Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagatka u mnie o dziwo dzis zrobiło sie słonecznie i gorąco!!! a w nocy jeszcze padało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadam na sekundkę, zeby się pożegnac, ale nie na długo, bo w czwartek za tydzień już będę :))) jade jutro z rana nad morze, do Ustki ;-) ale w srode wracam :-) pozdrowionka dla Was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Upał, upał, upał :) Dziś wróciłam do domku, po trzydniowym wypadzie do rodziców :) Ale wróciłam, bo mężulek słomianym wdowcem to być nie lubi :D Agata, po remoncie - rewelacja :) Podoba mi się. Waikiki - miłego wypoczynku :) Pozdrów Słupsk ode mnie, wszak to moje miasto rodzinne :) Ustkę lubię, ale wolę jeszcze bardziej Poddąbie, mniej ludzi, dzika plaża. Aczkolwiek ja nie jestem kompetentna, bo ja tam nie wczasuję ;) Oby pogoda była. Póki co, to od dwóch dni nie pada :) Trzymta się ludziska ;):D:D:D:D:D paaaaa......... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znośna pogoda-i oby tak zostało bo muszę się dopalić:P:P:P jutro idziemy zapraszać ostatnich gości-jak narazie potwierdziło 85 osób czekamy jeszcze na 57 osób.... dziś mój brat napił sie bimberku i stwierdził,ze jak ktoś przy nim zabaluje to nie doczeka do północy :P 36 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 dni :) dzis sie dowiedzialam ze organista bierze 150 zł - moze bym mu i dala te 150 zł ale glownie bedzie mi potrzebny tylko do marszu mendelsona i tyle, dam mu 50 zł jak mi nie zagra za tyle to niech sie wypcha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) waikiki-jak ty tak jeździsz do Ustki,to możemy się tam kiedyś umówić,:) mam tam ciocię iz J. tam jeździmy w gości i na odpoczynek:) to miłego wypoczynku i koniecznie idź do herbaciarni i winiarni na Marynarki Polskiej-polecamy,a rybka najlepsza w Rybce (takie dwie rybki namalowane,wyrzeźbione w porcie:) jak chcesz to na meila wyslę ci kilka zdjęć.Polecam też hot spot na promenadzie darmowy-kontakt z cafe zapewniony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) ja juz zabieram sie za sprztanie :) kurcze nie moge uwierzyc ze juz za tydzien bede siedziala od godziny u fryzjera :P dzis swoj wielki dzien ma nusiaa :) wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) milego dzionka ja dzis lece na makijaz probny potem ide na imieniny a potem to do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dawno mnie nie bylo u was ale brak czasu...rozwozimy zaproszenia...to co innego zalatwiamy i ciagle w ruchu :) gagatka no super za tydzien bedziesz zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) za tydzien o tej porze bede spac :) wczoraj zlapalam jakies dola - nie wiem czemu - chyba mnie to wszystko przeraza ! Makijaz probny mam zaliczony - bardzo ladny delikatny :) choc nie powiem spojrzenie mam w nim kuszace - jak to M. stwierdził :) zaraz jade do krakowa - ale wczesniej do ksiedza toczyc boj o organiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wróciliśmy wczoraj po północy-lekko chwiejnym krokiem mój Sławcio.ale źle nie było ;) kuzyni mają(ci co u nich byliśmy) 5 miesięczna córeczkę-wazy na moje oko ok 9-10 kg:) i wcale nie jest za dużo dokarmiana-była na mleku mamy i teraz jest na zwykłym...ale jest przesłodka :):) i oni pilnują domu-bo właściciele pojechali na wakacje-będą tutaj około 3 tygodni(mam z kim na spacerki chodzić):):):):):):):) pogoda straszna duchota ...a Wojtek ma dalej plamki:( możliwe że dopiero teraz może sie okazać,ze ma skazę białkową? odstawiliśmy mu wczoraj herbatkę owocowa i daliśmy hippa przeciwalergiczną którą już pił-i dziś ma plamki. teraz dajemy mu samą wodę. gagatka:) wow jak Ty za tydzień yo ja za 4 