Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej ja tez nie dawno wstalam :) Ruda szybko zleci, ja sie juz ciesze ze to mamy za soba bo drugi raz chyba bym nie chciala tego przechodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) cafka:) odradzam oliwkę na rozstępy.Oliwka pomaga na łuszczenie skóry. Polcam Garnier zielony krem, beauty. Nie drogi ,a naprawdę dobry. wczoraj dostaliśmy płytę z wesela.ślub,wstęp i wesele super,ale poprawiny kiepsko-śpieszył się ,żeby tylko szybciej nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Yzulka :) ale ja slyszalam ze wlasnie oliwka jest dobra nawet od kogos cos takiego slyszalam ze dziewczyna majatek wydawala na drogie kremy na rozstepy a i tak je miala a dziewczyna z ktora lezala razem na sali smarowala sie najtansza oliwka i zadnych rozstepow nie miala, duzo opini wlasnie o zwyklej oliwce slyszalam, bo w sumie ona natluszcza ta skora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka to wszystko zalezy, jak kobiata ma predyspozycje do rozstępów, to oliwka nawet jej nie uratuje... ale może troszke pomoże, tzn. może będzie tych rozstępów mniej i łagodniejsze. Nie wiem. Ale Oliwka w pierwszej chwili natłuszcza, a potem skóra się bardzo wysusza :o Yza a ten krem z Ziaji na rozstępy jest dobry? ten z takiej serii dla mam i dzieci - biało niebieskiej? orientujesz się?? ...ja tak pytam zapobiegawczo - na przyszłość ;) bo ja niestety mam skórę skłonną do rozstępów :( ...a moja mama nie ma ani jednego :( niestety po niej tego nie odziedziczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie :) Wpadłam przed chwilką tutaj na topik i szybciutko obczytałam kilka ostatnich stron. Gratuluję przyszłym Rodzicom małych mieszkańców mamusinych brzuszków no i gratuluję Zareczonej śliczniusiej Mai :):):) My jeszcze nie oczekujemy na potomka :) Cholercia, zaraz nam pierwsza rocznica stuknie, a my wciąż we dwoje, hihihi :) Wciąż nie mamy internetu, dlatego nie bywam tutaj w ogóle, ale bardzo często myślę o Was, naprawdę :) i zastanawiam się co u Was słychać :) Tęskno mi jakoś :) Tymczasem, pozdrawiam Was serdecznie, buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Darianka witaj :) Kopę lat :) Ja właśnie popijam kawkę i próbuję się obudzić. Wczoraj byliśmy w kinie i u znajomych i przez nocny powrót do domu się nie wyspaliśmy. Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Darianko witaj witaj:D... my wlasnie wrocilismy z giełdy samochodowej...z Gliwic...eh kupilam sobie buty dodatkowe na plaskiej podeszwie co by byly wygodne jak bedzie brzuszek duzy..i kurtke zimową..eh..zimno jak nie wiem juz jest.. oki lece zjesc cos bo glodna jestem..milej niedzieli..:) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wstałam :D. Oglądaliśmy sobie z mężem filmy na naszym nowym DVD :) do 1 w nocy. No i średnio spałam w nocy, bo dostałam okresu (ała :().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili86-gratuluję zakupów kati-jaki film? znowu na imprezie? Darianko-witam po długim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn-gratuluję dvd:) @ też,czasem jest przydatny,choć nie miły:) odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Wy ogladałyscie filmy na dvd, siedzialyscie w kinie agatka plakala ze smiechu na imprezie :) juz dawno tyle sie nie osmialam co wczoraj, chlopaki dawali w dupe! :) no i pic moglam i moglam i nic :) trzeżwa bylma jak świnia :) a jka wrcalismy z imprezy ( w samochodzie bylo nas 6 - i nikt nie mial pasów) to zatrzymala nas policja ale sprawidzila tylko dokumenty i juz nie trzepaial sie o strzególy i puscila nas wolno :) a teraz kiedy u mnie w domu w najlepsze trwa impreza ja ide do wanny bo choc wrocilam do domku przed 2 to nie moglam zasnac a na wyklady trzeba bylo wstac i niestety zmeczenie daje o sobie znać :( pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, gagatko - szalejesz :D. DVD nie możemy się nacieszyć - w sumie to żaden cud, bo nie jakaś znana marka, ale odtwarza divx-y z polskimi napisami :) - tłuczemy właśnie Harry\'ego Pottera :D. Mężuś ma tydzień wolnego - pisze pracę mgr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Nam weekend minal na ogloadaniu Filmu z Naszego Wesela ale sie usmialismy :) Kaseta jest naprawde fajnie nagrana ,warto bylo tak dlugo czekac:) i Ma 4 gidziny calosci :) U nas zimno ...chyba snieg spadnie za pare dni !!! Jakie plany Zony na swieta i Sylwester ,My w Tym roku nie jedziemy na swieta do Polski :( spedzimy je tutaj z szwgaierka jej mezem i mala Chantalka a na Sylwestra ma przyjechac moj brat z Polski ale tez bedziemy w domu ....bo nie mamy ochoty nigdzie wyjsc a wiadomo ze mna jest ostatnio tak ze raz dobrze sie czuje a raz zle . POzdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatek no ładnie :D Ja mam tak, że na kacu nie wstaję choćby nie wiem co...nawet nie wiem kiedy wyłączam budzik :P Belle mnie próbowali zmusić do obejrzenia HP, ale to chyba nie mój klimat. My teraz przez weekend wszystkie