Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej pize do was ze szpitala póki cojeszcze nic niewiadomo co mi jest lekarza co raz wykonują mi jakieś badania już niemal wszystko mi przebadali u nas poki co temat starania się o dzidzię jest zawieszony do wyjaśnienia co mi dolega pod wzg. gin nie ma przeciwskazań więc jak tylo będziemy mogli to bierzemy się do roboty solidnie i skutecznie mam nadzieje;) pozdrawiam was mocno buzka uciekam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dokupiliśmy Tomkowi do garniaczka kamizelkę żakardową w kolorze ecru, plastron kaskadowy, butki, skarpetki i 2 koszule. Jak się już we wszystko wystroił wyglądał suuuuuper :D. Ja mam dołek - specjalnie z moją starszą ustalałam termin wieczoru panieńskiego na 2 sierpnia. Dziś ona dzwoni, że jedzie nad morze i mam przełożyć - wkurzyłam się nieźle. Mam nawet ochotę zmienić świadkową, ale nie chcę się kłócić z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn:) nie fajna sytuacja wyszła ze świadkową:( nie wiem co doradzić.. ja robie panieński z koleżanka-ona wychodzi za maż 20 września(zapraszamy nasze koleżanki i te co mamy wspólne tez) robimy imprezke w restauracji w której pracuje jej znajomy. na bardzo fajnych warunkach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej od 5 nie śpie już klatka przystrojona zaraz jade do fryzjera :) ale fajnie Buziaki pogoda jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia żeby zawsze na waszych buziach gościł uśmiech i świeciło wam słonko tak jak dzisiejszego dnia wszystkiego naj naj naj Agnieszka i Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam, imprezka była udana,dziś kolejna ur. 30-ste kumpeli oj będzie się działo zonga -zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia-wiele miłości,szczęścia i niech te chwile zostaną na zawsze w Waszych sercach.Kochajcie się mocno:) izabelo rybnik-wszystkiego co najlepsze,miłości i radości we dwoje na całe życie złaczeni w jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia i Iza wszystkiego naj naj na nowej drodze życia. Niech ten dzień będzie najcudowniejszym dniem w Waszym życiu 🌼. kala Ty to masz dobrze :) Impreza za imprezą :) A ja wczoraj byłam w Warszawie cały dzień - musiałam zawieźć dziewczynie jedną fretkę. Przy okazji poszłam na zakupy. Znów owocny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia🌼 Izus🌼 najlepszego,aby dzisiejszy dzień był początkiem wielkiej miłosnej przygody❤️❤️❤️ my jedziemy jutro po 12 :) fajnie,może sie ople(choć bardziej prawdopodobne jest pogryzienie przez komary bo to nad jeziorem jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, Iza-rybnik. Niech dzisiejszy dzień będzie najpiękniejszym w waszym życiu, niech na zawsze pozostanie w Waszej pamięci, a nowa droga życia niech układa się wspaniale, bez wybojów i dziur :). Pozdrawiam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niedawno Zabusia zasypywała nas planem na każdy dzień-a dziś już zona zostanie:) ja spakowałam nas i Wojtka(jego bagaż jest tak duży jak mój i Sławka) dobre i takie dwa dni (może sie troszkę opale ;) ) gagatka gdzieś zaginęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zabusia wszystkiego najlepszego na nowej drodze zyczia dzis dołaczyłas do grona meżatek. nusia czekam na wiadomosc od ciebie na gg :)\\ waikiki w poniedziałek zacznie sie 9 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja wpadłam się pożegnać:)...mieliśmy wróci ć jutro,ale jak będzie fajnie to we wtorek :):) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wpadlam sobie na chwilke:)... Zabusia i Iza wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:) spoznione o jeden dzien ale szczere zyczenia:) Siedze sobie na wsi i juz jutro bede widziala sie z moim oj:D cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziekujemy za zyczenia .Wesele sie udalo ,wstalismy o godzinie 7 na wpol do osmej przyjechal stylista i makijazystka....Maz wtedy pojechal do siebie do domu ....Stres byl maly frtyzura i makijaz bardzo mi sie podbal ..Tipsy nadal trzym,ia ....na 10.10 do T przyjechal kamerzysta a ja zaczelam sie