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomatko - zaczynam lapa stresiorka. Wieczór panienski planujemy na 9 sierpnia - najpierw oddzielnie w knajpach, potem chyba połączenie imprez;). Zamówiłam uslugi muzykującej rodzinki - mają zapewni oprawę mszy ślubnej - dzieciaki i ropdzice grają i spiewaja - przepieknie :D. W srodę jadę odebra suknię... W przyszlym tyg. trzeba isc do dekoratorki ustalic dekorację i do kwiaciarni ustalic sklad i wyglad bukietow ŁOmatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn:) Ty masz ślub 16 sierpnia tak? 2 tygodnie przede mną-więc już widzę jak ja za dwa tygodnie będę funkcjonować :P :P żarcik-:) wogule co takie pustki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zycie mnie pochłania mieliśmy gosci było super pokupiłam sobie fajne ubranka w promocjach w silezji i pelejadzie a wogóle nie mam netu w domu buuu pogoda super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :) Pisze juz do was z domku wczoraj wieczorem wrocilismy ... Urlop sie udal choc pogoda troche sie popsula ... A wesele bylo jak z bajki ale to wam juz pisalam ... Chcialam sie tylko z wami przywitac i powiedziec ze dojechalismy szczesliwie. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja też byłam na zakupach i jestem zadoolona:) kupiłam sobie sukienkę (na poprawiny do kumpelki),i bluzeczkę:) bliśmy ano w kościólku,potem sobie pojechaliśmy nad morzem,na lody,spacer-taka prawdziwa rodzina niedziela:) a tu znów poniedziałek i do pracy:( mój mężczyzna sobie odpocznie od pracy zawodowej,bo od innej pewnie nie.Jedzie do swoich rodziców i tam będzie robił płot i ciekawe co jeszcze.A tak chciałam,aby przez te kilka dni urlopu odpoczął sobie kto teraz jest w kolejce?do tych pieknych chwil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepna to Agataka Wariatka juz 2 sierpnia :) Ja kupiłam rybaczki dżinsowe, 2 bluzeczki i spódniczke a rafał spodenki i dwie koszulki i długie spodnie :) obłowilismy sie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiej się Yza, śmiej - zobaczysz jak to będzie :P. Jakoś gdzieś mi \"uciekł\" ten czas i ani się obejrzałam a tu już 3 tygodnie (aaaaaa)... Mam coraz większą ochotę zostawi gości itp. i uciec w jakieś ciepłe kraje i wziąc cichy ślubik na plaży ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja to dopiero mam okazje do smiania - zwlaszcza ze to juz w sobote :D dzis znowu bylma w kraku tym razem w celach służbowych!! Zaliczka zaplacona - menu ustalone 3 dania + obiad + zimna plyta :) po skonczonym weselu mamy godzine czasu zeby sie zapakowac z pozostalym zarciem!! Kurcze dziewczyny nie moge uwierzyc ze to juz!!! Uszczypnijcie mnie :) Wczoraj bylismy u organisty stwierdzilismy ze nie bedziemy sie pytac ile mu chce tylko po prostu damy mu 50 zł w kopercie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) szczypie :P nio nio to już w sobotę dołączysz do grona mężatek(z których kilka przestało nas odwiedzać:( a my dziś od rana u lekarza i w szpitalu-mały miał 3-dniówkę,dziś pediatra stwierdziła,ze ma śledzionę powiększona i usg miał .na szczęście lekarz nie potwierdził tego. i wyszło,ze ma anemię:( i morfologia kiepska do powtórzenia za tydzień(ale to może przez wirusa) u nas narazie stop z przygotowaniami i zaczyna mi się nudzić;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko i ja szczypię:);P na szczęście:) smutno,że nas tak mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja drugiego idę na slub o 16:00 i tam śpiewamy,a 3 bawię się na poprawinach:) myślami będę też z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać rano do pracy😴 niestety sama:(,J. u swojej mamy na kilka dni(ma urlop,a ja niestety w pracy:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×