Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej:) Pytania o ciąże :P to i mnie ktoś wkurza-ostatnio się zapytał kiedy będziemy mieli drugie dziecko-to mu odpowiedziałam\"JAK WY BĘDZIECIE MIELI TRZECIE\" od tego momentu obraza :P poza tym kształcę się jako kierowca :) wkurzają mnie starzy kierowcy którzy postradali wszystkie rozumy i nie chcą zrozumieć,ze L to szkoła jazdy! ale oni to chyba się urodzili z kluczykami zamiast pępowiny...zostałam tylko raz zatrąbiona ;P jak narazie-wszystko przede mną....chyba zacznę ćwiczyć jak gagatka::) tyle,ze ja s=zginanie-środkowego palca prawej dłoni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, Belle mnie już teściowa wspomina, że chciałaby pobawić wnuki, póki jest jeszcze młoda. No to se jeszcze poczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmujcie sie dziewczyny, mi juz któras osoba sie pytała czy jestem w ciązy, bo ponoć brzuszek mam wiekszy, okraglejsza, ładniejsza - takie teksty puszczają... a ja sie ważyłam - wage mam stałą i wiem, ze w ciązy nie jestem - nawet nie mam tego w planach na najblizsze miesiące!!! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wkurzają mnie niesamowicie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w szkole, jutro w szkole :o w niedziele chyba sobie odpuszcze :) ogolnie to padam i zaraz idziemy spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i co Gagatko odpuściłaś sobie dziś? wczoraj śpiewałam ,a dziś jedziemy do J. rodziców i tak minie niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuściłam :) zresztą pan wykladowac dal przyzwolenie na to :) dzis m amy leniwa niedziele :) potem robimy pizze :D ktora chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po krotkiej nieobecnosci ! nie odzywalam sie bo nie mialam zbytnio czasu a nadal mamy goscia . wczoraj rowniez mielismy gosci tym razem szwgaier z rodzinka i ciocia ....dobra wiadomosc jest taka ze jeszcze 4 dni i jedziemy do POLSKI ,prawdopodobnie 1 grudnia bedziemy sie przeprowadzac na wieksze mieszkanie ...ale to dopiero bedzie pewne w czwartek . ogolnie czuje sie dobrze tylko mdlosci i wymioty doprowadzaja mnie do szalu .i JUZ mija nam 11 tydzien ciazy . a tak wszystko dobrze .POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nazeram sie pizza :D zjem to i umre no ale trudno :) dziewczynki czemu nic nie piszecie :( halo halo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie ..ja sobie slucham piosenki co mielismy na pierwszy taniec zeby powspominac ...bo dzisiaj ja znalazlam na necie..:)... podam wam tytul moze sie wam spodoba dla nas to byla niespodzianka nie wiedzielismy co bedzie i nam sie spodobalo tyul Zeby sie ludzie kochali..Barbara dunin i Zbigniew Kurtycz. zmienione aby byly slowa z zeby sie ludzie kochali na zeby sie mlodzi kochali.,.:D swietnie wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) niedzielę spędziliśmy u J. rodziców,wieczorem wieczór filmowy i ;)...;) a dziś niestety do pracy na szczęście sobota na 100% będzie wolna:) miłego tygodnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Girls =) wszystkie już wspominacie swoje wielkie dni, a ja przeżywam i martwie sie jak to będzie:) Razem z Rudziutką jesteśmy na święta bożego narodzenia, chyba tylko my się ostałyśmy :P Czy to zawsze jest tak, że jak sie jedna sprawe zalatwi to powstaje kolejny problem i sie czlowiek martwi? :D W piątek odebralismy z usc zaświadczenia i tego samego dnia pojechalismy do naszej kancelarii parafialnej:) Bardzo sie stresowalismy, mamy wciaz uraz po tym jak sie po mszy swietej zglosilismy do zachrystii aby zarezerwowac termin i godzine slubu.. Matko kochana ksiadz proboszcz trzymal nas pol godziny i pieprzyl jacy to