Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość kla321
żyję:) ale na razie leżę sobie w łóżeczku,bo trochę nóżka boli wesele fajne ,szkoda,że nie mogłam tańczyć,ale bym się wyszalała ale tańczyłam -mąż miał mnie na rękach-nawet jeśli w mękach :P;) zamiast lodu na nogę-okład z mrożonej butelki z wódką nie mogłam pić to chociaż okładałam;) robiłam zdjęcia,ale sę dziś pośmiałam tak,żyję i mam się w miarę dobrze,wytrzymałam dość długo jak na mnie,bo po 2 dopiero jechaliśmy:) pierwsza taka długa moja impreza po operacji niektórzy szybciej wymiękli,więc jestem zadowolona:D miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala to dobrze że mąż móg z Tobą nawet tak potanczyc hehehe trzymaj sie i lecz noge już niedługo bedziesz sama tanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala czyli mimo wszystko wieczór udany :) ja byłam dziś u tesciów na obiadku a teraz jestem u rodziców i za godzinke odpalimy grillika ;) ja chyba nigdy nie schudnę :( OGÓLNIE SIE RELAKSUJE, BO PRZEDE WMNĄ ZNOWU TRUDNY tydzien który zakończą dwa egzaminy :o oj oj jeszcze 1,5 m-ca tej męczącej szkoły i luzz a Wy jakie macie plany na wakacje?? macie juz jakies ... bo ja nie mam jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się relaksuję:) śniadanko do łóżka,obiad do łóżka,a teraz deser do łóżka i film w łóżku:) relaks na jaki mogę sobie dziś pozwolić;P;) tak dobrze się bawiłam:D waikiki,a ty z czego się chcesz odchudzać?nie ma z czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) tez mam wrażenie ze Izka rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala fajnie jak weselicho sie udalo :) Waikiki bidulko :) dasz rade dzielna kobito 🌻 :) kurcze dziewczyny moze mi cos poradzicie, nie chce was zanudzac ale juz sama z tym nie wytrzymuje a ile mezowi mozna truc ;) po krotce wam opisze... chrzestnym dla małego bedzie brat mojego czyli moj szwagier i teraz zaczynaja sie \"schody\" on ma taka dziwna laske, w ogole on przy niej dziwny sie stal, ona taki wiesniak ani czesc, ani pogadac, jak zblizalo sie wesele to chciala byc moja dobra kolezanka, on mysle nie traktuje jej powaznie bo gada z nia czasami jak z jakims kolega, w ogole tez ja kiedys zdardzil a ona taka glupia za nim, mu sie to podoba, ze zawsze ma do kogo worcic, ja to tak odbieram... do rzeczy: nie wyobrazam sobie zeby taki dziwak, pchal sie do mojego dziecka, czyli np. wiadomo chrzestny to chrzestny nic do niego nie mam jest w porzadku i nie chodzi tutaj o niego, ale zawsze jak bedziemy zapraszac jego to wiaze sie to z tym ze bedzie przychodzil z nia a my z moim M jej naprawde niecierpimy, nie mamy z nia tematow, i szczerze mowiac ja chce odizolowac od dziecka, czyli zadnego noszenia dziecka itp. moze zle to odbierzecie, ale nie tylko my jej nie tolerujemy, ostatnio byla zmuszona na mnie spojrzec bo tesciowa mowi \"chodz sobie grubaska zobaczyc\" :) a ona wchodzi szczerzy zęby i zamiast zapytac jak sie czujesz, fajnie wygladasz (chociaz do sciemy) to ona walnela tekstem \"co na brzuchu juz nie umisz spac\" wymieklam... tak jakby to bylo najwazniejsze w ciazy:o mozecie mnie uwazac za jakas wredną ;) ale naprawde jest to jedyna osoba przed ktora z moim M nie czujemy sie komfortowo, a tym bardziej ze jest dla nas obca osoba, co innego kuzynka, ktos z rodziny to trzeba oko przymknac, ale to mimo ze sie staralismy nam nie wychodzi... moze macie jakies pomysl jak lasce uzmyslowic ze nie jest mile widziana, ze niech nie mysli ze bedzie z naszym synem na spacerki jezdzic tak jak to juz