Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Aha a mnie sie podobaja ale tylko tak maksymalnie do tyłka :) i napewno biały bo ecrue wygląda jak stara firanka :) Natomiat woalka kiedyś kojarzyła mi sie z pogrzebami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No biała chyba raczej nie. Ja w ogole się nie widze w welonie, tym bardziej, że nie zasługuję :P. I w zupie by mi się maczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie te woalki
juz lepszy welon niz taka woalka. belletyn bedziesz wygladac jak by Ci ptak narobil na czubek glowy, trzeba miec specyficzna urode i stroj do woalki. poza tym woalke zalozysz jeszcze nieraz a welon jest raz w zyciu. wiec nie gadaj ze welny sa brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w życiu, raz w życiu, sranie w banię:-P Tak właśnie kręci się ślubny biznes, że cała ta szopka jest raz w życiu, więc trzeba mieć i to i tamto bo to tylko raz w życiu:-O Jeżeli ktoś welonów nie lubi, nie podoba się sobie w welonie, to po jakiego grzyba ma paradować 12 godzin z firanką na głowie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna pomarańczak, której zdanie jest mojsze. Wiesz co, przekonałaś mnie będzie welon. Aha, welony są cudne. Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochanie wrocilam hehe mam w koncu komputer zrobiony chodzi jak noweczka:D....normalnie stesknilam sie nie zdolalam teraz przeczytac wszystkiego bo wgrywam wszystko..ale jak bede miala czas to poczytam... A glupolek gratuluje:D...normalnie super..:)...bedzie nastepna mamusia na forum u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też idziemy razem do ołtarza, bo ta wersja z tatą jakoś mnie nie przekonuje, choc mam cudownego tatę, ale to takie jakieś amerykańskie i w ogóle chyba bym się jeszcze bardziej wzruszała na początku :-) ja mam welon, ale gładki, prosty, bez żanych lamówek, czy zdobień... zobaczymy jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Belletyn a fotkę chętnie obejrzę adres asmic85@interia.pl Czy taka woalka koniecznie musi zasłaniać pół twarzy? Czy da sie toto zadrzeć do gory na weselu coby nie przeszkadzała? Gdzie zamówiłaś swoja? Welon nie wchodzi w grę- jakoś nie lubię tego ustrojstwa....jesli nie woalka to sam kwiat. Wystarczy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tekst "raz w życiu" mnie nie rusza :) Równie dobrze można powiedzieć- "nie warto robić wesela bo to tylko jedna noc, lepiej tę kasę przeznaczyć na mieszkanie bo to na całe życie" Jak i "wesela warto mieć, bo tylko raz w życiu jest okazja, mieszkanie zawsze sie zdąży wyremontować, a druga okazja na wesele sie nie powtorzy" "warto zainwestować w ubranie pana młodego, bo jeszcze nie raz je założy" "na sukni panny mlodej nie warto oszczędzać bo to jednorazowy wydatek a uwaga wszystkich będzie skupiona na jej stroju" Tak można w nieskończoność.....wszystko zależy od interpretacji :)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam welon ..gladki bez koronek bez lamowek itp....tylko dwuczesciowy jak widzialyscie na zdjeciach:)...dlugi do kosciola krotki na sale... A u nas..do oltarza bedzie mnie prowadzil tata:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - paczka okazała się mieć inną zawartość. Woalkę zamawiałam na Allegro, pani zrobiła ją dokładnie wg moich sugestii - więc nie musi zasłaniać 1/2 twrzy. Martwię się tylko trochę tym, że idzie do mnie ta paczka już 2 tygodnie :-/ - dlatego na razie nie mogę ci polecić osoby, u której zamówiłam swoją woalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ruda:) gratuluje pomyślnie załatwionej sprawy z fotografem :):) a gdzie wybywacie?? ruda co do zachcianek w stanie błogosławionym-to były czasy;);) a teraz to nawet mi ciastka nie da bo sam zje :P:P:P:P głupolek:)👄[usta moje najserdeczniejsze gratulacje;):):):):) jakie płodne te wakacje ;) kala;) gratulacje dla świadkowej :):) ruda ;) pogratulować teściowej :):) waikiki:) jesteś naprawdę śliczna istotką (chyba ze retuszujesz zdjęcia) i Twojego męża na 10000005 zatka pozytywnie :):):):) Zabusia ;) myślałam o tacie-ale ja już przecież oddałam się S :p :p :p :p :p :p :p :p wiec pójdziemy SAMI-JUŻ ZA 59 DNI :):):):):) Belleteyn;) dobrze,że o tym powiedziałaś/napisałaś-ja tez myślałam ze przymierzę-a może w łodzi jest inaczej :):) jutro idę do xsiędza z papierami i umówić sie na S nauki przedślubne-a i wybić mu z głowy chodzenie do poradni(płacić 2oo zł nie będę)poza tym rodzinę już mam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ominely mnie jakies zdjecia:D/?? jak tak to poprosze bardzo :D...zakochana-czarownica@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) w piatek przywaza meble :) a tu nawet remont nie zaczety :o do slubu rowny miesiac, juz nawet nie chce o tym myslec!! Glupolek jeszzce raz gratuluje :) wielkie buziak dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem jakaś popierdółka bo dopiero teraz zauważyłam dobrą nowinę głupolka - hurrra! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wszystkiego dobrego, zdrówka dla mamusi i dzidziusia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, gagatka właśnie mi uświadomiłaś, że nam zostało już tylko 1.5 miesiąca - aaaa! Dziś ugotuję sobie bobu - lubicie dziewczęta ;)? Imili/ no faktycznie, może nie popierdółka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze !!!! Darianka jest mgr inż. :D:D:D:D:D Cholercia cieszę się, cieszę się, cieszę się :D Po drugie !!!!!! Glupolkowi i małżonkowi Glupolka gratuluję rosnącego brzusia ;) super :) Po trzecie!!!! Jestem totalnie wypompowana dzisiaj - upałem i egzaminem a raczej czekaniem na swoją kolej Po czwarte!!!! Pozdrawiam Was wszystkie i... spadam pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze Darianka gratuluje :) :) :D:) prysznic Ci sie jak najbardziej nalezy :P po drugie Gagtka lubic bób ale jeszcze nie jesc w tym roku :P po trzecie ide se zrobic kawe (z naciskiem na se :P ) bo oczeta same mi sie zamykaja a ucz sie musze przepisów. po piate Belletyn :) zleci strasznie, mi tak sztbko zleciało ze szok!! Tera zbym chciala zeby sie dluzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn uwielbiam bób...mniam...w tamtym tygodniu gotowalysmy z mama:D...mniam mniam...a jeszcze lepiej mam ze sprzedajemy bob mniam mniam:P....urok sprzedawania owocow hehe i warzyw:D wszystko na miejscu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubilam po czwarte :) a po czwarte chcialabym juz isc spac :) wczoraj przyjechali goscie i siedzielismy chyba do 2 w nocy wiec te 4 godziny snu nie zrobily mi dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draianka :) kciuki sie przydały :)..po pierwsze :P po kolejne-bub?czy to taki duży groszek?? po następne :P pamiętam jak czekałyśmy na relacje Darianki w marcu-a teraz już lipcowe panny młode się szykują :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez pamietam jak czekalysmy na Darianke bo pierwsza byla..:D hehe jeszcze troche i nawet ja bede:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety juz uciekam..jade z tata po towar juz...a potem druga tura o 2 w nocy ..i tak codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacynka pajacynka
klikajcie www.pajacyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×