ubierac,o wpol do 11 przyjechali pierwsi goscie do mnie do domu ....o 11 zjawil sie T (samochod pierwsza klasa wszyscy sasiedzi nie mogli sie go napatrzec)zaczely sie wzkupinz ...pozniej blogoslawienstwo ...i wzruszulismy do koscila mielismy 3 bramy .....msza odbyla sie szybko stres byl taki wielki ze oboje z mezem mielismy lzy w oczach jak skladalismy przysiege ....Prezenty sfajne przewaznie kasa duzo duzo .......Zespol spisal sie rewelacyjnie pierwsza klasa kamerzysta rowniez ....Zdjecia byly wyczerpujace ale wzdaje nam sie ze beda super !!!!!!!!!!!!! Goscie zadowoleni i my rowniez ....Zdjec narazie nie mamy dopiero zajmnien my sie tym po powrocie do Niemiec ....Na sali byly podziekowania dla babc i dziadkow jak rowniez dla wszystkich gosci,i jak dla rodzicow....Pozniej noc w hootelu rowniez byla fajna...tylko wieczorem poznym wieczorem jak nie bylo kamerzysty tanczylam ze kolega i niestetz wzwrolismy sie i do tego boli mnie brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale wesele udalo sie jestesmy zadowoleni ....i szczesliwi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz dziekujemy!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze z bledami ale nie moge przyzwyczaic sie do klawiatury ale mam nadzieje ze sie domyslacie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza fajnie, że sie odezwałaś :) Super że się udało i jesteście zadowoleni. A co do klawiatury, to wiem przez co przechodzisz, miałam podobnie kiedy do szwagierki do Niemiec pojechałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u nas też wszystko było pieknie rano wstalismy ubieralismy klatke potem fryzjer rafałposzedł ubierać autko zaczeli przyjeżdżać goście boże co to za piekny dzień :) jutro opisze wszystko ze szczegółami bo teraz sprzątamy i układamy kwiaty :) idziemy na cmentarz do pradziadków :) Nasze TAK wyszło slicznie moze uda mi sie wkleić filmik :) buziaki :) DZIĘKMI ZA ŻYCZENIA :) Marta Żona Rafała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie było mnie w weekend na kompie... Rybnik Iza 100 lat !! 100 lat!! 100 lat życia w zgodzie, w szczęściu i zdrowiu!!!!!!!!! milion uścisków i całusków dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super że wszystko tak fajnie Wam wyszło :-) najważniejsze, ze dobrze sie bawiliście i goście też są zadowoleni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dla Zabusi :-) niech Wam się zawsze układa tak jak sobie wymarzycie, miejcie wspaniałe wspólne życie!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje kochane powiedzcie mi jaki macie/miałyście utwór na pierwszy taniec, bo ja sie nie moge zdecydować, a musze w tym tyg. dac znać zespołowi :-( jaki polecacie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)....ja wlasnie wrocilam od fryzjerki jestem umowiona na jutro na probna:) ciekawe jak wyjdzie...chwile posiedze wykapie sie wyprasuje koszulki karolowi i jade na lotnisko po karola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tu żona marta :) Dzień rozpoczął sie deszczykiem ale potem na szczęście było już pieknie :) Wstaliśmy o 5 z nerwów już spac sie nie dało o 6 śniadanko :) Potem ubieranie klatki schodowej. następnie rodice pojechali po cisto do domu a potem my z mamą do fryzjera rafał relaksował sie i czekał na nasze autko Po fryzjerze odebralismy kwiaty moje i dla rodziców :) Potem była już prawie 13 ubierałam sie fotograf pstrykał zdjecia :) o 14 przyjechał Rafał i tesciowie :) O 14:45 błogosławieństwo i popłyneły pierwsze łzy :) Potem kosciół podpisywanie dokumentów i oczekiwanie mojego skarba na mnie przy ołatarzu wprowadzał mnie tata i to był drugi moment w którym łezki sie zakręciły :) Masza błyskawicznie przeminęła :) Przysięga wzorowo bez pomyłek :) Rafał nie mógł sie zdecydować którą obrączke ma wziąć hehehehe Potem zyczenia kwiaty i prezenty :) I wielka balanga do białego rana :) W niedziele zdjęcia w Pszczynie :) Zdjęć z przyjęcia 3500 a z sesji ponad 700 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziś kolejny dzień mam nadzieję,że kilka z Was się odezwie dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×