Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a co miałam - kolano operowane jestem po 3 operacjach,no teraz już 4 stawów możliwe ,że za 6 miesięcy druga noga nie adało się wszystkiego operacyjnie wyleczyć więc jeszcze będzie leczenie zastrzykami,a potem jak odpocznę i już będę chodzić,to czeka na to samo lewe kolano jeszcze mnie lekarz nie chciał wypuścić(ten co robił),ale dwóch innych się zgodziło, za 10 dni kontrola a teraz odpoczywam choć boli jak cho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, czołem :) Yzulka a to Ci się dziecko schowało :) ale dobrze ze tak sie skonczyło a nie inaczej. Kala witaj, dobrze ze juz prawie po :) Imilii trzymam kciuki jutro :) A my dzis poszlimy po pralke i wyszlismy z nawigacja na raty!! (chcielismy tylko sprawdzic czy dostaniem) no ale zawsze sie przyda :) tylko 10 rat. Pralke kupimy innym razem i gdzie indziej. Ja po wizycie u lekarza, kolejna recepta na miesiac, leczenie moze potrwac nawet i 2 lata (juz sie nie bede pytac nastepnym razem bo co ide to mi mowi wiecej), generalnie mam o tym nie myslec. A na okres musze poczekac, troche potrwa az mi sie cykle unormuja!! Zaraz ide cwiczyc, maz pojechal na rower i dobrze chwila spokoju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja kilkanascie minut temu wstalam ,ale nie jestem wyspana nie to ze w nocy byla burza ,wieczorem skurcze (ale nic wiecej)to jeszcze \"malenstwo\"buszujace w brzuszku ze nawet maz mowi ze \"ONO\"chyba chce wyjsc przez pepek :) Tak wczoraj wariowalo jak by Red Bula sie napilo ,dzisiaj od rana tez szaleje ale juz mniej :) Dzisiaj mam zamiar \"wygotowac\"Butelki! Yzulka nie zazdroszcze tego przez co przeszlas ale Wojtus ma fajne skrytki do spania :) Imili i jak tam wszystko ok:) Kala fajnie ze jestes juz w domu jak sie czujesz? Gagatka nawigacja super rzecz,:) Ok uciekam sobie sniadanko zrobic . Uśmiechnij się! Uśmiechnij! Ot, tak... Na powitanie dnia,bo uśmiech, nawet malutki, cudowną moc w sobie ma. ´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ ♥«° MIŁEGO DNIA °»♥ ¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.¸ Oczekujemy do 21 maja :) A moze i wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kala szybciutko dochodz do siebie :) Iza no jeszcze nic nie wiem wizyte mam na 14 takze dam znac ..stresuje sie od rana jak niewiem ale dobrze ze to juz dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili trzymam kciuki za badania Izuś może troszke wcześniej :) Ja mam wiz i USG 18 maja i juz sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza-lepiej,bo w nocy spałam:) noga boli i jest opuchnięta ale dzielnie jeszcze tabletki przeciwbólowej nie bałam,na razie likwiduję ból i obrzęk zimnym lodem leżę w łóżeczku i odpoczywam:) miałam gościa,a teraz odpoczywam i chyba włączę sobie jakiś film fajne miejsce pod stołem,my też tak zawsze z sis zasypiałyśmy(szczególnie w gościach gdy było nam za długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala 🌻 teraz juz z dnia na dzień będzie coraz lepiej :) a co Ci się z tymi nóżkami dzieje? Imili jak tylko wrócisz to pisz co tam lekarz gadał!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po badaniu eh najbardziej stresujaca wizyta jaka mialam.. ale na szczescie wszystko jest dorbze... malenstwo wazy 1700gr no i wg usg termin sie przesunal z 13 lipca na 9 No i poznalam plec bedzie synuś ...a jego meska czesc cialka ma 15 mm hehe :) chłop jak dąb :).. Na szczescie nie bylo sie co denerwowac jak sie okazalo no ale jednak jedno sie mowi a inaczej sie robi..bo jak tu sie nie stresowac.. Jezuuuuuuu jaka ja szczesliwa ze synuś bedzie zdrowy:).. najpierw badał kardiolog serduszko a pozniej juz ginekolog pomierzyl