Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

agatko :-P pisze sie \'zaczął\' i jest takie slowo :-) spokojnie na 2 dni przed slubem wybaczamy ci te ortograficzna ignorancje :-D o remoncie mi nie opowiadaj, ani o wycieranu kurzu bo ja to teraz mam na codzien.. ale pomysl sobie jak bedziecie pozniej mieli piekniscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no i po wizycie u ksiedza protokol spisany w sumieto on za nas wypisal hehe nie bylo zadnych dziwnych pytan o zdrowiu psychicznym itd mowi ze u nich to w wersji skroconej jest protkol:P ale tak wyluzowanego ksiedza nie widzialam w zyciu jakis nowy przyszedl heh i on sie zajmuje slubami i super:) pozartowalismy sobie:D zakupilam buty na poprawiny za wygrane pieniadze hehe wrzucilam do maszyny 5 zl a wygralam 85 :) glupi ma zawsze szczesie:) pozdrawiam gagatka ja juz wariuje z moim dwa miesiace przed to co bedzie w ostatnim tygodniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) już wróciłam ... jak na 4 dni to nawet nie źle się opaliłam :-D Babitek :-( przykro mi z powodu psiaka. Jednak 12 lat to sporo, miło że przez tak długi czas był Twoim wiernym przyjacielem, a niestety śmierć jest nierozłącznym elementem życia, więc... nadszedł jego czas na odpoczynek 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gagatka:) już niedługo,już niedługo :):):) Babitek:) przykro mi-tez staraciłam suczkę która byłą u nas w domu 15 lat;( a co do nastroju przed ślubnego:P:P jakoś mi się nudzi-i nie mam co robić;) a u nas jak się xsiądz zgodzi będzie moja koleżanka z inną koleznaka śpiewała i na gitarze grała.śpiewały w scholi więc się znają na tym-a mój xsiądz był kiedyś ich opiekunem(ale to brzmi:P:P:P ja mam koszmary-poprawinowe:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ufffff babka od ubierania sali zgodziła się ubrać moją za 3 tyg. Jutro jedziemy obgadać co tam zrobić ładnego na sali. Nadal główkuje nad pierwszym tańcem - chyba zespół mnie zabije, ze tak długo kombinuje nad tym :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza dzięki za fajowy komentarz na nk :-D ... i dzieki Darianka ...no fakt, piraci z karaibów - dobreee, mogłam tak podpisć fotkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukni niestety nie odebrałam, bo było troszkę więcej do wykończenia, niż tylko dół (długośc) - bo zdecydowałam się na drobne aplikacje koronkowe na placach i lekko zmieniłyśmy z paniami koncepcję szelki na szyję. Ogólnie suknia śliczna, odrobinę za luźna ;). Czułam się ...fajnie :). Szkoda, że tego samego dnia moje niezawodna matka zrobiła mi piekło i usłyszałam, że będę wyglądac ohydnie i nie ma co naszywac koronek bo i tak fałd nie ukryję. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn ws[polczuje mamy, no ale coz rodzicow sie nie wybiera!! My ubralismy sale - nie obylo sie bez zgrzytow!! Ogolnie mi sie nie podoba za duzo balonow troszke to wiesniacko wyglada - ale wiecie co mi juz jest wszystko jedno!! Ide sprzatac!! paap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normlanie cos mnie zaraz trafi - ja juz wysprztyalam na cycus glancus w pokoju a moj tesc przyjezdza mi cos kolo lampy robic!!!! Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn;) przykro mi -czy Twoja mam nie widzi tego,że to ma być NAJWSPANIALSZY DZIEń W TWOIM żYCIU!!! wAIKIKI:) BO TO SZCZERA PRAWDA BYłA :):) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Agatka jak samopoczucie ...Jutro Twoj wielkie Dzien !!!!! Babitku,przykro mi z powodu Pieska :( Glupolek dziekuje za fotki ....Jezeli ktoras chce \"Nasze fotki \"moge rowniez wyslac na emeila :) Choc wiekszosc napewno juz je widziala. Belleteyn ...Przykro mi napewno slicznie wygladasz a mama napewno ma Stres. My wczoraj bylismy na basenie i mimo ze chodze na solarium troche mnie spalilo ...Ale widze ze za oknem juz dzisiaj sie cos chmurzy wiec moze bedzie padac. Pozdrawiam i zycze wszystkim Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mialam koszmar :D tzn. sen slubny moze nie koszmar!! Śniło mi się zemichal nie bedzie mogl przyjsc na slub ale powiedzial zebym sie nie martwila bo on swojego kolege przysle to go zastapi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny :0 ) dziś jedziemy do naszego fotografa dzieki temu wychodzimy z pracy 13:40 jupi potem jedziemy do tesciów troche sie martwie bo moi rodzice jadą dziś na 2 tyg na wczasy a mój brachol został w domku troche chory i do tego nasz psiunio i kosztki mam nadzieje że dadzą rade do niedzieli :) Summer hmm jako żona czuje sie super jest jakoś inaczej fajnie ja już w zeszłą sobote ostatnia tabletke anty wziełam dziś mam dostać @ i koniec z prochami aha przedłużyli moją umowe do czerwca 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia gratuluje :) tort wlasnie pojechal do lokalu. U mnie szaleństwo w pełni - poza tym jakos nie czuje ze jutro wychodze za maż!