Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej :-) dzis faktycznie cisza... kala, no ja tez sie nie dowiedzialam w koncu co dziewczyny zdecydowaly z topikiem... ja jestem za nowym po grudniu. dziewczynki, ja sie z wami zegnam na 2 tygodnie, trzymajcie kciuki bo przede mna okropnie dluga podroz ale jak juz dojade :-D to .... :-P kala, mam nadzije ze nie zostaniesz sama na topikowym placu boju :-) Zabusia, jako ze nie bede mogla ci napisac zyczen w dniu slubu, zycze tobie i rafalowi pieknego slubu, przezywajcie kazda minute, usmiechajcie sie, badzcie caly czas usmiechnieci. no i szampanskiej zabawy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nowy topik załozyłam i mi go wcieło :( ale mysle że lepiej bedzie jak gpo założymy w grudniu :) bedziemy już wszystkie żonami :) Summer wielkie dzieki za życzenia nie mam netu u sibie dlatego pisze dopiero dzis jeszcze tylko dziś i jutro w pracy i wolne :) wyspie sie przd weselem hehehe Ide dzis pazurki robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza dziś nawet gagatki nie ma:( sprzątasz?czy wyjechałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakos pusto :) pogoda sie klaruje miejmy nadzieje że bedzie ok :) Już mi sie nie chce siedziec w robocie dzisiaj :( ciesze sie że zrelaksuje sie u kosnmetyczki bo ma mi jeszcze henne na brwi robic |:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka 🌻 księża się czasem zachowują jak cnoty a bardzo często grzeszą wiecej niż my!!!!! nie ma się co nimi przejmować, wysłuchać, przytaknąć i olać ;-) imilli 🌻 myslę, ze dobrze zrobiłaś, ze kupiłaś mu koszul;kę jedną a porządną, szkoda, ze zdjęcia się nie wkleiły, tzn jak wchodze w link to i tak jej nie widze ;-) ...ale mi zrobiłaś ochote na oscypka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ładne podziekowana dla rodziców!!! też coś w tym stylu planuje :-) ja też muszę przełożyć zdjęcia plenerowe, bo mieliśmy miec w niedziele, ale musze na jakiś czwartek, piątek zrobić, bo po imprezie będę miała na bank dół sukni czarnyyyyyyyyyy i oddam ja w poniedziałek do wyczyszczenia!!! summer🌻 a nie masz owu licząc 14 dni od końca cyklu?? Iza 🌻 to teraz masz pewnie młyn :-) ani chwili wytchnienia zabusia 🌻 wklej link do tego nowego topiku!!!! ale chyba faktycznie lepiej by było w grudniu, w styczniu... Mój jak musi ugotować, to ugotuje i to nawet bardzo smacznie, ale robi to baaaaaaaaaardzo rzadko (ze 3 razy do roku to max), sprząta tez nie często ale częściej niż gotuje. Jak sie w sobote rozkręcił to całe mieszkanie na błysk wysprządtał, nie chciał mojej pomocy, bo stwierdził, zę tylko on potrafi dokładnie to zrobić i nikt nie będzie musiał po nim poprawiać :-D nie to nie... ;-) mój narzeczony za to nie umie masować, tzn jakby chciał to może by potrafił, ale zawsze trochwe za duzo siły w to wkłada i bolace jest bardzo masowanie w jego wydaniu... więc Wam zazdroszcze dobrych masazystów ;-) POGODA JUZ DZIś LEPSZA CHOCIAż..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej waikiki nam chodziło o masaż no ten tego tam... dogłębny :D Napewno Twój jest w nim dobry i robi to wyśmienicie :) Ja sobie siedzę w pracy. D mi wyjechał i nie ma go całymi dniami. Zarabia dodatkowo na remont. Oddałam już 3 freciaki nowym rodzicom. Smutno jakoś. Jeszcze 3 muszę oddać. No, zmykam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-kati aaaaaaaaaaaaaa to co innego :-D tak tak, masz racje w tym jest dooobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zabusia :-) 🌻 🌻 🌻 bo już myslałam że nikomu się nie podoba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ...wlasnie wrocilam