnie też się około tyle czasu czeka, ale te dokumenty z USC po podpisaniu chyba sami prześlą do parafii, no albo je pójdziemy odebrać jak będą gotowe. We wtorek idziemy spisywać protokół u księdza, a konkordat mamy donieść jak będzie gotowy, tak nam pani w kancelarii powiedziała. Głupolek wszystkiego naj w dniu ślubu i wiele radości w Waszym dalszym wspólnym życiu już jako małżeństwo. Jedno jest pewne pogoda dziś Wam dopisałą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) aneczka -jutro lub wieczorem wyslę Ci zdjęcia,bo zaraz uciekam na ur do znajomej:) sękata -wszystkiego najlepszego z okazji\"osiemnastych...;)\"zdrówka i miłości:D Głupolek -niech Wam się szczęści,kochajcie się i szanujcie.Niech Wam zawsze w sercach szczęście świeci i radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla faceta może coś do kompa,albo autka,jest zawsze tyle nowosci i gadżetów,że zawsze jest z czego wybierać.Pozatym narzędzia,elektronarzędzia,to się zawsze przydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro od 8 do 16 w pracy,a potem bieg,aby się wyszykować na gości ale cóż"życie ..."jak to mówią nasi uczniowie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole co do urodzin to moj ma 21 lipca i stwierdzilam ze kupie mu perfum nie wiem Armani albo Hugo Bossa jeszcze nie wiem:)...zobaczymy...Bo juz nie mam innych pomyslow nie bede mu co urodziny w sumie kupowac bluzki lancuszka hehe czy spodni czy czegos podobnego.. ;)...A poza tym to wlasnie wrocilam z m1 bo bylam po prezent dla taty ... zlozylismy sie z bratem co by lepszy kupic no i kupilismy mu saszetke skorzana na dokumenty bo mu sie stara popsula i ucieszyl sie jak dziecko hehe i do tego wodke Sobieski Estet:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...:D Kati dzisiaj Twoja kolej jak dobrze pamietam wiec wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :) oby zabawa byla wysmienita i pogoda wam dopisala:)...duzo szczescia milosci...i zebyscie mieli same cudowne chwile w zyciu..a trudnych jak najmniej i obyscie je pokonywali ze spokojem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, przede wszystkim dla Glupolka: spoznione ale serdeczne zyczenia pieknej wspolnej drogi, abyscie zawsze szli obok siebie a wasza milosc byla taka jak wczorajszego dnia. ❤️❤️ i dla dzisiejszej Panny Mlodej - kati: zycze Wam pieknej pogody, odatych przezyc i wielkich emocji, ktore zapamietacie na zawsze i po ktore bedziecie siegac zawsze, gdy cos bedzie szlo nie po waszej mysli. wspanialej zabawy i badzcie szczesliwi! ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz juz do wszystkich innych :-) wyalalam przed chwila fotki do zabusi, belleteyn i aneczki. mam nadzieje ze dojda 😡 u nas mlym kompletny, szykujemy sie do wyjazdu i w miedzyczasie zaltwiamy milion innych spraw... powoli wybieramy zdjecia do albumu a zdjec mamy naprawde mnostwo i wiekszosc to naprawde piekne zdjecia... moj m. ma urodziny w pazdzierniku, z problemem nie mamy zbytnio problemu, moze to uznacie za glupie i prostackie ale i na moje i jego urodziny idziemy sobie razem do sklepu i cos wybieramy wspolnie, czyli kazde dla siebie. natomiast inaczej jest na wigilie, tutaj sa totalne niespodzianki no i tez wielki problem :-) aaaa sekata -🖐️. jeszcze nie zdazylysmy sie przywitac :-D zabusia, plener na zamku bedzie na pewno super. my mielismy w poniedzialek na zamku w bedzinie, bylo naprawde super. pogoda nam rowniez