Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

idę robić album ze zdjęciami kawka i ptasie mleczko na osłodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasie mleczko .................. boze Michała bym oddała za ptasie mleczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ;) widzę że Ty po tych samych pieniądzach co Sławek-jak widzi ptasie mleczko cieszy się jak głupi o sera(wcale nie piszę, ze jesteś głupia) gosiaczek:) pociesze Cię ze ja mam 60 dni do ślubu i przezywam to co Ty-więc na 3 dni przed to mnie w kaftanie zamkną:P:P:P pytanko mam ;) wiecie może jaka jest odległość z Zakopanego do Morskiego Oka??W ile godzin pokonuje się trase-pieszo i busem!! // ?? kala;) tak tak tylko my idealne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tak nie zartuj,bo z J. zastanawiamy sie nad zamiana ptasiego mleczka,na tanią siłę roboczą...:):P tylko co Michał potrafi robic?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - MAMY FOTOGRAFA :D :D :D :D :D Kolega co prawda nie dojechał na piffko do nas, trzebabyło załatwaić sprawę przez gg - bo wyjeżdżamy i to już najwyższy czas na takie sprawy-co było dość karkołomne, ale się zgodził :) Po naszym powrocie spotykamy się i dogadamy szczegóły. Jeszcze tylko dziś męczarnia na uczelni, jutro mniejsza trochę+ stanie w megakolejce :O żeby oddać indeks i dostać numerek- i wakacje, czyli pracy ciąg dalszy- borówki. Mamy kupione mnóstwo zupek chińskich, w proszku, w paczze już gotowe, budyni, konserw, ryżu, makaronu- slowem cały pokój zawalony (M był na zakupach- czasem chłopy się przydają ;) ) gagatka zmywarka napedzana na ptasie mleczko to całkiem fajna rzecz :) Waikiki fryzura świetna, jesli masz tyyyyleeee włosów bedzie piękna :) Darianka jako osoba doświadczona w byciu PM ma wiele racji, ale ja byłam na ślubie na ktorym siostra PM miała białą suknię- nie jakąś balową tylko taką bardziej koszula nocną. Przyszła delegacja z OSP (nie pamiętam kto tam pracował, w każdym razie chłopy znali pana młodego ale nie panią). Dla nich było wszystko jedno- jak biała to musi być PM. Zaczęli skladać życzenia, zagrali na trąbach, bębnach- hałas jak cholera a państwo mlodzi w plenerze....głupio sie im potem tłumaczyło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny myslalam ze bede pierwsza atu prosze jestem druga. wstalam tak wczesnie bo zrobilam mezowi sniadanko do pracy. dziewczyny mam pewna wiadomosc wczoraj bylam z mezem u lekarza i jestem w ciazy w 6 tygodniu hurra..:) udalo sie za pierwszy razem po siedmiu latach razem zostane mamusia w lutym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek gratulacje !!!!!!!!! Teraz to już trzeba założyć forum o mężatkach :D W stanie błogosławionym można wysyłać męża po ogórki i lody w środku nocy ;) a facet szczęśliwy pobiegnie....:) To mi sie najbardziej podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda 22 wiem wiem ostatnio mi kupil ogorki kiszone i kapuste :) rodzice zwariowali ze szczescia tesciowa tez sie cieszy nie ukrywam ze tesciu tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Gosiaczek Witaj -to napewno stres przedslubny ja sobie nie wyobrazam siebie 3 dni przed wielkim wydarzeniem ....Bedzie mnie wszystko denerwowac .3maj sie. Gagatka gratuluje postepow :-) Co do mieszkania Mlodych z Tesciami albo Rodzicami .Ja uwazam ze mlodzi powinni mieszkac osobno :-) Yzulka co do Twojego pytanie ...Bylam w Zakopanem ale nie pamietam ile bylo do Morskiego Oka. Ruda gratuluje zalatwienia fotografa:-) Glopolek -Gratulacje :-) :-).-).