jestesmy niegodni grzesznicy, ja pierdziele... Nienawidze takich dupkow ksiezy co to sie uwazaja za nie wiadomo jak lepszych i sie wywyższają... Whatever... czekaliśmy w kolejce do kancelarii, zaczelismy sie z tych nerw wygłupiać :D nadeszła nasza kolej bylismy juz ostatni. Jestem pod wrażeniam jak ten ksądz (mlody, normalny i fajnie sie z nim żartowało) się nami zajął. Pogadał z nami tak od serca, potem mi kazal wyjsc i rozmawial z A. sam na sam, a potem tylk oze mną:) dobre 20 minut po zamknieciu kancelarii nas wypuscil:) Spisalismy protokół, niestety małe głąbki nie odebraliśmy aktów chrztu, ale bylismy pewni ze sa w naszej parafii, bo bylismy w jednej chrzczeni, ale tam byl jakis podzial dokumentacji itd i czesc dokumentow jest w innym kosciele. W Piątek odbierzemy akty i znow pojedziemy do kancelarii i zalatwimy już zapowiedzi:) ufff.... I teraz to ja mam dopiero kłopot, w najbliższa niedziele mamy zamiar objechać część rodziny z zaproszeniami... A zamówiłam takie zaproszenia które sie wypisuje, wpisuje sie imie i nazwisko i wszystkie inne informacje... i teraz.. jak tu cholera domieniać imiona i nazwiska :D no bo jest tak: \"mamy zaszczyt zaprosic sz.P....... i teraz jak? Irenę i Włodzimierza Kowalskich? a jak ktos ma nazwisko ktore sie nei odmienia, dajmy na to Kot, to pisać sz.P. Irenę i Włodzimierza Kot? nie wiem czy dobrze rozumuję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeej :) imili jak tam podróż? gagatka narobiłaś mi smaka na pizzę, to nie fair! unusual zasada jest taka (ponoć ;) ) że odmienia sie wszystkie nazwiska pochodzenia polskiego, oprócz tych rodzaju nijakiego czyli np nazwisko Lato. Jak robiłam mojej kuzynce listę, to poodmieniałam wszystkich a ona i tak zrobiła wg własnego uznania. Nikt się o to nie czepiał A my wczoraj ogladaliśmy płytę z wesela mojego sąsiada- mój M nigdy nie był na weselu i móglby się nie połapać w tych wszystkich obrzędach. O dziwo oglądał nawet z zainteresowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... Ja juz zdecydowałam, nie będę odmieniać tylko tych nazwisk które dla kobiety i dla mężczyzny brzmią tak samo. Np Nowak. a pozostałe będę odmieniać, np Kowalscy. Każdy robi inaczej, jeden sie obrazi jak odmienisz, drugi sie obrazi jak nie odmienisz :D wszystkim sie nie dogodzi :) Jutro mam genialny plan aby wypisać wszystkie, przyjeżdza do mnei świadkowa i siadamy nad nimi:) bo czasu coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) a ja dalej się męczę na jazdach-ostatnio bym przejechała panów z zakładu pogrzebowego-co za zbieg okoliczności ;P unsual:) miałam podobny problem z nazwiskami-np.Krawiec(i nie wiedziałam czy napisać Krawców czy Krawiec) Izuś:) początki ciąży widzę takie jak u mnie :) ja na mdłości stosowałam wafle(takie zwykłe Such) piłam też dużo wody. Niestety zęby musiałam myć szczoteczka dla dzieci ;) ciekawe jak Zaręczona i jej maluszek :) mój facet -ten mniejszy-chodzi sam,psoci,nie rozumie słowa NIE WOLNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...co to jest... marsz weselny? :D bo się mnie zespół pyta gdzie mają przyjechać na marsz weselny jeśli takowy ma byc :P czy to chodzi o to że pan młody przyjezdza po mnie do domu, wręcza mnie i świadkowej bukieciki i razem wychodzimy z mojego domu i jedziemy do kościoła...? rany nie wiem :P ale w sumie to dziwnie, bo siostra młodego i mój brat będa naszymi świadkami :D ale to jest zawsze tak ze kobeita jest swiadkowa mlodej a facet świadkiem młodego? hehe zamienimy sie rodzeństwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Podroz swietnie :) a marsz weselny...u nas by sie nie obeszlo bez niego ...i dla mnie to fajna trradycja,... po prostu zespol wam gra