Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Wszystkiego co najlepsze,wiele łask,miłości i aby usmiech gościł zawsze na Waszych ustach-dla Ciebie i Darka-kamila i jarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane dziekuje serdecznie za zyczenia probowalam cos napisac w dzien slubu ale mialam problem z internetem. nie wiem od czego zaczac moze od poczatku dzien do poludnia zapowiadal sie fatalnie padalo ale godz 14 i slonko zaswiecilo. zero stresu przez caly dzien lecz cos zaczelo sie dziac jak ksiadz po nasz wyszedl przysiega przebiegla w miare spokonie choc w chwili powiedzenie nie opuszcze cie az do smierci w oku zakrecila sie lza i zrobily mi sie oczy szkliste tak czulam. wszystko sie udalo tak jak zaplanowalam zadnych wpadek pelen luz, super kamerzysta i fotograf wszystko na luzie naprawde super lecz ten czas bardzo szybko upynal. zostalo mi bardzo duzo wodki jedzenia orkiestra superrrrrrrrrrrrrrrrr niektorzy z moich gosci prosili ich o wizytowki maja juz oni terminy rezerwacji zajete do 2009 roku. od rana dzis dostawalismy z mezem sms i podiekowania od gosci za wspaniala zabawe.najbardziej przyjemniej bede wspominala droge z kosciola na sale. ludzie na przystankach machali do nas autobusy trabily jak i taksowkarze naprawde bylo to bardzo mile i czulam sie raz w zyciu jak gwiazda. nawet podczas zdjec ludzie skladali nam zyczenia. nie zaponme tego dnia do konca zycia i teraz juz nie moge doczekac sie plyty z wesela. dziekuje w imieniu swoim jak i meza za zyczenia. spoznione bo po polnocy ale zyczenia szczecia milosci na nowej drodze zycia , wzajemnego szacunku jak i potomstwa dla dziewczyn ktore slubuja dzis.wszystkiego naj naj ps. jak beda zdjecia zaraz wysylam kazdej z was obiecuje dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupolek -super ,że wszystko się udało:Dkolejna szczęśliwa żona:) ja pozegnałam gości i zaraz idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle wczoraj % jak tak dalej pojdzie to do wesela sie rozpije :) Za tydzien bede znow pic :) ło matko :) Głupolek fajnie ze wszystko sie udało, miło sie czyta takie wypowiedzi :) A powiedzcie mi dziewczynki Drogie Zonki czy mialyscie jakis układ, tzn tanczyliscie walca? czy zwykly przytulaniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis czuje sie duzo lepiej niz wczoraj czuje sie bardziej wypoczeta ;) A wesele dlugo dlugo bedziemy wspominac. gagatka w moim przypadku byla to wolna piosenka moze nie az przytulaniec ale wolny romantyczny taniec:) milego dnia zycze odezwe sie wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na chwile izulka dziekuje tobie za katke elektroniczna dopiero dzis sprawdzilam poczte. dziekuje jeszcze raz za wszystkie zyczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolku, super ze sie wszystko udalo. masz racje, niesamowicie mija szybko ten dzien i noc niestety ... no to oficjalne witaj w gronie ŻON :-) :-) agatka, mysmy nie mieli ukladu cos tam sobie wymyslilismy kilka dni przed a na weselu wyszlo nam pieknie. tanczylismy wolnyv taniec. na poczatku troche sie stresowalismy ale w pewnym momencie piosenki po prostu poplynelismy :-) az bylam w szoku ze moj m. taki roztanczony :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknelam na nasza liste, z aktywnych kolejne sa zabusia i iza :-) ale macie suuuuuuupeeeeeeeeer :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)żony i panny:D my tańczyliśmy wolny taniec,choć wcześniej moim marzeniem był walc,ale J. miał czas nanaukę,itylko ja go umiałam:).Więc został wolny:)ale było super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja mam małą imprezke mój tata ma urodzinki dzisiaj jutro dzien ojca a we wtorek moje urodzinki :) Zaraz wrzuce lin z prawie gotowymi ozdobami na autko brakuje tylko róż :) No już niedługo my hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)...w piekny goracy dzien:).. my wlasnie z mama wrocilysmy z czech hehe nie bylo co robic wiec pojechalysmy sobie po maly zapas alkoholu do cieszyna:P....widzialam tam ekstra buty slubne wyobrazcie sobie ze kosztowaly 66 zl te same no prawie ten sam wzor co u nas jak widzialam za 110 hehe...nie bylo nhiestety mojego rozmiaru...:/ ....moze jak Karol przyjedzie to podskoczymy jak nie to w nadarzynie poszukam:)>..bo nie chce dawac za buty 200 zl bo to i tak na jeden raz:)..wole cos lepszego na poprawiny sobie kupic.. Glupolek super ze wszystko bylo tak jak chcialas:)...jeszcze raz Gartulacje..:) Co do tanca to ja bym chciala walca zatanczyc eh/....ale nie wiem czy bedzie w ogole czas zeby sie zapisac na kurs:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam z mszy. Duszpasterstwo Akademickie nie ma w zwyczaju organizowac osobnych mszy slubnych tylko podpina ja pod zwykla mszę co skutkuje dużą liczbą gapiów. Dziś ja byłam takim gapiem i żal mi d...