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :-) ale upal ..... agatka, no ostatni ostatni :-P a cos ty myslala ze sobie bedziesz zmieniac mezow co jakis czas :-) nie ma tak dobrze :-D spokojnie, zobaczysz jutro wszystko bedzie pieknie, zapomnisz o calym stresie :-) zabusia, gratuluje przedluzenia umowy. super! fajnie byc zona, faktycznie :-) wszystko niby tak samo, ale mnie sie bardzo podoba jak czasami sobie mowimy \"moja zonko\" i \"moj mezu\" :-) balleteyn, przykro mi z powodu twojej Mamy. wiem, jak to jest kiedy taka wazna ooba jest dla nas taka oschla i niemila.. moze faktycznie to stres i mamie minie .. nie stresuj sie tym, moze z nia pogadaj na spokojnie. my czekamy na panow z kablowki, musza nam przeciagnac kabel od kablowki bo przenosimy telewizor w inne miejsce. meble juz troche skrecilismy a reszta na wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie stres, raczej chcęc dokopania mi z powodu tego, iż smiałam zrobi coś nie po myśli (wróciłam z Lbl poznym wieczorem, a nie zaraz, bo chciałam trochę poby z Tomkiem). Agatka - trzymamy kciuki, aby wszystko było the best. Właśnie oglądałam zacmienie słonca :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dzieki Wam wszystkim za cieple slowa :) kochane jestescie.. Gagatka, trzymaj sie, juz niedlugo :):):) a meza faktycznie nie podmieniaj ;) to nawet dobrze, ze postanowilas ostatni raz wyjsc za maz :P jutro kochana wszystko co trzeba poczujesz :) Yzulka, koszmary poprawinowe - troche nietypowo :P no ale dobrze - grunt ze jakies sa ;) Belleteyn, przykro mi z powodu komentarzy mamy, faktycznie mogla sobie darowac, niepotrzebna przykrosc :( trzymaj sie i staraj nie zwracac uwagi! Iza, ja obejrzalam Twoje fotki na Waszej stronce :) pieknie wygladalas :) bardzo ladne zdjecia :) Glupolek - ja poprosze zdjecia mailem :) bata.b@wp.pl Zabusia - gratuluje umowy :) Summer, a ja slysze - \'menda, nie zona\' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gagatka;) no jakby kolega był przystojny (...) żarcik-sen zajefajny:):) i ja tez mam zamiar pierwszy i ostatni raz wyjść za mąż:P właśnie zerknęłam na kalendarz i jestem już czarna:) i Calineczki:) się dawno nie odzywał. Belleteyn :) dziwne podejście ma Twoje mama:( Zabusia ;) to staracie sie o powód radości dla teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ja to bym już chciała a tak musimy poczekac rok :( bo mam na okreslony do czerwca a gdyby nie pomyłka miałabym do grudnia i mogłabym mysleć już w styczniu o dzidzi a tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku :-) \"menda\" tez moze calkiem romantycznie brzmiec :-P u nas standard, panowie oczywiscie juz spoznieni 2 godziny ale nie wiadomo czemu ich nie ma 😡 zabusia, spokojnie rok przeleci szybko i bedziecie mogli zaczac starania. bedziesz sie czullepiej majac umowe na dluzszy okres lub na nieokreslony. my juz zaczelismy staranka :-) jak beda jakies efekty to was oczywiscie poinformuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mama pewnie nie chciała zrobić przykrości,tylko się denerwuje.A ty się nie przejmuj. Gagatko-fajnie,sen fajny o ile kolegę sama mogłabyś wybrać:):p żartowałam:) właśnie wróciłam z tłuczenia butelek,od znajomych(u nas taki zwyczaj)-przed ślubem jutro ślub,w niedzielę poprawiny(my na slub nie idziemy,tylko śpiewam na nim)a na poprawiny już tak:) więc bedę się bawić z Tobą. Gagatko,a ty się ciesz,że u Was nie ma tego zwyczaju i musisz tylko trochę sprzątać(po teściu):).U nas sprzątałabyś szkło stłuczone do 24:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, ja tez jutro ide na slub znajomych. :-) wiec gagatka ma popularny termin :-D a nota bene ciekawe, czy sie jeszcze do nas odezwie przed jutrem.... ide ogladac film z mezem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że się odezwię,choć ja nie wiem,czy będę,bo formalnie pracuję do 16:00,a że ślub jest na 16,to mam skończyć szybciej,aby lecieć do domu po prezent i kwiaty i się przebrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wlasnie probe sukni :) mieszcze sie normalnie i luzy sa (czytac moge swobodnie oddychac i nawt jakies posilki wcisne) paznokcie zrobione :) spowiedź odbyta ( na chwile przed stwierdzlismy z michalem ze nie mamy z czego sie spowiadac :D ) a i nawt na zakupach bylismy - kupilam miskowi swetr na zime (za 30 zł przecena byla), podkoszulek i na noc poslubna bokserki :D sobie tez bluzke kupilam zeby nie czuc sie pokrzywdzonom a jak :) nie wiem czy to dobrze czy to zle ale sie jeszcze nie stresuje!! Ale zasnac pewnie nie bede mogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×