od fryzjera zaraz jade na paznokcie wpadlam tylko na chwilke waikiki suknia sliczna faktycznie delikatna:).. koszulki nie widac bo usunelam zdjecia juz...:/:)... no my na poniedzialek po slubie przelozylismy zdjecia ale nie bede oddawala do czyszczenia przed zdjeciami:) bo robimy w Kazimierzu nad wisla sobie zdjecia i tam pewnie na plazy przy tej wisle troszke mi sie i tak poprudzi:)...wiec nie bede jej oddawala:).. Dobra zmykam zjesc cos i do kosmetyczki:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-kati jak jest halka, to dół się lepiej prezentuje, bo inaczej się układa (halka ma duzo warst) ale kurde też mnie coś zaczeło w nim drażnić od ostatniej przymiarki 😠 ale kit już z tym, przecież już tego nie zmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Zabusia i Iza ale u Was musi byc gorączka :-D 🌻 ja mam jeszcze 38 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty będziesz tą halkę miała? Suknia jest śliczna. Lubię ozdobioną górę i gładki dół :) Dziewczyny już pewnie nieźle zdenerwowane. Chociaż ja byłam wyjątkowo spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Znalazlam chwilke czasu,dzisiaj bylismy zalatwic strojenie kosciola ...Zrezygnowalismz z tej pani co zawsze stroi kosciol w mojej miejscowosci bo ona byla bardzo nie mila i chciala 400 zl i szukalismy kwiaciarki ktora nam postroi kosciol ...jutro bedziemz wiedziec na 100%. Jutro ide do fryzjera na Makijaz probna ,fryzura probna,baleyage i Paznokcie a takze jutro idziemy na urodziny W sukience nie musielismy nic pprawiac tylko trche schudlam ale to wszystko regulowalismy na gorsecie w piatek do odbioru. w Czwartek przymiarka obraczkow a w piatek rowniez do odbioru. Jutro tez jedziemz jeszcze do nszej sali poogladac a w piatek z wodka i reszta. Dzis zamowilismz wodke szampany i inne alkohole alkoholowe jutro do odbioru. To chyba wszystko ...Dzisiaj idziemy sie spotkac ze znajmymi a moze jutro wzbierzemz sie znowu na dyskoteke z rodzenstwem/ POzdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto?? Ja jeszcze w pracy. Jest dużo komputerów do serwisu i D przyjechał żeby ponaprawiać wszystko. Siedzę z nim dla towarzystwa. Jutro znów z samego rana jedzie do pracy. Ehh... Hallo. Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) tak tak mówiliśmy o relaksowaniu dogłębnym;);P sukienka ładna:) byłam dziś u gina,mamy zielone światło ,wszystko dobrze,książkowo,różowe dno macicy i tym podobne pierdołki:) 3-warstwowa macica na zdjęciu usg itd,itp,ale jeszcze trochę poczekamy,za 3 tyg wynik cytologii a moja sis też była i już wiemy co ma ...chłopca:)hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym była pierwsza :0 pazurki super :) zobaczycie na zdjeciach weselnych :) jeszcze tylko dziś i wolne stres już niezły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala 🌻 no to do dzieła ;-) kati-kati 🌻 taak ja bedę miała halkę pod suknią i w efekcie ona stanie się duzo szersza :-) a ja czekam aż mi babka da znać, czy da rade mi ubrac sale... czekam już 3 dni na jej telefon...jak do jutra nie zadzwoni, to ja do niej zadzwonie!!!! grrrrrrrr a tak na marginesie to istnieje opcja, zę zmienimy w ogóle sale na miesiąc przed imprezą :-D ale by były jaja!! bym chyba musiała podrukowac aneksy do zaproszeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko! Gdzie można kupić pokrowiec do garnituru??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :-) kurde u mnie w miescie IKEI nie ma :-( IKEA mam najbliżej w Poznaniu albo we Wrocku, a do jednego i drugiego miasta mam 120 km 😠 gdzie jeszcze?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×