ę ściska, że nie pobieramy się we Wrocku. Ksiądz byl szczęśliwy, że przybywa mu nowa rodzina, nawet powiedział głośno próśby PM co do domku z ogródkiem i dobrej pracy :) ludzie klaskali, młodzi pocałowali się "porządnie" -wspaniale.....Ksiądz z mojej parafii nigdy nie potrafił stworzyć takiej atmosfery radości i życzliwości. .....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja sie z Wami zegnam ... ale tylko do niedzieli :-) jutro rano wyjezdzamy do pragi, a ja komputer dzis zostawiam mamie wiec juz nie bede miala dostepu do neta. zycze wszystkim przyszlym zonom owocnych przygotowan, a obecnym szczesliwego tygodnia (dla niektorych pierwszego) w tym nowtym stanie :-P ;-D buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy dziś na kajakach na Zalewie Zemborzyckim. Jestem spalona jak raczek :D. I okazało się że nie umiem wiosłować - w zamian za to, że Tomek cały czas machał wiosłami muszę zrobić spaghetti na obiad ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No i przybyły nam kolejne zadowolone mężatki :) My byliśmy wczoraj na dniu skupienia. Szybko to zleciało. Najpierw ksiądz troszkę mówił o małżeństwie, ale całkiem fajnie i z poczuciem humoru. Potem msza i na końcu rozdał nam kartki zpotwierdzeniem udziału. Summer jeszcze raz podaję swojego maila: niezapominajka0609@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsza dzisiaj :D Ogłaszam uroczyście, że mamy zaklepany zespół :D Skład nie jest jakis fenomenalny, ale przyzwoity- gitarzysta +klawiszowiec +saksofonistka +wokal offcourse (niestety brak dobrej sekcji rytmicznej, ale cóż....) Są to dzieci mojej dyrektorki z podstawówki, a że byłam kujonem to ona mnie pamięta i spuścili z ceny :classic_cool: W tym tygodniu spiszemy umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer milego pobytu w Pradze :) jak przyjedziesz to Cię troche pomecze pytaniami Belleteyn_ ja tez chcę na kajaki ......weżcie mnie ze sobą ;) trochę wiosłować umiem ;) gagatka85 nie rozpijasz się a nabierasz wprawy przed weselem :P My bedziemy tanczyć jakiegoś wolnego przytulańca, bo ja jestem antytalent, jak do tego dojdzie stres to będę dreptać sztywnymi jak kołki nogami.......eeeeee dobrze, że kamerzysty niet :D dzieci nasze nie będa tego oglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :)...o ruda mnie wyprzedzila dzisiaj:P....milego dnia zyczE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja witam już siedze w pracy jest gorąco i nic mi sie nie chce :) Wczoraj imprezka sie udała :) Dzis dzień ojaca a jutro moje 25 urodzinki hehehe Miłego dnia PS> Czy któraś oglądała moje ozdoby na autko ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się po weekendzie :) dziewczynki wybaczcie ale nie odczytam wszystkiego narazie bo nie mam czasu w pracy, preczytałam tylko kilka ostatnich postów :) i powiem że ja też byłam wczoraj na kajakach :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Poniedzialkowo \"W dzien Ojca\" I kolejna podwyzszka zwiazana z naszym weselem :( Tym razem autokar odezwal sie ze z powodu drogiej benzyny niestety musi podwyzszyc cene :( ? Kati -podziwiam cie ze bylas taka spokojny i znalazlam czas zeby do nas napisac ...I jak sie czujesz w roli ZONY ? Glupole ciesze sie ze wesele sie udalo ...I nie ma za co dziekowac za kartke ...Aha przypomnialo mi sie dzisiaj mials oznajmic rodzicom ze ejstes w ciazy i jak przyjeli wiadomosc? My jako pierwszy taniec bedziem ytanczyc tzw Przytulanca! Summmer no zostalo juz tylko 26 dni -....Ciesze sie i maly stres tez jest ? Spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe dla Twojego Taty Zabusia ...No i skladam ci na dzien jutrzejszy najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe spelnienia amrzen duzo milosci ...i aby twoj dzien byl taki jaki go sobie wymarzylas ...Nie wiem czy znajde czas zeby jutro napisac :) Summer milego pobytu odpoczywajcie !!!! Belleteyn ...Fajnie ze na kajakach bylo milo ....I opalenizna sie przyda :) Ruda gratuluje zespolu kolejna rzecz zalatwiona ! Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza widziałas te moje ozdoby na autko sama robiłam :) I dziękuje w imieniu taty i swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zabusia widzialam Ladnie ...Ale ja nie mam checi a nawet ochoty sama stroic auto do slubu nie bede miec na to czasu :) Wole zaplacic ...I miec spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wsumie masz race bo jak przyjedziesz to bedziesz miała inne rzeczy na głowie :) Ja mam już gotowe i tylko chłopy poprzypinaja zanim po mnie przyjadą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×