Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

unusual mnie strona vistuli tez nie przekonuje wcale!!!! dopiero w salonie było kilka garniaków naprawde wartych uwagi! mój mąż wymyślił sobie i uparł się na smoking, więc za niego wraz z koszulą zapłacił 1.900 zł, ale były równiez sliczne garnitury w nizszej cenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze obrączki kosztowały 1000 zł (para). I są ok :) Ubranie M kupiliśmy w Vistuli, brązowy garniak, 2 koszule, kamizelka, 2 krawaty, pasek...chyba wszystko wymieniłam :)- za 1400 zł. A co do zaproszeń- ja sie wkurzam, bo czekam na moje już miesiac z hakiem, ludzi trza zapraszać bo nie zdąża sie przygotować :O Takie robione recznie zajmują wiele czasu, lepiej już niech sie koleżanka zajmie winietkami jak chce sie wykazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie kochane, jak Was czytam to wszystko mnie tak jakso odstresowuje :D zaproszenia to bankowo z allegro zamowie i winietki tez bez przesady jak chce sie wykazywac swiadkowa to niech na weselu dobrze rzadzi :P:P ja na prawde dlugo nie lubie nd czyms myslec.. nawet jak suknie wybieralam to przymierzylam ją trzecią i ta! :P tylko pewnie finalnie chcialabym zeby wszystko bylo cudnie.. dziewczyny moze mnie wysmiejecie ale ja sie boje ze niewiele osob przyjdzie na wesele!!! takie samy obawy mialam jak robilam 18tke a bylo 2 razy wiecej niz zapraszalam bo sie okazalo ze sasiad obok tez robil w tym dniu impreze i sie wymienialismy :D boje sie ze jak to swieta to ludzie moga miec inne plany, ehh... dlaczego moj kochany A sie tak niczym nie rpzejmuje i wszystko bierze na luzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - ładne fotki, ciekawe miejsce ;). Unusual - u nas finalnie było mało osób (65, planowane 90) i bawiliśmy się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu topik odżył:) super zdjęcia doszły Ewka super piekne:) yzulka -twoje nie doszły:( to,że się martwisz,a przyszły mąż to normalka,jak poczytasz nas wstecz tou nas też tak było.Faceci martwią się inaczej inie rozumieją o co nam chodzi,gdy się martwimy i organizujemy wszystko wcześniej :);P gagatko-zdjęcia oryginalne:) ładne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGATKA:) SWIETNE ZDJĘCIA :) waikiki i kala:) po wielu bólach wysłałam a jak nie doszły to chyba wam osobiście przywiozę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza do mnie też nic nie doszło :-( 😭 do mnie masz niecałe 120 km zapraszam!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! widze ze topik jeszcze jakos zyje??? no tak skonczyły sie miesiace w którcyh najcześciej bierze sie slub!!! jest jeszcze któraś przed??? ja tak slubujemy 22 listopada juz sie nie moge doczekac :) a jeszcze tyle spraw na głowie. mam pytanie do dziewczyn które są juz po swoich weselechac. jaka ilośc alkohiolu potrzeba, chodzi mi o wesele+poprawiny. jak to sie liczy??? i ile faktycznie wam poszło???? a co do ciast beda piekły moje znajome i nie mam pojecia ile im powiedziec!!! a te dzieczyny co są juz po to SERDECZNIE GRATULUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po sporej przerwie:)... Co tam u waS:) My nie umiemy odespac do dzis naszego wesela .. Bylo przecudnie.. wstalam o 6 ...na 8 pojechalam do fryzjera..potem kosmetyczka..makijaz fryzura wyszly swietnie..tylko pogoda w sobote nie bardzo:)...deszcz padal ale to w niczym nie przeszkodzilo.. wrocilam do domku o 12...zjesc nic nie zjadlam jakos nie mialam ochoty...o 13 zaczel;am sie ubierac i przyszedl czas czekac na młodego.. i na kamerzyste ktory nawalil na poczatku... spoznil sie pol godziny i nie mamy nagranego przywitania mlodego jak przyjechal:) Potem wyruszlismy do kosciola..Katol poszedl przedl oltarz...a ja z tata i malymi dziewczynkami i swiadkami ruszylismy do niego...stresu zadnego nie czulismy ..bylo swietnie...na sali bylo juz udane weselicho...szczerze to na swoim najlepiej sie wybawilam..bylo bosko..opis w skrocie bo jakos polowy nie pamietam:) zdjecia na nk pare jest reszta bedzie jak odbierzemy od fotografa:) bo domowych jest malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Imilia slicznie wygladalas:) Wrocilam od lekarza,lekarz potwierdzil jestem w 8 tygodniu ciazy szacunkowa data porodu to 22-23 Maj.2009 .Jestesmy szczesliwi...Widzielismy juz bijace serduszko Naszej Fasolki. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik -Iza gratulacje! Wspaniałe przeżycie zobaczyć takie maleńkie serduszko, bardzo się cieszę. Wszystkiego dobrego i dbaj o Was :) Imili chlepnęłaś się na ciemno, a pasemka miały być ;) Ładnie Ci, a suknia była bardzo efektowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratuluje raz jeszcze :) tez bym chciała takiego szkraba :) lub szkrabke :) No Emilka chlapneła sie nam na ciemno :) ale efekt sliczny :) i w ogole slicznie razem wygladacie :) czy ktoras nie zechcialaby mi napisac przykladu negocjacji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Rybnik Iza GRATUUUUUUULACJE Kochana!!!!! Dbaj teraz mocno o siebie i \"brzuszek\" a mąż niech nie marudzi tylko usługuje ;-) ;-) ;-) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no własnie Imili nam się brunetką stała ale sliczna panna młoda z niej!!! Cud miód!!!! ja za to wczoraj na blond sie machnęłam ;-) potrzebowałam zmiany :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka-to wsiadaj w auto i czekamy na osobiste odwiedziny ze zdjęciami;) baloo- mniej więcej 1 l na głowę się liczy,(było na bramy,tłuczenie butelek,na wykupne itd),miałam też wino ,ale jeszcze zostało nam ciast miałam 4 i tort 2 piętrowy (tzn-jakby 2 torty na talerzu)- na 30 osób i też dużo zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili86 -super,żesię udało wszystko i ,że się dobrze bawiliście,reszta to szczegół Rybnik-Iza -gratulujemy fasollki:) 🌼:) korzystaj teraz ile możesz i wysypiaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izus:) ech pamiętam jak to było jak zobaczyłam Wojtka pierwszy raz-a teraz już sam chodzi :) dziewczyny poważnie nie doszły zdjęcia??????????????????????? Belleteyn :) będziesz dobra ciocia i wyślesz do lasek fotki ...(szybki trzepot rzęs ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×