-) Pozdrowienia i Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ale sie rozpisałyscie :) Głupolek GRATULUJE fasolki :) My wczoraj daliśmy klucze od tamtego mieszkania i musimy jeszcze dopłacic za gaz i prąd :/ ale to po weselu :) Zjedlismy obiadek u rodziców i pojechaliśmy do siebie :)wieczorem tak ok 21 okazało sie że rafał zostawił telefon u moich rodzcow wiec pojechał po niego a ja sie wykąpałam i zrobiłam kanapki do ptracy :) chwilowy przestój w przygotowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, ulzyło mi, ze Wam się fryzura podoba, bo mój przyszły mąż jak mnie zobaczył to powiedział,z ę jak babcia wyglądam ;-) Ruda 🌻 od wczoraj mam mniej włosów, bo mi fryzjerka troche obcięła i sporo wycieniowała. Ale włosy nie ręce, odrosną :-) poza tym lepiej na lato jak jest ich troche mniej, bo głowa lżejsza ;-) no i oczywiście upięcie będzie bardziej \"czyste\". 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 Ruda gratuluje znalezienia Fotografa :-D :-D :-D jesteś już na pewno spokojniejsza :-) 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ Głupolek kurde jak Ci zazdroszcze :-) ale szczerze gratuluje z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech sie dobrze rozwija w brzusiu i duzo zdrówka dla Was!!!!🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolek a pozatym to jakieś foty wysyłałas a ja nie dostałam 😭 ...jakby co to e-mail: ewkka@wp.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Głupolek-gratuluję:)🌼ale masz fajnie:) dziś moja świadkowa urodziła dziewczynkę(po 30 latach w rodzinie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiemNie wiem czy wam pisałam ale nasz slub jest jedyny tego dnia :) wiec dopłacam 100zł i zrobią nam dekoraje kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki pewnie, że jestem spokojniejsza. A tego mojego przyszłego udusić to mało- naszą pierwszą myślą po ustaleniu daty był brak kamerzysty (nic do załatwiania :) ) i właśnie ten kumpel w roli fotografa (wiadomo, że na weselu będzie sie bawic jak każdy gosć kwestia przygotowań+pleneru+kościoła) - tu wystarczyła rozmowa. A mój M ma kupę czasu. I tak czekaliśmy do ostatniej chwili, ja przypominałam co jakis czas i wyszło jak wyszło :O Mimo mało eleganckiej formy "rozmowy" cieszę się, że mam to już za sobą i nie muszę latać we wrześniu w poszukiwaniu kogos z wolnym terminem...... A mój też na pewno rzuci jakimś tekstm o babci ew starej babie- no bo jak ja zawsze chodzę w rozpuszczonej szopie i trampkach to jak mnie zobaczy taką upiększoną to są 2 możliwości- 1. roześmieje sie i zacznie gadać j.w. 2. zatka go :P mam nadzieje, że ta druga wersja wygra :) Zabusia my też jako jedyni mamy ślub tego dnia, ale stroić kościoła już nie bedziemy- wystarczą dekorację świąteczne, świeże kwiaty są zawsze przy ołtarzu. Więcej byłoby już przesyt. Yzulka w Zakopanem byłam w podstawówce pamiętam drogę, że asfaltowa i taka jakby miejska, ale ile czasu nam zajęło pokonanie jej- zabij, nie wiem..... Dziewczyny tak sobie dzisiaj myślałam, że fajnie, ze tuż przed ślubem będę miała dużo na głowie tzn święta, sprzątanie, wigilia- nie bedę myślała non stop o tym jednym i może dzięki temu mnie do psychiatryka nie wywiozą bo ja straszny nerwus jestem.... Co do mieszkania- dałoby radę z moją teściową (bardzo niekonfliktowa, nie wtrąca sie itp itd) z moimi rodzicami już gorzej ale na pewno nie z Sz.P. Teściem- ostatnio jakbył walnął nam kazanie o tym, że rodzina jest najważniejsza. Takie długie, smętne i najeżone górnolotnymi myślami...starałam się nie rozesmiać mu w twarz....2 krotny rozwodnik, dwóm kobietom życie zmarnował, jedną wpędził w ciezką depresję, nie utrzymuje żadnych kontaktów z połową swoich dzieci (2 z 4) z moim M też miał zamiar zerwać wszelkie więzi, ale jakimś cudem do tego nie doszło......W jego nawrócenie nie wierzę. Oj nie lubię ja go....