części Matrixa. Wcześniej widziałam 1 i 3 bez srodkowej części nie wiedziałam o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my u teściów a sylwester u nas ze znajomymi :) czekam na wynik bety dziś :) bo na tescie zobaczyłam bledziutką drugą kreseczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na święta jedziemy do moich rodziców, a na Sylwestra idziemy na jakiś bal ze znajomymi (jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia gratulacje! mnie się @ spożnia i zacynam się wkurzać..cycki bolą już dość długo..ehhhh Parę razy juz tak miałam- potrafi mi sie spożnić i 2 tygodnie My świeta spędzamy w moim rodzinnym domu, w towarzystwie moich rodziców, babci, cioci (taka druga mama dla mnie), teściowej i maloletniego szwagra. A sylwester na Polach Elizejskich w Paryżu- jupi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki! :) rany chyba niedługo wyjde z siebie i stane obok. Cały czas afera z zaproszeniami, a to jak w końcu znajdziemy czas to A. zatoki bolą i umiera :( mamy znów plan na środę. nie wiem jak to będzie :D bo zapisaliśmy sie na kurs tańca :D taki kurs dla narzeczonych :P ciekawe co to da ;) ale moze zatanczymy pieknego walca na pierwszy taniec;) zobaczymy :D Ja szczerze mowiac chyba na ta chwile bardziej nie moge doczekac sie sylwestra a nie slubu i wesela :D:D:D jedziemy na tydzien do Zakopanego, taki dziwny miodowy tydzien bo jedziemy ze znajomymi :) ja mam powazny zamiar nauczyc sie jezdzic na nartach, biore instruktora i heyah :D kurcze jestem jakoś wykończona nerwowo, mam ochote uciec gdzies od tego wszystkiego :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual a czy osoby, ktore będziecie zapraszać wiedzą o Waszym ślubie? Bo czasem może sie okazać, że nie zdażą sie przygotować (że już nie wspomnę o rodzinnych planach na święta....) Jak tam suknia? Moja sie szyje :classic_cool: Takie nic- kawał szmaty, do tego przepłaconej ( ;) ) a ile radosci człowiekowi sprawia....:) Czy twój meżczyzna będzie miał jakis płaszcz? Bo zaczynam sie martwić o tego mojego (on deklaruje, ze nie chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia:) no to drugi raz GRATULACJE :) waikiki:) ja nie smarowałam się tym o którym piszesz.Ale kilka koleżanek go używało i są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, wiedza wszyscy :D tzn ja mowie o swojej rodzinie bo tak sie sklada ze niedawno mielismy wesele siostry ciotecznej i tam sie wszyscy dowiedzieli:) tzn moja rodzina jest juz calutka zaproszona :) zostali nam znajomi z rodzinnej miejscowosci ktorzy tez wiedza :D i rodzinka A. ktora jest bardzo porozrzucana po Polsce, i w najblizszy weekend jedziemy na cala niedziele zaprosic czesc, ale niestety czesc bedziemy musieli wyslac poczta a potem telefonicznie potwierdzac :( strasznie tak nie lubie ale nie damy rady jechac na mazury, albo do Wilna nawet :D:D wiec moze nie ma takiej wielkiej tragedii, co...? :( Dzis na wieczor jestem umowiona na telefon z panem kamerzysta, mamy ustalic godzine zdjec, wiec tym samym umowie sie na konkretna godzine z fryzjerka i bedzie juz cos z glowy. Cale szczescie kamerzyste juz znamy wiec wiemy jak robi zdjecia i jak kameruje i nie musimy u niego odbywac godzinnych wizyt i o wszystkim dyskutowac :D uff... Zapisalism ysie na kurs tanca, jutro idziemy na pierwsze zajecia :D ciekawe jak bedzie :) bo moze bysmy tak zatanczyli walca na pierwszy taniec :):) zobaczymy jak nam bedzie szla nauka :P dzis jedziemy dokupic zaproszenia, bo A przypomnial sobie jeszcze o kilku znajomych, no mowie Wam, oszaleję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabusia, dla Ciebie oczywiście gratulacje!!! jejku, to musi być coś niesamowitego..... ja jeszcze sama nie wiem czy chciałabym mieć już zaraz dziecko, chyba pierwsze co to chciałabym skończyć szkołę :) bo potem będzie ciezko:) i przede wszystkim byłoby miło gdybyśmy już zakończyli budowę i wykańczanie domu :D:D:D:D ale mysle ze po ślubie to już trochę rpzeztanę tak zaciekle używać antykoncepcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wysyłaliśmy tylko do Krakowa (jesteśmy z Wroca). Za to rozmowa telefoniczna trwała 25 min :O Trudno My tańczymy przytulańca, jestem beztalencie i niczego sie przez miesiąc nie nauczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual o której godzinie masz ślub? Zastanawiam sie jak to będzie- mam o 15 wychodzimy z kościoła godzinę pózniej- zaczyna sie robić ciemno. Dojeżdżamy na salę- noc (sprzyja dobrej zabawie, ale nie witaniu nowożeńców!) Zastanawiałam sie nad takimi pochodniami, widziałam kiedys takie z nasaczonej tkaniny zwiniętej w rulon- postawiłoby sie kilka przed wejściem na salę, ale klimat będzie takisobie, bo parking betonowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia Gratulacje !!!Wiem jakie to dla Ciebie wazne !!! Widze ze grono \"Matek\"sie powieksza ! Super!!! POzdrawiam uciekam na obiad bo dopiero co wrocilam z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×