Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam:) ciężko w tej pracy ,ledwo wróciłąm ze zwolnienia(trzy dni) już usłyszałam dużymi literami,że sobie wolne robię,że jestem 3-5 miesięcy na wolnym,wiecznie wolne.Chciałabym tyle być;P ale cóż życie,może szefowitak się dłuży bezemnie,że z 3 dni wyszły mu 3 miesiące:P waikiki-ja poproszę zdjęcia miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn jak to sa amatorskie foty to ja normalnie pod wrazeniem jestem, baaardzo ładne zdjecia!!!! bardzo pomysłowe, naprawde ciekawe i sliczne!!!! dobre jest to jak z maczuga na męza idziesz :-) ;-) he he dobrze! dobrze!! (moje nie sa pozmniejszane więc moga sie troche długo otwierac :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amatorskie - brat ma Nikona D40 i dobrą rękę, mówię mu, żeby zaczął się ogłaszać - nasze fotki może wykorzystać w portfolio, mógłby sobie dorobić (studiuje zaocznie). A zdjęcie z maczugą robi furorę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn tak to taki zameczek 10 km od miasta w którym mieszkam, ma wielki park dookoła z takimi ładnymi miejscami... kilka zdjęc plenerowych jest na dziedzińcu tego zamku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn no jasne że brat spokojnie może sobie tak dorabiać. robi na serio suuuper foty!!! ja jestem pod wrażeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik Iza Tobie tez wysłałam fotki :-D :-P :-) kurcze az Ci zazdroszcze, w tym pozytywnym znaczeniu oczywiscie, Twojego prawdopodobieństwa posiadania w brzuszku maleństwa :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeść, rany znów wieki mnie tu nie było... do mojego ślubu jeszcze tylko 2,5 miesiąca, jeju coraz bardziej się denerwuje... suknia się szyje, jednak ten salon w ząbkach jest rewelacyjny, mają śliczne suknie za rozsądną cene =) teraz muszę szybciutko wybrać zaproszenia i zamówić je... kurcze, zastanawiam sie czy juz pod koniec października nie powinnismy zapraszać gości..? to będzie tragedia, bo w co drugi weekend ja mam szkołę i w co drugi mój A ma szkołę, ale nie ten sam, czyli nasze zjazdy przeplatają się :( jestem spanikowana nie wiem co robić... aaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik :-) 🌻 Belleteyn no silny jest ;-) a samochód był nie do konca taki jak chciałam, bo miała być podkowa, a wyszło dziewczynie prawie że koło 😠 ale ładnie chociaz bo duzo kwiatków było :-) ta sama dziewczyna ubierała mi sale i robiłą bukiet - ogólnie swietnie sie spisała... unusual no to nie ciekawie, ale dacie jakos rade! w piątki moze, popołudniami, my w sumie tez tak wiele zaproszen rozwieźlismy... i zacznijcie już może jak tylko dostaniecie zaproszenia do rąk, im wcześniej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual- my mamy podobny problem- M ma szkołe w weekendy, ja pracę :( Teraz kilka razy trzeba było wziąć urlop na żadanie, żeby skompletować dokumenty :O Dobrze, że mamy tylko 30-parę zaproszeń. W tym tygodniu przyjdą pierwsze i mamy zamiar zacząć rundkę w przyszły weekend. Moja suknia też sie szyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) waikiki wysłąłam zdjęcia do Ciebie też ;)i do gagatki też wysłałam. Belleteyn:)Twoja zdjęcia sa świetne. dziewczyny jak któraś może to niech wyśle fotki waikiki bo mi sie net wiesza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza a do mnie nie doszło nic :-( ale ja Ci teraz swoje wysłałam ;-) no to niech mi któras z Was wysle foty Yzulki, bo jej sie net wiesza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mam problem z zaproszeniami. tzn ja bym najchetniej zamowila z allegro po 1 zl sa takie sliczne, ale moja swiadkowa jest po architekturze i koneicznie chce nam zrobic cos oryginalnego. Ale chyba ten temat nei rpzejdzie, nie chce m isie bujac z takimi pierdołami, ja nie przywiazuje do tego wagi i tak finalnie trafią do kosza, a po co mam placic za zaproszenie 4 zł jak nie wiecej, to bzdura... i wymyslilam sobie winietki na stolach, w moijej rodzinie jeszcze tego nie bylo, ciekawe jak sie przyjmie :P:P chcialabym usadzic kazdego obok kogos kogo zna, bo sama wiem jak glupio jest jak sie trafi na ludzi nieznanychy i potem zabawa jest kiepska, hehe... rany tyle szczegolow, na prawde sie denerwuje ze cos pojdzie nie tak... Np A nie ma jeszcze garnituru a wiem na pewno ze pewnie bedzie musial szyc bo jest no wysoku facet ale z brzuszkiem i nie wiem cyz cos dostanie gotowego... nie wiem kompletnie gdzie moglby pojechac poprzymierzac chociaż.. ajjj czy ja za wszystkich musze myslec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual zrób po swojemu z zaproszeniami, przynajmniej bedzie szybko z głowy i nie bedzie zamieszania! a winietki moze Ci ona najwyzej zrobić! Ja robiłam sama winietki na stół i wyszły super! wszystkim sie podobały! Niekiedy goscie zabierali je ze soba na pamiatke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unusual - z praktyki stwierdzam, rób winietki! U mnie nie było i był kłopot, i nie wszyscy byli zadowoleni z miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Tomek jest dość wysoki ze sporym "śmietniczkiem" i znaleźliśmy gotowy garnitur, nie strasznie drogi i wyglądał super - tylko spodnie skracaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unusual mój mąż nie ma figury modela nie nie!!!! a dostał smoking w Vistuli idealnie pasujacy na siebie - zero jakichkolwiek poprawek :-) może Wam sie tez tak uda trafić! a skracanie nogawek jak u męza Belleteyn to pikuś, rach ciach i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady, juz patrze w vistuli co oni tam maja fajnego i ciekawe jak cenowo... bo to tez wazne =) zeby masakry nie bylo :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm za wiele w vistuli nie widze... moze znacie jakies konkretne salony w warszawie, albo firmy? =) wyhacyzlam wlasnie fajny tani salonik z obraczkami, tzn nie po 1500 zł za sztuke jak do tej pory myslalam ze tyle to kosztuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×