Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no właśnie cisza jak diabli!!!!!!!!!!!!!!! :-( 😭 a ja chciałam sie od Was dowiedzieć jakie piosenki polecacie na 1 taniec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Waikiki myśmy mieli Krawczyka \"Marsz weselny Mendelhsona\" wybraliśmy ją ze względu na słowa, bo Krawczyk nie jest naszym ulubionym artystą :) teraz po ślubie fajnie się jej słucha :) podobały nam się również: - zakochani - kukulskiej - przed wschodem słońca - również kukulskiej - to jest miłość, to ciała są dwa - magmy jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka :-) mnie tez się podoba Krawczyka \"Marsz weselny Mendelhsona\" ale czy mi zaspiewają... hm... zaproponowałam im utwór piaska i kukulskiej (nie pamiętam tytułu) i endless love (było w dwóch wykonaniach lionela richie z dianą ross oraz mariah carey i jakiś murzyn...) oni mi bardziej polecili ten endless love, bo podobno lepiej się przy tym by tańczyło niz przy piasku i kukulskiej... ale w obcym języku piosenki nie każdy zrozumie i nie zauwazy jaka ona sliczna :-( dlatego kombinuje dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) my dziś wróciliśmy z jeziorka :):) było extra-opaliłam sie w paski-a na twarzy został mi ślad po okularach......no koment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! izuś🌼 zabusia🌼 czekam na zdjęcia z uroczystości i jeszcze raz wielkie gratulacje:):):):):):) dziewczyny co pomaga na czerwona skórę po opalaniu???ja tak się opalam i mnie troszkę piecze(a czeka mnie jeszcze opolanie na brzuchu:):):) żeby jakoś wglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam :) jutro napisze wiecej :) Zabusia i Iza spoznione ale szczere zyczonka na nowej drodze życia :) bylam z Wami myslami :) fajnie ze wszystko sie udało lece spac :) remont ma sie ku koncowi (co widac bo mam juz neta:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pierwsza:)-ostatnio o to nie trudno;) yzulka-ja opalam się na brązowo,ale niektórzymoi znajomi mają wypróbowaną maślankę(jak za mocno na czerwono się opalą) uważaj na słońce,a paski są modne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętne zdjęć prosze o meile ewentualnie zapraszam na mój profil na naszej klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia a ja Cie mam na nk???? chyba nie :-( jak mam Cię znaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z okolicznych żona lub Panien wybiera sie na Pudziana w sobote hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia 🌻 ❤️ 🌻 wysłałam Ci zaproszonko na nk :-) (Ewa M.) to zdjęcie co masz jako główne podoba mi się bardzo! Widać, że to Twój szczęśliwy dzień!!! :-D :-) niestety innych fotek nie moge obejrzeć :-( bo masz zablokowane dla obcych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia maaaam :-D ślicznie!!!!! kurde zazdroszcze Wam, tych rogalików na buziach :-) po prostu widać, że to cudowny dzień był i na waszych twarzach widnieje szczęście!!! ...ja mam jeszcze równy miesiąc od dziś do tego wielkiego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka zajebiaszczy pokój :) super taki nowoczesny i w super stylu :) gratuluje wykonawstwa :) Ja już w pracy teść ma dziś zabieg wiec pójdziemy go odwiedzic do szpitala bo lezy w katowicach na Francuskiej potem do miasta i do babci zobaczyc jak sie czuje :) Mój piesek narobił nam wczoraj strachu bo dostał jakigoś skurczu i wogóle ale już jest ok mój kochany sierściuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) Gagatko super pokój:) i ładna szafa,jej najbardziej byłam ciekawa;)-tych pustaków co mówiłaś:) ale jest ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gagatka;) znowu masz kontakt ze światem :P pokój :classic_cool: zmiana maksymalna szafa extra-chce mies taka zabudowana w garderobie. już mi się znudziło zapraszanie-a jeszcze dziś 5 sztuk i w sobotę jedno....w dalszym ciągu nie mam butów ślubnych i Sławek tez nie...i wogule jakoś mi sie nie chce nic! czy przed samym ślubem odechciewa się wszystkiego???