dopisala, fotograf sie okazal bardzo sympatycznym mlodym czlowiekiem i w zasadzie caly czas swietnie sie z m. bawilismy na tej sesji. fotki beda po naszym powrocie, na stronie internetowej fotografa to wam podesle link :-P iza, u ciebie juz mniej niz miesiac... super. zaczynacie sie juz lekko stresowac ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kati wszystkiego najlepszego na Nowej drodze zycia Milosci ,duzo dzieci i zeby ten dzien zapietalas do konca swoich dni -Iza i Tomek. Summer stres juz troszeczke jest wczoraj pisalam jeszcze do ksiedza co jeszcze nam jest potrzebne wiec jeszcze potrzebujemy kartki ze spowiedzi (nie wiem czy to mamy w protokole czy nie ajak nie to nam je da jak przyjdziemy do niego )no i dokument Slubu cywilnego no i oczywiscie protokol. Ciagle tylko mysle co jeszcze zalatwic ...Aha wczoraj Tesciowa a pozniej szwgaierka dowiedzielismy ze zmienilismy samochod ....Ale bylo zdziwienia w naszej rodzinie nigdy nic sie nie ukrywa. Wczoraj tez zapytalam sie ile kosztuje dany bukiet moj do slubu ok 120-140 zl ...Za butonierke osobno 10 zl ,Dzis tesciowa miala sie isc jeszcze zapytac do nas tam ile oni by chcieli :) Uciekam dziewczyny sprzatac ...Bo wczoraj nie mialam sily a tak sie nie wyspalam vbo wczoraj Turki wygraly mecz i sobie swietowali ...A u nas dzisiaj Karuzele wiec po poludniu idziemy z mezem szwagierka i mala Chantalka (bo taty jej jest na kursie)na karazule . Zycze wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja z Wami :) ale dzis fajna pogoda :) mozna byłoby sie poopalac gdyby sie tyl;ko miało czas :) zaraz lece sprztac :) potem do babci a potem na grilla, okazało sie ze mamy jeszcze jedna osobe zaprosuic no i 3 ale caly czas brak zaproszen dla nich, tzn. mam ale potrzebuje 3 a ja mam 2 inne i jedno inne??!! Myślicie ze mozna w jednej rodzinie zostawic inne zaproszenia?? Kati-Kati wszystkiego dobrego na Nowej Drodze życia, dużo miłości, szczescia. :) 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko zazdroszcze ci fajnej pogody do opalania u nas niestety taka nie jest jest zachmurzone ... A co do zaproszen to pewnie ze mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka :-) pewnie ze mozna :-) ale bym sobie tez posiedziala na grillu ... ale dzis ide na slub corki znajomego rodzicow :-) fajnie :-) przypomne sobie wszystko na swiezo. iza, j probuje czasem marcina wyciagnac na karuzele ale on mi mowi ze co najwyzej moze ze mna pojsc do palacu strachow :-D cos mi sie wydaje ze jak bedziemy miec maluch to mamusia bedzie z nim zaiwaniac na karuzele :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Nie mam co robić :D Wstałam sobie o 6.30, sprzątnęłam łazienkę, wzięłam prysznic itd. Teraz czekam na fryzjera - idę na 12.30 Nie denerwuję się w sumie - narazie :) Jestem dziś sama z rodzicami w domku - D pojechał wczoraj do wawy i stamtąd przyjedzie ze świadkiem. Tzn mam nadzieję że przyjedzie :D Wczoraj D był baaaaardzo zdenerwowany. Byliśmy w kościele, kościelny pokazał nam jak to wszystko będzie wyglądać i D się strasznie przejął. Nie wierzył, że to już :) Dziś jeszcze śpi :) Ja z nerwów nie mogłam. Moi rodzice strasznie zdenerwowani. Mama biega jak szalona, sprząta ciągle i chce by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Tata ma nerwy od rana bo popsuły się 2 z trzech samochodów. Ale już naprawione na szczęście :) Zaraz przyjedzie świdkowa i jedziemy się czesać. Suknia