zapowiedziala, juz nie raz probowalismy ale jest niestety malo kumata, a nie chcemy zeby chrzestny nie mial kontaktu bo na tym nam akurat zalezy, tylko chyba to jednak nie wyjdzie i beziemy musieli miec ja na glowie:o sorki ze was zanudzilam, ale chcialam sie tez wygadac bo meczy mnie ta sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ;) no ta sytuacja jest troche trudna :o cięzko bedzie tak zrobić, by szwagier był obecny w zyciu dziecka, ale bez swojej \"wybranki serca\" ;) możecie z nim o niej pogadac, ale to może miec złe skutki, bo sie koles obrazi albo co... a możecie jej też coś powiedzieć, ale to tez może mieć złe skutki, bo jak ona sie obrazi, to będzie jego nastawiała przeciwko Wam :( a ostatnia opcja to wziąć na luz i starać sie jakoś przetrwac te momenty kiedy ona jest w poblizu ;) mozna ja ewentualnie załatwić inteligentnymi komentarzami, których ona nie zrozumie i będzie sie czuła ogłupiona i sama sie jakoś wycofa... ale zeby tak było to musi miec jednak troche oleju w głowie, bo jak nie ma to nici z planu! takiego totalne głupole to w ogóle wyczucia nie mają ani sie nie kapną - tak jak piszesZ - są niekumate he he no nie wiem co by ty najlepszą opcją było. Kala oj mi sie przytyło ostatnim czasem :o i przydałoby sie zrzucić pare kilo, zeby zmieścić sie w letnie ciuchy chociazby :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala ty wszystko w łózku - zboczeńcu jeden :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez chcialam zaznaczyc ze Kala to ciagle i wszystko W lozku :P Waikiki jest tak jak piszesz, ciezko jest i bedzie, ja z reguly sie tym nie przejmuje bo nie w okol niej sie kreca nasi znajomi, no ale przeciez nie bede nikogo buntowac, zalezy nam na dobrych relacjach chrzestnego. Raz moj M mu cos nadmienil ze czemu ona taka dziwna, ze ja chcialabym sobie normalnie poagadac wybrac gdzies na zakupy no ale on stweirdzil krotko ze mu tak dobrze, no i juz nie poruszamy tego tematu, jest jak jest- dziwnie jednym slowem, a naparwde zawsze chcialam zeby mial kogos normalnego wyjsc pogadac ale tu sie nie da, kiedys jak jeszcze probowalam wyjsc na lody kawe, to powiedziala ze brat jej grila robi i od tamtego czasu odpuscilam bo ile razy mozna sie blaznic przed laska 4 lata mlodsza :o a bylo tyle sytuacji ze szkoda nawet tutaj o tym pisac, raz zrobila jazde na imprezie rodzinnej bo szwagier jej zupy pierwszy nie nalał :D ehh, tak chcialam sie wyzalic, bo lubie zyc w zgodzie ze wszystkimi, no ale czasem sa trudni ludzie do wspolzycia... jeszcze raz sorki ;) Iza czekamy na Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a co zazdrościcie tego łózka? no to już?;) zapomniało Wam się rok po slubie,jak to z mężem w łóżku być...;P;) a co do sytuacji z niekumatą-nie zazdroszczę,najczęściej poza unikaniem nic nie da się zrobić,może z wiekiem zmądrzeje:) coś mnie kręci,katar,oczy jak królik,chyba mnie przewiało na tym weselu,bo padało i ogólnie chłodno było a dziś chcę jechać do Chełmna na koncert wieczorem,ciekawe jak się będę czuła,na razie leżę w łóżku;);P niestety z książką a nie z J. ;);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala króliczki Ci w głowie :P co Cie znowu kręci???? ja nie wiem Tyyy seksiaro jedna he he :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem po USg mała waży 1780gram :) wszystko ok rośnie ładnie ułożona główką w dół :) ciekawe co tam u Izy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś możecie do mnie mówić pani Kierowniczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egzamin