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny musze nadrobic was bo bylam w szpitalu lezelam 4 dni mam nisko hemoglobine i musze pic sok z buraka i marchweki, najwazniejsze ze z dzieckiem wszystko dobrze ma juz 10 tygodniu dostalam zwolnienie az do 7 sierpnia co ja bede robila ja chce isc do pracy. milego dnia ja ide do apteki wykuic recepte pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka właśnie mi przedłużono umowe o prace :) do konca grudnia a potem na stałe hehe hurra :) Pomału zaczynam zmienic nazwisko w dokumentach tzn umowa bedzie już na nowe nazwisko po dowód ide w środe tzn składam wniosek potem bank i skarbówka i karta od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!!!!!!! Gagatka kurde czy juz usunęłas fotki, bo mi żaden link nie zadziałał :-( Yzulka Ty sie nie przejmuj! ja co prawda mam buty zamówione tam gdzie suknie mi uszyły, ale za to mój odjazdowy - wyluzowany na maxa narzeczony nie ma jeszcze nic!!!!! totalnie nic! a ślub za miesiąc bez 1 dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki;) nic??:):)ha ha ha :):) mój tez miał zamiar kupić w ostatniej chwili:P ale zrobił mi prezent na urodzinki i kupił wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) waikiki zdiec nie usunałam nie wiem czemu sie nie wsywietlaja wszystko spoko tylko pierdulki mi nie psauja i musze sobie pokupic a wiec dzien skupienia mamy za soba :) poradnie tez (3 spotkania w 2 godziny) wieczor panienski tez :P bylo nas tylko 5 bo jedna nie przyszła (jej strata) pilysmy wisniowke i sprite :) ale byla trzezwa jak swinia (nie wiem czemu), poszlysmy spac o wpol do 5 bo ogladalysmy jeszcze powtore rozmow w toku - ogladalysmy i lasysmy ze smiechu - byl taki gosciu ktory cale zycie ma pech i do tego wiersze pisze - pecha do kobiet tez :) :D o 6 obudzil mnie potworny bol brzucha bo okres przyszedl (wyobrazcie sobie tak sam z siebie w 31 dniu cyklu normlanie to przychodzi 10 dni pozniej) i tak przecierpialam do 8 potem pojechalam do domu - ale jeden autobus sie zepsul i siedzialam na przystanku 45 minut to bylo moje najdluzesze 45 minut !! bolało jak diabli (zazylam 3 nospy i nic) do slubu zostało 8 dni i chyba wypada sie juz zaczac bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey tym co mnie pamietaja i tym calkiem dla mnie nowym dziewczynom... kaska kurcze napisz cos wiecej na gg!! wszystko juz w porzadku?? ja dzis odebralam kiece.....zrobilam sobie akryle.....i mam mega nerwa bo jak narazie wszystko idzie nie tak..:((( ale jakos moze do soboty wytrwam... ciekawe czy to tylko moj \"przyszly\' maz nie widzi nic dziwnego w zaproszeniu dzien przed slubem jakiegos kumpla na miejsce wypadnietej jakiejs tam starszej osoby z rodziny...czy to ja jestem dziwna- bo cholernie ten fakt mnie zaskoczyl....nieee wkurzyl:)) i oczywiscie...dwa dni przed weselem...ciche dni..aa szkoda gadac...jeszcze w robocie kichac..... ale jutro zjezdzaja pierwsi goscie....:))moze jenak wszystko pojdzie w dobrym kierunku.... pozdrawiam mega usciski dla glupolka i oczywiscie szalonego babitka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spokojnie moj M. kupil w 30 minut garnitur 2 koszule, butyi kamizelke :) yza mi sie nie chce komletnie nic, ja najchetniej bym sobie wstala 2 sierpnnia gotowa do czynów :P zebym miala sie tylko ubrac i wyszykowac. a tu jeszcze trzeba umowic sie z orkiestra, z fotografem, z lokalem, z kwiaciarka :o bozeeee glupolek najlepiej jak bedziesz wypowczywac :) to dla Ciebie i dzidzi najwazniejsze :) zabusia gratuluje umowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nospa mi przykładowo nie pomaga wcale, moim znajomym tez nie, ona jest chyba lepsza jak brzuch z innych przyczyn boli, choć niby rozkurczowe powinno pomagać przy okresie... ja zawsze biore ibuprom max - jest niezawodny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wyspałam sie w koncu :) nospa mi tez nic nie pomaga ale bylam u kolezanki i tylko tyle miala! dzis sie zwazylam znowu schudlam :) super jeszcze tylko 1,6 kg i bedzie gites :) dzis mam urlopik :) nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda jest tragiczna!! pada i pada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×