Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dzis mi stukneło 23 lata :) Podeszły wiek hehe Mój przyszły mąż do sierpnia bedzie młodszy 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - wszystkiego najlepszego, niech ci się nie dłuży czekanie na ślub, niech wszystko uda się tak jak zaplanowaliście i niech się wam ukłąda jak najlepiej.🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenka to kościelna\"Miłość Twa\",często śpiewana przez schole,chórki:) zobacz w caritasie na płytkach z muzyką religijną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda-wszystkiego co sobie wymarzyłaś,zdrowia i miłości,niech Ci zawsze szczęście sprzyja:)K. i J. dziekuję za zdjęcia ślicznie wygladaliście:) summer-od Ciebie też poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda kochana//Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń...:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam za zyczenia :) Zastanawaim się czy upiec jakiegoś placka- mieszkanie studenckie, ale mikser i piekarnik jest :) Hmmmm ide coś potworzyć do kuchni, do wieczora 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) sto lat sto lat dla wszystkich urodzinowych kobietek :-) tyla Was sie nazbieralo ze pisze hurtem :-) zyjcie dlugo w milosci i szczesciu 🌻🌻 kala, zdjecia zaraz wysle na maila :-) ruda, ale Ty mloda jestes... o jaaaa :-D ruda, co do pragi jeszcze to juz pisalam do yzy, ze mysmy rezerwowali przez www.turez.pl i 5 nocy whotelu 4* ze sniadaniami super wyszlo nas ok 900 pln/2 osoby. hotel byl ok 15 minut od centrum pragi metrem tuz przy stacji. ten hotel moge polecic, czysty, elegancki, dobre jedzenie, blisko metro. co do innych nie wiem... na pewno (jesli chodzi o kase) nie warto szukac hotelu w starym miescie.. chyba ze macie nadmiar kasy do wydanaia na hotel. komunikacja jest super metrem wiec wszedzie dojedziesz. ogolnie polecam ci strone turez tam sobie wpiszcie daty i wyszukajcie hotele :-) nasz hotel juz sie sodobal i za 2 miesiace jada tam moi rodzice :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam ja zabiegana i zamyślona ostatnio Ruda wszystkiego najlepszego :) Summer prosze o link do zdjęc zabusia22@buziaczek.pl Wiecie nie zdążyłam wkleić wczoraj fotek zrobie to jutro w pracy Dzis przewozimy ostatnie rzeczy mam nadzieje że sie nam tam na tym mieszkanku ułoży bo ostatnio R. taki nerwowy i ja troszke przez to też Do ślubu 20 dni ciesze sie bardzo że będe jego zonką żeby nam sie wreszcie zaczęło ukladać po naszej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pustawo ?? :) właśnie wrocilam do domciu, michala odprawilam i zrobilam sobie maseczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mam pytanie do dziewczyn, które zapowiedzi już mają za sobą. Ile płaciliście księdzu za zapowiedzi. U mnie jest prawdobodobnie co łaska i nie wiem ile dać czy 20 zł czy może 50 zł? Mam dylemat a jutro muszę zanieść tą kartkę na zapowiedzi do księdza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynyzaczynam wysylac reszte zdjec. jak bede miala zdjecia z pleneru tez wam pokaze :) a wiec zabieram sie do wysylania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolku, prosze o mnie tez pamietac przy fotkach :-) adres w nicku. niezapominajka, zaraz zdjecia pojda do ciebie i do kali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do zabusi poszly tez :-) bardzo Was tylko prosze, nie przekazujcie tego linka do strony nigdzie dalej :-) ide na mecz, poki co niemcy przegrywaja :-P :-P juuuuuuuupiiiiiiii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer fotki wyslane a do ciebie niezpominajko jakos nie moge wyslac czy ty masz dobry adres podany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, odrzuca mi maila do ciebie.. trzy razy wysylam i wciaz wraca jako niedostarczony...sprobuje pozzniej, sprawdz czy podalas ok adres :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolku, ja sie powtarzam :-) byliscie piekni tego dnia :-) widze, ze jesli chodzi o bukiet tez postawiliscie na pomarancz :-) my tez, tylko widze twoj maz krawat mial w innym odcieniu, moj m. mial tez w pomaranczach.. aa i tez sie zastanawialam przez moment nad taka "obroza" na szyi z kwiatkiem :-) ale w koncuy zdecydowalam ze by bylo za strojnie jak dla mnie :-) a ty mieszkasz w uk teraz? gdzie mieliscie slub, jesli mozna zapytac? w polsce czy tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer już podaję dobry adres: niezapominajka0609@op.pl Przez przypadek napisałam onet zamiast op. A zdjęć linka na pewno nie reozpowszechnię :) A odnośnie fotografa to my płacimy 700 zł w tym: przygotowania, błogosławieństwo, kościół, wesele do ok 2 w nocy i plener. Ale to kolega mojej siostry, który jest fotografem, więc mamy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za fotografa na kosciol i sale do ok 10 placilsimy 200pln (przyjaciel m.) a za plener 500 pln. niezapominajka, sprawdz maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer mail doszedł. Bardzo dziękuję :) Zdjęcia super, na razie tak na szybko zerknęłam, ale już na pierwszy rzut oka widać, że wyglądaliście pięknie tacy uśmiechnięci i szczęśliwi.Ten plener naprawdę fantastycznie wyszedł :) Jutro pooglądam sobie dokładnie. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, ja za zapowiedzi nic (slub w mojej parafii), m. u siebie 100 zl (taka stawke mu podal ksiadz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer ja tez poprosze z sesji :) glupolek slicznie razem wygladacie :) na prawde :) a powiedzials juz mezowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×