wszystko zbadal i jest w najlepszym porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz imili strach ma wielkie oczy :) ja wiedziałam, ze będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!! serio!!!!!!!! No prosze to synus bedzie :D małzonek już wie?? duma go pewnie rozpiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie wie mąż juz dostał wiadomosć :) powiem Ci ze chciał dziewczynke,,ostatnio tak marudzil hehe no ale bedzie synus:) no i w ogole lekarz stwierdzil ze bedzie mial czarne wloski czyli po mamusi :) hehe bo blond to on na pewno nie bedzie mial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili-gratuluję synka:) ja choruję na stawy-niestety już od kilku ładnych lat i jest nie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili :) mężulek z synusiem będzie piłke kopał i samochody podziwiał ;) Kala a jak się ta Twoja choroba objawia? a prognozy na przyszłość są dobre?? Nie chce Cię ciągnąć za język i zrozumiem jak nie chcesz o tym gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak waikiki w to nie watpie bo moj to zapalony fan pilki noznej no i swego czasu grywal w nia przez pare lat takze to na pewno..no w sumie samochody to samo typowy facet hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili super ze wszystko dobrze ,powiem szczerze ze bylam dobrej mysli no i bedzie Chlopczyk Fajnie :) Ja jestem sama w domu maz pojechal do pracy a zwiazku ze nie chce mi sie jeszcze spac weszlam zobaczyc do internetu . Pozdrawiam i zycze wam Milego dnia . Czekamy na Ciebie Sloneczko -21 maj 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) imili ;) pogratulować ;) ale wiesz zrobić dziure w dziurze to dopiero sztuka :P mam nowinę-od października zaczynam studia ;) lepiej późno niż później :) zaoczne off kours :) a teraz zgadnijcie na jakim kierunku :P no dobra napisze pedagogika wychowawczo - opiekuncza(resocjalizacja)...tak wiem najpierw sama musze się poddać resocjalizacji :P byliśmy dziś u Sławka kolegi i Wojtek powyrywał mu kwiatki z ogródka, a jego żona była nim zachwycona :P normalnie sial zniszczenie ;) a na koniec autko nie chciało odpalić bo małż zostawił na 3 godziny światła włączone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja odprawilam meza do szkoły a spac mi sie nie chce ;) Yzulka ten Twoj syn ma pomysły :) Imili widzisz wszystko dobrze :) no i gratuluje synka :P jednak chlopcy przewazaja!! :) a termin masz taki sam jak ja 9 lipca :D ciekawe ktora bedzie pierwsza ;) mi sie termin nie zmienia od poczatku, roznice mam tylko jednego dnia to tak jakby nie bylo roznicy, bo jeden termin mam z OM a drugi z usg. nawet nie pytam czy ktos jest o tej godzinie :P ide sobie teraz sniadanko zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Yzulka ...No to bedziemy mieli Studentke ...:) Powodzenia. Cafka witaj ja teraz wstalam ,ide zaraz zrobic sobie sniadanko bo \"jestesmy\"strasznie glodni . No Mezczyzni przewazaja w naszych \"ciezaroweczkach\" Ja tez mam kilka terminow Pierwszy ktory lekarz wyznaczyl to 21 i tego terminu sie trzymam .Raz na USG wyszedl 2 maj ale minelo i nic sie nie dzialo no i 3 na 17 maj wiec jeszcze zobaczymy :) #Lekarz mowi ze pierwszego terminu trzeba sie trzymac :) Ok nie zanudzam pozdrawiam i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka.......22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 ..... Bartuś OCZEKIWANIA: Rybnik-Iza.............21.05.2009........................ ....??????? Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................13.07.2009..................... .......chłopiec Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka kati.....................27.07.2009..................... .......chłopiec Zonqa ..................30.10.2009.............................??????? pozwolilam sobie Imili wpisac chłopca :) terminu nie zmienialam bo nie wiem ktorego sie trzymasz :) no i przy okazji odswiezam tabele ;) prosze jaka przewaga mężczyzn :) Zabusia ta Twoja corka bedzie miala w czym wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) No Yzulka jasne ze lepiej pozno niz pozniej hehe ..:) Cafka dziekuje za zmiane w tabelce...a termin sama nie wiem ktory jest bardziej wiarygodny czy ten z usg czy z OM..ale wychodzac lekarz powiedzial ze moze za 7 tygodni malenstwo bede miala ze soba wiec chyba z usg wg niego:) Dzisiaj mi maly nie dal spac w ogole w nocy wiercil sie kopal eh chyba bedzie charakterek mamusi ze wszedzie go pelno :P.. No zabusia faktycznie Twoja mala bedzie miala w czym wybierac...:) no jeszcze Iza trzyma w tajemnicy ale mam przeczucie ze dziewczynke tak ukrywa:D.. W ogole nie umiem spac w nocy boli mnie w kroku w lewej pachwinie hehe i to strasznie ale lekarz badal i mowi ze musze sie pomeczyc bo to normalne po prostu wiezadla sie rozciagaja przygotowuja sie do porodu...losie jeszcze tyle tygodni eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) waikiki-spoko mogę Tobie opowiedziec,ale nie wiem czy inni na forum chcę-nie chcę zanudzać,może na gg?popiszę jak masz to wyślij mi nr jak bedzie któż to wie,wiem na pewno,że jeszcze muszę leczyć zastrzykami tą operowaną,a poza tym czeka mnie jeszcze druga noga-kolano,możliwe,że oba biodra i możliwe,że kręgosłup tak,że na razie dzidzia musi poczekać:( a nie jestem pierwszej młodości;( drugie kolano koniecznie po wyleczeniu pierwszego,czyli najsybciej za pół roku biodra i kręgosłup jak się nie pogorszy to mogą trochę poczekać ogólnie jak miałam 3 operacje(kolano prawe,lewe i biodro) w 2002 r to lekarz stwierdził,że mam stawy 86 letniej kobiety,a trochę lat już minęło:D spoko na razie będę żyć i słuchać o Waszych maleństwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili uwierz ze pod koniec tak jak mi zostalo 12 dni ciagnie sie o wiele dluzej niz przez cale 9 miesiecy przynajmniej teraz mnie sie ciagnie to jak nie wiem co ....zjadlam sniadanko teraz trzeba by bylo ogarnac mieszkanko za oknem swieci sloneczko moze w koncu dzisiaj zrobimy sobie grilla bo juz od dawna planujemy ale zawsze nam cos przeszkadza przedewszystkim pogoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas świeci słońce:) śniadanie dostaję ostatnio do łóżka od męża zaraz po zastrzyku:) więc są + chorej nogi ;D;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć :) Ja już w pracy, zjadłam śniadanie i wypiłam kawkę. Byłam przedwczoraj u lekarza. Wyniki (morfologia) podskoczyły w górę więc cieszymy się bardzo, bo lekarz groził mi szpitalem ostatnio. Maluch ma się dobrze, na następnej wizycie podejrzymy go na USG, zobaczymy ile przytył itd. Imili bardzo się cieszę, że z Twoim synkiem wszystko dobrze. Nie mogło być inaczej :) Iza z Wojtusia niezły rozbójnik rośnie :) Ale... będziesz wyedukowana to dasz sobie radę ze wszystkim :) Kala odpoczywaj bidulko. A dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-coś mi się gg zacięło;( musimy odłożyć pogawędki na potem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sobie stronki przegladłam, zeby przypomniec sobie reszte dziewczyn i ciekawe co tam slychac u: Darianki? Belleteyn? Zonqa? Ruda22? była tez Calineczka25, Kami2, Summer, Kocurek83, no i jeszcze inne dziewczyny ktore sie udzielaly moze nas czytacie?? :) no i Babitek, pewnie juz wróciła ale cos do nas nie pisze :( jak czytacie to napiszcie :) ja ide wieszac pranie i do sklepu po truskawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×