wywieszona się prostuje. Pogoda jak narazie ładna, ale coś się chmurzy. Oby tylko nie padało. Ps. Dziękujemy wszystkim za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati z nerwów posprztałas ta łazienke?? Czy po prostu była taka potrzeba :) Ja ide do babci :) bede ja myc i sprztaca (ale juz nie ja tylko dom) potem wybymwam :) summer jak chhcesz na grilla to zapraszam, ja nie mam ochoty bo na prawde strama sie schudac a moj m zawsze mi takie atrakcje wynajdzie ze trzeba jesc, to strogonow, to pizza to grill, za tydzien bedziemy oblewac jego licencjata inzyniera i znowu zarełko :) a kg nie ubywa tzn. ubywa bo wczoraj było 56,8 :) Ide do tej babci :) Kati jeszcze raz wszystkiego dobrego kochana, y\\trzymaj sie ciepło :) i mnie tez sie chmurzy juz :( Kurcze jak Wy sie nie stresujecie to moze ja tez nie bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nie musiałam jej sprzątać bo to łazienka rodziców, ale jakoś tak wyszło :) Tylko ciągle patrzę na moje pazurki, czy nie połamane. D nadal śpi. Chyba z nerwów :) Oooo dodzwoniłam się do teścia :) D nie śpi tylko miał wyciszony tel. Twierdzi że jest spokojny :) Ja zmykam do fryzjera za chwilkę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kati) najszczersze zyczonka radości,marzeń spełnienia i zero stresu.🌼 summer:( a mi nie wysłałaś:(:( nam dzis zostało ino 70 dni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza, poszly fotki :-) daj znac czy doszly. kati, kobieto jestes niesamowita ze sprztaniem w dzien wlasnego slubu :-) czy wiemy o ktorej kati slubuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wlasnie wrocilam do domku z pracy:P...wiecie co poszlam przeparkowac samochod gdzie indziej jak bylam na targu w pracy i jechali panstwo mlodzi ale jak pieknie wygladali jechali w trzykolowoym motorze i obok nich pelno motorow chyba ze 40 a przed nimi w cabriolecie kamerzysta ale cudnie to wygladalo:)...az nie moge sie swojego slubu doczekac:)... Milego dnia :) czas sie wziac za sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati podziwiam za sprzątanie :D Wszystkiego dobrego :) Niech miłość Wasza, jak wino, nabiera z dniem każdym mocy i słodyczy. Nie mam czasu pisać dziewczyny czasem Was poczytuje- sesja 😭 Do tego jadę za chwile podpisac umowę na czas nieokreślony (próbna 3 miesieczna się skończyła juz dawno) i przechodzę na wrzesień i pażdziernik na cały etat .......ehhhhhh czego człowiek nie robi, by TEN DZIEŃ był wyjątkowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati w uroczystym dniu zaślubin życzę aby życie dało Wam wszystko, co może dać w darze: szczęście, pogodę w miłości i uśmiech wiecznej radości! :) Summer chyba tylko ja nie dostałam Twoich zdjęć :( Ja już po obiadku.O 15 wybywamy na Dzień Skupienia. Ciekawe ile to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam dzisiejszym żonkosiom życze STO lat :) Ja zabiegana robie ozdoby na autko potem gril jak wkleje zdjęcia podeśle link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. To znowu ja :D Siedzę w super fryzurce i makijażu i czekam na godzinę zero. To chyba najgorsze, chociaż jeszcze nie za bardzo się stresuję. D już jedzie. O godz. 17.00 przyjeżdża fotograf, kamerzysta i zespół. Msza na 18.00. No to zmykam bo przyjechała świadkowa i bratowa. Jakoś to będzie :) Już chyba nie napiszę także papa - może jutro napisze coś na gorąco. papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×