o godzinie 7:30, autko TOYOTA, Egzaminator z którym już kiedyś zdawałam(super facet), placyk i górka ok-miasto...hmmm przejechałam na pasch jak ktoś szedł i jak wycofywałam we wjeździe to zahaczyłam o krawężnik(egzaminator udawał ze ni widzi ;P ) pod WORDEM czarny kot mi stał na drodze!! myślę sobie po ptokach i słyszę \"Zaliczam\" no normlanie szok jestem w szoku!!! cafka :) wiesz ja bym pogadała ze szwagrem, może niech jej delikatnie powie żeby zmieniła swoje zachowanie. poza tym jeśli jest tak jak piszesz,z e on za nią nie bardzo-to może będzie to dla niego samego pretekst do zerwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D w ogole to czesc wam wszystkim :) Zabusia super ze wszystko ok, ja tez mam dzisiaj wizyte ale usg nie bede miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka gratuluję,kiedy oblewamy;)czymś mocniejszym;)ja skończyłam dziś zastrzyki:P żabusia-rośnie jak na drożdżach,super:) waikiki-lubię króliczka;);P korzystam z młodosci:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) zabusia no to juz sporego masz w sobie szkraba :) Yzaaaaaa gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 no widzisz ;) ...a czarny kot nie przynosi wcale pecha, tylko zwiastuje nowiny :P i sobie ludzie wymyslili kiedys że to złe nowiny są :P a wcale nie jest tak zawsze, ze złe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeeeesuuuuuuu a ja znowu pokiciałam nicki tamten nick to jest mój nick z forum zołz :D czyli kobiet uczących inne jak nie być zbyt miłą ;) takich dziewczyn jest zbyt duzo, dlatego z pewnymi forumowiczkami staramy sie im pomagać na tamtym forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj taki zamęt w robocie,ze hej! 3 dni mnie nie było a tu już sterta rzeczy do zrobienia i w dodatku wszystko poprzekładane, zszywacz zginął, nozyczki też grrrrrrrrrrrrr nienawidze tego!!!!!! przez to taka zakręcona jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. czytam czytam patrze jakas irenka hehe mowie kurcze tyle tu jestem i zadnej nie pamietam zeby taka byla a tu prosze na waikiki tajemnicza hehe:) Zabusia no ladnie wazy ladnie ale az sie boje pomyslec ile moj synek wazy jak 8 maja wazyl 1738gr. hehe bedzie wielkoludek maly:) Ja wlasnie robie pranie tych mini ubranek trzeba korzystac ze sloneczka ze szybko wyschna bo w sobote wypralam pieluchy ,recznik i kocyk i musialam wyniesc na dol na suszarnie bo lalo jak na zlosc..a dzisaij slonce wiec mi szybko wysuszy ubranka:)..chociaz z rana mala ulewa byla ale teraz widze juz sie nie zanosi na deszcz.. :) ja wizyte mam u lekarza 10 czerwca dopiero:) bo moj lekarz teraz na urlopie ale z racji tego ze bylam dwa razy w jednym tygodniu to sie nie martwie bo wiem ze wszystko ok:) i narazie na porod sie nie zanosi hehe i niech maly tam w brzuszku na tatusia jeszcze czeka:) Kala zbereźnica jedna faktycznie wszystko w lozku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuzulka gratulacje :) mistrzyni kierownicy heheheh wrzuciałm nowe fotki na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie Yzulka gratulacjeeeeeeeee :D jeeeeeeeee to kiedy oblewamy:D tzn ja woda a ty czyms mocniejszym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy to tylko o jednym!!! a wiecie Izka to chyba urodziła :) :) tyle się nie odzywa!!!! matko jak ja sie ciesze!!!!! waikiki-irenka :P wiesz dziś w nocy śnił mi się kot!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi się tak właśnie wydaje ze Iza urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×