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, ja mam nadzieje, że jak mój mnie zobaczy nie tylko we fryzurze, ale tez w sukni itd. to też go zatka, nawet nie przymuje takiej opcji, ze sie rozesmieje na mój widok, bo mu zaserwuje prawy sierpowy pod ołtarzem i tak sie skonczy ;-) :-D ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie najbardziej boje tej fryzury- ostatnio spięte włosy miałam na studniówkę (nawet się wtedy nie znaliśmy =nie widział mnie) normalnie mam loki-taka moja cecha charakterystyczna- ale nie chce wyglądać jak "codziennie jak przez ostatnie 23 lata" :O toż to slub :) Prawy sierpowy może być skuteczny byle nie przesadzić- pan młody też musi ładnie na zdjęciach wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie zastanawiam jaka bedzie reakcja R. a wchodzicie razem do koscioła czy wprowadza was tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :). My w poniedziałek jedziemy po garniak dla Tomka - to będą zbiorowe zakupy, bo bierzemy też tatę i brata Tomka - liczymy na jakiś rabacik ;). Ja już po pierwszej mierze sukni - polegało to tylko na ponownym zdjęciu wymiarów już we właściwej bieliznie i butach - nie wiem skąd mi się wzięło przekonanie, że już przymierzę kiecę. Do odbioru 30 lipca :). Zaczynają się potwierdzenia, ale i niestety odmowy przyjścia na ślub/wesele. Chodzimy na kurs tańca i tańczyć będziemy - nietypowo - bluesa do piosenki \"When I fall in love\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm u mnie pierwsza i zarazem ostatnia przymiarka własnie polegała na założeniu sukni prawie gotowej oczywiscie bez koronek i ozdóbek jeszcze :) Dziś Zabusia proponuje na obiadek młode ziemniaczki i brokuły w sosie czosnkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja zamawiam w sieciowym salonie - i ona skądś sobie idzie, a ewentualne poprawki będą wykonane na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja zmówiłam w sosnowcu a sukienka szyta jest w krakowie bo tam ta właścicielka ma szwalnie i drugi salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My idziemy razem do ołtarza. Nie podoba mi sie ten zwyczaj, mój tata też raczej nie byłby chętny do prowadzenia. Moja pierwsza przymiarka będzie polegała na ubraniu na siebie strzępków różniastych skleconych jako tako- tworzy sie w ten sposób tzw bazę. Za wąska? Wszywamy klin. Za szeroka? Wycinamy. Mam nadzieję, ze krawcowa da sobie radę (ponoć już szyła taką suknię no i widziałam jej efekty pracy na innych modelach) teraz sie zastanawaim skąd ja wytrzasnę kremowe futerko do wykończenia płaszczyka......bo pomysł już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bedzie tata wprowadzał do kościoła :) też jakoś nie mogła sie przekonać ale wkoncu córusia tatusia hehe Co do ecrue futerka yhmm dlatego nie chciałabym slubu zimą zimno znając nasz klmat szaro i ponuro brak sniegu i aura nie ta a latem to jakoś tak zwiewnie i lekko nawet jak upał albo burza hehehe A poza tym nie lubie sie ubierac na cebulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn masz może jeszcze adres tej strony z woalkami? Bo do mojej płaszczykowej wizji pasuje taki elegancki akcent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×