marsza weselnego jak mlody do ciebie przyjezdza witacie sie i jak odjezdzacie z domu a potem oni sobie jada na sale ..a wy do kosciola:)... bardzo fajna sprawa jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, no to tak jak podejżewałam:) No to u nas też jak najbardziej tak to musi być. Tylko zastanawiam sie bo Chcialabym aby kamerzysta byl u mlodego jak sie bedzie ubieral, potem jak ja sie ubieram i teraz pytanie. Gdzie ma przyjechać zesopół? Do domu młodego czy do mojego i u mnie mają grać jak będzie wjezdzal na podwórko? Potem jak już A wręcyz mi bukiecik to mamy mieć błogosławieństwo i muzykanci już jadą sobie na salę a my do kościoła?? i witaja nas na sali?:) cholera spamietac to wszystko to masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzykanci przyjezdzaja do ciebie i graja jak mlody do ciebie przyjezdza i po blogoslawienstwie jak wsiadacie do samochodu i odjezdzacvie do kosciola i dopiero jak wy odjedziecie oni jada na sale:>) tak jest u nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Imili pisze :) u mnie świadkiem był mój brat ,a mojego S świadkową jego siostra cioteczna :) ale i tak było odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual -spokojnie dobrze ci idzie:) dasz radę,to normalne ni pewności,niewiedza,przecież pierwszy ślub :) ja też miałam problem z nazwiskami,siedzieliśmy z J. i wypisywaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wypisujemy ze świadkową tę częśc którą możemy wręczyć dosłownie jutro, czyli ludkom z mojej pracy i z pracy A. jakiejś cioci z Warszawy i części rodzinki spod warszawy :D Bo my mieszkamy okolo 60 km od wawy ale w Wawi mieszkamy na codzień. i postanowiłam już, że wypisywać będe w ten sposób, że nazwiska które są dla kobiety i mężczyzny takei samo, czyl itak samą brzmią np Nowak, Sienkiewicz - nie będziemy odmieniać, a te które się różnią, czyli Nowakowski, Nowakowska będziemy pisać że Nowakowscy :P i tyle nie będe sie z tym chrzanić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Chcialam sie z wami pozegnac dzisiaj w nocy wyjezdzamy do Polski nie bedzie nas ok 2 tygodnia . Ale dzisiaj jeszcze musze isc do pracy. Samopoczucie dobre,pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) izuś:) wszystkiego dobrego życzę dla waszej trójeczki:) a wogule imiona jakieś w planach macie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej :) co tam u Was?? ja siedze sama w domku :9 i czekam na michała. nie wiem jak Wam ale mi sie nic nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) oj nie tylko Tobie,nie tylko:) my dziś chcieliśmy kupić młodemu kurtałkę,ale niestety nie kupiliśmy-za to straciliśmy dużo czasu na jeżdżeniu,nie dość,ze łódź rozkopana w pizdu to jeszcze maxi korki. Na sobotę i niedziele zaplanowane wyjazdy na cmentarze-troszkę się zejdzie,ale jak wszystkim. Spokojniej nicki życzę:) gagatka-a ja w dalszym ciągu Twojego pleneru nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się dziś nic nie chciało:) ale się przemogłam ,zakupy zrobione,teraz pijemy czekoladę na gorąco i objadamy się w domku,odpoczywając we dwoje:) jeszcze jutro i wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza i miec nie bedziesz :) bo aj nikomu nie przesyłałam fotek, zamiesciłam tylko na fotosiku wiec na moim profilu sa :) mam meza bałaganiarza :o jak oduczyc go tego i nauczyc go sprztaca za soba????? helpppp a nas jutro czeka maraton po grobach, jak zaczniemy od 11 to skonczymy pewnie poznym wieczorem :( no coz zabieram sie za sprztanie bo samo sie nie posprzta, samo to sie tylko bałagani :) milego dzionka :) Yza tarnów tak samo zakorkowany i rozkopana jak łodz :) a wiec głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×